AUSTRÁLIE: 2 mrtvé děti poté, co 24 tisíc dětí nahnali na stadion, kde je naočkovali bez přítomnosti rodičů

Ve zkratce...

V Austrálii v Novém Jižním Walesu nahnali 24 tisíc dětí na stadion, kde je hromadně naočkovali bez přítomnosti rodičů, kterým tam zabraňují vstoupit. Podle neoficiální zprávy dvě děti zemřely. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Video s českým dabingem

Video s českými titulky

Přepis:

Stew: Shorts Fired je segment, který zde najdete každý den s krásnou a velmi inteligentní DeAnna Lorrainovou. Je autorkou bestselleru „Získejme zpět Ameriku”, kterou najdete na deannalorraine.com. Včera jsme mluvili o Austrálii, jak je ztracená. Jak je v podstatě prototypem pro nový světový řád. Drakonické lockdowny, dekontaminační stany, policie špehuje lidi, sousedi na sebe donáší, chodí domů, aby tyto lidi dostali. Je naprosto šílené, co se děje. Jak jsme ten segment natáčeli, dostávali jsme informace o tom, že 24 tisíc dětí bylo údajně nahnáno na stadion a tam naočkováno. Nemluvili jsme o tom včera, protože to byla šokující zpráva, kterou jsme museli ověřit. A dnes nám tu řeknete, že jste tu informaci ověřila, a že je vskutku pravdivá.

DeAnna: Ano, je naprosto pravdivá. Mají systém, kdy posílají tisíce, desítky tisíc studentů, dětí ve školním věku do arén, kde je hromadně očkují. Ale jeden háček je v tom, že se chtějí ujistit, aby tam s nimi nebyli rodiče, jak jejich děti hromadně očkují. Takže tam děti nahání a ujišťují se, aby tam rodiče s nimi nemohli být. Pusťme si tohle video, abychom to slyšeli přímo z první ruky. Chci zdůraznit matkám a otcům, že o vaše děti bude uvnitř dobře postaráno. Budeme tam mít sestřičky, mladé policisty z různých oddělení, kteří je tam budou navádět. Bude o ně postaráno v každou chvíli uvnitř stadionu. A bude o ně dobře postaráno. Takže můžete být v klidu. Další týden naočkujeme 24 tisíc studentů. Zprávy o tom vyjdou tento týden. A příležitost tam je… vážně ji musíte popadnout oběma rukama. Naši olympionici by vám řekli, že musíte příležitost chytit za pačesy, a tohle je příležitost, tak ji nepromeškejte.

Stew: Je tu příležitost… jen se zeptejte olympioniků.

DeAnne: Stačí tu příležitost vzít za pačesy. Mluví o tom jako o panu Wankovi v čokoládovně, který rozdává zlaté lístky, a vy jen musíte využít té příležitosti… je to zlatá příležitost. Je ale děsivé, když říkají, že o vaše děti bude dobře postaráno. Pokud je to tak bezpečné, a neděje se tam nic podlého, proč tam nedovolují vstup rodičům, aby se postaraly o své děti?

Stew: Přeplnění… infrastruktura by nezvládla tolik lidí. Kromě toho nechcete dát tolik neočkovaných lidí na jedno místo. Víme, že ta smrtící epidemie by postihla celou vaši rodinu a všichni byste zemřeli. Včera pozdě v noci jsem mluvil s člověkem z Austrálie. V Austrálii bylo myslím brzo ráno… nevím přesně, jaký čas byl pro něj, podle mě šest ráno. 41 let sloužil v austrálské armádě. Má fotografie, které mi pošle… nevím, jestli mi je už poslal. Ale osobně mi potvrdil, a tohle je jeho zpráva, kterou jsem neověřil, ale on řekl, že z těch 24 tisíc původních dětí, které byly nahnány… podle tohoto člověka… na stadion bez přítomnosti rodičů a byly naočkovány touto látkou… že je nyní potvrzeno, že dvě z těch dětí už zemřely. Takže už dvě děti zemřely po této injekci na stadionu, kde byly nahnány a ujištěny, že vše bude v pořádku.

DeAnna: Páni… to je srdcervoucí, ale také bohužel ne překvapující, protože tohle je důvod, proč nechtějí, aby lidé navštěvovali staré lidi nebo kohokoliv v nemocnici, který dostal covid, nebo i potenciálně umírá, protože nechtějí žádné svědky. Je pro ně snadné, aby neměli svědky. Samozřejmě, že na stadionu nechtějí rodiče, protože nechtějí, aby viděli, jak ostatní děti potenciálně omdlévají, umírají, nebo dostávají symptomy… nechtějí, aby to viděli. Chtějí to před veřejností co nejvíce skrýt, a pak mohou veřejnost manipulovat a říkat, že vše, co dělají, je bezpečné, a že všechny děti vychází šťastné. Víme, že to tak není… a tohle jsou děti, které mají míru zotavení 99,98 %, i když dostanou covid, což je vzácné. U nich se projeví jen jako nachlazení nebo chřipka.

Stew: A to bez léčby. Zjišťujeme, že tohle očkování je nesmírně nebezpečné. Prokázalo se už, že je nesmírně nebezpečné a v mnoha případech smrtelné. Ale i v absenci ostatních léčeb… ivermektin, hydroxychlorochin, zinek, pak Zelenko protokol… bez jakékoliv léčby, 99,98 % dětí se zotaví z této věci jen díky své přirozené imunitě, kterou dostaly od Boha. Jejich imunita se o to postará.

DeAnna: Ano. A také dostávám zprávy… studenti sdílí na TikToku a ostatních sítích, že když vstoupí na tento stadion, cítí se docela vyděšeni, protože jsou tam tyto obří monitory, něco jako z roku 1948, tyto velké televizní obrazovky, kde premiér Nového Jižního Walesu, Gladys Berejiklian, sdílí takový dystopický vzkaz… říká: „Ano, je skvělé si dát tuto vakcínu. Jste součástí řešení pandemie.” A šíří tam propagandu o vakcíně. Je to skoro jako vymývání mozků. Spousta studentů naštěstí sdílí fotky těchto velkých obrazovek. A také toho, jak tam děti stojí s dvoumetrovými rozestupy, a říká se jim, jak je vakcína skvělá, a co dělají. Takže už jen být na tomto stadionu jim přijde dost děsivé a dystopické. Nebyla bych překvapená, pokud tam probíhá takové vymývání mozků, protože i když pak budou mít nepříznivé vedlejší účinky, nebudou je chtít ohlásit, protože si budou myslet, že je to skvělé, že vakcína je bezpečná a efektivní.

Stew: Ano, a nechtějí z toho vinit očkování, nejspíše ze strachu ze zatčení, stíhání nebo zabití… nejsou tam žádní rodiče. A jak jste řekla, tohle má zabránit lidem, aby měli důkazy o špatném zacházení. Proto tam nedovolují vstup rodičům, což se velmi podobá tomu, co se děje tady v USA s covid pacienty, jak jste naznačila. V Daytoně je 39letý syn ženy, se kterou jsem mluvil, se kterým je velmi špatně zacházeno. Odepírají mu léčbu ivermektinem, odepírají mu dostatečné dávky vitamínu C. Odepírají mu léčebný protokol se zinkem. Jsou to léčby, které rodina požaduje… a protože je na JIP, a protože je na covid oddělení, jeho manželka a matka ho nemohou navštívit. A s lítostí říkám, že prognóza tohoto 39letého jinak zdravého majitele firmy, který chodí do posilovny a nemá žádná jiná onemocnění, je ta, že to nejspíše nepřežije.

To je fakt. Budu překvapen, pokud to přežije… a modlím se, aby to přežil, pochopitelně si nepřeji, aby zemřel. Ale prognóza nevypadá dobře. Jak jsme viděli od mnoha lidí, kteří tohle zažívají. Ne, vy dovnitř nemůžete. My ho dáme na ventilátor. Zaplavíme jeho systém remdesivirem, o kterém nyní víme, že tyto lidi zabíjí. Ale tohle je protokol, který prochází těmito zařízeními „umělé inteligence” do systému s názvem EPIC. Tento systém EPIC, který je ovládán umělou inteligencí, říká lékařům, sestřičkám a asistentům lékařů, co musí dělat… i sestřičkám s nižší funkcí. Jaký protokol musí podávat… neřídí se ničím jiným, pokud ano, tak budou mít problém s nemocnicí, budou vyhozeni, atd. Takže lékaři už nedělají rozhodnutí. Administrátoři dělají rozhodnutí na základě umělé inteligence skrze systém s názvem EPIC… ověřte si fakta o tom a pak se vraťte.

DeAnna: Ano, víte, momentálně mě frustruje, že když máte pocit, že jste trochu nemocný, proč vůbec chodíte do nemocnice? Bylo to rok a půl a víme, co nemocnice dělají. Bohužel jsou to stroje na zabíjení… ony vám nedají správnou léčbu. Víme, co udělají. Pokud vás vůbec budou léčit, dají vás na ventilátor, dají vám nesprávnou léčbu, a bohužel nejspíše zemřete, i když jste normálně zdravý člověk. Doma se můžete zotavit, existují přírodní léčby. Víme, jaké léčby to jsou. Jaký má vůbec smysl chodit do nemocnice?

Stew: Tyto nemocnice jsou vraždící kulty, a poslední poznámka… mluvil jsem s velmi uznávanou lékařkou, která mi řekla, že když je v odděleních v těchto nemocnicích… s vědomím toho, co ví, je velmi upřímná a odvážná, ale nebudu ji jmenovat, protože nevím, jestli chce být spojována s tímto prohlášením. Řekla mi, že tam doslova zachraňuje pacienty před ostatními lékaři, kteří je zabíjí… má spoustu práce jen s tím, aby zamezila těmto lékařům zabít covid pacienty s protokolem zahrnující remdesivir a ventilátor, který je jim navrhován tímto systémem umělé inteligence s názvem EPIC. Neuvěřitelné… Děkuji, že jste potvrdila tu tragédii v Austrálii. Vím, že jste tomu věnovala spoustu času. Modlíme se za Australany, naše bratry a sestry u protinožců. DeAnna Lorrainová, kupte si její knihu „Získejme zpět Ameriku”, kterou najdete na deannalorraine.com. Je tu každý den v pořadu Shots Fired!. Pořad Stew Peterse bude za minutu pokračovat.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Tohle dělali i soudruzi za totality. Cílem nebylo zdraví dětí, ale kšeft zubařů, nebo nemocnic (např. se oběvila ve škole salmonela, ale jak se naplnila nemocnice tak už nebezpečná nebyla). Nejhorší je, že některé děti to odnesou na zdraví a v tomto případě i na životě!

  1. Jane Jane :), rozesmál jste mě, i když ironicky….. kolik Vám je let, že tak zasvěceně mluvíte o době minulé?

  2. Nás za socializmu nikde nenaháňali, čo si to vymýšľate. Hromadne sme chodili raz v roku na preventívnu kontrolu k zubárke priamo v našej ZDŠ. A ešte sme hromadne chodili na 1.máj do sprievodu, ale to sme nemuseli ísť do školy.

    1. Jane, neodpověděl jste, kolik je vám let. Nás by to přece jenom zajímalo. A objeviti se píše „je“ a ne „oběviti“ se.

 2. This is all fake bs, I am Australian and live here and they are twisting the truth for fear mongering and nothing else. Honestly makes me so mad that Americans would use the situation that is going on down here to push their agenda.

  1. Tell me more of your troll tales 🙂
   First of all, this is not a Covid agenda, but an Anti-Covid agenda. So no one is paying anyone to do this.

   Satanist = Money in mouth, do whatever for it
   God warriors = Truth sharing for free and from heart

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů