Darování kartou pomocí zabezpečené platební brány Stripe. Jestli můžete, ocením Vaši podporu na měsíční bázi (můžete vybrat jakoukoliv částku podle svých možností). Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu. 

Příspěvek • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Donation amount
Donation frequency

Nebo zde je možnost zaslat na bankovní účet. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Příspěvek • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
CZK účet

Podpora tvorby

Mojí vizí je šířit informace a obsah, který lidem otevírá oči, a který jim pomáhá objevit svoji vlastní pravdu. Čas a energie věnovaná do obsahu a překladů je čistě dobrovolná… a moc mě to baví 🙂

Mým záměrem je sdílet více obsahu a překládat více videí. Chcete-li zajistit dlouhodobý chod této práce, zvažte prosím podporu ve formě daru. Chci tuto stránku zachovat bez otravných reklam, proto dávám tuto možnost.

Skrze formulář níže si můžete vybrat, jakým způsobem byste rádi přispěli. Je možnost i zatrhnout pole a přispívat danou částku měsíčně (jak kartou tak přes PayPal). Děkuji za Vaše dary.

David Formánek

David Formánek
Překladatel, autor projektů Otevrisvoumysl.cz, Otevrisvoudusi.org. Šířím osvětu o věcech, které mě samotného zajímají, a které propojují informace do ucelenějšího světonázoru o tom, jak svět skutečně funguje.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů