Svědectví účastnice klinického testu covid vakcín, která utrpěla vážné poškození & Jak se manipuluje s klinickými testy

Ve zkratce...

Svědectví účastnice klinického testu vakcíny od Astra Zenecy, Brianne Dressenové, která osvětluje krutou realitu žití s poškozením po covid očkování. Poukazuje na naprosté ignorování a neochotu úřadu a odborníků se s ní bavit a jakkoliv jí pomoct, a osvětluje skutečnost s klinickými testy covid vakcín a jak nejsou transparentní. Více ve videu s velmi silným svědectvím.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Datum zveřejnění originálu videa: 5. listopadu 2021

Přepis:

Jmenuji se Brianne Dressenová a většina z vás o mně nikdy neslyšela. A nejspíše jste neslyšeli o většině z nás tady. Jsme obyčejní Američané. Jsme republikáni, demokraté, liberálové, nezávislí… Pro nás tohle není politická záležitost. Tohle je lidský problém. Jsme tady, abychom sdíleli své příběhy. Byli jsme převážně ignorováni a umlčováni, a doufáme, že nás vyslechnete a že budete pokládat dotazy. Jsem manželka, máma a učitelka ve školce. 4. listopadu 2020, téměř před rokem, jsem na svou covid vakcínu utrpěla zásadní život měníci reakci. Utrpěla jsem řadu neurologických problémů, které trvaly celé měsíce.

A zatímco se můj život zlepšil, stále mám pocit, že mým tělem neustále probíhá elektrický proud. Ráda bych zakončila dopisem od kamarádky. Brianne… už to nevydržím. Tohle mi vše vzalo. Moji kariéru. Moji rodinu. Můj život. Moje tělo nechce přestat samo na sebe útočit. A to ani není to nejhorší utrpení. Vymazali mou samotnou existenci. Prosím, přijmi moji omluvu. Musím se s tímto světem rozloučit. Prosím, sdílej naše příběhy. Prosím, ujisti se, aby svět věděl o krutostech, které jsou na nás uvalovány. Sbohem, má drahá přítelkyně. Uvidím tě na druhé straně. Pokud nám vláda nepomůže, pokud nám farmaceutické firmy nepomůžou, kdo nám pomůže?

Del: Jsem tady s organizátorkou a účastnicí Brianne Dressenovou. Brianne… viděli jsme velmi emoční svědectví.

B: Ano.

D: Teď když je to minulostí a sledujete to… co si o tom myslíte?

B: Byla to úžasná zkušenost tam být s těmito vážně dobrými lidmi, kteří udělali svou část… všichni jsme se k tomu postavili a udělali svou část. A když jsme tam poprvé byli společně, že jsme byli schopni se navzájem podpořit v našem trápení a nespravedlnosti, které jsme čelili. Byla to velmi silná zkušenost. Ale nejen pro poškozené, ale to, že nás podpořil senátor Johnson a tito vynikající akademici a lékaři, kteří sami na vlastní oči vidí tuto nespravedlnost. Takže když jsme všichni byli na jednom místě, že jsme mohli mít otevřenou konverzaci, která dříve nebyla umožněna, bylo to velmi silné a bylo to krásné, ale bylo to také velmi srdcervoucí, vidět tu skutečnou realitu toho, co se v této zemi děje, nejen těm poškozeným, ale všem, kteří trpí pod nátlakem příkazů, vědecké cenzury, akademické cenzury, lékařské cenzury, cenzury technologických firem.

D: Pochopitelně jste se nechala očkovat, což vás nejspíše dává do situace… Byl v té době, kdy jste dostala vakcínu, příkaz se očkovat?

B: Ne.

D: Podpořila byste povinné očkování předtím, než se vám tohle stalo, kdybyste byla taková jako předtím, než jste získala tyto informace. Víte… že byste se nechala očkovat a neovlivnilo by vás to takto. Jste člověk, který by věřil v povinné očkování?

B: To je dobrá otázka, protože s vědomím toho, jak hluboko jsem věřila oficiálnímu narativu, myslím si, že možná by mě to nevadilo předtím, než se tohle stalo. Abych byla upřímná, pokud by se mi tohle nestalo, nevím, čemu z tohoto bych věřila, pokud bych to sama nežila.

D: Jsou lidé, kteří uvidí takovouto událost… nevím kolik… ale ti lidé řeknou, že to je jen malinkatá menšina, že to jsou přijatelné oběti. Co byste řekla, je to malinkatá menšina?

B: To, jak to vidím já… protože jsou deseti tisíce nás, kteří jsme se našli, a to s tou veškerou cenzurou, útiskem a umlčováním, tím agresivním útiskem těchto nemocných a poškozených lidí, kteří jsou ztraceni a rozptýleni všude po zemi. Nemají ponětí, co se jim v těle děje, nemají se na koho obrátit pro pomoc, a nějakým způsobem se nám podařilo dát dohromady ten počet lidí během tak krátké doby. Nejsem si jistá, jak vzácné to vlastně je, ale mně přijde, že utrpení je utrpení. Pokud pohřbíváme děti, matky a otce… na jejich životech záleží stejně jako na životě kohokoliv jiného. Stejně jako na lidech, kteří zemřeli na covid. Na jejich životech záleží. Na nás také záleží.

D: Víte… a asi máte pravdu… představuji si, že kdybychom slyšeli CNN, MSNBC nebo Fox… zaprvé oni o této události zprávu nepodali. Pokud by to udělali, nejspíše by nebyli transparentní. Tisíce lidí tvrdí, že zažili poškození nebo úmrtí ve své rodině v důsledku této covid vakcíny. Je to malá skupina lidí, ale jsou jich tisíce, možná deseti tisíce. Mohli by o tom podat zprávu, což pochybuji, protože oni ví, že jen taková čísla by v lidech vyvolala pochybnosti, nemyslíte si?

B: Přesně tak. Ano.

D: Jak jste si to v sobě uspořádala? Jak to probíhalo, že jste nejprve sama zažila poškození z očkování, a pak jste si řekla, že tohle se musí uspořádat ve Washingtonu DC, odkud pochází tato nařízení.

B: Byl to dlouhý proces. O svém vlastním poškození jsem začala mluvit až v červnu. Dnes je to ve skutečnosti rok, co jsem byla poškozena. Takže to bylo 365 dní.

D: Byla jste účastnicí testů?

B: Ano v klinických testech.

D: Pro kterou vakcínu?

B: Astra Zenecu.

D: Dobře.

B: Tady v USA.

D: Dobře.

B: Dlouho jsem zůstávala potichu, myslela jsem si, že jsem izolovaný případ, nebo jsem tak vzácná, protože jsem nikoho jiného jako já nemohla najít. Ale na začátku jara jsem se začala setkávat s ostatními lidmi, kteří měli stejnou sadu příznaků jako já. Ale ze všech značek dostupných v USA, naše čísla začala růst a nadále rostla. Kontaktovali jsme CDC, FDA a NIH, ale nikam to nevedlo. A pak se tato poškození začala dít dětem. Tehdy jsme si uvědomili, že musíme jednat. Tehdy jsme začali tlačit na tyto federální agentury, které jsou zodpovědné za monitorování bezpečnosti a účinnosti těchto vakcín. Naše žádosti a prosby bohužel nebyly vyslyšeny. Média nás označila za dezinformátory, anti-vaxxery, udělali vše, aby nás ignorovali. Já sama jsem mluvila se třemi reportéry New York Times. Je to na New York Times? Ne. Mluvila jsem se dvěma reportéry v CNN. Je to tam? Ne. Mluvili jsme s každým velkým médiem. Mluvili jsme s téměř každým voleným zástupcem ve Washingtonu. Mluvili jsme s farmaceutickými společnostmi. Já sama jsem mluvila se šéfy FDA, CDC. Měli jsme s nimi setkání na Zoomu. Není to tak, že to neví. Takže v tu chvíli jsme si uvědomili, že budeme muset začít být ještě aktivnější.

D: Mluvila jste s Janet Woodcockovou (FDA), Peter Marksem (FDA).

B: Ano.

D: Co říkají, když s nimi mluvíte? Tohle je jejich práce… oni v podstatě na trh uvedli téměř netestovaný produkt. Myslela byste si, že by měli velký zájem o to, si promluvit s kýmkoliv, kdo má možná problémy.

B: Ano. Reakce, kterou jsem dostala poté, co jsem mluvila s několika dalšími, kteří s nimi také mluvili… dostáváme stejnou odpověď: „Ale ne, tohle je smutné. Prošetříme to.” Dobře, to bylo možná přípustné a byli jsme s tím v pohodě v lednu a únoru, ale teď máme listopad a stále dostáváme stejnou odpověď. A Peter Marks mi sám řekl: „Víte, náš systém není navržen na to, aby identifikoval multi-příznakové signály. Takže se neobjevuje žádný bezpečnostní signál pro poškození, které vy a vaše skupina tvrdíte, že máte. Doporučujeme, abyste se obrátila na NIH, ti vám možná pomohou.” To není přijatelná odpověď. Tak jsem nadále tlačili. Stále požadujeme odpovědi. Stále požadujeme, aby tyto agentury dělaly svoji práci, kterou nedělají. Nejsou se svými daty transparentní. Oni ví o nemocných dětech. Ví o sebevraždách. Oni ví o problémech s klinickými testy. Oni ví to všechno. I tak nadále říkají: Očkujte se. Tečka. Bezpečná a efektivní. Tečka. Máme v této zemi vůbec nějaký lék, u kterého jsme kdy řekli: „Zde je lék, nemá žádné vedlejší účinky. Je bezpečný.”

D: Ano. Zejména do tváře lidem, kteří vám přímo volají a říkají, že byli poškozeni. Pojďme trochu zpět… protože já neměl příležitost mluvit s někým, kdo se účastnil testů. Můžu se vás zeptat na pár otázek?

B: Ano.

D: Zaprvé… když jste podepisovala souhlas s testy, psalo se tam o protilátkově závislém zesílení (ADE), imunitním zesílení, zesílení onemocnění v důsledku očkování?

B: Je zvláštní, že to říkáte, protože v mém informovaném souhlasu s Astra Zenecou se psalo o protilátkovém zesílení v šimpanzích. Řekli, že to u lidí nebylo prokázáno, ale v informovaném souhlasu se to tam psalo.

D: Dobře. A vy jste to přešla s vědomím… to je v pořádku.

B: V podstatě ano.

D: Dobře. Ale je dobré to vědět. Moje další otázka… někdo, kdo se zapíše do testů, je podle mě nejspíše výše na žebříčku zastánce očkování, že?

B: Ano.

D: Hádám, že vaším cílem bylo, aby se tohle povedlo. Být součástí toho úspěchu. Jak jste začala zažívat problémy, těšila jste se, že je ohlásíte? Nebo jste měla pocit nějakého vnitřního konfliktu, že byste mohla hlásit něco špatného pro něco, v co věříte?

B: Můj manžel je vědec, takže v naší rodině jsme velmi vědecky založení. Jak se začaly projevovat moje vedlejší účinky, zaznamenávala jsem si vše po minutě, jak se příznaky objevovaly. Říkala jsem si, že to budou zásadní data, že všechny tyto informace budou chtít. Tohle je součástí klinického testu… i když to neprobíhá ideálně, tohle jsou důležité informace, které potřebujeme. To je celý smysl klinického testu… zjistit, co se může pokazit. Bohužel žádné ty informace nejsou v dokumentu o klinickém testu, který byl minulý měsíc na konci září 2021 publikován časopisem New England Journal of Medicine. Co se tedy děje těmto lidem, když se věci pokazí? Kde jsou ta data? Říkají, že 730 dní sledují vážné vedlejší účinky. Mě sledovali 60 dní.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

D: A to bylo vše?

B: Ano.

D: Jen dva měsíce.

B: Ano.

D: Žádné telefonáty od té doby? Žádné pozvání, aby vás vyslechli?

B: Ne. Jediná komunikace byla iniciovaná od nás, když jsme je žádali o peníze za naše lékařské výdaje, s čímž souhlasili. Je to ve smlouvě, že by nám měli zaplatit. Poslali mi na účet 590 dolarů.

D: To je vše?

B: Ano.

D: Takže slyšíme o tom, že ta studie nadále probíhá… tato studie v podstatě neprobíhá dál, pokud jde o vaši účast.

B: Přesně tak. Jsem vyřazena. Byla jsem odstraněna z monitorující aplikace. Moje data tam nejsou.

D: Nejsou tam? Takže vás z dat odstranili.

B: Ano. Tohle je problém s lidmi, kteří nemohou dostat druhou dávku. A děje se to i teď. Existuje určité procento jedinců v USA, kteří mají jednu dávku a druhou nemůžou dostat. Proč nemůžou dostat druhou? Proč se na to neptáme? Proč ta data nesbíráme? Na těch datech záleží. Pokud máte reakci na první dávku, neměli bychom je vymazat. Jaký to má důvod?

D: Tohle je známý vědecký problém… zaujatost zdravého uživatele. Tohle se děje, když berete v úvahu pouze lidi, kteří dokončí celou… že budou brát v úvahu pouze ty, kteří mají za sebou dvě dávky. Nebyl bych překvapen, kdyby brali v úvahu jen ty, kteří jsou dva týdny po druhé dávce. Jelikož se nám říká, že během dvou týdnu po druhé dávce jste stále považovaná za neočkovanou. Nebyl bych překvapen, že kdokoliv, kdo neprojde ty dva týdny, je z testů vymazán, protože to jsou ti lidé, kteří ještě nebyli chráněni… a nebudeme se dívat na oběti, ke kterým předtím došlo. Zaujatost zdravého uživatele znamená, že pouze ti lidé, kteří se tam dostanou, jsou ti, jejichž těla to zvládla. Když celý smysl klinického testu, zejména ten, který byl uspěchán jako tento, je ten, aby se zjistilo, kolik škod se způsobilo od prvního dne, pátého dne… ve vašem případě vymazali vaše data, protože nechtějí, aby svět viděl, co se stalo.

B: Je to zvláštní, protože Astra Zeneca je jedna značka. Tohle se stalo s Pfizerem. Časopis BMJ tento týden zveřejnil článek o potenciálním podvodu v klinických testech Pfizeru. Očividně to vidíme v případě 12leté holčičky Maddie. V klinickém testu je u ní uvedena bolest břicha. Neznám nikoho, kdo je při smyslech…

D: Mluvíme o holčičce, co je na vozíčku, je ochrnutá a v datech klinického testu je uvedeno, že z očkování utrpěla bolest břicha.

B: Ano. Způsobí snad bolest břicha vašeho dítěte to, že skončí na vozíčku? Způsobí bolest břicha vašeho dítěte to, že bude mít vyživovací sondu, protože trpí gastroparézou? Způsobí bolest břicha vašeho dítěte to, že přestane cítit nohy? Očividně máme hrubé… v systému je spousta mezer. Ale začíná to u klinických testů. Pokud nebudeme mít klinické testy, co sbírají data s objektivní a plnou integritou, co pak děláme? Když jsem si přečetla svoji zprávu z klinického testu… zní to jako nějaká marketingová zpráva. Nezní to jako vědecká zpráva. A to je nešťastné, protože posíláme více lidí cestou směrem k poškození. Ve skutečnosti ale musíme mít protokoly… já jsem už rok po očkování. Pokud bychom ze začátku sledovali lidi, kteří byli poškozeni, myslel byste si, že bychom měli zavedené skutečné protokoly, abychom pomohli těm poškozeným.

D: Váš manžel je vědec, jak jste řekla, jste velmi vědecky založení v tom, jak řešíte tuto celou věc. On se do vašeho případu také zapojil. Před týdnem mluvil před FDA. Povězte mi, o čem mluvil. Jaké to bylo?

B: FDA konala slyšení, aby přezkoumala Pfizer vakcínu pro děti ve věku 5-11 let. Pro každé své přezkoumání musí umožnit slyšení s komentáři z řad veřejnosti. Můj manžel se registroval, aby během toho slyšení mohl mluvit. Byl vybraný. Důvod, proč chtěl mluvit, byl ten, zaprvé, že vidí mezery v klinických testech. Jako vědec velmi dobře chápe, proč výzkum musí být předmětem pečlivého zkoumání, aby dala byla čistá, tak jak očekáváme. A on sám vidí, že se to neděje. Také na vlastní oči viděl, kvůli mé reakci, co vláda nedělá, aby se tato poškození nestala ostatním. My sami máme malé děti. Mám sedmileté a devítileté dítě. Myslím si, že žádný rodič v USA v tuto chvíli nedostává plný a informovaný souhlas. Nedostává se jim řádného vysvětlení o poměru rizik a přínosů, než jdou očkovat svoje děti. To je důvod, proč se můj manžel rozhodl promluvit.

D: Poslechněme si to.

Brian Dressen: Jmenuji se dr. Brian Dressen. Jsem chemik, co se specializuje na vývoj ochrany pro vojáky a hasiče. Mám rozsáhlé kariérní pozadí v řádném zkoumání a vyhodnocování míry bezpečnosti a účinnosti nových technologií. Moje práce zachraňuje životy. Nemám žádné střety zájmů. Souhlasím s lékaři, co tu zazněli, v jejich hodnocení dat z klinických testů. Pfizer vakcína nemá žádné rozumné hodnocení rizik a přínosů v souvislosti s dětmi. Vaše rozhodnutí je uspěchané, založené na nekompletních datech. Tato data nestačí k předvídání míry vážných a dlouhotrvajících nepříznivých reakcích.

Naléhám na komisi, aby odmítla modifikaci schválení pro nouzové použití a nařídila Pfizeru, aby provedl testy, které přesvědčivě ukážou, že přínosy pro děti převažují nad riziky. Z vlastní zkušenosti chápu dopad, který budete nebo nebudete mít s rozhodnutím, které se dnes chystáte udělat. Moje žena byla v listopadu 2020 vážně poškozena jednou dávkou covid vakcíny v klinickém testu zde v USA. Jelikož studijní protokol vyžaduje dvě dávky, byla z testů vyloučena a její přístup do studijní aplikace byl odstraněn. Její reakce není v nedávno publikované zprávě o klinickém testu uvedena.

Je popsáno, že 266 účastníků klinického testu mělo nepříznivou událost, která vedla k přerušení pokračování, a bylo zaznamenáno 56 neurologických reakcí. Od té doby jsme viděli, že i účastníci ostatních vakcinačních testů, včetně testu Pfizeru ve věkové skupině 12-15 let, utrpěli podobné reakce a osud. Podpůrné skupiny poškozených lidí rostou, počty čítají alespoň desítky tisíc. Musíme se zlepšit. Ti poškození z testů představují zásadní prvek v datech pro bezpečnost vakcín. Ale tito lidé jsou ignorováni a zapomínáni. FDA se z první ruky dozvěděl o jejím případu a tisících dalších. FDA také uvedl, že jejich vlastní systémy tento problém nezaznamenávají, a že VAERS není navržen k tomu, aby identifikoval jakékoliv multi-příznakové singály.

Systém je pokažený. Život mé rodiny se navždy změnil. Klinické testy nevyhodnocují data náležitě. FDA, CDC a farmaceutické společnosti nadále ignorují opakované žádosti o pomoc a uznání, což zanechává poškozené jako vedlejší ztráty. Dokud se řádně nepostaráme o ty už poškozené, neuznáme plnou míru poškození, které se dějí dospělým, prosím, nedávejte tohle dětem. Máte velmi jasnou zodpovědnost, abyste řádně vyhodnotili riziko a přínos těchto vakcín. Je očividné, že se to neděje. Tuto noční můru bych nepřál svému nejhoršímu nepříteli, natož dítěti. Utrpení tisíců stále ze strany FDA zůstává bez vyslyšení. Každý z vás drží významnou zodpovědnost a vězte, že jak tohle schválíte pro děti ve věku 5-11 let, posíláte nevinné děti a neinformované rodiče vstříc osudu, který bezpochyby některé z nich připraví o život. S covidem dostanete uznání a pomoc. S poškozením z vakcíny jste naprosto sami. Děkuji za váš čas.

D: To byl Brian Dressen, váš manžel. Je to očividně rodinná záležitost, teď jste všichni zapojeni ve snaze něco změnit. Kolik dětí máte?

B: Dvě malé děti.

D: Kolik jim je?

B: Sedm a devět.

D: Váš manžel se pochopitelně snažil zastavit schválení pro nouzové použití, tak jako my. Ale i tak to schválili… CDC to teď i doporučuje. Tato věc se brzy začne dávat dětem po celé zemi. Dáte tuto vakcínu svým dětem?

B: Úřad NIH a ostatní v mé situaci mi řekli, že kvůli této reakci by moje děti neměly vakcínu dostat.

D: Dobře, takže hádám, že se tím budete řídit.

B: Rozhodně.

D: Co si myslíte při představě, že tyto malé děti, pětileté, šestileté, 5-11 let, které stojí ve frontách ve škole, na klinikách po celé zemi… co ta myšlenka ve vás vzbuzuje s vědomím toho, co teď už víte?

B: Je to velmi znepokojivé. Je jedna věc, když se to stane dospělému. My dokážeme popsat, co se děje s naším tělem. Já mám stále pocit, že moje tělo je pod neustálým elektrickým šokem. Je to takový bolestivě ostrý elektrický pocit. Nikdy jsem si nedokázala představit, že bych dítě zavedla vstříc tomu stejnému osudu předtím, než jeho život má vůbec šanci začít. To je jen jedna část tohoto problému, které tyto vakcíny lidem způsobují. Jsem z toho velmi znepokojena. Chci říct, že jsme udělali to, co jsme mohli, abychom informovali veřejnost, aby lidé mohli udělat informované rozhodnutí pro sebe a svou rodinu. Ale my naše příběhy nedokážeme ani dostat ven mezi lidi, aby se to mohlo stát. Je srdcervoucí vědět, že po celé zemi jsou lidé, co jsou vůči tomuto naprosto slepí, a není to jejich chyba. Je to smutné, protože vidíte, že se to stane… není to otázka, jestli se to stane. Ono se to těmto dětem stane. Budou chodit za lékaři, kteří nebudou mít ponětí, co s nimi dělat. Co chcete zjistit, pokud to nehledáte? Nemůžete najít něco, co nehledáte.

D: Arcibiskupové vašeho náboženství, což je v podstatě CDC, FDA, vám říkají, že tohle je naprosto bezpečné, a cokoliv, co vidíte, není způsobeno vakcínou. Rodiče a lékaři jsou zaslepeni v nevědomosti, když tuto vakcínu dávají dětem. Jedna ze šokujících podobností těchto příběhů se zdá být ta, že se vám říká, že musíte jít za psychologem, že tohle vše je ve vaší hlavě. Teď když to dostávají děti… dospělí vám řeknou: říkám vám, co jsem cítil. Vím, kde jsem byl předtím. Mohu vám ukázat, že jsem vyhrával triatlony nebo závody na kole, a to vše se změnilo. Ale dítě tuto schopnost nemá. Hlas dítěte je jejich rodiče… zatímco rodič ale není v jejich těle. Myslíte si, co ti lékaři… bude to stejné, že se řekne, že vaše dítě má jen psychický problém?

B: To je jasné. I dospělí… více jak 80 % z nás se řeklo, že to je úzkost. Když mi v nemocnici přestaly fungovat nohy a byla jsem inkontinentní, bylo to prý kvůli úzkosti. Nebyla mi dána náležitá diagnóza, dokud jsem neoslovila NIH. A to bylo v červnu. Takže od listopadu do června mi lékaři říkali: „Vaše nohy nefungují správně kvůli úzkosti.” Nedovedu si představit, že by se to stalo dítěti, natož to, co nejspíše budou tisíce, ne-li deseti tisíce.

D: Vím, že video vašeho manžela, to svědectví, se virálně šířilo, a pak bylo cenzurováno. Jak víte, náš pořad už na YouTube nebo Facebooku není dostupný, protože sdílíme příběhy jako je ten váš. Ale naštěstí miliony lidí sledují Highwire a snad vezmou tento váš příběh… budeme mít i dlouhý formát těch svědectví, na který se lidé budou moct podívat, abychom to rozšířili mezi lidi. Chci vám ale poděkovat… jsem si jistý, že je dost těžké zvládnout den, starat se o své děti, o svoji rodinu, zatímco se potýkáte s poškozením z této vakcíny. Ale jít o krok dál a využít svoji zbývající energii k tomu, abyste se pokusila dát veřejnosti vědět, co se během těchto testů stalo, co se stalo vám… to je podle mě ještě něco víc než odvaha. Jen chci říct, že jste vážně hrdinka. A chci vám poděkovat, že jste si udělala čas a přišla sem do Highwire a sdílela svůj příběh s námi.

B: Děkuji.

D: A hodně štěstí.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Na samotném počátku je „abstraktní“ fakt…ne konkretní, že jsme v informační válce, která má své generály a vojáky,a vojevůdce, vy nebo já hrajeme pro někoho animovaný film, v překladu živý film lépe hrajeme „naživo“ ve hře s názvem Pandemie. Animátor, nastavil pravidla pro hráče s určitým cílem jenž zove se – odlidštění ůčastníků „konfliktu“… protože „o co“ se pak jedná, když nebojují cítící živé lidské bytosti, které vstupovali coby hráči „hry na covid“ a v průběhu hry „vakcinace“ s dobrovolným písemným souhlasem a stávají se abstrakty=animovanou figurkou, které byla vnucena role: pan XY – hráč č.1, paní AS – hráč č.2,…jak je zvykem podmínky za hry se mění – výsledný počet figurek je nižší – někdo prohrál /svůj život/ dobrovolně, někdo dobrovolně násilím / přeci musím obstát/ a někdo se neůčastnil /odmítl roli hráče/. Animátor je taktik. Prodejci vakcin jsou obchodníci. A kdo je stratég – objednatel/zadavatel – je on ještě člověk – cítící lidskou bytostí? Who is the one playing on God?…v celém „konfliktu“ je ještě jedna podstatná věc – kdo z herců si dobrovolně přizná, že nechal se obelstít, byl chvíli hrdinou dne, a po tvrdém dopadu procitne, vstane, strhne si masku hry, koukne do zrcadla a uvidí figurku nebo člověka?…většina budou asi figurky, ale několik jedinců se probudí …a tehdy nastane Velký reset – skutečný život Člověka.

    1. Lidstvo jako suma i jednotlici jiz promarnilo tolik ne li vsechny prilezitosti na ten“Velky reset – skutecny zivot cloveka“ Pokud je mi znamo skutecny zivot cloveka „tu“ do roku 1986 zil jen J.Krishnamurti, psal, prednasel, zcestoval za lidmi cely svet, a kdyz v 93 letech umirsl jeho slova byla..“.. ani jeden z tisicu az deseti milionů lidi, deti, se kterymi se osobne, na prednaskach, shromazdenich, ve skolach, atd. setkal, ac vedeli.. tak nechtelo.. nebo nedokazalo zit, skutecne ani jeden! H. Miller v recenzi na jeho knihu napsal: „.. tento muz vyslovil po Kristu nejvice pravd a pochopeni o zivote. A co tim chci rici? Za nami uz neni nikdo, kdo by to udelal. Jsme na to sami, je to jen na me nebo Vas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů