fbpx

Moje zkušenost se Somavedicem

Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost s tímto zajímavým přístrojem s názvem Somavedic.

Co to je? A k čemu je dobrý?

Jak mnozí z vás víte, kolem nás je spousta elektromagnetického záření z různých přístrojů, antén a dnes velmi často zmiňované téma 5G.

Právě jeden z hlavních efektů tohoto přístroje je rušení či blokování toho negativního záření tak, aby nemělo nepříznivý vliv na tělo a cokoliv živého. Umožňuje nám používat moderní technologii bezpečněji, aniž bychom museli dělat jiná protiopatření (jako vypínat WiFi, apod.)

Také blokuje negativních vliv geopatogenních polí, pokud je doma máte.

Somavedic tvoří harmonické pole ve vašem prostředí za použití drahokamů a polodrahokamů, které se v něm nachází. Vyzařuje frekvenci, která je více v souladu s naším tělem a čímkoliv živým.

Co jsem zažil po zapnutí Somavedicu

Když jsem si Somavedic a poprvé zapl, cítil jsem velmi silnou energii. První noc jsem z té intenzivní energie téměř nemohl spát. Po pár dnech se to ustálilo a moje tělo si na tu intenzivní energii zvyklo. To je jedna věc, co je třeba si uvědomit. První dny mohou nastat tzv. detoxifikační příznaky, kdy se tělo začne čistit. Je to žádoucí a přirozené.

Po nějaké době jsem si začal všímat, jak zásadně odlišné prostředí Somavedic tvoří oproti venku. Zejména, pokud bydlíte ve městě nebo v blízkosti velkých antén. Po návratu z práce nebo z venku jsem se vyloženě těšil, že si zajdu do pokoje, kde mám Somavedic. Vytváří vážně příjemnou atmosféru, do které se chce člověk přirozeně vracet.

Spánek vnímám, že je mnohem hlubší a více regenerační, když spím na místě se zapnutým Somavedicem.

Kromě toho se Somavedic zbavuje volných radikálů, které působí negativně na člověka (v podstatě poškozují buňky, takže díky Somavedicu se naše tělo i mnohem lépe regeneruje) . Tento přístroj také tvoří záporné ionty, které jsou velmi přínosné pro tělo… ve velké míře se nachází v přírodě, což je důvod, proč tolik lidí jezdí do přírody se uvolnit a odpočinout. Je to mimo jiné díky záporným iontům, jejichž množství je v přírodě vysoké.

Na webu Somavedic je i tabulka, která ukazuje rozdíl v počtu záporných iontů v obvyklém domě nebo bytě a přírodě. Somavedic dokáže napodobit množství záporných iontů, které byste právě jinak našli v přírodě a díky tomu vytváří v domácnosti vytváří takovou harmonickou „bublinu” – jak jsem psal, v jeho působení se cítím krásně uvolněně.

Harmonizace vody

Kromě harmonizace prostředí také harmonizuje vodu. Pravidelně pokládám sklenici nebo džbán vody vedle Somavedicu a nechávám buď přes noc nebo aspoň na 10-20 minut působit. Voda pak chutná krásně jemně a chutně. Pokud něco víte o doktoru Masaru Emotovi, který zkoumal krystalky vody, tak víte, že voda na sebe přenáší energie a frekvence z prostředí, a my když ji pijeme, tak do sebe vstřebáváme tu energii ještě zevnitř. Proto je důležité, jaký druh vody pijeme.

 

IMG_6191

Takto harmonizuji doma vodu, která po úpravě Somavedicem chutná skvěle a také vnímám, že hezky čistí tělo a dodává energii. Vnímám při jejím pravidelném pití i lepší zažívání.

Somavedic a 5G & EMF

Tento model se jmenuje Medic Uran a podle firmy Somavedic je dostatečně silný i na vyrušení nové technologie 5G. Když říkám vyrušení nebo blokování, neznamená to, že vám přestane fungovat telefon nebo WiFi. Jediný rozdíl je v tom, že nebudou mít na vás a ostatní živé organismy v okolí negativní vliv.

Na webu Somavedic najdete více informací i různé modely – tento není jediný. Jsou tam k dispozici i vědecké studie, které prokazují účinek tohoto přístroje… takže se nejedná o placebo. Doporučuji si přečíst i ostatní recenze lidí, co všechno je možné díky Somavedicu zažít.

Abych byl upřímný, není to levná záležitost, každopádně s ohledem na dnešní situaci a celkově v souvislosti se zaváděním nových technologií (jako 5G), které mají větší sílu a silnější vliv na živé organismy, myslím si, že stojí za to mít doma něco, co tyto vlivy ruší a blokuje. A také něco, co podporuje naše zdraví, prosperitu a přirozenou energii.

Více tady.

David Formánek

PS: Nákupem Somavedicu podpoříte nejen sebe, ale také mě. S nákupu mám malou provizi, díky které mimo jiné mohu pokračovat v práci na tomto projektu. 🙂