Úřad FDA žádá soud, aby mu daroval čas do roku 2076 pro úplné zveřejnění údajů o covid injekci od Pfizeru

Ve zkratce...

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal amerického federálního soudce, aby měl čas do roku 2076 ke zveřejnění všech údajů o covid injekci od Pfizeru. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován: 17. listopadu 2021

Federální vláda chrání společnost Pfizer před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany užívat její produkt. Ale nedovolí vám nahlédnout do údajů potvrzujících jeho bezpečnost/účinnost. Pro koho vláda pracuje?

FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) požádal federálního soudce, aby mu uložil povinnost počkat do roku 2076 na zveřejnění všech údajů a informací, na jejichž základě udělil licenci vakcíně COVID-19 společnosti Pfizer. To není překlep. Na poskytnutí těchto informací veřejnosti chce 55 let.

Jak bylo vysvětleno v předchozím článku, úřad FDA opakovaně slíbil „plnou transparentnost” v souvislosti s vakcínami Covid-19, včetně potvrzení „závazku FDA k transparentnosti” při udělování licence na vakcínu COVID-19 společnosti Pfizer.

S ohledem na tento slib si v srpnu a bezprostředně po schválení vakcíny více než 30 akademiků, profesorů a vědců z nejprestižnějších univerzit této země vyžádalo údaje a informace, které společnost Pfizer předložila FDA za účelem udělení licence na vakcínu COVID-19. Na základě tohoto slibu byla vakcína COVID-19 schválena.

Odpověď FDA? Nepředložila nic. V září proto moje firma podala jménem této skupiny žalobu na FDA, aby si tyto informace vyžádala. Do dnešního dne, téměř tři měsíce po udělení licence vakcíně společnosti Pfizer, FDA stále nezveřejnila ani jednu stránku. Ani jednu.

Místo toho před dvěma dny FDA požádala federálního soudce, aby jí dal čas do roku 2076 na úplné poskytnutí těchto informací. FDA požádala soudce, aby jí umožnil předložit více než 329 000 stran dokumentů, které společnost Pfizer poskytla FDA za účelem získání licence na svou vakcínu, a to tempem 500 stran měsíčně, což znamená, že jejich předložení nebude dokončeno dříve než v roce 2076. Slib FDA o transparentnosti je, mírně řečeno, hromada iluzí.

Od doby, kdy společnost Pfizer začala vyrábět záznamy pro udělení licence (7. května 2021), do doby, kdy FDA udělila vakcíně společnosti Pfizer licenci (23. srpna 2021), uplynulo přesně 108 dní. Vezmeme-li FDA za slovo, provedla intenzivní, důkladné a úplné přezkoumání a analýzu těchto dokumentů, aby se ujistila, že vakcína společnosti Pfizer je bezpečná a účinná pro udělení licence. Zatímco tento intenzivní přezkum dokumentů společnosti Pfizer dokáže provést za 108 dní, nyní požaduje více než 20 000 dní na zpřístupnění těchto dokumentů veřejnosti.

Takže si to ujasněme. Federální vláda chrání společnost Pfizer před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany užívat její produkt. Ale nedovolí vám nahlédnout do údajů, které potvrzují bezpečnost a účinnost jejího produktu. Pro koho vláda pracuje?

Z toho opět plyne poučení, že občanská a osobní práva by nikdy neměla být podmíněna lékařským postupem. Každý, kdo se chce nechat očkovat a posílit, by měl mít možnost tak učinit. Nikdo by však neměl být vládou nucen k účasti na jakémkoli lékařském zákroku. A už vůbec ne k takovému, u kterého chce vláda až do roku 2076 tajit veškeré informace, o které se opírá jeho povolení!

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Tímto žádám příslušného federálního soudce, aby zaměstnance FDA odpovědné v této záležitosti odsoudil k pobytu ve vězení do konce roku 2076.🤑

  2. Rýchlosť cenzúry len 500 strán mesačne? Tak to musí byť obsah tých 329 tisíc strán veľmi zaujímavý. Je zrejmé, že majú veľmi veľa informácií, ale chcú ich tajiť až kým nebude pre aktuálne žijúcich ľudí už neskoro. Toto „očkovanie“ nie je len o zisku pre pharma mafiu.

    1. bude jim na prd odtajnění v r. 2076…to jsou dvě generace….pharmafirma je jen viditelná část – taktický nástroj – stratég přežívá tisíciletí…změní se akurát oficiální odůvodnění použití „vakciny“ v Systému…je tu ještě jedna možnost záchrany populace…v změně světonázoru a vládnoucí ideologii, kterou budou hustit do lidí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů