fbpx

EXKLUZIVNĚ: Dr. Buttar odhaluje pravdu o Covid-19 a propagovaném povinném očkování

Ve zkratce...

Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč se uměle navyšují počty úmrtí na Covid-19 a jak to souvisí s povinným očkování. Dozvíme se o tom, jak média manipulují čísly, ukazují falešné záběry z nemocnic a proč probíhá cenzura jakýchkoliv informací, které na tyto skutečnosti poukazují.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
  •  

Národní iniciativa za vakcíny říká, že vymýtíme dětské choroby, že už nebudeme mít autismus. V roce 1991 měl autismus 1 člověk z 10 000. Teď je to 1 ze 32. Data CDC ukazují, že 1 % světové populace má autismus. To ukazují samotná data CDC. Dnes je na světě 7,7 miliard lidí, což znamená, že 77 milionů lidí má autismus, který je způsoben čím? Vakcínami.

A chceš mi říct, že tato nová vakcína, kterou Fauci uvede, zatímco ignoruje hydroxychloroquine a zithromax, že ta vakcína má být bezpečná pro moje tělo a tělo mých dětí? Jen přes moji mrtvolu. V žádném případě nedovolím, aby někdo vzal naše suverénní právo. Thomas Jefferson řekl, že když lidé dovolí vládě, aby diktovala, jaké jídlo konzumují a léky, které berou, jejich duše brzy budou ve stejném lítostném stavu jako těch, kteří žijí v tyranii. Tady přesně směřujeme.

Pokud se neozveme a nebudeme mít veřejná shromáždění s tisíce lidmi, a neukážeme, že se nemáme čeho bát, že se nemusíme ničeho bát kromě samotného strachu, jak řekl F. D. Roosevelt. Co udělají? Zatknou dva nebo tři tisíce lidí v každém městě? Tohle je teď potřeba. Máme velmi krátký čas k využití této příležitosti, protože ministr zdravotnictví už řekl, že média cenzurují skutečná čísla, aby o tom nikdo nevěděl, a snaží se lidem říkat, že 2 metry společenského rozestupu nestačí, jsou třeba 4 metry. Ne, nebude trvat rok, než se to vrátí do normálu, ale dva roky. Tohle ti bastardi říkají. Pro jakou agendu?

Pro povinné očkování.

Nedává to smysl. Je to humbuk. Je to velká lež. Tato čísla neexistují. I čísla, která nyní používají, se stále nevyrovnají sezónní chřipce. Proto ta čísla uměle navyšují, proto mění příčiny smrti na úmrtních listech. Proto propouští sestřičky, aby mohli zpětně změnit příčiny úmrtí. Proto mění nařízení. Proto propagují záběry s figurínou v nemocnici. Je to vše nahrané. Takovou jednotku intenzivní péče, jakou ukázali na ABC, jsem nikdy neviděl. Říkal jsem si: Dobře, možná takto vypadají v Itálii. Stejný záběr ukázali, že je z New Yorku.

Je to jedna lež za druhou. Američané… a nejen Američané, občané po celém světě… tohle ovlivňuje celý svět. Všichni si musíte uvědomit, že tohle je fraška. Vy vědci a doktoři, kteří držíte jazyk za zuby, pokud nejste součástí řešení, jste součástí problému. Tvoříte a udržujete mýtus a měli byste o tom mluvit. Nebát se o vlastní nebezpečí… mluvte pravdu, protože zbytek světa ji potřebuje. Je mi jedno, co se stane mně nebo tobě. To je irelevantní. Záleží mi na mých dětech. Záleží mi na mých vnoučatech. Ještě žádná nemám, ale jednoho dne budu. Záleží mi na budoucích potomcích. Na budoucnosti lidské rasy. Na tom mi záleží.

Gary: Chtěl bych se vrátit k vašemu tvrzení o procentu jedinců, které vakcíny ovlivňují. Zmínil jste autismus. Bill Gates v poslední době vystoupil na CNBC, kde řekl… a řekl to s úsměvem, bylo to velmi zlověstné. Řekl, že jeho vakcína může ovlivnit 700 tisíc lidí, a že vlády musí zavést nějaké odškodnění, aby oni nebyli zodpovědní za 700 tisíc lidí ovlivněných vakcínami. Bill Gates to přiznal. Když máte 700 tisíc lidí ovlivněné vakcínami, máte také lidi, kteří budou tzv. chráněni před Covid-19… říkají, že miliony lidí budou kvůli koronaviru mrtví. Ale přijímají, že vakcíny ovlivní 700 tisíc lidí, a některé zabije? Jak ti lidé přichází s takovým zdůvodněním? Pak přinutí vládu, aby sami za to nebyli zodpovědní, když sami zavedou povinné vakcíny? Co se děje?

Dr. Buttar: 700 tisíc úmrtí, o kterých mluví v souvislosti s touto vakcínou… Veškerá očekávaná úmrtí na Covid-19… ať je to číslo jakékoliv, klidně za něj můžeš dát 9 nul… můžeš říct 7 miliard lidí. Ta úmrtí nebudou způsobená Covid-19, nebudou způsobená H1N1, Zikou nebo jakoukoliv jinou nemocí, ale budou způsobená zatracenými vakcínami. Ti, co ví, tohle už chápou. Jen si poslechněte dr. Judy Mikovits a čím si prošla, a jak to ovlivnilo její kariéru a život.

Řekli, že je na útěku před spravedlností, poslali ji do vězení… Říkám ti, že tito lidé… Gates, Fauci a jejich sebranka… pokud bys tyto lidi dal do vězení, svět by byl neuvěřitelně krásné, prosperující místo… Stavěli židy proti muslimům, křesťany proti židům, černochy proti bělochům, demokraty proti republikánům, protože se všechny snaží rozdělit, aby mohli být rozptýleni. Snaží se rozdělit a dobýt. Musíme pochopit, že nehledě na naše odlišné názory či hodnoty, všichni jsme součástí stejného druhu… jsme lidé. Jim nesejde na tom, jaká je vaše barva, nebo čemu věříte. Oni jen chtějí… Musím to říct. Je mi líto, pokud si všichni myslí, že jsem šílenec. To je mi jedno.

Jejich agenda je snížení počtu obyvatel – depopulace. Bill Gates prý řekl: Depopulace skrze vakcíny.

Nechápu, jak někdo může tvrdit takové věci, a říkat, že 700 tisíc lidí bude ovlivněno. Mohu ti říct, že těch 700 tisíc lidí, které vakcíny ovlivní, k tomu číslu musíš přidat tři nuly, protože tolik lidí to bude ve skutečnosti, a ten počet svedou na Covid-19 a to použijí jako záminku očkovat více lidí. Přesně to se děje. Jak se mluví o lidech, co jsou proti a pro očkování… o mě říkají, že jsem proti očkování. Nejsem proti očkování. Nikdy jsem nebyl proti očkování. Jsem proti hlouposti, protože každý aspekt očkovacího programu, který se u lidí používá, popírá každý základní aspekt lidské fyziologie. Úplně každý aspekt. Imunitní systém ani není schopen správně na očkování reagovat alespoň do doby, kdy je člověku 6 měsíců až rok. Záleží na literatuře, kterou si přečteš. Může to být 2 roky až 14 let, než je imunitní systém dostatečně vyzrálý.

Víme, že prvních 6 měsíců života imunitní systém ani nedokáže na očkování reagovat. Přesto dáváme dětem vakcíny první den, co jsou na světě? Proč? Z jakého důvodu? „Protože je chceme ochránit.” Před čím? Před čím je chráníte? Před čím chráníte dítě, jehož imunitní systém ani není schopen sérokonverze, když mu dáváte vakcíny, které mají imunosupresivní látky jako nikl, hliník, rtuť, formaldehyd, a pak je tam adjuvans jako zlomky DNA, zmutované lidské buňky… tohle vše dáváte do těla.

Dáváte někomu něco, co stimuluje imunitní systém, a zároveň ho potlačujete imunosupresivními látkami, které v těch vakcínách jsou. A dáváte jim to v době, kdy jejich imunita nedokáže reagovat. Řekni mi, jakou to má logiku? Není v tom logika. Doktoři jsou jako roboti a pokračují v tom.

Kdokoliv, kdo tvrdí, že vakcíny jsou nezbytné, je buď naprosto nevzdělaný, nebo to říká z vlastních finančních zájmů. Je to očividná lež. Není žádný opodstatněný důvod, proč vakcíny dávat dětem první den po narození, protože tělo na ně ani nedokáže reagovat. Gary, uvedu analogii. Umíme chodit. Bůh nám dal nohy, abychom mohli chodit. Přišel člověk a řekl: Musíme zlepšit náš způsob cestování. Když se chceme dostat do Jižní Afriky, létáme tam. Podobně tak má tělo imunitní systém, který Bůh určitým způsobem vytvořil.

Přišel člověk a řekl: Chceme imunitu vylepšit, abychom měli větší ochranu. Dobře, zatím souhlasím. Koncept vakcín je rozumný. Zavedeš do těla cizí látku… přesně tak tělo funguje. Moje otázka je: Pokud bych ti řekl, že kdykoliv odtud poletíš na jakékoliv místo na světě, tak 1 ze 32 lidí v tom letadle buď zemře nebo dostane nějaké trvalé nervové postižení, letěl bys? Ne. Přesně o to jde. Koncept vakcín je dobrý… produkt je příšerný. Příšerný produkt. Zde je jedna věc, kterou jsem se dozvěděl až od kamaráda Del Bigtree v jeho prezentaci.

Víš, že když podáš žalobu na výrobce vakcín, kdo je jmenován jako obžalovaný v té žalobě?

Gary: Ne, vím o soudech, co řeší zranění způsobené vakcínami, ale nevím, kdo je jmenován v žalobě.

Dr. Buttar: Obžalovaný v žalobě je jmenován ministr zdravotnictví a sociální péče. Proč, ptáš se? Tohle jsem nevěděl… V 80. letech výrobci vakcín řekli kongresu, že je žaluje tolik lidí kvůli vedlejším účinkům vakcín, že potřebují finanční pomoc.

Tehdejší prezident Reagan řekl, že to není dobrý nápad, ale kongres to schválil a finančně pomohl výrobcům vakcín. Řekl: Převezmeme mandát kontrolování a studování, aby vše bylo bezpečné. Samozřejmě, jak je pro vládu typické, od toho se upustilo. Kdykoliv teď někdo žaluje výrobce vakcín, protože kongres za ně v 80. letech převzal zodpovědnost, obžalovaný už není výrobce vakcín, ale vláda, která jim finančně pomohla. Takže v té žalobě je jako obžalovaný jmenován ministr zdravotnictví a sociálně péče. Hádej, proti komu bojuješ? Jaká je druhá strana? Ministerstvo spravedlnosti.

Ministerstvo spravedlnosti má dělat vše proto, aby se zachovala spravedlnost, ale přitom bojuje za a reprezentuje výrobce vakcín proti obětem, obyčejným lidem. Takto pokřivený a zvrácený je náš systém. Je načase to napravit. Je načase vzít lidi podobné Gatesovi, Faucimu a hnát je k zodpovědnosti za to, co udělali.

Gary: Páni. To je rozhodně něco na zvážení. Věřím, že tímto směrem věci spějí. Lidi jako dr. Shiva, vy a já žádáme u těchto vůdců zodpovědnost.

Ještě se vrátíme k aspektu monitorování. Google a Apple teď mají aplikace ke sledování pacientů s Covid-19. Jaký precedent tady tvoříme? Zmiňoval jste RFID čipy. Víme, že existuje speciální inkoust, který vám mohou dát, když vám dají vakcínu. Ten inkoust lze vidět jen pod speciálním světlem. Jaký precedent tady tvoříme v souvislosti s narušením soukromí a také tím, že z našich nemocných děláme vyděděnce?

Dr. Buttar: Gary, myslím si, že jsi ještě hodně štědrý a umírněný. Pokud chceš vědět, jaký precedent to tvoří… asi už víš, usmíváš se… tohle je precedent z 2. světové války. Neliší se to od toho, co se stalo židům, jak byli vytlačováni ze společnosti, jak lidé s jinou barvou pleti nebo vírou byli oddělováni a posíláni do koncentračních táborů. Jaký je rozdíl mezi inkoustem, který nevidíš, a inkoustem, který vidíš, když během 2. sv. války potetovali židy? Je to stejné.

Existují informace, které ukazují, jakou víru má Bill Gates. Jeho víra je eugenika. Historicky to jde zpátky, ať už přímo nebo nepřímo, k tomu, co se stalo v nacistickém Německu. Zítra zveřejníme 6minutové video, které vytvořilo Infowars. Je to skvělé, krátké video o historii, kde to vše začalo, a kde se teď nacházíme. To, jak se tyto informace teď cenzurují, by samo o sobě mělo lidi vyděsit. Lidé se ptají: Kde máte důkaz? Proč média o tom nemluví? Kdyby to byla pravda, všichni by o tom mluvili.

O tom to je. Byla vytvořena cenzura, aby se zabránilo šíření pravdy. Mediální organizace jsou v tom zapletené. Huffington Post se nás teď snažil podkopat. I lidé z médií, kteří jsou s námi údajně za dobře… kontaktovali mě lidé ze dvou různých médií, kteří se mnou chtěli udělat rozhovor. Oba nechtěli, abych mluvil o určitých věcech. Řekl jsem jim: Cože?! A oni: Jen nechceme mluvit o těchto věcech. Já na to: Víte co? Mě cenzurují ti nejlepší a největší. Cenzuruje mě YouTube a Facebook. Nepotřebuji, abyste mi říkali, jak mě chcete cenzurovat.

Pokud chci být cenzurován, zůstanu na YouTube a Facebooku. Gary, oceňuji, že máš schopnost a touhu šířit pravdu ven. Myslím si, že jméno tvého kanálu Next News Network je velmi vhodné, protože věřím, že tady lidé budou hledat zdroj informací. Je spousta lidí, kteří poskytují pravdivé informace bez cenzury, a oni sami jsou cenzurováni. Oceňuji skutečná média, která mají novinářskou integritu a mluví o všech stránkách. Proto svůj život dávám v sázku, za to miliony Američanů zemřelo během světových válek, ve Vietnamské válce, Korejské válce… bylo to za svobodu. Svobodu projevu. To je naše první svoboda. Naše druhá svoboda je nosit zbraň.

Snaží se nás odzbrojit. Co se stane, jak nás odzbrojí? Pak si mohou dělat, co chtějí. Mám kamarády z různých částí světa. V posledních 5-6 letech mi opakovaně říkají… a tohle nejsou američtí občané… říkají mi: Doufám, že vy Američani se nikdy nevzdáte svých zbraní, protože jinak je vše ztraceno. Jak padne Amerika, stejně tak zbytek světa. V Americe máme největší množství ozbrojené veřejnosti. Máme spoustu vysloužilých veteránů a policistů. Mám vzkaz pro každého policistu a vojáka, ať aktivního nebo vysloužilého. Pamatujte na tato slova.

Kdykoliv mám příležitost, připomínám jim: Složili jste přísahu, chránit americkou ústavu před veškerými nepřáteli, jak zahraničními tak domácími. Pamatujte na slovo domácí. Pokud jste v aktivní službě, a dostanete příkaz, abyste provedli nějaký čin proti občanům, vzpomeňte si, že bez uniformy jste jako ostatní… vaše děti budou stejně náchylní stejnému jedu. Je tedy protizákonné vykonat protizákonný příkaz. Pamatujte na to. Když dostanete příkaz udělat něco proti občanům, pamatujte, že jste složili přísahu, chránit ty, kteří se sami nedokážou chránit. Chraňte ty, kteří jsou zranitelní. Nezneužívejte je. Pamatujte na tu přísahu.

Aktivní nebo vysloužilí policisté nebo vojáci, pamatujte na svoji přísahu.

Gary: Pamatujte na svoji přísahu. Přesně tak. Slova, která je třeba pamatovat. Pro všechny, kteří se teď dívají, zaznělo tady spoustu informací. Je teď na vás, vzít tyto informace, sdílet je se svými přáteli, zkopírujte odkaz na tohle video, vložte ho do emailu, do zpráv, na sociální sítě a sdílejte ho. Ať se tyto informace šíří, protože tyto informace v mainstreamových médiích neuslyšíte. O těchto věcech nemluví. Ale my v Next News Network s dr. Buttarem o nich mluvíme. Doktore, bylo potěšením, vás tady mít. Máte nějaké poslední myšlenky? Právě jste promluvil k řádovým vojákům a policistům. Co je podle vás nutné, aby udělali obyčejní lidé, co se teď dívají? Co je to nejdůležitější, co chcete, aby si z tohoto odnesli?

Dr. Buttar: Gary, děkuji za tu příležitost. Na stránce askdrbuttar.com/nnn, která je určená pro diváky Next News Network, jsme zpřístupnili zdarma veškerá videa o vakcínách, které nyní zveřejňuje „Truth About Vaccines”. Budete mít přístup zdarma ke všem naším cenzurovaným videím o Covid-19. Huffington Post se snažil říct, že si za tyto věci účtuji 450 dolarů. Mám dobrou zprávu pro Huffington Post – zažaluji vás za pomluvu.

Můžete se přidat naprosto zdarma. Žádné požadavky tam nejsou. Jsou tam všechny informace a zdroje. Ta videa budou dostupná ke stažení. Mohou je cenzurovat na YouTube a Facebooku, ale nemohou je cenzurovat na vašich zařízení. Jak Gary říkal, a děkuji za to, sdílejte tyto informace. Pokud je budou mít všichni, nemohou je všechny cenzurovat. Možná mohou cenzurovat některé z nás, ale pokud je budou mít všichni, nemůžou je cenzurovat. To je moje výzva k akci.

Běžte na web askdrbuttar.com/nnn, stáhněte si ta videa, sdílejte je s přáteli. Jsou tam nástroje, které vás nic nebudou stát. Jestli chcete, použijte je. Na tom mi nesejde. Akorát žádám: stáhněte si ta videa a sdílejte je se svou rodinou a přáteli.

Gary: Doktore, moc vám děkuji za rozhovor. Lidi, máte svoje rozkazy.

Víte, co dělat. Sdílejte tyto informace na všech sociálních platformách. Jako vždy, vítáme vaše komentáře. Doktore, brzy bychom s vámi chtěli udělat další rozhovor. Pokud byste někdy byl v oblasti Chicaga, rádi vás pozveme do studia pro osobní konverzaci na náš podcast. To by bylo skvělé. Informace, které jste dnes předal… vášeň a pravda je nesmírně důležitá. Doufáme, že se to přenese na všechny diváky. Vím, že přenese… sám tady sedím a jak vás poslouchám, začínám cítit tu vášeň, a jsem rád, že můžeme tyto informace sdílet. Doktore, moc rádi bychom s vámi udělali další rozhovor.

Dr. Buttar: Děkuji, Gary. Moc rád.

Gary: Děkuji vám za sledování. Víte, co teď dělat. Sdílejte a komentujte. Uvidíme se u další zprávy. Pro Next News Network, jsem Gary Franchi.

Překlad: David F.

Zroj/Source: https://bit.ly/3atHicx

 86,695 Zhlédnuto


  •  

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

guest
22 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Diky za sdileni tohoto rozhovoru a za preklad.
Jenom mam pocit, ze se zde Dr. Buttar zminuje o vapniku a nikoliv o drasliku (cas 21:30)
Jeste jednou moc dekuji, a preji vsem hodne stesti, zdravi a odvahy.

David F.

No jo, máte pravdu! Nechápu, jak jsem to mohl přeložit jako draslík – díky za upozornění. Změním to aspoň v přepisu.

Petr

Nemate za co! Diky patri Vam, Davide. Delate dobrou vec! Mam osobni zkusenost, a co pomaha je dostatek hořčíku (magnesium) a vsechny vitaminy, plus earthing – uzemneni., tzn. Sundat boty a naboso kracet nejlepe v prirode!

Lucy

Zdravím,chtěla jsem se dostat na druhou stranu překladu u tohoto článku a bohužel mi to tu nic neukazuje….proč?
Děkuji za odpověď

David F.

Zdravím Lucy, mně se druhá stránka zobrazuje bez problému. Jak na notebooku, tak na mobilu. Můžete zkusit si třeba článek otevřít v anonymním okně, jestli to problém vyřeší?

lekkii

Pro zastance otevreneho a svobodneho sdileni: pan Buttar je predevsim jeden z tech, kdo se chlubi tituly, ktere si sami vytvorili… Podle dostupnych informaci [napr. http://www.buildasuccessfullife.com/presenterinfo.htm – coz je stranka, ktera s nim zjevne sympatizuje, takze ho docela jiste nechce nijak znevazovat] se vydava za lekare, ale nikdy klasickou medicinu nestudoval, ma bakalarsky titul z biologie a teologie a diplom z osteopatie. Studium chirurgie nedokoncil. „Více jak 20 let je hodnocen jako jeden z 50 nejlepších doktorů v USA“ je nesmysl, sice se podle vlastniho tvrzeni dostal na seznam „Top 50 doctors“ (ten seznam se mi nepodarilo najit) jakehosi nakladatelstvi… Číst vice »

Amalka

Ano mate pravdu, dnes muze v intetnetu kdejaky trouba psat co chce. Pokud by byl tak vyhlaseny, jak o sobe trvrdi, a ma zname po“celem svete“, ze mu odpovedelo jen 800 lidi?? No jasne, nekdo se potrebuje zviditelnit, jen je smutne, ze tomu hodne lidi veri….

Hana

Možná by bylo vhodné se představit, pokud zde velmi sebejistě prohlašujete takováto tvrzení. A prameny, z jakých jste čerpal.

Iva

Pro LEKKI: Ale peroxid OPRAVDU LÉČÍ!!! Stačí si denně dát pár kapek do vody a vypít. Koupíte ho v každé lekarne. Odstraňuje hypoxii. Tělo si peroxid do určitého věku vytváří samo,pak vlastní výroba slábne, a tělu chybí. Hypoxie zapříčiňuje hodně nemocí. V tom ma pan Buttar pravdu. Jinak si nedovolím kritizovat překlad, ale když p.B. mluví o medicínských věcech, např. selen, složení vakcín..atd, zase říká pravdu. Nějak se mně příčí nevěřit mu. Dále intubace opravdu zapříčiní zánět v plicích….je toho v překladu hodně pravdy, co se týká mediciny. Nemám sebemenší důvod tomuco říká, nevěřit. Minimálně z medicínského hlediska. Atestace, neatesace…..Rtuť… Číst vice »

Jana Homolová

Dobrý den, zajímalo by mne, odkud jste čerpal tyto informace Vy ? Je opravdu sporné, které info se zakládá na pravdě a které ne. Každopádně, už jen to, že se alternativní zdroje mažou, není projevem svobody, ale ovlivňování a propaganda. Myslím, že nadešel čas, aby se lidé začali zaměřovat na svoji intuici, která dokáže bezchybně odhalovat pravdu. Jen se musí plně rozvinout a to vyžaduje poctivou práci na sobě, vést příkladný život. Čím čistější charakter, tím vyšší level. Neznamená to ale, že budeme mít na růžích ustláno. Budeme však více vnitřně ukotveni a to dává potřebný klid, jistotu a sílu.… Číst vice »

Iva

A co se týká 5G, opět pravda…bohužel.

Iva

Díky, Davide👍💓🙋

Píďalka

Dr.Buttar

Píďalka

Oh boy. Kde začít? Lekkii. Definitivně troll, v češtině snad skutr. Nejen, že je pan doktor Rashid A. Buttar legitimní, ale navíc se evidentně dohaduje s jeho státní zdravotní autoritou už od roku 2005 https://www.drbuttartruth.com/ Ve skutečnosti jsem narazil na toto video teprve včera a byvše výborně anglící jsem ho shlédl celé. Davidův (Tvůj, jsem i Kanaďan a tak tykám) transcript v češtině, jak jsem ho namátkou prošel, je OK. Informace poskytnuté Dr. Buttarem jsou více než na místě, alespoň tam, kde jsem se s nimi setkal již dříve a z jiných zdrojů. Už, už jsem se rozhodoval, zda nemám… Číst vice »

Václav

Nefunguje „pokračování na další stránce“ ! (ani v chrome, ani v IE , ani ve Firefoxu)

David F.

To není odkaz. Musíte kliknout na číslo 2 ještě pod tím nápisem, tam kde je slovo „Pages“

Václav
David F.

Máte špatný odkaz, je to tento, kde je https – https://www.askdrbuttar.com/nnn/

nikdo

doktor, ktery mluvi o chemtrails, muze lecit tak maximalne sam sebe v psychiatricke lecebne

Rado

Ty jsi z tej léčebny zřejmnĕ předčasnĕ zdrhnul.

Jiří Růžička

Nešlo by přidat nějaké konkrétní protiargumenty? Jinak je to jen plácnutí do vzduchu. To je má výzva všem, kteří nesouhlasí. Netvrdím, že nemáte pravdu. Nerozumím medicíně, ani pořádně fyzice, ani nemám patent na pravdu, ale něco málo vím o lidském projevu. Porovnám-li projev ve videu a váš, docházím k názoru, že blábolíte vy.

Roman

Ahoj Davide, proč se Tvé stránky jmenují „Otevři svou mysl“ ?