fbpx

Co je channeling? (A jak pro mě může být prospěšný)?

Ve zkratce...

Pojem „channeling” může vyvolávat různé konotace a představy. Didi, která má s channelingem několikaleté osobní zkušenosti, v tomto článku uvádí věci na pravou míru a jednoduše vysvětluje, co channeling je, a že nám není tak vzdálený, jak se může na první pohled zdát.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
  •  

Channeling je získávání informací skrze komunikaci s různými úrovněmi vědomí. Lze se napojit na kameny, rostliny a zvířata stejně tak jako na Duše žijících i zemřelých nebo různé kolektivní vědomí a archetypální energie. Důležitá je komunikace s vědomím vlastního těla. Tímto přirozeným způsobem lze udržovat tělo zdravé a v harmonii, protože žádné poučky a zkušenosti od ostatních lidí nemusí být relevantní pro naše tělo.

Channeling může být nazýván přijímáním inspirace, intuicí, vyšším vedením nebo múzou. Všichni skvělí vynálezci a autoři channelovali, umělci channelují, každý má schopnost být channeler. Je to o tom, jestli to děláte vědomě nebo ne.

channeling

V případě nevědomého channelingu někdy přicházejí skvělé myšlenky, ale jsou znečištěny myslí a dojde ke změnám původní informace. Tím, že vědomě pracujeme na tom, abychom se stali čistým kanálem neboli nezasahovali našimi přesvědčeními a nevědomým programováním od rodiny, společnosti a předků, můžeme získat velmi konkrétní poznatky a výsledky a změnit si tak život tím, že rozšíříme své předem zúžené vnímání reality.

Většina lidí si pojem channeling spojuje se zprostředkováním komunikace s určitým kolektivním nebo “mimozemským” vědomím jako jsou například Abraham, Kryon nebo Bashar. Přitom channeling zahrnuje jakoukoli komunikaci všemi jasnosmysly (jasnovidění, jasnoslyšení, jasnovědění, jasnocítění) a s jakoukoli frekvencí vědomí.

Channelingem získáme nadhled na cokoli se zeptáme, jakoukoli situaci v životě řešíme. Pozor si musíme dávat jedině na to, že každá úroveň vědomí má svůj názor, tudíž je to jako se ptát na radu kamarádů. Nežijí náš život, nemají naše zkušenosti a mají tu jiné úkoly a záměry a náplň života. Stejně tak různí duchovní mistři, andělé, předci a vědomí typu Abraham můžou poskytnout cenné rady a náhledy, ale nežijí náš život tady v tomto časoprostoru s darem a omezením těla a proto je nejlepší se vždy obracet na svou Duši a své tělo a rozhodovat se na základě toho, co je pro obě tyto naše součásti nejlepší.

Jak komunikovat s vědomím vlastního těla?


Nejlepším nástrojem pro zdraví a vitalitu je být v kontaktu se svým tělem a naslouchat jeho potřebám. Komunikace s vlastním tělem je naší přirozenou dovedností, většina z nás ji ale neumí a nedělá, protože nás ji neučili ba dokonce ztížili naše naslouchání drcením nesmyslných faktů, které si zapamatovala naše mysl a pak už neslyšíme autentickou reakci těla na to, co je pro nás v daný okamžik nejlepší volbou. 

Je potřeba dát prostor tělu, aby nás mohlo navést, jaké jídlo a pití, kosmetika, oblečení, pohyb, prostředí, ale i partner nebo práce jsou pro nás nejlepší volbou. Nejčastější chybou je, že lidé tvrdí, že “channelují” své tělo, přitom jen povídají, čím mají naprogramovanou mysl. Naštěstí channelovat tělo je jednodušší než channelovat jakékoliv jiné vědomí.

Základem každé neverbální, telepatické komunikace je meditace. Uvolněný stav mysli, kdy jsme v mozkových vlnách alfa nebo theta je klíčový. Dalším zásadním krokem jsou otázky. Jak se ptáme ovlivňuje to, jaké odpovědi dostaneme. Tak jako se vším, v čem chcete být dobří, chce to praxi. Někdo, kdo to zkusí poprvé nemůže čekat stejné výsledky jako někdo, kdo medituje a komunikuje se svým tělem už několik let. Tam už se formují jisté automatismy, proto už dotyčný nepotřebuje se na vše ptát a vyhrazovat tomu tolik prostoru jako začátečník, protože je ve skoro konstantní komunikaci s tělem, popř. i vyšším vedením.

Pro začátek stačí, abyste si vyhradili čas pro sebe, párkrát se zhluboka nadechli, zavřeli oči a zaměřili svou plnou pozornost na své tělo. Můžete si pomoci i dotekem. Pak začněte komunikovat, jako kdyby to byl váš kamarád. Pozdravte, zeptejte se, jak se má. Pokud přijde jakákoliv těžká emoce nebo bolest, je to součástí komunikace, nesnažte se od toho v tu chvíli utéct, naopak se snažte doptat, co vám tím tělo chce říci a čím byste ho mohli podpořit. Najděte příčinu, vyřešte jí a podpořte návrat do zdraví a harmonie něčím, o co si tělo požádá. 

Po každé takové promluvě můžete tělu poděkovat, vyjádřit vděčnost za to, že vás vede a že díky němu můžete být zde na Zemi. Pak se předaných rad držte a vyhovte tělu a tím i sobě. Dozvíte se spoustu zajímavých skutečností.Každý má jinak vyvinuté jasnosmysly, proto někdo může vnímat informace více obrazně, někdo slovně, pocitově a někdo to bude prostě najednou vědět (tomu se říká jasnovědění). Nejlepším začátkem je naučit se vnímat odpovědi ano / ne.

Někdo to zavnímá pocitově expanzí a restrikcí, ale doporučuji se naučit svalový test (kineziologii) přes prsty, popř. kýváním těla. Každé tělo má jedinečné potřeby, které se mění v průběhu našeho života tak, jak se mění i naše tělo. Žádné obecné rady tedy neplatí. To co funguje jednomu, nemusí fungovat druhému, ba naopak může i uškodit. Proto je nejlepší se spolehnout na moudrost svého vlastního vědomí těla. Každých 7 let se nám tělo kompletně obnoví, některé části rychleji a častěji než jiné. Nechme ho se obnovovat do zdraví a očišťeme cokoliv, co není prospěšné a není naše.Přeji Vám hodně úspěchů s komunikací s vaším tělem.

Autorka: Didi Aryanelle

Pokud by Vás zajímalo, jak se naučit komunikovat s tělem, či svou Duší, kontakt na mě je artistsoulcoach@gmail.com nebo https://www.facebook.com/didiaryanelle/

 3,765 Zhlédnuto


  •  

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Díky! Jdu Čanelovat omítku na cihly. To bude frmol!

Martin

Davide díky za tuhle práci, ale ta paní je těsně vedle. Ano. „Channeling“ je získávání informací skrze komunikaci s různými úrovněmi vědomí. Channeling lze z jiného úhlu pohledu popsat také jako přijímání informace, kterou vysílá vzdálený vysílač. Každý dnes zná princip rádia, kdy existuje mnoho různých „stanic“ na různých frekvencích a vy na svém přijímači vyladíte jednu dle své volby… To vše je pravda. Ale pokud ta paní mluví o „channelingu“ s vědomím svého těla, znamená to že je mimo mísu. Znamená to, že absolutně NEZNÁ SAMA-SEBE! Měl byste raději hledat skutečnou starověkou kristovskou gnózi nebo kristovské vědomí, chcete-li to… Číst vice »

Martin

Termín „vnitřní dítě“ začínají používat i moderní psychologové a terapeuti. Dokonce existují na tomto konceptu postavené speciální terapie. Ale co to vlastně znamená? Je to jenom psychologický koncept? Ačkoliv tento jev může každý sám na sobě i na svých bližních pozorovat, je přímo neuvěřitelné vidět, jak se lidé silně brání vůbec tento fakt akceptovat. Bohužel. Přitom je to klíč k řešení velmi mnoha problémů člověka… …tato znalost je lidstvu tisíce let známá. A to například v podobě symboliky jin-jang. Ano, tmavá jin je animální část člověka spojená s tělem, to je ono naše „vnitřní dítě“, neboli „ego“ neboli „malé já“…… Číst vice »

Martin

Ve škole vám lžou o funkci mozku! Oficiální věda objevila, že máme dva mozky. Víte k čemu slouží druhý mozek? Věříte, že znáte sami-sebe? V těle máme v podstatě dva mozky. Co je to ten „druhý mozek“? Ano, ano, současná věda velmi dobře ví, že váš mozek pro vás vykresluje vnitřní virtuální obraz vnější reality se zpožděním ca 1/2 s — a aby to bylo ještě více strašidelné, tak tento vnitřní model není shodný s tím, co je vně vás! Vně vás je ve skutečnosti jenom směs různých fyzikálních vlnění, které jsou 5 smysly přeměněny na elektrické signály, na základě… Číst vice »

Stanislav

Martine dobrý den
Pouze jedna otázka jak daleko jste se dostal do minulosti

Comment

Článek je jen prostě další výplod duchovního ega ezoteriků, které se maskuje za duchovní vyspělost a někdy když jsou hodně drzý tak i poznání. Zajímavé opět si nepoloží základní otázku ( to díky jejich absenci z větší části zdravého rozumu a sebereflexe u ezotériků velmi častý jev ) proč Buddha,Ježíš,Krišnamurti,Maharadž a jiní Osvícení i dnes žijící NIKOHO A NIC NECHANELLUJÍ. To nepůjde, protože jsou ve vězení duchovního ega, proto. Ano, chanelling existuje, na planetě zemi je asi tak max. 10 lidí kteří opravdu chanellují buď mimozemské bytosti nebo nějaké vysoce čisté a vyspělé bytosti. Zbytek jsou EZOTERICI HRAJÍCÍ SI NA… Číst vice »