Anneke Lucasová: Svědectví ženy zneužívané od svých 6 let v elitním pedofilním kruhu v Belgii

Ve zkratce...

Zpověď zneužívané ženy, která byla zneužívána od 6 let svého věku elitářským pedofilním kruhem v Belgii.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Jmenuji se Anneke Lucasová. Jsem máma. Mám domácí mazlíčky. A v současné době vedu organizaci, která přináší jógu do věznic. Také jsem přežila obchodování s dětmi za účelem sexuálního zneužívání. Vyrůstala jsem v Belgii a byla jsem prodána do vražedné pedofilní sítě. Přesně kolem mých šestých narozenin. V této síti jsem byla zneužívána pět a půl roku.

Dospělí muži, kteří byli součástí tohoto exkluzivního klubu, tam byli z různých důvodů, ale bylo tam hodně alkoholu, hodně drog. A děti tam byly zboží, nejvíce ceněným zbožím. A byly využívány hlavně k sexu. Ale byla tam i řada aristokratů, kteří byli součástí tohoto klubu a ti také rádi zabíjeli děti. A pak přišel můj čas. Když mi bylo jedenáct let, měla jsem být zabita.

Byla jsem mučena, protože někdo, kdo mě nějakou dobu chránil a pak opravdu ošklivě zneužíval, mě měl už dost. Byla jsem přivázána k řeznickému špalku, který byl černý od krve všech dětí, které tam přišly přede mnou. Byla jsem tam několik hodin. Moje tělo je plné jizev. A každá jizva mi připomíná okamžik, kdy jsem si myslela, že mě zabijí jako všechny děti, které nebyly dostatečně milovány, aby mohly žít. A že i já budu zapomenuta. A já jsem nebyla připravená zemřít.

Někdo zevnitř té sítě mě miloval natolik, aby mě zachránil. To mučení trvalo několik hodin. V té síti jsem však byla pět a půl roku. Za tu dobu jsem byla znásilněna mnohokrát. Nemám žádné jizvy, které by dokazovaly, kolikrát jsem byla znásilněna. Ale spočítala jsem to.

Většinou to byla celá noc o víkendu. A tak jsem si spočítala, že jsem byla skutečně znásilňována asi šest hodin týdně. 1716 hodin znásilnění před tím, než mi bylo dvanáct let. Vyrůstala jsem dle pokynů, které mi dal člověk, který mě zachránil, který mě držel dál od prostituce, držel mě dál od drog, odvezl mě ze země, z Belgie, kde se to všechno stalo. Jako mladá dospělá, i když jsem žádné jizvy neměla, byla jsem natolik vychovávána jako sexuální objekt, že jsem přitahovala muže. A část mého já to již potřebovala k životu, protože to byl jediný způsob, jak jsem se mohla cítit dobře.

A jako mladá žena jsem byla tak zneuctěná, a tak zneužívaná. A přitom byli všichni tak rychle připraveni svalit vinu na mě, že jsem promiskuitní, že jsem, jak se říkalo, laciná, děvka. Všechny tyhle věci, všechny tyhle epitety mě tak rychle odsuzovaly. A pak, když jsem se uzdravovala, jsem si uvědomila, že ne, že se musím vymanit z tohoto vzorce, ve kterém jsem, z toho, že potřebuji sexuální pozornost.

Tak mi dovolte, abych se z toho vymanila. Dovolte mi, abych se vůbec neobjektivizovala. Dovolte mi stát se osvobozenou ženou. A tak jsem pracovala desítky a desítky let a cítila veškerou tu bolest z toho, co mi bylo způsobeno. Všechnu tu zradu, že mě rodiče prodali. Děti jsou těmi nejzranitelnějšími z naší populace. Takže chceme vytvořit společnost, kde budou děti v bezpečí, kde budou mít kolem sebe komunitu. Každé dítě si zaslouží bezpečí.

Žádné dítě si nezaslouží to, čím jsem si prošla já a čím si každý den procházejí miliony dětí. Ale bohužel tak, jak je systém nyní nastaven, tak jej to činí jeho součástí. Jako ženy máme tolik potenciálu být skutečně silné tím, že se vcítíme do všeho, co jako ženy prožíváme. To nám dává více síly než komukoli jinému. Všechna ta bolest, která stojí za tou bezmocí a ponížením. Skutečné vcítění se do toho, co mi bylo provedeno, skutečné pochopení, že jsem to nebyla já, že jsem nakonec v pořádku. Byla jsem jen dítě. Stala jsem obětí. Nebyla to moje vina.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Pro mne jeden z nejhorších příspěvků. Skoro jsem ho nedokázala dokoukat do konce. Je to tak příšerně temný a zrůdný, co dokáže (nemohu je ani nazvat lidmi) tohle zlo udělat dítěti. Tohle je pro mne čistočisté zlo…Dokážu si s radostí předstvit, co všechno bych takovým lidem dokázala udělat a nějakým způsobem mě to i uklidňuje..Kdo sáhne na dítě nebo jiné bezbranné stvoření, tohle je opravdu dno všeho zla. Paní je neuvěřitelně statečná, bohužel vidím v jejích očích ten veliký smutek, který je vidět i na lidech, přeživší holokaus.

  2. Dutroux po zabíjal aj na Slovensku veľa dievčat. Býval v Topoľčanoch. Ubytoval sa u rodiny s 3 dcérami. Museli sa ešte dlho schovávať aj po jeho chytení… Chodieval na dievčenský hokej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů