Co je channeling? (A jak pro mě může být prospěšný)?

Ve zkratce...

Pojem „channeling” může vyvolávat různé konotace a představy. Didi, která má s channelingem několikaleté osobní zkušenosti, v tomto článku uvádí věci na pravou míru a jednoduše vysvětluje, co channeling je, a že nám není tak vzdálený, jak se může na první pohled zdát.
Facebook
Telegram
VK

Channeling je získávání informací skrze komunikaci s různými úrovněmi vědomí. Lze se napojit na kameny, rostliny a zvířata stejně tak jako na Duše žijících i zemřelých nebo různé kolektivní vědomí a archetypální energie. Důležitá je komunikace s vědomím vlastního těla. Tímto přirozeným způsobem lze udržovat tělo zdravé a v harmonii, protože žádné poučky a zkušenosti od ostatních lidí nemusí být relevantní pro naše tělo.

Channeling může být nazýván přijímáním inspirace, intuicí, vyšším vedením nebo múzou. Všichni skvělí vynálezci a autoři channelovali, umělci channelují, každý má schopnost být channeler. Je to o tom, jestli to děláte vědomě nebo ne.

channeling

V případě nevědomého channelingu někdy přicházejí skvělé myšlenky, ale jsou znečištěny myslí a dojde ke změnám původní informace. Tím, že vědomě pracujeme na tom, abychom se stali čistým kanálem neboli nezasahovali našimi přesvědčeními a nevědomým programováním od rodiny, společnosti a předků, můžeme získat velmi konkrétní poznatky a výsledky a změnit si tak život tím, že rozšíříme své předem zúžené vnímání reality.

Co je channeling? (A jak pro mě může být prospěšný)? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Většina lidí si pojem channeling spojuje se zprostředkováním komunikace s určitým kolektivním nebo “mimozemským” vědomím jako jsou například Abraham, Kryon nebo Bashar. Přitom channeling zahrnuje jakoukoli komunikaci všemi jasnosmysly (jasnovidění, jasnoslyšení, jasnovědění, jasnocítění) a s jakoukoli frekvencí vědomí.

Channelingem získáme nadhled na cokoli se zeptáme, jakoukoli situaci v životě řešíme. Pozor si musíme dávat jedině na to, že každá úroveň vědomí má svůj názor, tudíž je to jako se ptát na radu kamarádů. Nežijí náš život, nemají naše zkušenosti a mají tu jiné úkoly a záměry a náplň života. Stejně tak různí duchovní mistři, andělé, předci a vědomí typu Abraham můžou poskytnout cenné rady a náhledy, ale nežijí náš život tady v tomto časoprostoru s darem a omezením těla a proto je nejlepší se vždy obracet na svou Duši a své tělo a rozhodovat se na základě toho, co je pro obě tyto naše součásti nejlepší.

Jak komunikovat s vědomím vlastního těla?


Nejlepším nástrojem pro zdraví a vitalitu je být v kontaktu se svým tělem a naslouchat jeho potřebám. Komunikace s vlastním tělem je naší přirozenou dovedností, většina z nás ji ale neumí a nedělá, protože nás ji neučili ba dokonce ztížili naše naslouchání drcením nesmyslných faktů, které si zapamatovala naše mysl a pak už neslyšíme autentickou reakci těla na to, co je pro nás v daný okamžik nejlepší volbou. 

Je potřeba dát prostor tělu, aby nás mohlo navést, jaké jídlo a pití, kosmetika, oblečení, pohyb, prostředí, ale i partner nebo práce jsou pro nás nejlepší volbou. Nejčastější chybou je, že lidé tvrdí, že “channelují” své tělo, přitom jen povídají, čím mají naprogramovanou mysl. Naštěstí channelovat tělo je jednodušší než channelovat jakékoliv jiné vědomí.

Základem každé neverbální, telepatické komunikace je meditace. Uvolněný stav mysli, kdy jsme v mozkových vlnách alfa nebo theta je klíčový. Dalším zásadním krokem jsou otázky. Jak se ptáme ovlivňuje to, jaké odpovědi dostaneme. Tak jako se vším, v čem chcete být dobří, chce to praxi. Někdo, kdo to zkusí poprvé nemůže čekat stejné výsledky jako někdo, kdo medituje a komunikuje se svým tělem už několik let. Tam už se formují jisté automatismy, proto už dotyčný nepotřebuje se na vše ptát a vyhrazovat tomu tolik prostoru jako začátečník, protože je ve skoro konstantní komunikaci s tělem, popř. i vyšším vedením.

Co je channeling? (A jak pro mě může být prospěšný)? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Pro začátek stačí, abyste si vyhradili čas pro sebe, párkrát se zhluboka nadechli, zavřeli oči a zaměřili svou plnou pozornost na své tělo. Můžete si pomoci i dotekem. Pak začněte komunikovat, jako kdyby to byl váš kamarád. Pozdravte, zeptejte se, jak se má. Pokud přijde jakákoliv těžká emoce nebo bolest, je to součástí komunikace, nesnažte se od toho v tu chvíli utéct, naopak se snažte doptat, co vám tím tělo chce říci a čím byste ho mohli podpořit. Najděte příčinu, vyřešte jí a podpořte návrat do zdraví a harmonie něčím, o co si tělo požádá. 

Po každé takové promluvě můžete tělu poděkovat, vyjádřit vděčnost za to, že vás vede a že díky němu můžete být zde na Zemi. Pak se předaných rad držte a vyhovte tělu a tím i sobě. Dozvíte se spoustu zajímavých skutečností.Každý má jinak vyvinuté jasnosmysly, proto někdo může vnímat informace více obrazně, někdo slovně, pocitově a někdo to bude prostě najednou vědět (tomu se říká jasnovědění). Nejlepším začátkem je naučit se vnímat odpovědi ano / ne.

Někdo to zavnímá pocitově expanzí a restrikcí, ale doporučuji se naučit svalový test (kineziologii) přes prsty, popř. kýváním těla. Každé tělo má jedinečné potřeby, které se mění v průběhu našeho života tak, jak se mění i naše tělo. Žádné obecné rady tedy neplatí. To co funguje jednomu, nemusí fungovat druhému, ba naopak může i uškodit. Proto je nejlepší se spolehnout na moudrost svého vlastního vědomí těla. Každých 7 let se nám tělo kompletně obnoví, některé části rychleji a častěji než jiné. Nechme ho se obnovovat do zdraví a očišťeme cokoliv, co není prospěšné a není naše.Přeji Vám hodně úspěchů s komunikací s vaším tělem.

Autorka: Didi Aryanelle

Pokud by Vás zajímalo, jak se naučit komunikovat s tělem, či svou Duší, kontakt na mě je nebo https://www.facebook.com/didiaryanelle/

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Davide díky za tuhle práci, ale ta paní je těsně vedle.

  Ano. „Channeling“ je získávání informací skrze komunikaci s různými úrovněmi vědomí. Channeling lze z jiného úhlu pohledu popsat také jako přijímání informace, kterou vysílá vzdálený vysílač. Každý dnes zná princip rádia, kdy existuje mnoho různých „stanic“ na různých frekvencích a vy na svém přijímači vyladíte jednu dle své volby…

  To vše je pravda. Ale pokud ta paní mluví o „channelingu“ s vědomím svého těla, znamená to že je mimo mísu. Znamená to, že absolutně NEZNÁ SAMA-SEBE!

  Měl byste raději hledat skutečnou starověkou kristovskou gnózi nebo kristovské vědomí, chcete-li to říci jinak.

  Když Didi tvrdí jakože „základem každé neverbální, telepatické komunikace je meditace“… tak je MIMOŇ:

  Komunikace s vědomím těla není „channeling“ !!!!

  Jednoduše protože to vědomí těla není nikde „daleko“ — ono je tady s námi v „jednom domě našeho těla“. Další nevědomost té paní je v tom, že klasická meditace obecně ono vědomí těla jakoby „vypíná“. Ono vědomí těla jsou především emoce, takže je třeba spoléhat především na pocity! Pokud to někdo umí, může být dobrou metodou vizualizovat si to vědomí jako tzv. „vnitřní dítě“, jak jej nazývají někteří učitelé…

  Najděte si něco na téma kdo je „vnitřní dítě“ uvnitř lidské psychiky…

  Máme i biologické důkazy! Hledejte info na téma tzv. druhý mozek v člověku…

  1. Termín „vnitřní dítě“ začínají používat i moderní psychologové a terapeuti. Dokonce existují na tomto konceptu postavené speciální terapie. Ale co to vlastně znamená? Je to jenom psychologický koncept?

   Ačkoliv tento jev může každý sám na sobě i na svých bližních pozorovat, je přímo neuvěřitelné vidět, jak se lidé silně brání vůbec tento fakt akceptovat. Bohužel. Přitom je to klíč k řešení velmi mnoha problémů člověka…

   …tato znalost je lidstvu tisíce let známá. A to například v podobě symboliky jin-jang. Ano, tmavá jin je animální část člověka spojená s tělem, to je ono naše „vnitřní dítě“, neboli „ego“ neboli „malé já“… Ono dítě, tj. ego je úzce spojeno s tělem a tudíž se zdravím — prosím domyslete si to sami, tohle je podstatné! A ego produkuje také emoce! Světlá jang, spojená s myslí… se někdy nazývá „velké já“ nebo také „duch“…

   http://www.ragauian.cz/co-nebo-kdo-je-tzv-vnitrni-dite-uvnitr-lidske-psychiky-jak-se-v-nas-nase-vnitrni-dite-projevuje-je-to-jenom-psychologicky-koncept/

  2. Ve škole vám lžou o funkci mozku! Oficiální věda objevila, že máme dva mozky. Víte k čemu slouží druhý mozek? Věříte, že znáte sami-sebe?

   V těle máme v podstatě dva mozky. Co je to ten „druhý mozek“?

   Ano, ano, současná věda velmi dobře ví, že váš mozek pro vás vykresluje vnitřní virtuální obraz vnější reality se zpožděním ca 1/2 s — a aby to bylo ještě více strašidelné, tak tento vnitřní model není shodný s tím, co je vně vás!

   Vně vás je ve skutečnosti jenom směs různých fyzikálních vlnění, které jsou 5 smysly přeměněny na elektrické signály, na základě kterých mozek velice selektivně a subjektivně vytvoří svůj vnitřní virtuální model…

   Science Alert pokračuje: Tělo má ve skutečnosti druhý mozek, který člověka ovládá mnohem víc, než byste si mohli myslet — většina lidí přitom ani netuší, že existuje…

   Jak vysvětluje AsapSCIENCE, hlavní způsob, jak mozek komunikuje se zbytkem těla, je přes vagus nerv, který předává zprávy hlasivkám, srdci, plicím a trávicímu traktu. Ovšem… Ve skutečnosti 80 až 90 procent nervových signálů v enterickém nervovém systému (ENS) jde ze střeva → do mozku. A když je vagus nerv vyříznut, enterální systém vůbec nepotřebuje mozek.

   Jinými slovy, váš trávicí systém, spojený s egem, je vaším druhým mozkem a ovládá vás mnohem víc, než si uvědomujete…

   http://www.ragauian.cz/ve-skole-vam-lzou-o-funkci-mozku-oficialni-veda-objevila-ze-mame-dva-mozky-vite-k-cemu-slouzi-verite-ze-znate-sami-sebe-pojdte-si-to-s-nami-overit-tento-clanek-nedoporucuje-11-z-10-lekaru/

 2. Článek je jen prostě další výplod duchovního ega ezoteriků, které se maskuje za duchovní vyspělost a někdy když jsou hodně drzý tak i poznání. Zajímavé opět si nepoloží základní otázku ( to díky jejich absenci z větší části zdravého rozumu a sebereflexe u ezotériků velmi častý jev ) proč Buddha,Ježíš,Krišnamurti,Maharadž a jiní Osvícení i dnes žijící NIKOHO A NIC NECHANELLUJÍ. To nepůjde, protože jsou ve vězení duchovního ega, proto.

  Ano, chanelling existuje, na planetě zemi je asi tak max. 10 lidí kteří opravdu chanellují buď mimozemské bytosti nebo nějaké vysoce čisté a vyspělé bytosti. Zbytek jsou EZOTERICI HRAJÍCÍ SI NA DUCHOVNĚ VYSPĚLÉ JAKOŽE ONI CHANELLUJÍ CHÁPETE a napojují se na různé negativní sféry, entity, sračky a hovna,která jim říkají další hovna a oni je nadšeně šíří a myslí si jak nejsou čistí a jak nejsou v Bohu a přitom jsou jen žrádlo pro temnou a plní temnou agendu, díky své nevědomosti a DUCHOVNÍMU EGU a strkají hlavu kam nemají. ALE JSOU STRAŠNĚ OSVÍCENÍ.

  Dole popis nějakého vědomí těla, vedle jak ta vedle. Ne, jste Vy jako duše, pokud na sobě pracujete a máte tělo které by mělo být v harmonii s Vaší duší, proto v očistách opět zmíním regresivní terapii jako příklad, když čistíte nějaké téma z tohohle života které se táhne samozřejmě až do minulých životů tak se to automaticky vyčistí z duše, z jemnohmotných těl, a fyzického těla jak z energetické paměti buněk tak z biologické paměti buněk logicky (negativní psychosomatika)

  Obvykle nereaguji na takovýhle bludy ale to už se nedá, to je ze všech stran,nějaký duchovní kouč po přečtení dvou knížek, cestysobě.cz či co plný chodících duchovní eg, kteří si myslí že osvítí svět, katastrofa, opět, proč Buddhistický mnich medituje 20 let v kuse a pořád drží hubu ???????? Nikde nekáže, nebo že by prodával rovnou kurzy ? Cvak ??? Nebo pořád nic ?????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů