J. Turánek: Přepisuje mRNA vakcína naše DNA? Může se v těle spustit opětovná výroba spike proteinu?

Ve zkratce...

Přední imunolog a nanobiotechnolog Jaroslav Turánek předkládá nové informace z výzkumu mRNA technologie.
Facebook
Telegram
VK

Sdíleno z Paralelne.cz

Přední imunolog a nanobiotechnolog Jaroslav Turánek předkládá nové informace z výzkumu mRNA technologie. Není jediný, kdo se obává, že tato technologie byla naprosto nevhodná pro vakcinaci. Švédská studie prokázala, že asi do jedné hodiny po inkubaci jaterních buněk se prostřednictvím reverzní transkripce přepsala a inkorporovala mRNA do DNA. Pokud se tento mechanismus prokáže „in vivo“, tedy u člověka, pak nemáme informace o tom, jestli nemůže dojít k opětovné znovu aktivaci genu a tím dojít k opětovnému vytváření spike proteinu v těle.

Bill Gates hovořil o výzkumech tzv. jedlých vakcín, kdy by si spike protein (antigen) tvořily přímo rostliny, které by byly konzumovány člověkem. Podle profesora Turánka není tento proces, kdy by orálně podávané antigeny navodily „imunitu“, vůbec jednoduchý.

Na dotaz, proč má někdo po očkování silné příznaky a někdo ne pan profesor Turánek odpověděl, že prvním vysvětlením je, že při právní kampani, kdy nebyla vakcína oficiálně schválena a kdy byla současně testována ve třetí fázi (dvakrát zaslepená studie, kdy pacient ani lékař neví jestli podává účinnou látku) mohly jednotlivé šarže obsahovat i placebo, z nás to nikdo nezkoumal, takže to nelze ověřit. Dále zmínil i fakt, že tato technologie vyžaduje velmi striktní podmínky zacházení a skladování (chlad atp.), které nemusely být vždy dodrženy a protože molekula mRNA je křehká, mohlo dojít k jím poškození. Protože nikdo nezkoumal kolo aktivních molekul mRNA ve vakcínách skutečně je, takže se obsah aktivní očkovací látky mohl vlivem skladování velmi lišit, takže transfekce takovou vakcínou mohla být nedostatečná, aby vyvolala reakci. Poslední variantou, proč u některých lidí nedošlo k nežádoucí reakci je, že někteří jedinci mají tak odolný imunitní systém, že brání přepisu cizorodé mRNA.

Tyto a další zajímavé informace najdete v rozhovoru.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Prokázáno je toho až nad hlavu, hoši. Ba už se s ničím ani netají. Zde otevřeně říká Bourla v Davosu, že byl jejich sen, že do roku 2023 zredukují obyvatelstvo o 50%, a že se jim to daří.
    https://www.bitchute.com/video/nP909Y0nLoHg/
    S tím se chcete obracet na protektorátního ministra? Toto je už jenom na nás. Buď nastane pořádná vzpoura, anebo je necháme, aby to dovedli do zániku. K té vzpouře ovšem patří i spláchnutí celé virologie do hajzlu, pokud nedonesou důkazy svých hypotéz. Vždyť je jasné, že tady jde o jakési náboženství, nového neviditelného satana a o jejich jedy. Toho se ovšem u podobných Turánků nedočkáme.

  2. Pan profesor Turánek byl můj kandidát na prezidenta. Byl eliminován HP (podivnným způspbem) a teď tam máme komunitického rozvědčíka, který bude podle US zadání postupovat ve válečném úsilí vlády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů