Rozbor krve očkovaných – MUDr. Monika Waksmundská, Radek Pech, Host vysílání ČK (114.), 3.11.2021

Ve zkratce...

MUDr. Waksmundská s ostatními lékaři provedla analýzu krve očkovaných a neočkovaných pod mikroskopem. V tomto vysílání v rádiu Bohemia sdílí svá zjištění.
Facebook
Telegram
VK
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

29 komentářů

 1. Dobrý den, příspěvek je na jedničku s hvězdičkou🙄. Zůstává jenom doufat a věřit, že to osloví co nejvíce lidí a spojí se na odpor. Většina lidí je zmanipulována a v hypnóze, jak je již zmíněno, a i tohle je málo na to, aby si uvědomili, že je tady něco špatně, že tady něco strašně smrdí. Lidi je potřeba tresnout palicí, aby i vnímali a probrali se.

  1. Tak chtělo by to ještě porovnat krev nakažených Covidem. Těch sraženin by tam našli násobné víc.

   1. Podrobné analýzy krve snad byly součástí onoho důkladného, korektního a dlouhého procesu schvalování vakcíny. Předpokládám, že je to podrobně zdokumentováno a odborná veřejnost to má dostupné. Nebo se mýlím? Housenka se tváří jako odborník, tak ji doporučuji nahlédnout do (jistě neutajovaných) materiálů, SÚKLu, agentury EMA a nebo požádat přímo pana Kubka, Vojtěcha nebo odborníka Smejkala. Vůbec si neumím představit, že bez studia těchto materiálů by si tito experti dovolili někoho vyzývat veřejně k vakcinaci a dokonce nabádat k očkování dětí. Taková odvaha, bez hluboké znalosti těchto sraženin, je pro mě naprosto nepředstavitelná.

    1. Sám výrobca povedal, že tieto, akože vakcíny netestoval a vy veríte, že nejakí úradníci z totalitnej, likvidačnej únie majú toto svinstvo preskúmané? Prečo potom to enormné zvýšenie mŕtvych, chorých a potratov po vakcinácii?

   2. Nie, nemám žiadne zrazeniny. Práve som sa doliečila z covidu. Krv mám na jedničku. Zvláštne. 🤔🤷‍♀️😘

 2. Tito lidé prostě rádi žvaní. Mluvení nepovažují za práci, ale za zábavu. Hodinu nám tím zabrali a v tom strašně málo informací.

  1. Mozna ze to je jen rozhlasova diskuse ne? Lidi povidaji, jako treba Vy s Vasimi kamosi. Pokud chcete nejake vedecke pojednani, muzete jit nekam jinam. Treba sem: https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635
   Na internetu je toho spousta, i tech informaci o kterych byste rad vic vedel.
   Jen se nebojte a do toho!
   Zdravim.

  2. To je asi tak stejně laciné jako říct,že nebyli v TV tak ntonestojí za pozornost jseš hloupej….

 3. začátek dobrý, ale pak už se to vleklo., bohužel jsem nedoposlechla. Moc díky za snahu, ta je supr.
  V celku, lepší by bylo nejprve udělat pořádný rozbor – ať krve, nebo „vakcín“ – a teprve poté, s relevantními výsledky s pravdou na světlo boží. Mletí prázdné slámy“ covidového fanatika nepřesvědčí a proti covid „mafii už to vůbec nepomůže. Potřeba jsou jasná a průkazná a kdykoli zopakovatelná FAKTA a DATA. Viz Reutlingen. Díky!

  1. S Vami dost souhlasim. Mozna ze to nasi oranizatori v Otevri Svou Mysl vezmou jako dobry navrh a ze to Vasi poznamku prevedou do praxe.

 4. Jak podotkli jiní – zbytečně, nefakticky užvaněné. Na začátku celkem koncentrované důležité věci, zbylé dvě třetiny bezobsažných řečí o sebelásce, detoxikacích a Českém slavíkovi (WTF???). Oceňuji to, jestli skutečně dochází ke zkoumání a reprodukcím pozorování prezentovaných na tom německém panelu lékařů a patologů. Ale bláboly o pomoci lidem, kteří jsou již naočkovaní pomocí sebelásky a bylinek jsou směšné. Rozvraty, jaké způsobí syntetická mRNA v buňkách, následky reakcí imunitního systému a nakonec samotná existence virového proteinu, který má evidentně velmi závažné účinky v organismu nezachrání koktejl z dobromysli. Řada lidí je zřejmě nenávratně poškozená do konce života již po první dávce (záněty srdce a nemožnost regenerace srdečních buněk atd.). Jinak Waksmundská je z velmi nedůvěryhodného Volného bloku.

  1. Nu, dost souhlasim, ale mozna ze davate dohromady veci ktere snad primo moc nesouvisi; tedy ne jestli hladate PRAVDU. Volny Blok je politicke uskupeni ktere ma za cil aby lidi meli Svobodu.
   Na tom snad neni nic spatneho, ani neduveryhodneho ze je nekdo aktivni v obecne arene. Tam zase tolik moznosti pro cistou PRAVDU neni. Nebo se snad mylim?

   1. Ne, Volný blok cíli na retardy. Luboš je pouze vychytralý podvodník. Naštěstí mu to nevyšlo, tak asi bude dál obchodovat s chudobou.

   2. Hledání pravdy je věc, která mne provází celý život. A mohu Vás ujistit, že tvrzení: „Volny Blok je politicke uskupeni ktere ma za cil aby lidi meli Svobodu.“ Je velmi vzdálené od pravdy. Volný blok byla aktivita několika lidí finančně vytěžit případný volební zisk. Osoby v pozadí to potvrzují. Všichni mají velmi pochybné profily včetně Volného, který ještě před poslaneckou funkcí amorálně obchodoval s chudobou ve svém regionu. I to, že si ho ani domovská SPD nechtěla nechat leccos potvrzuje. S Volným blokem se spojují nejčastěji lidé opravdu pochybné pověsti a profilu. Exhibice poslance Volného ve sněmovně mě jako občana ČR urážela. To sem ale moc nepatří. Tím co jsem psal jsem poukazoval na to, že záleží i na tom, kdo co říká a co dělá. Pokud bude tento výzkum veden seriózně a opravdu transparentně, aby pravda vyšla najevo, tak přežiju i to, že se ho účastní osoby sympatizující s Volným blokem.

    1. Sláva, souznějící názor v tomto bahništi, kam občas z masochistických důvodů zavítám. Ano, Volnému šlo jen o peníze a je super, jak krásně mu to nevyšlo a zároveň odčerpal hlasy jiným zlům.

     1. A o co šlo a jde těm ostatním zločincům v Parlamentu? Hlasují tam tak, aby se s co největší pravděpodobností udrželi u koryta co nejdéle. Dehonestujete tu Volného, ale ostatní poslanci jsou pro vás v pořádku? Celý Parlament bych nazval Bahništěm. Je a tu jejich Propagandu. Doufám, že už čekáte na třetí dávku.

 5. Ráda bych viděla nějakou prezentaci výsledků, tj. ty zmíněné obrázky z mikroskopu. Je možné zaslat? Děkuji. Jinak mohu potvrdit, že v bylinkách je síla, škoda jen, že se práškuje.

 6. Za mne příspěvek super, je potřeba některé věci vysvětlovat i z lékařského hlediska. Opravdu hodně mi to dalo. Jsem ráda, že se začíná víc a víc ozývat protistrana a to na celém světě. Od začátku korony sleduji, jak se postupně vše otvírá a pravda vyplouvá na povrch. Sama na sobě vidím různé etapy. Držte se.

 7. Krasa ty rady, jen zapomeli ze uz kolem i v Italii, Rakousku se zavadi nucene ockovani jinak lidi nemuzou do prace 🙂 A co na to lidi? Ty nakonec se podvoli a jsou na to. Takze prostest par lidi bude na nic, vetsina to chce 🙂 Ukazuje to i z dob historie, staci lidi proste presvedcit a to je presvedcuji v ramci zdravi.

 8. Nejsem odborníkem v žádném oboru medicíny, ale to, co tady bylo řečeno, vím už víc než rok. Na to stačí selský rozum a umět dát si 2 a 2 dohromady. Bohužel naprostá většina lidí má strach, že přijdou o různé „výhody“. Ale o žádné výhody přeci vůbec nejde! Jde jen o to, abychom žili normálně a neohýbali se před porušováním práva našimi mocnými.

 9. Dobrý den, chtěla jsem si poslechnout celý rozhovor a současně jsem hledala i textové informace, které jste k tématu uvedli. Nicméně hned zezačátku mě zarazil rozdíl prezentovaných informací paní doktorkou zde v rozhovoru a pak v textu rozhovoru https://www.nitranoviny.sk/mudr-monika-waksmundska-preco-sa-za-kazdu-cenu-musi-ta-vakcina-dostat-do-tela-kazdeho-cloveka/ Zatímco zde v rozhovoru uvádíte (6:10 min), že jste měli k dispozici 11 očkovaných osob, v textu pro noviny je počet jiný: „Do výskumu sme zapojili malý súbor, trinásť ľudí, z toho bolo 10 očkovaných a traja neočkovaní, dobrovoľníkov, ktorí prišli a kvapku krvi nám darovali priamo na mieste.“ Zatímco v mluveném rozhovoru uvádíte, že jste měli SKUPINU neočkovaných, kdy skupinu ani početně neupřesňujete, v novinách jsou pro Vás skupinou tři lidé. Celkové počty vůbec nesedí, stejně jako srovnávání vzorku deseti (11) očkovaných versus 2 nebo tři očkovaní (vzhledem k Vámi prezentovaným číslům nelze usoudit, co je pravda). V textu pro noviny jste uvedla, že „Už v druhom ročníku medicíny sa študenti učia, že strach a stres zabíja náš imunitný systém.“, ale nejste Vy také tou, která za tím strachem stojí? Vlastně ne, Vy to nazýváté prohlédnutím. Příště prosím uvádět všude minimálně stejná čísla, je to matoucí a velmi nedůvěryhodné. Ohýbání pravdy a zamlčování skutečností, jak se to komu hodí, už tu bylo. Pěkný den!

 10. Je to zaciatok… ano ľudia volaju po odbornej diskusii… Je veľa otázok, málo času…. Nie iba tvrdiť, všetko je ok , zaočkujte sa a budete slobodní…. smrdí to

 11. Mne na té hromadě nesmyslných slintů zaujala jiná věc. A to je míra úpadku Aleše Svobody, který to moderuje. Toto mne hodně mrzí. Aleši, vzpamatujte se!! Opravdu se chcete brodit v těchto duchovních bažinách? Je pro Vás ještě záchrana? Obraťte se ke světlu, snad se z té temnoty ještě dostanete. Fakt velký smutek.

 12. MILI VÁKCINOFILOVÉ,
  PROBOHA NESTAREJTE SE O JINÉ, POKUD SI MYSLÍTE, ŽE VÁM PÍCHANEC POMOHL, DÍKY BOHU ZA TO, ale …. já jsem zrdavý 70+ (potvrzeno PCR, AG), ne-očkovaný s protilátkami BAU 93 (po očkování požadováno 35 … tedy jsem ho zřejmě prodělal), MŮŽETE MI TEDY ŘÍCT, PROČ BYCH SE MĚL NECHAT OČKOVAT???

 13. Vďaka za informácie. Len nechápem, či che byť doktorka ešte krajšia a zdravšia, keď sa stále smeje. To sú veľmi vážne a smutné veci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů