Důvodné podezření, že covid vakcíny způsobují prionová onemocnění

Ve zkratce...

Steve Kirsch ve svém dalším článku píše o tom, jak covid vakcíny podle všeho způsobují prionová onemocnění jako je demence, Alzheimerova choroba a Creutzfeldt-Jakobova choroba (CJD). Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Předchozí článek Steva Kirsche: Nová analýza VAERS odhalila stovky závažných nežádoucích účinků, o kterých nám CDC a FDA nikdy neřekli


Originál článku publikován: 26. listopadu 2021

Steve Kirsch (autor článku): Twitter mi pozastavil účet (pravděpodobně navždy, protože není odvolání) kvůli jednomu příspěvku o prionových chorobách. Zde jsou informace, u kterých se chtěli ujistit, abyste se je NIKDY nedozvěděli.

Není pochyb o tom, že mRNA vakcíny způsobují prionová onemocnění. Lidé před očkováním tyto nemoci neměli a najednou se u nich po očkování objeví. Jiné vysvětlení pro to neexistuje. Žádný z „ověřovatelů faktů“ nedokáže vysvětlit příčinu nadměrného výskytu. Prionové choroby jsou nevyléčitelné a vždy smrtelné.

Zemřít můžete již 6 týdnů po očkování proti COVID (viz příklady do 6 týdnů a do 6 měsíců). Twitter se však domnívá, že to není pravda, ale odmítá komukoli sdělit, proč si to myslí. Jiní ověřovatelé faktů, kteří toto prověřovali, nikdy neprovedli dotaz na VAERS a nejsou schopni vysvětlit „nadměrný“ počet hlášení jinak než tím, že provedou paušální odmítnutí, že vše ve VAERS je podvod, aniž by poskytli jakýkoli důkaz tohoto tvrzení (kromě jedné zprávy z 1,6 milionu hlášení). Žádný z ověřovatelů faktů o tom nebude diskutovat, aby uvedl věci na pravou míru.

listopadu 2021 jsem na Twitteru zveřejnil následující zprávu:

Důvodné podezření, že covid vakcíny způsobují prionová onemocnění • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Překlad tweetu: „Moje dobrá přítelkyně Jessica Rose píše o skutečnosti, že covid vakcíny způsobují prionová onemocnění. Tato onemocnění vás zabijí. A mohou se projevit o několik let později.”

O několik hodin později Twitter pozastavil můj účet. Odvolání není k dispozici. Veškerý obsah za posledních 12 let byl odstraněn. Všech mých 75 tisíc sledujících bylo vynulováno. Moje zprávy byly odstraněny. Nebyla žádná možnost stáhnout si můj obsah.

Jediné, co zůstalo: že mé ID na Twitteru bylo @stkirsch.

Twitter nám odmítá sdělit, co jsem řekl zavádějícího?

Twitter mi to neřekne!!!! Záměrně zatajují svou definitivní analýzu této mimořádně důležité vědecké otázky. Proč???

Opravdu to chci vědět. Kontroloři faktů na Twitteru (předpokládám, že všichni musí mít titul PhD. nebo MD, aby byli schopni posoudit má tvrzení) si samozřejmě dokázali rychle přečíst veškerou lékařskou literaturu a bez pochybností zjistili, že jsem se dopustil chyby a měl bych být za to vyhozen. Ale oni mi tu chybu neřeknou!!!

Pokud chtějí bojovat proti dezinformacím, proč nezveřejní odkaz na svůj výzkum, který dokazuje, že jsem se mýlil, když ukončí účet. Zřejmě investovali hodiny času do výzkumu, než mi účet ukončili. Proč neposkytnou odkaz na tento výzkum, aby se z něj mohli poučit všichni včetně mě?

Zde jsou důkazy pro mé tvrzení

V květnu 2021, když profesor Byram Bridle zveřejňoval žádost FOIA (na základě svobodného přístupu k informacím) týkající se údajů o biologické distribuci vakcíny společnosti Pfizer, zmínil, že spike protein je spojen s tvorbou Lewyho tělísek, která souvisí s prionovými chorobami. Vyjádřil obavy, že vakcíny mohou způsobovat prionové choroby, jako je demence, Alzheimerova choroba a Creutzfeldt-Jakobova choroba (CJD).

Co víte. Měl pravdu. Nyní máme důkaz.

Podívejte se na výsledky dotazů VAERS. Tato vyhledávání se týkají všech 30 let existence VAERS a všech více než 70 vakcín. Vidíte něco neobvyklého? Ano, za méně než jeden rok podávání covid vakcín jsou výsledky naprosto alarmující.

Důvodné podezření, že covid vakcíny způsobují prionová onemocnění • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Obrázek nahoře: „Nalezeno 68 případů, kde symptom je demence typu Alzheimera”

Vakcíny: COVID-19

Počet: 57

Procento: 83,82 %

A v případě Creutzfeldt-Jakobovy choroby, která je velmi vzácná:

Důvodné podezření, že covid vakcíny způsobují prionová onemocnění • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Obrázek nahoře: „Nalezeno 28 případů, kde symptom je Creutzfeldt-Jakobova choroba”

Vakcíny: COVID-19

Počet: 24

Procento: 85,71 %

Nezapomeňte, že se jedná o 30leté vyhledávání všech vakcín. Je zřejmé, že existuje nadbytečné množství hlášení. A víme, že do VAERSu není v tomto roce posíláno „nadměrné množství hlášení”, což jsem již mnohokrát ukázal (příhody nezpůsobené vakcínou jsou hlášeny ve srovnatelné míře jako u jiných vakcín).

Pokud to nezpůsobily covid vakcíny, co bylo příčinou?

Na tuto otázku nedokáže odpovědět nikdo, dokonce ani ověřovatelé faktů na Twitteru!

Pro další čtení se podívejte na tyto články:

 1. Článek Stephanie Seneffové o prionových chorobách a vakcínách COVID
 2. Článek Barta Classena spojující vakcíny a prionové choroby
 3. SARS-CoV-2 způsobuje zánět mozku a indukuje tvorbu Lewyho tělísek u makaků
 4. Prionům podobné domény SARS-CoV-2 ve spike proteinech umožňují vyšší afinitu k ACE2

A porovnejte je s některými „ověřovateli faktů”, kteří tvrdí, že ve VAERS nejsou žádné případy, což můžete vidět z výše uvedených dotazů (které si můžete sami zopakovat):

 1. Kontrola faktů o prionové chorobě v USA Today
 2. Kontrola faktů o prionových chorobách v Politifact

Vy posuďte, kdo mluví pravdu.

A všimněte si, že „ověřovatelé fakt” nikdy neprovedli jediný dotaz na VAERS. Páni. To je první místo, kde byste hledali důkaz, že tvrzení je nepravdivé.

Autor článku: Steve Kirsch

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Kdybych byl odborník, tak bych si bez řádného výzkumu nemohl dovolit dělat nějaké závěry (to znamená třeba vakcínu nedoporučovat, i když bych ji nezatracoval). Ale jako člověk, který se tomuto oboru nevěnuje, si mohu udělat předpoklad, a můj názor je, že tohle je konečná pro očkované. My neočkovaní vůbec nemáme vyhráno, a i když mnoha lidem se vlivem náhody nevyplatí neočkovat, věřím, že drtivé většině ano. Takzvaný dlouhý COVID tohle jasně naznačoval, že SARS 2 dokáže něco více než jen krátkodobou nemoc COVID. Co potom, když budeme mít v těle továrnu na spike proteiny. To musí být mnohem horší, než jim „jen“ být občas vystavován. Na základě svého předpokladu já raději risknu cestu neočkovaného, i když nemám tušení, co všechno na nás ještě vypustí.

  1. Caesare, stačí když už existujícím spotřebním věcem této doby přiřadíme ten správný výraz – nástroj způsobující ůjmu na těle a na duchu.

 2. Pracuji jako taxikář. Od začátku jsem jezdil s rouškou, ale jen 2 až tři měsíce. Potom jsem to vypustil, protože jsme od Amazonu vozili pozitivně testované, nebo s teplotami….
  Jsem riziková skupina 60 plus, mám asi 28 kg nadváhu, kouřím, pijí alkohol, jim tučná jídla a měl jsem 2x infarkt. Nicméně jsem se rozhodl po roce a půl mediální masáže riskovat to, že se očkovat nedám. Netvrdím,že COV 19 není, tvrdím jen to, že se kolem toho dělá zbytečný humbuk. Komu to asi slouží a za jakým účelem….?
  Přeji všem pevné zdraví.

 3. Žijte zdravě a bez vakcín a bude vám fajn hlavně setrvejte my co si uvědomuje že to co se děje není normální sme záchranou pro celý svět tohle už není otázka jednoho státu lidé bojují po celém světě dokud vydržíte vydržíme sme neporazitelní tolik kriminálů nemaj a přímo z následkem smrti zaútočit nemůžou vy si ani neuvědomujete jaké karty držíte v ruce Bůh s námi Matuš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů