Dr. Vernon Coleman: Medicínský důkaz, že covid očkování poškozuje (nejen) srdce (nová studie z časopisu Circulation)

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman v tomto videu mluví o nedávné studii, která dokazuje, že covid očkování způsobuje záněty a další problémy v těle. Vyzývá k okamžitému zastavení očkování proti covidu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 22. listopadu 2021

Studie, o které mluví dr. Coleman, publikována: 8. listopadu 2021

Přepis:

Je 22. listopadu 2021 a tohle je chvíle, kdy očkování musí přestat. Daron Smith, redaktor Light Paper, mi před pár hodinami poslal studii z lékařského časopisu Circulation, která prokazuje, že očkovací experiment covid-19 se musí dnes zastavit. Jsem přesvědčen, že jakýkoliv lékař nebo sestra, kteří po dnešku budou podávat jednu z mRNA covid injekcí, budou v náležitý čas vyhozeni ze svých pozic a zatčeni.

Časopis Circulation je uznávaný časopis, je 71 let starý, jeho články jsou recenzované a v jednom průzkumu byl hodnocen jako nejlepší časopis na světě v kategorii „srdeční a kardiovaskulární systémy”. Budu citovat poslední vědu abstraktu, který se objevuje na začátku studie. Tohle je vše, co já, vy nebo kdokoliv jiný, musí znát.

Citace ze studie: „Došli jsme k závěru, že mRNA vakcíny dramaticky zvyšují zánět na endotelu a infiltraci srdečního svalu T buňkami, a mohou být příčinou pozorování zvýšené trombózy, kardiomyopatie a dalších cévních příhod po vakcinaci.”

To je vše. To je zvon smrti pro mRNA injekce na covid-19. Endotel je buněčná výstelka cév. Vždy jsme věděli, že tyto injekce jsou experimentální. Ve videu z prosince 2020 jsem mluvil konkrétně o těchto rizicích. Došel mi seznam všech možných nepříznivých událostí, který byl oficiálně publikován americkou vládou. Ale teď máme důkaz pro tyto informace.

Pamatujte, že se ví, že mRNA injekce nezabraňují onemocnění covidem-19, a ví se, že nezabraňují šíření covidu. Asi nikdo tohle teď nepopírá. A přesto došlo k obrovskému počtu úmrtí a vážných poškození mezi lidmi, kteří byli očkováni. Podívejte se na seznam na mém webu: „Jak moc vakcíny zabíjí?” Je to otřesný seznam.

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Teď máme potřebné důkazy k zastavení očkovací kampaně. Byl proveden průzkum 566 pacientů ve věkovém rozmezí od 28-97 let. Tohle nebyli děti, ale dospělí. Počet pacientů byl rovnoměrně rozdělen mezi muže a ženy. Cituji autora studie, který říká: „V době této studie tyto změny trvaly alespoň 2,5 měsíců po druhé dávce očkování.” Další používání těchto injekcí se musí přinejmenším zastavit… a to okamžitě, dokud se neprovede více dlouhodobých testů.

Pokud v mainstreamových médiích jsou ještě nějací novináři, tyto zprávy by zazněly v hlavním vysílačím čase všech televiz a rádií a byly na předních stranách všech novin. Děkuji platformách podporující svobodu slova jako BNT, které mi umožňují vám přinášet tyto zprávy. Celou dobu říkám, už více než rok, že tohle očkování je experiment, který bez pochyby bude zabíjet a poškozovat.

Vždy jsme věděli, že experimentovat na lidech bez jejich plného souhlasu a chápání, po odhalení všech rizik a potenciálních vedlejších účinků, je zločin. Teď existují důkazy, že tento experiment musíme ukončit. Pokud experiment s covid očkováním bude po dnešku pokračovat, tak víme s naprostou jistotou, že tohle není lékařské ošetření, ale že jde o redukci (počtu obyvatel). Prosím, okamžitě tohle video sdílejte se všemi, které znáte. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

19 komentářů

 1. Konečně!…slovo lékařů specialistů kardiologů a uvidíme nyní opravdové probuzení lidstva…nastane „ohýbání páteří“ a vyvrhování „manny“ z nitra člověka na hlavy „pandemických odborníků“: všichni jste bohové!

 2. Vis, Formanku, az to projde peer review, bude se tomu dat alespon trochu verit. Ona to dokonce neni ani zadna studie, vis? Je to jen abstract na konferenci. A zatizeny radou chyb, proto take hned AHA vydal expression of concern:
  This article expresses concern regarding abstract “Abstract 10712: Mrna COVID Vaccines Dramatically Increase Endothelial Inflammatory Markers and ACS Risk as Measured by the PULS Cardiac Test: a Warning” which originally published November 8, 2021; https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circ.144.suppl_1.10712. Soon after publication of the above abstract in Circulation, it was brought to the American Heart Association Committee on Scientific Sessions Program’s attention that there are potential errors in the abstract. Specifically, there are several typographical errors, there is no data in the abstract regarding myocardial T-cell infiltration, there are no statistical analyses for significance provided, and the author is not clear that only anecdotal data was used. We are publishing this Expression of Concern until a suitable correction is published to indicate that the abstract in its current version may not be reliable.

  1. Vis SFS ty taky jsi jen abstrakt, fantom pisici zchyzrale“zpoza buku“ Ty si bezvyhradne ver certifikacim mRNA vakcin, panu Smejkalovi, ktery nema atest z imunologie nebo pravnikovi Vojtechovi nebo covid propagandistovi Kubkovi v cele CLK, a dalsim. Jejich zavery nemas za abstrakty skutecne lekarske vedy i praxe? (viz oponentni skupiny doktoru, lekaru i vedci z oboru, lze se docist pokud budes mit zajem) „Vylevas tu s vanickou i to dite v ni..“, u rodicu se to da brat jako“ tupost“.

   1. Ty jsi uplne mimo. Ty jsi vubec nepochopil, ze to neni zadna studie, ale „abstract“. A protoze zjevne vubec nevis, co to znamena, reknu ti to. „Abstract“ je pouze naznak obsahu prednasky, bez jakychkoliv dat a informaci, postupu atd, na zaklade kterych lze udelat review pravdivosti. Navic obsahujici v tomto pripade takove chyby, ze AHA vydal ten „expression of concern“. (coz zjevne take nevis, co znamena).

  2. Přesně tak, jedná se pouze o Abstract, tedy něco co nelze „uchopit“ – není to prostě nic konkrétního. Pan Formánek tedy v mých očích moc nezabodoval.

 3. Je fajn, že věříte Dr. Colemanovi, kterého vyhodili ze všech lékařských struktur. Dělá závěry bez jakékoliv podpory statistickými daty. Dělat ponaučení typu: zakažte očkování z jednoho abstraktu na kopnferenci ????

  Já Covid měl a dva měsíce jsem se z jeho spárů lízal, očkování mě „zatížilo“ půldenní bolestí v rameni.

  Zde zase jiný pohled, co dělá COVID samotný:

  Aktuální k 16. 1. 2021

  Zpracoval Mgr. Jan Bobek, Ph.D., Cerebrovaskulární výzkumný tým FNUSA-ICRC

  Dne 16. 1. 2021 zveřejnil prestižní časopis The Lancet článek, ve kterém autoři zkoumají dlouhodobé následky onemocnění COVID-19 na pacienty, kteří byli propuštěni z nemocnice před 6 měsíci.

  Dlouhodobé účinky nemoci COVID-19 dosud nebyly prozkoumány. Proto se autoři této studie zabývali zdravotním stavem bývalých pacientů, kteří byli mezi lednem a březnem 2020 propuštěni z nemocnice Jin Yin-tan ve Wu-chanu v Číně po prodělání nemoci COVID-19.

  Studie se zúčastnilo 1733 z 2469 bývalých pacientů s COVID-19. Zbývajících 736 pacientů bylo ze studie vyřazeno kvůli úmrtí, závažné hospitalizaci či vážné duševní chorobě.

  Šest měsíců po propuštění z nemocnice si 63 % ze zařazených pacientů stěžovalo na svalovou slabost, 26 % na potíže se spánkem a 23 % pacientů hlásilo stavy úzkosti či rozvoj depresivních stavů. U pacientů, kteří měli těžší průběh onemocnění v jeho akutní fázi, lékaři pozorovali závažnější poruchy funkce plic a změny v oblasti hrudníku. U pacientů byl také pozorován významný pokles v množství protilátek oproti stavu před 6 měsíci.

  Autoři z těchto dat vyvozují, že půl roku po akutní infekci zažívají bývalí hospitalizovaní pacienti s nemocí COVID-19 hlavně únavu a svalovou slabost, případně také potíže se spánkem a úzkost nebo depresi. Pacienti, kteří byli během pobytu v nemocnici vážněji nemocní, měli závažnější dlouhodobé poškození plic a jejich funkce. Pokles v množství protilátek navíc vzbuzuje obavy, že by se tito pacienti mohli nakazit znovu.

  Zdroj: Huang C, Huang L, Wang Y, Li X, Ren L, Gu X, Kang L, Guo L, Liu M, Zhou X, Luo J, Huang Z, Tu S, Zhao Y, Chen L, Xu D, Li Y, Li C, Peng L, Li Y, Xie W, Cui D, Shang L, Fan G, Xu J, Wang G, Wang Y, Zhong J, Wang C, Wang J, Zhang D, Cao B. 6-month consequences of COVID-19 in patients discharged from hospital: a cohort study. Lancet. 2021 Jan 16;397(10270):220-232. doi: 10.1016/S0140-6736(20)32656-8. Epub 2021 Jan 8. PMID: 33428867.

  1. Myslim, ze se snazite zbytecne. Ti zdejsi nevzdelani troglodyti ani nepochopili, ze to neni zadna studie, ktera obsahuje vse potrebne pro overeni a prosla patricnou odbornou oponenturou, ale jen abstract vystoupeni na konferenci.

  2. Spike protein je moc špatný. Jsme mu vystavováni často, takže nás bude pomalu zabíjet. A to kdybych si dal nedej bože vakcínu, tak už by mě to dodělalo ještě rychleji, než SARS 2. Vítejme ve světě AIDS.

 4. Proboha, Davide! Vy že jste překladatel? Spíš ten Google translate, co máte puštěný neustále? Že Vám není stydno takhle se prezentovat a ještě chtít peníze…

 5. Já ale pořád furt nechápu, co si to ti lidé vůbec myslí?!!! Myslet si, že přijde pandemie, a hned na to zázračná vakcína, je horší než mlátit hlavou o zeď. Smiřme se s tím, že se bude hodně umírat. A to skutečně velmi hodně umírat. Rozhodně bych si třeba nyní nedělal děti, protože kdo by to pak zabíjel. Válka to výrazně urychlí. Na jednu stranu to má výhody, že vlastně lidi „uspávají“ jak těžce nemocný psy před něčím mnohem horším, ovšem to je neomlouvá. Když si někdo chce hrát na nadčlověka, pak mu to dříve nebo později způsobí extrémní utrpení, a žádný člověk v tomto není výjimkou.

 6. Ježíš, co jste to za psychopata? Je mi zcela jasné, te děti nemáte. Vaši rodiče vás museli skarede zneužívat. Doufám, zs půjdete jako první. Ale máte smůlu, vy nepůjde tě po smrti tam, co ostatní. Vy budete sám, tam dole.

 7. Abstract?To je součást vědeckého článku,na začátku, kde je shrnut obsah! žádný ‚jenom abstract‘ není!

 8. Dobrý večer,
  zdali ma zde jeste nikdo pochybnosti o negativnich ucincich nekterych vaccine…..

  Dlouhodobé přetrvávání nákazy SARS-CoV-2 spike protein: důkazy a důsledky
  Michael Palmer, MD a Sucharit Bhakdi, MD
  doctors4covidethics.org

  Abstrakt
  Tento článek pojednává o nedávné studii Bansala a kol. [1] o detekci
  spike proteinu u osob očkovaných mRNA vakcínou společnosti Pfizer. Na stránkách
  nejvýznamnějším zjištěním je, že protein spike se nachází na exozomech, tj,
  vezikulách odvozených od buněk, po dobu nejméně čtyř měsíců po druhé injekci. Tento
  překvapivě dlouhé přetrvávání vyvolává vyhlídku na trvalý zánět.
  v orgánech, které exprimují protein spike, a jejich poškození.

  The paper is available for view and download
  https://doctors4covidethics.org/long-term-persistence-of-the-sars-cov-2-spike-protein-evidence-and-implications/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů