Lékař z Mexika vyléčil tisíce pacientů z covidu tímto levným univerzálním lékem

Ve zkratce...

Dr. Manuel Aparicio vyléčil tisíce pacientů z covidu, ale nemůže je léčit u sebe na klinice jinými metodami, než které jsou oficiálně schválené, jaké jsou injekce, kterým se nepravdivě říkají „vakcíny” Dr. Aparicio sdílí, jakou levnou a efektivní léčbu používá, a vydává silné varování ohledně covid očkování. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Více informací o zmiňované léčbě oxidem chloričitým:

Univerzální lék – Věda a příběh oxidu chloričitého

CDS (oxid chloričitý) Příručka – postupy výroby, protokoly použití, rady, tipy a rejstřík nemocí

Přepis:

Stew: Dnes je tu s námi lékař z Mexika, dr. Manuel Aparicio, který říká, že úspěšně vyléčil tisíce covid pacientů… přesně tak, vyléčil jich tisíce. On a tým ostatních lékařů našli lék, ale nikdo o něm nechce mluvit. Dr. Aparicio, moc vám děkuji, že jste tu.

Dr. Aparicio: Děkuji Stew, je mi potěšení být s vámi. A přesně tak, vyléčili jsme tisíce pacientů s oxidem chloričitým.

Stew: Oxid chloričitý. Snaží se mexická vláda potlačit váš projev, vaše odhalení s ohledem na tohle?

Dr. Aparicio: Ne ani tak potlačit, ale nepodporuje to. Šli jsme za úřady a ministerstvem zdravotnictví a názorně jsme ukázali a prokázali, že léčíme pacienty s úspěšností více jak 99 %. Ale nechtějí tuto léčbu povolit, tak musím pacienty léčit u nich doma, protože není povoleno je takto léčit v nemocnici, i když máme výtečnou úspěšnost. Dobře, takže je léčíte u nich doma, protože je nemůžete léčit na klinice.

Stew: Co vás motivuje jít mimo rámec své práce a tohle dělat?

Dr. Aparicio: No… jako lékař jsem složil přísahu, že budu vždy chránit svoje pacienty, a že nikdy nebudu působit újmu. A před rokem jsem zjistil, že oxid chloričitý je protilátka na covid-19. Jako prevence i jako léčba. A s výtečnou úspěšností. Máme ivermektin, který skvěle slouží k prevenci a léčbě covidu-19, a prokázali jsme lepší čísla než s ivermektinem.

Takže… jako lékař, který složil přísahu, musím s touto léčbou pokračovat, protože jsem zachránil spoustu pacientů, a mám z toho radost.

Stew: Jaké věkové skupiny lidí jste úspěšně z covidu vyléčil?

Dr. Aparicio: Od nuly po 104. Všechny věkové skupiny… teď mám nejstaršího pacienta ve věku 105 let. A nyní léčím dítě ve věku 4 měsíců, a jeho matka má covid. Takže léčba oxidem chloričitým není omezena na žádnou věkovou skupinu. Dobře, takže léčba oxidem chloričitým, kterou používáte u nezletilých dětí, byla také úspěšná. U dětí je 100% úspěšná. Nejmladší pacient, který zemřel… a registroval jsem pouze 10 lidí, kteří zemřeli… byl 39letý člověk… to byl nejmladší, který zemřel. U dětí a dospívajících a mladistvých je 100% efektivní.

Stew: Jsou i další lékaři, vaši kolegové, kteří také používají oxid chloričitý k léčbě covid pacientů. Jsou všichni v Mexiku?

Dr. Aparicio: Ano, tohle je důležité zmínit. Je nás více jak 5000 lékařů v 25 zemích, kteří k léčbě covidu-19 používají oxid chloričitý se stejnými výsledky, které tu říkám já. Míra úspěšnosti vyléčení je vždy nad 99 %.

Stew: Jsou někteří ti lékaři zde v USA?

Dr. Aparicio: Ano, máme jich tam pár. Ale například v Mexiku je nás více jak 500. Máme lékaře z celého světa, ale většinu z nich v Latinské Americe, ale také máme lékaře v Evropě, Indonésii, Japonsku, Německu… teď je to hodně zemí a hodně lékařů.

Stew: Byl jste přes víkend tady v USA v Dakotě na RedPill Expo, kde jste tam mluvil o této léčbě. Proč jste tam jel? Snažíte se všechny na světě obeznámit s touto léčbou?

Dr. Aparicio: Naprosto, Stew. Lidé se musí probudit, protože nedostávají veškerou pravdu, a nevím, proč vlády nechtějí používat oxid chloričitý, když je to výtečná protilátka v této pandemii a také pro ostatní nemoci. Ale v této pandemii je rozhodně protilátkou.

Stew: Asi mám dobrou představu o tom, proč ho vlády nechtějí používat. Když následuješ peníze, najdeš ovládání a vynucování poslušnosti skrze strach, a to přesně teď dělají. Přesvědčují svět, že máme pandemii, která všechny zabije, pokud nebudou očkovaní vakcínou, kdy patenty pro ni vlastní Bill Gates a Anthony Fauci. Informace jsou velmi veřejné. Byla léčba, oxid dusičný, o kterém zjistilo, že alespoň zabrání šíření tohoto viru. Tito lidé chtějí diskreditovat tyto ostatní alternativní léčby. Co byste jim řekl?

Dr. Aparicio: Diskreditují cokoliv, co funguje proti této pandemii. Hydroxychlorochin, ivermektin a oxid chloričitý. Máme důkaz, že to u tisíců pacientů funguje. Zastupuji skupinu více jak 5000 lékařů, a registrovali jsme více jak 100 tisíc případů, které bylo vyléčených z covidu-19. A oni tuto léčbu potlačují, protože funguje. Vše, co funguje, co jim nevydělá peníze, potlačují. A to se děje po celém světě. Je to neuvěřitelné.

Stew: Je oxid chloričitý relativně levný?

Dr. Aparicio: Naprosto levný… je to velmi levná léčba. Pacienti, kteří ho berou preventivně, za něj utratí maximálně 25 dolarů (500 Kč) měsíčně. A průměrná cena za covid pacienta je kolem 300 dolarů (7000 Kč). A to počítám jakýkoliv jejich test, který si nechají udělat, a léčbu oxidem chloričitým. Je tedy velmi levná.

Stew: Můžete v Mexiku podávat tyto injekce, kterým se říká vakcíny, od Pfizeru, Moderny, AstraZenecy, Johnson&Johnson? Máte k nim přístup?

Dr. Aparicio: Ano, máme k nim přístup. Svým pacientům říkám, aby se očkovat nenechali, aby si nebrali tuto experimentální injekci. Máme k nim v Mexiku přístup. Očkují tu lidi podle věku. Nyní očkují lidi ve věku 30-39 let. Kolem 30 % populace bylo očkovaných. Ale nikdy, za žádných okolností, bych tyto experimentální injekce nedoporučil.

Stew: Viděl jste poškození z vakcín? Nebo jste slyšel zprávy v Mexiku o lidech, kteří byli naočkovaní, a mají z toho nepříznivé účinky nebo umírají?

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Dr. Aparicio: Je to velmi smutné a vážně mě to znepokojuje, ale každý den mi chodí zprávy a telefonáty od lidí, kteří se nechali očkovat, a o několik dní později mají vážné problémy kvůli této experimentální injekci. A to nejsou normální nebo mírné problémy. Mají vážné problémy. Viděl jsem spoustu pacientů s Guillainův–Barrého syndromem, což je velmi vážné onemocnění, a viděl jsem pacienty s trombotickými problémy, viděl jsem pacienty s bolestí celého těla, kterou nelze ničím utišit.

Je to velmi smutné… vidím pacienty každý den, a neustále mi posílají zprávy a volají mi. Není to dobré… to, co se děje, a co skrývají s ohledem na vedlejší účinky této injekce, není dobré. Lidé to musí vědět.

Stew: A teď to chtějí dávat našim dětem. Nevím, jestli to víte, ale CEO Pfizeru tohle ráno řekl, že jsou připraveni tohle podávat už pětiletým dětem.

Dr. Aparicio: Ano, měl by prvně naočkovat svoji rodinu. Jeho rodinu a nevím, jestli má děti nebo vnoučata, a můžeme na nich experimentovat… co na to říkáte, Stew?

Stew: Pravda. Zeptám se vás na úmrnost u oxidu chloričitého. Když někoho léčíte touto metodou, kolik lidí umírá?

Dr. Aparicio: Méně než 1 procento. Léčím pouze příznakové, komplikované pacienty. Většina pacientů, které léčím, už dostali léčbu kortikosteroidy, antikoagulanty, a někteří z nich buď hydroxychlorochin nebo ivermektin, takže léčím komplikované případy a úspěšnost je nad 99 %. Průměrná úspěšnost naší léčby pacientů je 99,3 %, a to jsou příznakoví, komplikovaní pacienti.

Stew: Co samotný oxid chloričitý? Je nebezpečný?

Dr. Aparicio: Vůbec ne. Jakákoliv látka, i voda, může být jedem. Jde o dávkování. Je důležité se držet dávek, které jsou dokonale popsány v mnoha oficiálních dokumentech. Musíte vědět, jak tu látku používat, a pokud víte, jak používat a předepisovat oxid chloričitý v adekvátních dávkách, nebudete mít žádné problémy. Je nemožné, aby ta látka byla při adekvátní dávce toxická.

Stew: Nechci přebíhat od tématu k tématu, ale jak mluvíte, napadají mě další otázky, a vím, že máte hodně práce, proto si moc cením vašeho času, ale chci se vás zeptat, když se lidé nechají očkovat, a zmagnetizují se, nebo dostanou tento Guillainův–Barrého syndrom… Mluvili jsme s několika lidmi… mám několik stovek emailů od lidí, kterým byl tento syndrom diagnostikován poté, co se nechali očkovat proti covidu.

Reakce od těch, kteří podporují tyto tzv. vakcíny, kterým se nepravdivě říká vakcíny, je, že každá vakcína má rizika. Že Guillainův–Barrého syndrom není nic nového… můžete dostat tuto reakci z vakcíny proti chřipce, z tohoto a tohoto. Pro lidi, kteří říkají, že rizika jsou u každé vakcíny, a proč tato měla být jiná… co byste jim řekl?

Dr. Aparicio: To je velmi důležitá věc, protože to, co teď vidíme, je počátek vedlejších účinků této experimentální injekce. Ale všichni odborníci v tomto oboru říkají, že to nejhorší přijde po devíti měsících očkování. A mám velké obavy o lidi, co se nechají očkovat, co se s nimi stane za 9 až 12 měsíců, protože budou mít větší problémy než nyní. Řekl bych, že tohle očkování by měli okamžitě zastavit. Nesmí tuto injekci dávat nikomu dalšímu. Už teď se projevují velmi špatné vedlejší účinky, ale to nejhorší teprve přijde.

Stew: Studie a klinické testy byly ukončeny, když v nich bylo jen pár stovek hlášených poškození. Studie z Harvardu zjistila, že to, co se hlásí do databáze nežádoucích účinků VAERS v USA, je pouze 1-10 % skutečných poškození nebo úmrtí. Když použijeme tyto údaje, blížíme se číslu 100 tisíc lidí, kteří po této injekci zemřeli. Stále to nezastavili, ve skutečnosti to více propagují a zoufale se tuto vakcínu snaží dostat do krve našich dětí. Proč to dělají?

Dr. Aparicio: Jak jste řekl, je třeba následovat peníze. Tady je o peníze a o poškození lidí, protože žádné jiné vysvětlení není. Tohle je plán, na kterém roky pracovali, a teď se blížíme konce jejich plánu. Jako lékař jsem zklamaný a snažím se varovat co nejvíce lidí, ale jakmile se nechají očkovat, je velmi těžké jim pomoct.

Stew: Poslední otázka. Pokud by dnes za vámi přišla mexická vláda a řekla: Přestaňte tuto věc dávat lidem. Přestaňte léčit lidi oxidem chloričitým, pokud nepřestanete, odebereme vám licenci. Co byste jim řekl?

Dr. Aparicio: No… s radostí bych jim ji dal. Zachraňuji životy… na licenci mi nezáleží. Jak jsem už říkal, složil jsem přísahu, že bych nikdy neměl lidem ubližovat, a že budu svoje pacienty chránit, a že vyléčím tolik lidí, kolik bude chtít. Pokud chtějí moji licenci, mohou si ji vzít. S tím nemám problém.

Stew: Teď vás poslouchají miliony lidí. Položil jsem vám nějaké otázky, na které jsem se chtěl zeptat. Co vy chcete lidem říct? Co doktor Aparicio chce říct všem posluchačům?

Dr. Aparicio: Rád bych lidem řekl: Neměli byste se bát. Tohle je plán… nevím koho, to není moje věc. Ale existují možnosti a velmi efektivní léčby, jako hydroxychlorochin, ivermektin a převážně oxid chloričitý. Pokud dostanete covid, máte z toho cestu ven. Existují skvělé možnosti, jak se z něj vyléčit. Na tohle nepotřebujete vakcínu, nepotřebujete experimentální injekci. Neberte si ji, nenoste roušku. Musíte mít lidský kontakt, prosím, člověk potřebuje každodenní kontakt, aby si vyvinul dobrý imunitní systém. To bych řekl lidem, Stew.

Stew: Doktore Aparicio, děkujeme za vaši účast. Vím, že máte omezený čas a hned vás pustíme. Moc vám děkujeme za službu vaší zemi, a za to, že šíříte informace zde v naší zemi a globálně, jelikož tento pořad sledují lidé z celého světa. Snad se vzkaz dostane ke správným lidem. Děkuji vám, Bůh vám žehnej.

Dr. Aparicio: Také doufám… děkuji moc, Stew, a Bůh vám také žehnej.

Překlad: David Formánek

Více informací o zmiňované léčbě oxidem chloričitým:

Univerzální lék – Věda a příběh oxidu chloričitého

CDS (oxid chloričitý) Příručka – postupy výroby, protokoly použití, rady, tipy a rejstřík nemocí

Zdroj videa

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Tak je neviem…citujem z článku… “ Ano, tohle je důležité zmínit. Je nás více jak 5000 lékařů v 25 zemích, kteří k léčbě covidu-19 používají oxid chloričitý se stejnými výsledky, které tu říkám já. Míra úspěšnosti vyléčení je vždy nad 99 %.“ ….
    A moja otázka znie : Veď celkovo covid má smrtnosť len okolo 0,25%, a to je 99,75% miera úspešnosti vo vyliečení….. Tak o čom je potom tento článok? „Nad 99%“…. to je ako bez oxidu chloričitého. „Nad 99%“ totiž môže znamenať 99.1, 99.5, 99.9……… Ale ťažko to bude 99.9%, keby to tak bolo, ten doktor by sa tým hrdil, a nezaokrúhľoval by to smerom nadol.

  2. Je mi 99 let , do dneška jsem si nenechal ani NENECHÁM DLOUBAT SI V NOSE A ANI ŽÁDNOU INJEKCI PÍCHNOUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MARODÍM S RUZNÝMI NEMOCEMI, V MÉM VĚKU JE TO JAKO U KAŽDÉHO STARÉHO ČLOVĚKA.
    JINAK NEVĚŘÍM ŽÁDNÝM POLITIKUM ,SPOLEČNOSTI- TO SPÍŠE BUDU VĚŘIT NEZNÁMEMU KUCHAŘI ZE 4. CENOVÉ SKUPINĚ!
    PŘEJI VŠEM HODNĚ COVIDU-20

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů