Pracovník FDA: Potřebujeme registr neočkovaných | Odhalení covid vakcíny (2. část)

Ve zkratce...

Druhá část odhalení covid vakcín od Projektu Veritas. Tentokrát tajné nahrávky pracovníka Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Případně znovu načtěte stránku, děkuji. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

První část: Svědectví vládní pracovnice & tajné nahrávky: „Covid vakcína je plná sraček” (1. část)

Přepis 2. části:

Novinář Projektu Veritas (v utajení): Pro koho pracujete, FDA nebo něco takového?

Taylor Lee (pracovník FDA): Ano. Pamatuji, že jsem četl, že při covid studiích měli problém s rekrutováním Afroameričanů. A to kvůli odlišnému léku, který se vláda snažila zavést, který byl specificky navržen k zabíjení Afroameričanů.

PV: Takže jde o nedůvěru.

Taylor Lee (pracovník FDA): Ano.

PV: Ale tato věc je bezpečná.

Taylor Lee (pracovník FDA): To nyní víme, ale znovu… myslím si, že je tam stále tato velká nedůvěra… je hluboce zakořeněná.

PV: Ano, nemůžete se jim divit.

Taylor Lee (pracovník FDA): Nemůžu, ale znovu… foukačka. Tam směřujeme. Ano… chci říct, můj osobní pohled je, že dostanete foukačky s vakcínou J&J… jsem trochu cynický.

PV: Co tím myslíte, foukačky s J&J?

Taylor Lee (pracovník FDA): Jít k neočkovaným a fouknout ji do nich. Střelit ji do nich přes foukačku…

PV: Jo.

Taylor Lee (pracovník FDA): Tady se v tuto chvíli nacházím.

PV: Jak se dostaneme k menšinovým populacím? Existuje k tomu nějaká cesta? Chci se vrátit do normálu.

Taylor Lee (pracovník FDA): Určitě existuje… nejsem ale osoba, která by na to mohla odpovědět. Kromě foukaček. To je podle mě skvělé řešení.

PV: No, problém s tím je, Afroameričané si mohou myslet, že je to znovu jako to, když se na ně střílelo jako na otroky.

Taylor Lee (pracovník FDA): To je v pořádku, nejprve půjdeme za bělochy. Uděláme video kampaně o tom, že nejprve naočkujeme bělochy.

PV: Dokonalé. Pak nemůžou říct…

Taylor Lee (pracovník FDA): Nemůžou říct, že je to rasistické.

PV: Přesně tak. Skoro se to vrací k myšlence, že na ně v Africe někdo střílí foukačkou.

Taylor Lee (pracovník FDA): Nejprve budeme muset najat nějaké lidi z Amazonie.

PV: Jo.

Taylor Lee (pracovník FDA): Protože… oni to udělají.

PV: Jak dobře umíte střílet s foukačkou?

Taylor Lee (pracovník FDA): Chcete vidět, jak rychle tady seženu kmen z Amazonie?

Jo… ale imigrace bez dokladů není tak velký problém, jak si lidé myslí. Myslím si, že problém spočívá v tom… pokud jde o velkou populaci lidí, kteří se rozhodnou neočkovat, protože nechtějí přiznat, že nemají doklady, znovu se vytvoří problém, kdy máte odpůrce očkování a lidi, kteří se rozhodují neočkovat z toho důvodu (imigranti bez dokladů). A pak máte zastánce očkování. Znovu… zřejmou odpovědí jsou foukačky. Pokud všem napícháme vakcínu J&J, aby všichni něco měli, tak budeme v pohodě.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

PV: Vím, že vakcín je dostatek, takže jak…

Taylor Lee (pracovník FDA): Znovu… foukačky. Je to dokonalá odpověď. A jelikož vakcíny J&J nejsou mRNA, nebudou mít s ničím žádnou kontraindikaci. Tak všechny s nimi postřílíte.

PV: Zajímalo by mě, jakou technologii dnes máme. Nějaké miniaturní foukačky nebo něco takového?

Taylor Lee (pracovník FDA): Drony… foukačky na dronech. Snadné. Nevzdělaní běloši… všechny ty hovorové věci , které vidíme třeba v Alabamě… podle všeho potřebujete IQ test a pokud nedosáhnete určité hranice, dostanete vakcínu.

PV: To je dobrý nápad. To by nejspíš dalo spoustě lidem vakcínu do paže.

Taylor Lee (pracovník FDA): Jo.

PV: Ale jak proveditelné to je?

Taylor Lee (pracovník FDA): To je méně proveditelné než foukačky. Foukačky jsou podle mě stále naše nejvíce proveditelná možnost. Finance na to jsou. Je to snadné. Foukačky. To je vše, co potřebujeme.

PV: Jo, je to tak.

Taylor Lee (pracovník FDA): Je to hrozné, ale v tuto chvíli si říkám – vaše tělesná autonomie mě nezajímá. Protože neohrožujete jen svoji tělesnou autonomii.

PV: Viděl jste to, co se děje s Nicki Minaj? Nechápu, proč otevírá svou pusu a způsobuje víc škody.

Taylor Lee (pracovník FDA): Problém je, jak jsem říkal… díváme se na to jako škodu, protože si myslíme, a co si myslím, že si myslí většina vzdělaných lidí, že vakcína je dobrá věc. Ale na druhé straně mince jsou lidé, kteří říkají: „Vakcína je otřesná, je to Antikrist a pak říkají: ‚Ano, náš spasitel! Nicki Minaj‘.”

PV: Můj táta nic neví. Moje problémy s ním nejsou na vaší úrovni, ale moje problémy s ním jsou… je odpůrce očkování.

Taylor Lee (pracovník FDA): Takže ho musíme navštívit s foukačkou.

PV: Jo.

Taylor Lee (pracovník FDA): Ano. „Tati, nastav paži.”

PV: Přesně tak.

Taylor Lee (pracovník FDA): Co to je? Oh, jen injekce s vitamínem C.

PV: Přesně tak. Myslím si, že fitness průmysl, co tohle řeší… budeme to muset nutit dům od domu.

Taylor Lee (pracovník FDA): Jo.

PV: Jaké jsou šance, že se to stane?

Taylor Lee (pracovník FDA): Myslím… když je sčítání lidu, tak chodí dům od domu, pokud se nesečtete. Takže, máme k tomu infrastrukturu Bude to stát spoustu peněz, ale myslím si, že pak by musel být registr neočkovaných lidí. I když to současně zní jako něco z (nacistického) Německa.

PV: Ale musíme se vrátit do normálu.

Taylor Lee (pracovník FDA): Souhlasím. Je to těžké. Protože si nemyslím… jak jsem řekl u jiných věcí… nemyslím si, že existuje dobrá volba. Neexistuje černá nebo bílá volba. Jsou jen šedé volby. Protože černá nebo bílá není proveditelná.

PV: Jo, já jsem v bodě, kdy si upřímně říkám: „Do hajzlu s nimi.”

Taylor Lee (pracovník FDA): Souhlasím, já také. Ale to, co si myslím, a co vláda udělá, se dost liší. Pokud začnou vakcíny rozdávat, budu chodit dům od domu a všechny napíchávat. „Oh, to je jen posilující dávka.”

PV: Jo.

Taylor Lee (pracovník FDA): Jo! To je v pořádku, nejsem licencovaný odborník.

PV: Můžete jim říct, že je to jako vakcína proti chřipce.

Taylor Lee (pracovník FDA): Jsem si jistý, že tu si také neberou. Úmrtnost klesla. Tohle je jedna věc, kterou nesnáším na statistice. Někdy si s ní můžete hrát tak, aby ukazovala to, co chcete. To rozhodně můžete udělat. Řekněme, když necháte covid, aby vyhladil všechny nad 60 let. Všichni do věku 60 let budou mít převážně snadnější období zotavení, takže úmrtnost pochopitelně klesne. Řeknete: Děláme skvělou práci, úmrtnost klesla. Ale současně – dobře, vyhladili jste ale 400 milionů lidí.

PV: Jo.

Taylor Lee (pracovník FDA): To je jedna z věcí na statistice.. můžete si s ní hrát. Někdy v ní najdete věci, které chcete, aby vám řekla.

PV: Přijde mi, že bylo jasné, že budou prosazovat posilující dávky.

Taylor Lee (pracovník FDA): Jo… znovu, chápu pozici FDA. Protože pro tyto posilující dávky poskytují data jen pro lidi nad 65 let, takže nemají data, aby mohli říct: Jo, to samé to dělá pro 20leté.” Říkáte si… no dobře. Ale myslíme si, že pro 20leté je škodlivé dostat posilující dávku? To je moje otázka pro FDA, a oni říkají: K tomu nám neposkytnuli aktuální informace. A já říkám: Dobře, chápu. Ale současně to nechápu… ale to je můj osobní názor.

Znovu, pokud jste novinář v utajení, nemůžete mě citovat. Tato věc je z mého pohledu ekonomika vždy velmi drsná, a tou je, že každému lidskému životu připisujeme určitou hodnotu. Když tedy přemýšlím o vládních nařízeních, přemýšlím v tomto ohledu, což je otřesné, protože každý lidský život je podle mě neocenitelný, ale… pokud rozdáte milion vakcín a dvě z nich způsobí krevní sraženiny, tak máte ztrátu kolem 10 milionů dolarů ve vašem vládním regulačním světě.

Pokud každý život má cenu kolem 5 milionů dolarů. A znovu, může se to lišit. Pokud rozdáte těchto milion vakcín a vše dostanete zpět do normálu, vyděláte víc než byla ta ztráta 10 milionů, nebo ne? Takto jsme cvičení přemýšlet o těchto věcech… z hlediska analýzy přínosu a ceny. Můj osobní názor je velmi odlišný…

Taylor Lee (pracovník FDA): Takže váš výcvik… můžete to vysvětlit laicky?

PV: Jo, v našem Econ výcviku, když jsem se učil, jak dělat svoji práci.

Taylor Lee (pracovník FDA): Hrají tam lidé někdy politiku s vědou, nebo?

PV: Řekl bych, že lidé, kteří tam jsou skuteční vědci, ti ne. Ale jsou tam političtí pověřenci, kteří jsou obecně vědečtí poradci, kteří jsou jmenovaní prezidentem nebo komisí. Takže rozhodně politiku hrají. Protože jsou placeni na základě toho, pokud ostatní lidé zůstávají u moci. Bohužel všichni ve výsledku hrají politiku, ale nemyslím si, že ji hrají kariérní vědci. Tu hrají ti, kterým se bohužel musí zodpovídat, protože tam jsou dosazováni tito političtí pověřenci… Senát to potvrdí a lidé si tam pak dosazují svoje lidi.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Myslim ze by sa pre pana PV malo najst vhodne miesto na psychiatrii.
    Je tiez mozne, ze mu – pokial bol zaockovany – vakcina vygumovala mozog. A male zbytky mozgu potom “vyplachlo“ skolenie.

  2. Ahoj David, prosím Tě nedávej tu takové sračky vypatlaných američanů, kteří jsou úplně jinde. Ať se nesnižuje kvalita portálu. Radějí počkej na kvalitnější videa nebo prosím pohledej, třeba jako posledně s doktorem Zelenkem. Díky ať se daří!
    Miloš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů