Covid injekce pod mikroskopem – neznámé částečky v krvi očkovaných

Ve zkratce...

V Německu zkoumali krev očkovaných a zůstali zaraženi z toho, co našli. Více v tomto krátkém videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Bylo by více než vhodné, kdyby nám zcela otevřeně řekli, co je uvnitř. U očekování dětí, nebo když jsem v hospiců a vidím, jak očkují pacienty s rakovinou – co mně se pak honí hlavou…! Možná je třeba začít samostatně uvažovat. Stále jen vidím, že vedlejší účinky jsou zlehčovány, např. se říká, že za to vakcína nemohla. Infarkt ani mrtvice přece nejsou způsobeny očkováním. Je to zlehčováno. Většina lékařů se tím moc nezabývá, pro ně je to jen práce navíc, raději řeknou žádné vedlejší účinky, než aby se pak zabývali hlášením těchto vedlejších účinků. K čemu pak ta procedura?

Běžné nemoci patří do rukou konvenční medicíny, chronické nemoci spíš do rukou naturopatie. Je to plynulý přechod. Tohle všechno je nové. Tyto formy jsou zcela nové. Něco takového jste ještě nikdy neviděla? Ne, vůbec ne. To jsou ty části, které jsme už také viděli. Tady je datum a číslo šarže. Je známo, že očkováním může být spuštěno imunitní onemocnění. Krevní testy budou potom stejně standardizovány, jak navrhoval profesor Bhakdi, budou se zkoumat určité parametry a zahrnou také imunitní systém. I když to není uznávaná diagnostika – my tu žádnou diagnostiku neděláme, nýbrž poprvé popisujeme fenomény a snažíme se vědce dohnat k tomu, aby to prostě začali zkoumat. O to tu jde. A jako poselství lidem, kteří se chtějí nechat očkovat, a těm, kteří již očkovaní jsou: obsahuje to něco, co tam nemá být. Visí tu otazníky – proč to tam je? A to by vlastně měli objasnit výrobci a ne my. Potřebujeme čas. Proto opět říkám: je to tak, že běžně potřebujeme 8-12 let, abychom opravdu znali ta rizika.

Děláme to také pro očkované – apelujeme, že si mohou nechat pomoct. Je tu i další možnost, že zachráníme pár dětí. Už také pomalu vidíme, jak se máme organizovat ve světě, který tu teď máme. Ten dystopický světový pořádek už kolem nás vidím. Nevidím ho až na podzim. Na podzim vidím už ty dopady a vina bude svalována na neočkované. Těm „nesolidárním”. Pokud to tak je, musíme počítat s tím, že každý soudce, který sedí u Evropského soudu, či jiného, má celý svět proti sobě. Když řekne: „Jsem čestný, odkryjte to a rozhodne právo.” V tu chvíli má také mnoho lidí proti sobě, kteří se samozřejmě chtějí očkovat.

Tím je to o to těžší. Ti, kteří jsou už očkovaní, právě toto vědět nechtějí, protože by se museli postavit pravdě a chybnému rozhodnutí čelem. A všichni ostatní jsou odpovědní a nechtějí to vědět. Takže s každým dnem, kdy očkování pokračuje, stejně jako další korona opatření, se stále méně lidí odvažuje promluvit, protože vina, kterou si tito lidé přivodili, se ani za jejich celého života nedá splatit. Po kolika minutách po odběru krve vznikl tento krevní obraz? Okamžitě. Okamžitě.

Takové tvary jsem ještě nikdy neviděla. Teď je to poprvé takový extrémní obraz, protože tak bezprostředně – den po očkování – jsem ještě krev od lidí neměla. Protože oni to berou jako normální věc. Takže, dříve jste dělala kolik vyšetření krve týdně? 10-15, někdy 20.

Ale něco takového jste ještě neviděla? Ne, ještě nikdy. Ty tvary v podobě žlutých oblouků a bodláků jsou normální.

Covid injekce pod mikroskopem - neznámé částečky v krvi očkovaných • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Pacienti dostali dvě sklenky vody, poté jsme se podívali znovu a měli vody nedostatek. Ale zde nevidím vůbec nic, ať jim vodu dám nebo nedám. Pod mikroskopem bylo lépe vidět, že se to opravdu kovově leskne. Ty struktury jsou jaksi hranaté a to není normální. Takže tohle žádný žlutý oblouk není? Ne, není. Protože by to muselo být jakoby načervenalé. Ne, ty žluté oblouky vidíme tady vedle. Tohle jsou ty žluté oblouky? Ano, tady tohle. Ale toto je něco zcela jiného.

Ty odrazy ukazují taky, že to musí být nějaký tvrdší materiál. Neabsorbuje světlo tak, jako ty žluté oblouky. Tak jak to dělají červené krvinky, proto vycházíme z toho, že se jedná o nějaký kov. Takže, řekl bych to takto – člověk má neuvěřitelnou kompenzační kapacitu a vždy mě udiví, že předcházejí i tři týdny různé příznaky a nic si nedělají z toho, že se nemohou koncentrovat, mají bolesti hlavy a necítí se dobře. Není to tak časté, ale bývá to výchozí stav pro vznik trombózy.

A budeme-li citovat Hippokrata, který ve své době říkal: „Nemoc vzniká z mnoha každodenních hříchů proti přírodě a jednoho dne se projeví.” Tzn., že dokud k něčemu takovému nedojde, je to vždy sumární efekt, ale určitě je to jedna z věcí, která je jeho součástí. Ten obraz je od 72leté pacientky, mé přítelkyně, teď je po druhé dávce. Řekla jsem jí, ať ke mně přijde a podíváme se na to. Toto jsou její krevní obrazy.

Byla tady včera. Ani zde žádná voda nepomohla. Ty žluté oblouky jsou nápadné.

Covid injekce pod mikroskopem - neznámé částečky v krvi očkovaných • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Můžete u svých pacientů potvrdit, že se jedná o zvláštnosti způsobené očkováním? Ano. Počínaje poruchou koncentrace až po případy, kdy byl pacient šest hodin po očkování úplně dezorientovaný. Vlastně se potom takříkajíc nesrovnal. Porucha chůze, nemohl běhat. Předtím jezdil na kole a chodil nakupovat, toho už teď není schopen. Nyní je orientace lepší, ale má pohybové omezení. Vidíte v časové spojitosti a korelaci možnost zhoršení zdravotního stavu v následku očkování? Skrze očkování? Ano, ano, absolutně.

Myslím, právě teď, když jsme ve třech čtvrtinách očkování, bylo by vhodné tyto případy opravdu zavést do kontrolního systému, kde bude jasně řečeno, co můžeme už potvrdit. Tak by to bylo v případě klinické studie. A tady je vyzýván stát, aby přiložil ruku k dílu a toto začal řešit. Ty vaše dva případy nebyly vůbec nikde zaznamenány. Ne. Je to opět tak, že když jste pojištěn, tak je lékař povinnen věc postoupit.

Jenže on raději řekne, a to už se stalo, že člověk starý 82 let neměl žádné vedlejší účinky. Tak to teď je. Byl prostě starý. Co s tím chcete dělat? Nově mám jednu mladou pacientku (21 let), která se nechala očkovat a pak měla tzv. covidové střevo. Bylo několik hodin chromé, ale samozřejmě jsme ho v krátkém čase uvedli do pořádku. Ale je to znamení, jak se dnes jednoduše říká: je to jen covidové střevo, občas se to stává. Ale u 21leté jsem tak těžký průběh ještě neviděl. Dobře, doneslo se mi, že se nyní budují lokální lékařské sítě, také proto, že lidé jsou u odborných lékařů označováni za simulanty. Tzn. i když mají žádanku, tak tvrdí, že potíže měli už před očkováním. Jednoduše řečeno se lékaři z různých oborů snaží spojit a říkají: Chceme tyto případy skutečně zachytávat, objasňovat a ty pacienty léčit. Je dobré, když se v takovém kruhu lékařů a léčitelů vyměňují zkušenosti, sejdou se a společně třeba najdou standardní program. Relativně standardní program. Tady se krystalizují struktury a někdy se to začne samo organizovat. Tak bych to viděl. Můžu jen říct, že to vypadá hezky, ale nemohu interpretovat ani říct, že se ty struktury na té nebo té látce uklidní.

To není možné. Tyto jemné tečky mi přijdou podezřelé. Přímo tady.

Covid injekce pod mikroskopem - neznámé částečky v krvi očkovaných • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ano, úplně jemné tečky. Co to zase je? Teď už potřebujeme vědět – co to je? Kdybychom teď měli lepší zobrazení pod elektronovým mikroskopem… To mi dělá starosti. Ano. Tady máme opět trojúhelník, takový trojúhelník, co bývá po vakcíně od Johnson&Johnson. Nevidíme celek, ale vidíme jeho dílky. Proto jsou pro mě ty dílky zajímavé. Nevstupují do té krystalizující struktury, ale jsou tady. Ale ty trojúhelníky se pohybují. Teď už ne. To je jasné. Zkus to fotografick zdokumentovat, aby se ostatním mohlo ukázat, že mohou zaujmout jiný postoj. Vypadala by tak i kuchyňská sůl? Ne, vypadá jinak, tady máme spojení. To není žádný čistý solný roztok, ale uvnitř jsou jiné dodatečné látky.

Covid injekce pod mikroskopem - neznámé částečky v krvi očkovaných • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Nevím jaké, proto nemůžeme říct, jaká je jejich interakce a co z toho nakonec vzejde. To se musí prozkoumat elektronovým mikroskopem. Myslím si, že to by měl být další krok, ne? Máme nálezty, které nedokážeme interpretovat, jak bychom chtěli. Je tam příliš mnoho neznámého. A když bych to chtěl šířit dál, tak skrze ten další krok. Kdybychom lidem dali aspoň poloviční pravdivou analýzu rizik a přínosů a řekli také o té „pěkné” smlouvě s jinými státy, o které jsem předtím mluvil… nejsou žádné dlouhodobé následky, které by mohly být známy. Jako lékař nemůžu legitimně informovat o tomto očkování.

A jednoduše řečeno – jako pacient s tím nemůžu fakticky souhlasit, protože neexistuje žádné vyhodnocení rizik. A když to Pfizer může ve smlouvách se státy tak nastavit a obě strany to vědí, proč se drží obyvatelé v nejistotě? A vy musíte trávit večery pod mikroskopem. Já doufám, že lidé, když toto uvidí, tak pochopí, že není v žádném případě normální, co se po očkování děje s krví.

To taky chápeme, ale všichni bohužel říkají – chci normálně žít nebo máme velkou rodinu, kterou nemůžeme navštívit. Nebo její muž je teď v nemocnici a to věčné testování… byla mu diagnostikována rakovina a přesto mu chtějí dát očkování, fakt nádhera! Tím se rakovina urychlí a pro toho muže je to rozsudek smrti. Bohužel vidím až moc nepochopení, nemám na to už slova. V hospicích na paliativní péči ty lidi očkovali. To je zločin! Mám čím dál méně slov k tomu, co se tu děje.

Ale toto je všechno naplánované…. Každý člověk musí zapnout svůj mozek. Neočekávám, že na 100 % a po celý den, ale občas musejí přece vidět, co se tu děje nebo vzniká… Teď jsem uvedl dva příklady u očkování dětí nebo v hospici, když očkují pacienty s rakovinou.

Co se mi pak honí hlavou… můžu přece začít sám myslet. Ano, ano. Ti pacienti si to nechávají líbit, protože to musí snášet. Člověk, jehož imunitní systém dva týdny po očkování v podstatě zkolabuje, protože je příliš zatížen obrannou reakcí a zhorší to jeho zdravotní stav ještě víc a tělo se pak hůř brání proti rakovině… A pak vznikají metastáze, to je pak rychle po všem. Pak se jedná o lymfatickou rakovinu a to jde tak jako tak velmi rychle, protože i bez očkování je všude. A k tomu to očkování. Úžasné! Tady je to taky vidět na krevním obraze, je to úplně pevné. Po pár hodinách nevidím taky nic u té paní, ona to nemá tak četné.

Tady už nemůžu mluvit normálně, říkám jen – nejsi vlastně pitomá? Proč sis dala ještě tu druhou dávku? Můžeme těm lidem jen říct, že se tady jedná o eutanázii. A co se tu děje je masová vražda, zločin v úplné tichosti a doufajíc, že ostatní budou mlčet. Dnes jsem zase s někým mluvil, kdo pracuje jako opatrovatelka a musí se vyjádřit k tomu, proč její opatrovníci ještě nejsou očkovaní. V normálním případě, ten kdo mi dá takovou otázku, ten má co vysvětlovat. Ano, ano. Dobře, tady tedy… Ano, ano. Hezké, že jsme se seznámili. Nemám s tím žádný problém. Potřebuji trochu lidského objetí. Doufám, že tady budete mít klid od naší německé policie.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

  1. jen jedna rýpavá otázka proč jsou všichni doktoři a doktorky tak staří? doktorka říká že dělá 12 – 20 -30 zkoumání krve týdně? co to do prdele je? Dělat 30 rozborů týdně dělám si já sám na sobě a ne laboratoř !!! Pošlete mi svou krev na destičce expresem a já jí hodím do mikroskopu na 1000x zvětšení kde je již vidět krev jako taková s červenými a bílými krvinkami a rádoby deformacemi … něčemu věřím , ale občas už asi moc ne :'(

  2. Mikroskop na očkovacom centre a je to. Ľudia sa sami presvedčia, že ich krv je v poriadku a bude pokoj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů