Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování

Ve zkratce...

V tomto článku uvidíte příběhy lidí týkající se poškození po covid očkování. Tyto příběhy jsou převážně od lidí z České republiky a ze Slovenska.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Níže uvidíte příběhy, které sdíleli lidé na Facebooku na účtu zdravotní sestry Petry F. Rédové, která několikrát provedla analýzu krve očkovaných pod mikroskopem (viz zde). Dále to jsou příběhy z FB skupiny Vedlejší účinky po očkování.

Tato stránka se pravidelně aktualizuje a postupně zde budou přibývat další příběhy – doporučuji si tuto stránku uložit do záložek a postupně se k ní vracet a SDÍLET! Děkuji.

Máte příběh o poškození po covid očkování, ať svůj nebo někoho blízkého? Napište na info@otevrisvoumysl.cz a podělte se! Anonymně ho tady zveřejním. Děkuji.

Příběhy lidí

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

32 názorů na “Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování”

 1. To je strašné……. Díky za zveřejňování podobných článků a videí, ale poučí se lidé vůbec???

  1. ne nepouci plavou v proudu nepoužívaj selskej rozum a nikdy spolu hromadne nedrzi stacej dve kosatky aby rozehnali hejno ryb do dvou casti a máj vyhráno hejno oslabeno a de se na lov jo práce dítko fodbal kazdej neco z velkyho hejna par rybiček tady a tam zákon přírody lidi co víc uvazujou pri zemi jako jedine mozne racionalni reseni za stávající situace vládci jsou kosatky a my ryby

 2. Mojí kamarádce se asi 2 nebo 3 týdny po první dávce vysypala po těle červená velmi svědivá vyrážka, měla ji na půlce těla i na obličeji. Nechtěla ale věřit, že to má nějakou spojitost, prý vyrážky mívala i dříve, což ovšem znamená před lety, ne v nedávné době. Po druhé dávce vyrážka zmizela, takže si navíc ještě myslí, že ji ta injekce vyléčila! 😀

 3. Nevím,ale mám dojem,že ne každá vakcína(očko) obsahuje stejné…
  Starý dědula-83let,očkovaný 2x Astra Zenekou a je bez problémů….před tím žaludeční vřed a po očkování O.
  Nechápu!
  Za celý letošní rok,kdy byl očkován 2x,nemá žádný problém!Jak je to možné????
  Jsem antivaxer a chci zabránit i v rodině tímto očkování,ale opravdu nevím jak, takový starý člověk žije po dvou očkováních zcela bez problémů…..
  Nevychází z domu,aby se nenakazil a jinak nic….
  Připadá mi to,že jen do některých,a to se neví!,se přidává to svinstvo,co způsobuje srážení krve….
  Já se dám očkovat jen přes moji mrtvolu,covid mám za sebou už v začátku loňského roku,kdy se ani nevědělo o co jde!

  1. Eva z Německa

   Je to „Ruská ruleta“! Ca. 40% tzv. vakcín jsou placebo (❗️prozatím❗️ # 1., 2., 3., 4., 5. ….. 💉 ). Jinak by bylo příliš nápadné, kdyby každý po vakcíně padnul.
   Pokud si ještě dnes někdo myslí, že „vrchnost“ má starost o zdraví a blaho svých národú, tak tomu už není pomoci.
   Jedná se o globální redukci obyvatel a to už hodně dlouho (jedy úplně všude a ve všem) jen v době „C19“ je to viditelné.
   Žiji v Německu 35 let a vše se tady odehrává stejně, jako v CZ a všude na celém světě. „Vakcína“ tady není kvůli „C“, nýbrž „C“
   kvůli „Vakcíně“.

  2. Typujem, ze viete, ze vakciny su stale v 3. faze klinickych studii. To znamena, ze niektore vakciny mozu byt „placebo“, ak mi rozumiete, co by mohlo vysvetlovat, ze niektomu vo vysokom veku ani po 2 davkach “nic nie je“. Stale je to ruska ruleta!

  3. Pochopte, že je to stále jen experiment na lidech. Když se dělají pokusy s experimentálními léky na lidech, část lidí dostane placebo a část lidí dostane skutečnou vakcínu. Testovaný subjekt neví, co dostává – jestli placebo nebo skutečnou vakcínu … tudíž, ti, co nemají žádné následky, mohou mít v sobě klidně placebo. My máme v práci jednoho takového kolegu. Ten nám tvrdil, že po 3. vakcíně necítil vůbec žádné negativní následky… otázkou je, co opravdu dostal.

  4. některé vakcíny jsou placebo. Uvádí se dokonce 80 až 90 %, ale ověřit se to dá asi těžko.

  5. Covid vakcína je experimentálna v 2.faze klinickej štúdie. V každej štúdií je testovaná účinná látka a placebo. Čize niektorí dostanú vakcínu a niektorí placebo.

 4. Ja mám podobnú skúsenosť v mojej práci v UK. Všetci očkovaní. A zrazu začali mať ľudia problémy 40+ roční. Jeden dostal mŕtvicu a musel zmeniť pracovisko,traja ďalší problémy so srdcom.,ďalšiemu sa zhoršila cukrovka,ďalší (nefajčiar) začal mať zánety na srdci a plúcach,zhoršila sa mu rakovina. Kolegu odviezla z práce sanitka kôli srdcu, ďalší zvládol ísť po svojich po záchvate. Ale nikoho ani nenapadne že by to mohlo byť z vakcíny. Nedá sa dokázať ani vyvrátiť že by to bolo z vakcíny.

 5. Můj strejda z HK, aby si mohl chodit „na pivko“, po, první ho boleli nožky, po druhé do dvou dnů skončil v nemocnici, kravavé odlupující strupy a do té doby nebýval nemocný, od té doby má pořád „něco“, ale kdo chce komu kam…
  Mimochodem, toxicitu z vakcín shrnul krásně u Dr. Palmer a moc děkuji za jeho překlad !!

  T.K.

 6. Silva Fisková

  Přítel, po první dávce nic moc, po druhé dávce, ohromná únava, nedokázal na jeden zátah přejít zahradu. Spavý a unavený dodnes, půl roku po druhé dávce….prý šel na tečku ze strachu, aby ho neodmítli ve zdravotní péči, kterou potřebuje na játra.

 7. Známá (45) očkovaná Johnson & Johnson. Týdny po té bolest celé očkované paže s náběhem na ochrnutí, což jí řekli že se může stát. Lékaři si ji přehazují jako horký brambor, vidí na nich, že neví co s tím…

 8. Rezoluce 2361(2001) Rady Evropy o lidských právech, která zakazuje nedobrovolnou nebo vydíráním vnucenou vakcinaci proti COVID
  Vakcíny proti COVID spadají reálně do čtyř skupin s různými mechanismy a riziky.
  • Adenovirové vakcíny – zde je vysoké riziko tzv. „alternativního sestřihu mRNA“, protože se mikrobiologicky jedná o kočkopsa. Snaží se totiž skrze adenovirus – což je DNA virus procházející enzymovým střihem v jádře buňky -, vytvořit imunitní reakci na spike-protein SARS-CoV-2. To je ovšem RNA virus, který nikdy s enzymovým střihem nepočítal. Výsledkem je, že mRNA pro spike protein je ve zcela náhodném množství případů poškozena střihem a podle ní je pak syntetizován nikoli funkční S-protein, nýbrž degenerovaný Spike-pIX fusionprotein který nemá funkční membránovou kotvu, proto uniká do krevního řečiště a tam vyvolává tromboembolické reakce. Adenovirová vakcína je mimochodem nejen Astra a Johnson/Janssen, ale i Sputnik.
  • Messenger RNA vakcíny – zde není zvládnutá reakce imunitního systému na mRNA. Teoreticky mRNA vakcíny vymyslel Robert Malone – jenže když zkoušel mRNA na myších, trpěly na vážné záněty a bouřlivé autoimunitní reakce na mRNA. Pak se výzkum dlouhá léta převaloval na místě, až oficiální vynálezkyně mRNA vakcín, Dr. Karikó, přišla na způsob, jak mRNA před imunitním systémem „schovat“ pomocí nukleosidových analogů. Jenže se ukazuje, že ani tohle řešení není 100%, takže víceméně náhodně (resp. v závislosti na stavu jejich imunitního systému) v lidech v reakci na mRNA vakcíny dochází k více či méně bouřlivým imunitním reakcím a zánětům nevyjímaje nebezpečné záněty srdce a osrdečnice. Pravděpodobnost sice není extrémně vysoká, jenže zda to postihne zrovna vás nebo ne záleží jen na stavu vašeho imunitního systému a náhodě – upřímně vám přeji hodně štěstí.
  • Rekombinantní proteinové a peptidové – polovina z nich není v Evropě uznávána, protože mají na vkus epidemiologů příliš nízkou účinnost (zejména EpiVacCorona), a druhá polovina není dost bezpečná kvůli rizikovému adjuvansu (Novavax Covovax používá sloučeninu na bázi toxického saponinu, a Sanofi-GSK používá nebezpečný adjuvans AS03 proslulý narkolepsií z vakcíny Pandemrix.) Navíc se stejně v ČR nedají sehnat.
  • Tradiční vakcíny s inaktivovaným virem. Takové, jakých jsme všichni dostali od dětství desítky dávek v čele s „tradiční komunistickou Trojkombinací“. Žádné nejžhavější a neprobádané novinky s náhodnými autoimunitními problémy, žádní kočkopsi s náhodným vznikem poškozených S-proteinů, nýbrž prověřená a perfektně zvládnutá klasika, na které téměř není co zkazit (pokud není použit nebezpečný adjuvans jako AS03 od GSK-Sanofi.)

  Inaktivované vakcíny jsou ovšem předmětem téměř totální nenávisti Big Pharma i progresivních „expertů“ právě proto, že je to nudná stará technologie a nikoli vzrušující špička ve vývoji. Česká vakcinologická společnost je odsuzuje s tím, že mRNA vakcíny jsou jediná budoucnost, protože „na mutace mohou lépe reagovat ty genetické vakcíny, kde lze pouze lehce upravit RNA, a to rychleji a účinněji.“ Progresivní akademici jako prof. Grubhoffer z Akademie věd ČR shrnují postoj Big Pharma a covidistického mainstreamu proti tradičním inaktivovaným vakcínám takto:
  „Je to nesmírně zastaralý přístup východního typu a nepochopení situace, která vládne v oblasti farmaceutické výroby a byznysu.“
  Tak určitě, „zastaralý východní“ – to je propagandistický polibek smrti. Sice to nevymysleli na žádném východě, nýbrž první zcela inaktivovanou vakcínu vyrobili v roce 1886 Američané Salmon a Smith pro imunizaci prasat, první bakteriální inaktivovanou vakcínu pro lidi vyrobili proti tyfu v roce 1896 Britové nebo Francouzi, a výrobu první úplně inaktivované vakcíny proti virům umožnili v roce 1948 Američané Enders, Weller a Robbins, kteří za to v roce 1954 dostali Nobelovu cenu. Ale konkurenci je potřeba poplivat, chápeme. (Ostatně, plivání na konkurenci je prokázaný M.O. Big Pharma v oblasti COVID.)
  Jenže existuje jedna vlaštovka: francouzská firma Valneva vyvíjí společně s americkou firmou Dynavax (neplést s konkurenční Novavax!)…
  Jedinou tradiční inaktivovanou vakcínu v celé Evropě a Západním světě – Valneva VLA2001. „Zastaralou“ a proto bezpečnější než adenovirové a mRNA hi-tech.
  Zatímco všichni výrobci adenovirových a mRNA vakcín se vrhli na trh s hlavním cílem maximálně efektivní a rychle upravitelné vakcíny bez ohledu na následky a vedlejší negativní účinky, Valneva si udělala průzkum trhu, došla k názoru že nemá cenu nosit dříví do lesa, a vybrala si jinou niku – vyvinout naopak maximálně bezpečnou COVID vakcínu:
  Společnost má zkušenosti s výrobou vakcín proti jiným nemocem a doufala, že jejich produkt proti COVID-19 by měl dobrý bezpečnostní profil, možná až tak dobrý že by mohla být nabízena dětem nebo imunokompromitovaným pacientům.
  Tradiční inaktivované vakcíny jsou z principu bezpečnější, než adenovirové míchající DNA a RNA viry i než imunologicky ne-zcela-zvládnuté mRNA. Není proto překvapení, že Valneva měla ve 3. fázi klinických zkoušek „mnohem méně nežádoucích vedlejších účinků“ než Astrazeneca. Z oficiální zprávy klinických zkoušek:
  VLA2001 byla dobře tolerována, vykázala statisticky významně lepší profil tolerance v porovnání s konkurenční vakcínou. Účastníci nad 30 let věku hlásili výrazně méně nežádoucích účinků jak do místa vpichu (73,2% VLA2001 vs. 91,1% AZD1222), tak do systémových reakcí (70,2% VLAE2001 vs. 91,1% AZD1222). Nebyly hlášeny žádné závažné negativní účinky.
  Samozřejmě Fáze 3 klinických zkoušek je příliš krátká a zahrnuje příliš málo účastníků na to, aby se projevily závažné nežádoucí účinky – ty se zpravidla projevují s pravděpodobností řádově jedna ku desetitisícům, v případě COVID vakcín má většina závažných potíží pravděpodobnost okolo 1:20000.
  Jenže VLA2001 není žádná žhavá novinka jako ostatní COVID vakcíny – jedná se o technologicky malou úpravu existující vakcíny Valnevy Ixario proti japonské encefalitidě, která je podávána již přes 10 let a všechny její účinky jsou tedy již dobře prozkoumány. I adjuvans používaný ve VLA2001 je používán přes 10 let a dlouhodobě prozkoumán – a to jak v Ixario, tak v USA v jiné vakcíně proti žloutence. A Ixario prošla i post-klinickými zkouškami v délce 36 měsíců po původních klinických zkouškách.
  Mimo to VLA2001 paradoxně nabídla i lepší ochranu proti mutacím, než Astrazeneca a mRNA vakcíny, pokud to někoho zajímá – protože zatímco ty trénují imunitní systém pouze proti spike-proteinu SARS-CoV-2, Valneva trénuje imunitní systém proti celému viru, čímž paradoxně dochází k dlouhodobější ochraně proti závažnému průběhu choroby. „Zastaralá“ technologie poráží nebezpečné žhavé novinky na celé čáře, konzervativci plesají a říkají – „vidíte? My jsme vám to říkali.“
  Valneva VLA2001 nyní finišuje 3. fázi klinických zkoušek, na počátku roku 2022 bude k dispozici, a Valneva nyní zahajuje bilaterální jednání s jednotlivými vládami o dodávkách poté, co jednání s EU o celoevropském nákupu Valnevy ztroskotala.
  Britská vláda odřekla dodávky nikoli kvůli jakémukoli problému s bezpečností, nýbrž kvůli tomu, že Valneva nestihla dokončit zkoušky a zahájit výrobu do konce roku 2021, čímž porušila smlouvu o dodávkách:
  Britská vláda v pondělí uvedla, že francouzská společnost nesplnila své závazky ohledně smlouvy o dodávkách
  (The British government had alleged it was in breach of its obligations under the supply agreement)
  Zlí jazykové ovšem tvrdí, že se jedná o lobbistický tlak a obchodní válku mezi Valnevou a Astrazeneca, napojenou na britské univerzity a vládu. To je ale irelevantní.
  Pointa je jednoduchá:
  Pokud dokážete odolávat tlaku a nejste riziková skupina ohrožená COVID, potom na vás principiálně apeluji, abyste zvážili vzdor proti trestným činům vydírání, porušování lidských práv, pošlapávání rezolucí o lidských právech, propagaci hnutí směřujících k omezování práv a svobod, prosazování trestného činu apartheidu, a v neposlední řadě totálního pošlapávání Ústavy.
  To vše má jediný cíl – nezákonně vnutit lidem „dobrovolnou“ vakcínu proti COVID a tím porušit a pošlapat Ústavu ČR a LZPS s jejich Článkem 2 – zákazem intervencí neposvěcených zákonem a Článkem 4 – Principem proporcionality.
  Ale pokud si nemůžete dovolit – ekonomicky, existenčně, sociálně, natož zdravotně – dále vzdorovat tomu obrovskému nelegálnímu tlaku vydírání, existenčního ohrožení, omezování osobní svobody, hrozeb a šikan, potom vám doporučuji: myslete na své zdraví a když už se jdete vakcinovat proti COVID, informujte se a vyberte si takovou vakcínu, která má nejmenší pravděpodobnost že vám ublíží.
  Podle všech mých rešerší vědeckých prací je technologicky a inženýrsky naprosto jednoznačně nejméně nebezpečnou vakcínou proti COVID právě Valneva VLA2001.
  Ale udělejte si vlastní rešerše – je to vaše zdraví a neměli byste je sázet na nic, co si jen tak přečtete někde na internetu!
  Pokud se rozhodnete, že nemůžete vzdorovat nátlaku a necháte se vakcinovat, ale zároveň nechcete riskovat nic nebezpečnějšího než Valnevu, musíte to ovšem dát veřejně vědět. Jinak by vláda neměla motivaci s Valnevou uzavřít dohodu a Čechům ji nabídnout.
  Nejlépe žádejte o Valnevu svého praktického lékaře a sdělte mu, že ničím jiným nejste ochotni se naočkovat – ať požadavky na Valnevu probublají přímo hierarchií zdravotního systému až na ministerstvo.
  Můžete také napsat přímo MZČR, a/nebo zveřejnit příspěvek na sociálních sítích s vyzněním stylu:
  Nakonec se tedy nechám vakcinovat proti COVID-19, ale pouze pokud bude k dispozici bezpečná tradiční inaktivovaná vakcína Valneva VLA2001, ničím jiným.
  Covidoví vyděrači si zvykli vydírat a stavět před ultimáta buď-anebo, tak jim oplaťte stejnou mincí a když už vás zlomili, požadujte alespoň vstřícný kompromis a bezpečnější vakcínu i z jejich strany. V sázce je vaše zdraví…
  ________________________________________
  (Toto platí pouze pro lidi, kteří se nechtěli nechat vakcinovat proti COVID ale byli k tomu donuceni proti své vlastní vůli. Pokud se ale dobrovolně chcete nechat očkovat proti COVID ze zdravotních důvodů, víte asi proč a rozhodně se mnou vůbec nenechte ovlivnit – tento článek vychází z úplně jiných kritérií a východisek, než jsou ta vaše. Váš individuální poměr přínosy:rizika ohledně doby vakcinace, Valnevy i jiných vakcín je úplně jiný, než pro zdravého nerizikového člověka. A já se zříkám jakékoli odpovědnosti za to, že byste slepě následovali mé rady, když jsou pro vás irelevantní.)

  1. Neni pravdou, ze stare peptidove vakcviny jsou bez nasledku. V soucasnosti neni pomalu jediny clovek, ktery by nemel alergii. A predpoklada se, ze epidemie alergii a autoimunitnich nemoci je prave spojena i s ockovanim.

  2. Neni pravdou, ze stare peptidove vakciny jsou bez nasledku. V soucasnosti neni pomalu jediny clovek, ktery by nemel alergii. A predpoklada se, ze epidemie alergii a autoimunitnich nemoci je prave spojena i s ockovanim.

 9. Gaius Caesar

  Pomaleji by to nešlo?! Ono působí problémy také neustálé se vystavování SARS 2. Co to ten virus SARS-COV-2 je netuším, ale předpokládám, že na nás Čechy co jsme málo proočkováni budou nyní vypouštět kvalitnější varianty. Přesto očkování beru jako riziko navíc. My lidé bychom měli připravovat nějakou odvetu našim politikům. Nesmí utéct. Oni nám vyhlásili válku, a je jedno jestli Babiš nebo Fiala, v tomto jedou všichni stejně. Hodně si proočkovali bezpečnostní složky, tedy svojí případnou ochranu, takže ta už je téměř vyřešena, a v podstatě takový Babiš je nyní větší chudák než třeba já jakožto obyčejný český občan. Stačí jenom, aby se lid sebral, odchytil si je, a podle základů etiky je usmrtil. Všechny, žádné dělení na ANO, ODS, Piráti a podobně.

 10. Sestřenice od mé matky šla na jaře na první vakcínu, Ta týden už viselo její parte.

 11. V FB skupině zlatý špendlík bylo večer před tím než ji zařízli a já osobně myslím že to byl i skutečný důvod konce, na otázku kdo zná někoho s poškozením po vakcíně , ale jen osobní zkušenost, někdo koho znáte, přes 400 odpovědí hororových zážitků…
  Skupina měla cca 30 000 lidí a rychle rostla.

 12. Otec mé švagrové byl mrtev ještě v ordinaci hned po vakcinaci. Ono není divu protože mu bylo už přes 80 let a sotva chodil.
  Nad tím co dnes dělají lékaři zůstává rozum stát.

 13. Teta 80 mé přítelkyně má sousedku okolo 80, která měla neteř okolo padesátky, zdravou energickou paní. Zmiňovaná neteř přemluvila k očkování svou tetu i tetu mé přítelkyně. V červnu šla ta neteř na druhou dávku Pfizeru. Po ní měla okamžitě neustávající horečky přes 39, ohluchla při tom na jedno ucho. Na vyšetření ji zjistili rakovinu uzliny. Plánovali operaci, ale při druhé návštěvě a vyšetření jí zjistili metastáze v celém těle , kdy ji doktoři oznámili, že už se nedá nic dělat. Koncem září ta neteř zemřela. Minulý týden té tetě diagnostikovali rakovinu také.

 14. mamka kamarádky po aktivním zásahu „syna“ po 3. „tečce“ zkolabovala ihned a je na JIp odhaduji, že se už nevrátí, V mé rodině mladí 35l muž 4x pracovní neschopnost od jara s něčím jako je chřipka .Žena32 2x chřipka. Kamarád po 1 dávce celý den na umřití , pak týden nepoužitelný marod.Sestřenice 56 chřipka kašel po 2 tečce. Švagrová pokašlává už cca od května po 1. dávce = 1/2 roku. Spolužák taktéž to samé .Ty sucháče pozoruji i na ostatních v okolí .Jestli jsou chronické jak u švagrové nemohu posoudit A to jsou jen zdravotní problémy co vidím. Já nevaxer zatím nic.

  1. Tak ono také záleží na tom z kolika celkově že ano… Viz předcházející příspěvek:


   přes 400 odpovědí hororových zážitků…
   Skupina měla cca 30 000 lidí a rychle rostla.

   takže cca 1.3% šance na horror. No neber to, fakt supr ochrana proti rebrandované chřipce s úmrtností 0.1-0.2%, a to ještě převážně jen u starých a oslabených…

 15. sidelajkozy

  Jak jde čas s VIP vaxerem
  21. ledna 2021, 13:31
  Prezident Miloš Zeman nemá po středečním očkování proti koronaviru žádné obtíže.Následná preventivní prohlídka, kvůli níž prezident bude do pátku v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN), podle něj pokračuje podle plánu.

  Druhou dávkou byl Zeman v ÚVN očkován 12. února. Dostal tehdy vakcínu Pfizer/BioNTech.

  Prezident trpí dehydratací, není ohrožen na životě, prolomil Hrad mlčení
  16. září 2021 10:40, aktualizováno 13:56
  Prezident Miloš Zeman, který od úterý leží v pražské Ústřední vojenské nemocnici,

  6. 10. 2021
  Zeman je v Lánech, řeší volby a 28. říjen, řekl Hrad. Byl za ním také lékař
  6. října 2021 8:20, aktualizováno 11:20
  Reagoval tak na spekulace, které se objevily na sociálních sítích a které hovoří o zemanově údajné hospitalizaci, zhoršení zdravotního stavu či dokonce úmrtí

  10.10.21
  Převezen do nemocnice byl 10. října s potížemi způsobenými nespecifikovaným onemocněním

  18. 11. 2021 Zeman již dostal třetí dávku očkování

  26.11 .2021 Zeman !!!! nakažený covidem !!!! se vrátí do Lán, v neděli jmenuje Fialu premiérem

  Ve stejných všech fakenjus se pokračuje
  Vax brání nakažení , snižuje zatížení nemocnic , přináší nesmrtelnost a samá pozitiva.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů