Svědectví sestry Morgan Wallacové: „Všichni, kteří zemřeli s covidem, by měli být považováni za zavražděné”

Ve zkratce...

Na Řádné zasedání správní rady NHCS vystoupila žena, zdravotní sestra, která sdílí své svědectví ohledně covidu, očkování a léčby.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video s českými titulky ↓

↓ Video s českým dabingem (namluvil David Formánek) ↓ PS: Teprve se dabovat učím a není to ještě na „profi” úrovni. Dejte mi vědět, co na dabing říkáte. Věřím, že postupně bude lepší a lepší 🙂

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Originál videa publikován ZDE: 4. ledna 2022

Přepis:

Jmenuji se Morgan Wallacová, jsem už desátým rokem zaměstnaná v okrsku New Hanover. Pět let jsem pracovala na kardiovaskulární JIPce. S covidem jsem byla vaší poslední linií obrany. Když jste na podlaze krváceli, drželi jsme vás při životě na přístrojích. Uvědomila jsem si, že pacienti zbytečně umírali kvůli tomu, že vláda blokovala možné léčby covidu. Všichni, kteří zemřeli s covidem, by měli být považováni za zavražděné.

Včasná léčba byla vždy efektivní. V den nařízení jsem z nemocnice odešla, mám vlastní praxi a ve městě jsem jediná, která pacienty s covidem léčí před hospitalizací. Také jsem sledovala, jak všichni zaměstnanci v nemocnici včetně mého oddělení se očkovali a pak dostali covid, kromě dalších různých onemocnění. Napumpovali jste si do těla miliony spike proteinů a jste časovanou bombou pro rakovinu, krevní sraženiny či jakékoliv jiné zdravotní problémy.

Už mě nebaví poslouchat, jak se lidé ptají lékařů, jestli mohou být na covid léčeni, a jejich jediná možnost je vakcína nebo jít domů, nebo jít do nemocnice, ze které se už nevrátíte. S radostí budu kohokoliv z vás léčit na covid před hospitalizací, protože včasná léčba vždy fungovala. Jsem členka aliance FLCCC, lékařů za svobodu a summitu lékařské svobody. Žádám vás, prosím, abyste přestali šířit strach a naším dětem dávat roušky. Vakcína nebude fungovat. Včasná léčba vždy fungovala a spousta lidí umřela kvůli špatnému vedení vlády. Rodiny si tohle uvědomily a brzy se postaví proti vládám a nemocnicím. Ve své nemocnice jsem byla velmi uznávaná a v listopadu 2020 jsem byla zaměstnankyní měsíce.

Tento rok jsem dostala pracovní příležitost od hlavního lékaře v této nemocnici, ale místo toho jsem odtamtud odešla a postavila se za to, co je správné. Dávat roušky naším dětem nepomůže. Očkování také nepomůže a musíme si to uvědomit. Už to prasklo a lidé o tom mluví po celém světě, včetně těch, co byli zastánci vakcín.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. 30.12.2021 zemrel muj Tatinek.V nemocnici.
  Na covid.S covidem.To je oficiální verze.
  Jsem jista,ze umřel zbytecne.Spis ho tam víc jak 3týdny pomalu vraždili. Nanutili mu ventilaci a pak už si s nim mohli dělat ,co chtěli. Nas k němu ,samozrejme,nepustili.Nechteli nám říct nic,cim ho leci,jak ho leci,nic.Přišel tam po svých,pro výsledky testu a za měsíc ho vyvezli pohrebaci.Absolutní lekarska zvůle,totalita a diktatura.Měsíc nám den co den omilali dokola stejnou hovadinu,fakt každý den to same:“Stav se nelepsi ani nehorší,orgány jsou ok,jen plíce mu nepracuje.A pak naráz umřel. Podle mě ho donutili umřít. Táta nemel nic,žádné nemoci,byl v dobre kondici.Úmrtní list jeste nemáme. Kdyz šla Maminka do špitálu pro veci po Tátovi, vrazila ji sestra igelitku do ruky, bez jediného slova a zavřela ji dveře před nosem. A víc nic.
  Lidé nad 50let jsou ve špitálechv ohrožení života a pokud nejsou ockovani (jako Tata )a mají zrovna dýchací potíže, kašel,apod.,jdou tam na téměř jistou smrt.Měsíc si je tam drží jak dojnou krávu na prachy od pojišťovny a pak ….řikam si,jak mohl Táta najednou umrit, když za něho dýchala mašina a jinak mel vsechny orgány v poradku ?Výpadek elektriky?Odpojili ho?

 2. Přehledně: Jak vakcíny vlastně vůbec nefungují a nikdy fungovat neměli:
  Pfizer CEO says two Covid vaccine doses aren’t ‘enough for omicron’
  https://www.cnbc.com/2022/01/10/pfizer-ceo-says-two-covid-vaccine-doses-arent-enough-for-omicron.html?&sznclid=7045a4b755664fef84a906e6277990cf

  “The two doses, they’re not enough for omicron,” Bourla said. “The third dose of the current vaccine is providing quite good protection against deaths, and decent protection against hospitalizations.”
  CZ: “dvě dávky na omikron nestačí,” řekl Bourla. “Třetí dávka současné vakcíny poskytuje poměrně dobrou ochranu před úmrtím a slušnou ochranu před hospitalizací.”

  Počkat, cože? Ještě před pár měsíci chtěl Bourla zavírat rodiče za to (USA), že svým dětem nepíchají “životně důležité léky”, a teď přiznává, že pro ochranu zdraví nic nedělají?! Bourla samozřejmě mluvil jen o prvních dvou injekcích mRNA od Pfizer = které podle něj již nestačí k tomu, aby poskytly jakoukoli ochranu proti Fauciho chřipce = nyní Bourla chce, aby lidé dostávali třetí (a případně čtvrtou) “posilovací” dávku, aby zisky nepřestaly plynout.

  Albert Bourla je chamtivý genocidní maniak.

  To je zcela nepravdivé, protože (kdo nesleduje jen TV, seznam apod.) víme, že posilovače vlastně šíří další varianty.. Mezitím CNBC v jiné reportáži přiznala, že nové údaje z Velké Británie dokazují, že injekce Pfizer i Moderna mRNA nejsou při prevenci infekce omikronem až tak účinné. Ukázalo se, že kompletní “očkovací” režim je při prevenci omikronu účinný jen asi z 10 procent (ať už to znamená cokoli)…

 3. Celá tato covidová „taškařice“ je od samého začátku postavena na lžích. Divím se, že ještě nyní se odvažují politici, a dokonce i lékaři, doporučovat smrtící očkovací pseudovakcinu. Dovolují si šikanovat moudré občany, kteří tyto lži nehodlali akceptovat a nenechali si vypláchnout mozky. Jednou se za své jednání budou muset hlavní aktéři zodpovídat, alespoň v to doufám. A nejenom hlavní aktéři, ale i jejich přisluhovači. Stojí na straně zločinu, v nejlepším případě proto, že nabádají spoluobčany k sebepoškozování prostřednictvím smrtící, nebezpečné a nechránící pseudovakciny. Dalším jejich zločinem je to, že šikanují slušné, ZDRAVÉ lidi a zavádějí segregaci – nemorální a odsouzeníhodné zavádění občanů druhé kategorie. Diktátoři si vždy něco vymyslí – jednou je to příslušnost ke straně, podruhé je to kolaborace s mafiánským drogovým průmyslem. A vždy je to ve jménu DOBRA. Je třeba, aby všichni tito diktátoři zmizeli ze scény a přestali už řídit zeměkouli, neboť se projevili jako absolutní hlupáci, kteří vedou experiment, zvaný lidstvo, k totální sebedestrukci. A to jim nesmíme dovolit. Myslím, že už je nejvyšší čas jim to zatrhnout. K tom je však třeba, abychom my, kteří jsme ještě neztratili elementární rozum, dávali najevo nahlas a přímo, že s jejich „pravdou“ nesouhlasíme a že jejich nařízení nebudeme respektovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů