Právník Rocco Galati – Nemohou vás nutit se očkovat

Ve zkratce...

Italsko-kanadský právník Rocco Galati mluví o situaci kolem covidu a právní stránce celého vynucování očkování a testování. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Rocco GalatI: Jaký tady probíhá konflikt? Na jedné straně máte lidi, kteří z nějakého důvodu – často ze strachu – říkají, že musíme dělat to, co se nám říká, jinak zítra zemřeme. No dobře. Na druhé straně máte lidi, jako moji klienti, kteří říkají: Poslouchejte… nejsou ústavní svobody, což nejsou nic víc než lidské vlastnosti, které jsme dostali od stvořitele, i když věříte, že stvořitel nejde dál než za vaši matku, právo na to přemýšlet, projevovat se, stýkat se… tohle nejsou práva, tohle jsou rysy toho, co znamená být člověkem. Svoboda? Další vlastnost. Rovnost péče… Řeknete si… dobře, na jedné straně máte svobodu. Svoboda od čeho?

Od odstraňování lidských vlastností. Dehumanizují nás. Na druhé straně se děje spousta věcí. Máte tam fašistickou agendu pro ekonomické přebudování světa. Ale já si myslím, že většina populace nemá prostředky tohle vše pochopit. Bojí se. Jaká je matematická rovnice mezi svobodou a strachem? Strach je jediná věc, která odstraňuje svobodu. Pokud se na jakékoliv úrovni bojíte, na prosté úrovni… pokud se bojíte něco říct, nejste svobodní od politické korektnosti, nejste svobodní se projevit.

A pokud se bojíte, že se musíte zavřít do trezoru, aby se k vám nedostal virus a bojíte se, že na něj zemřete, to je další úroveň strachu. Ale strach na každé úrovni odstraňuje svobodu. Myslím si, že to se děje. Strach je převážně… když mluvíme o strachu… strach je založen na jedné věci. Nevědomosti v tom, co se ve skutečnosti děje. Pokud víte, tak se nebudete bát. Protože pak se můžete střízlivě a uvědoměle rozhodovat s ohledem na svůj život. Důvod, proč strach a nepříčetnost je tak zvýšená, je ten, že lidé neví.

Když vládní činitel řekne, jak se věci mají, oni mu chtějí věřit. Protože kdyby něco věděli, řekli by si: Počkat, to mi nedává smysl. Když si položíte otázku… proč on nebo… proč ti činitelé nikdy neukážou svůj vědecký tým a neřeknou: Tohle je důvod, proč děláme toto rozhodnutí. Takto je vědecky odůvodněné. Povím vám, proč to nedělají… protože zbytek vědecké komunity by se jim vysmál.

Nechtějí diskutovat o racionální, vědecké bázi za šířením tohoto strachu.

Tazatel: Jedna poslední otázka. Minulou sobotu jsme byli v Ontariu… byl tam velký protest proti lockdownu. Byl tam bývalý člen parlamentu, vůdce lidové strany v Kanadě. A další zvolený člen parlamentu. Měli proslov v parku, který si připomíná všechny muže, kteří zemřeli za ochranu našich svobod, a když z toho parku odešli, místní policie těmto zvoleným zástupcům dali pokutu za to, že v podstatě mluvili ve veřejném parku. Byla to bizarní situace, protože tito stejní policisté, včetně velitele místní policie, minulé léto nejen, že dělali, že nevidí demonstranty BLM ve stejném parku, ale ve skutečnosti poklekli. Jak si máme interpretovat takové pokrytectví, takové vybírání si z hlediska toho, co je vhodný protest, a co je protest, který i zvoleným zástupcům parlamentu přinese pokutu.

Rocco Galati: Myslím si, že mohu mluvit za svoje klienty. Z toho, co jsem četl… Tyto věci jsou tak nejasné a nepřesné, že jsou takové, jaké chcete, aby v danou chvíli byly. Tohle je problém pro právní stát. Nevyšlete policisty s takovým nejasným a nepřesným a pohodlným způsobem, jak vymáhat právo. Je to politické… to je ještě horší. Jsme v situaci, kdy se nacházíme v tyranii. A lidé mě za to kritizují. Můj otec byl v koncentračním táboře Mussoliniho. Jsme ve čtvrté říši. Tohle se stalo v Německu koncem 30. let. Takto to vypadalo. Takto to začíná.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. ~

Zákon by měl být víceméně jasný, aby lidé znali limity toho, co mohou dělat, a to včetně policistů. Chcete použít elektrický paralyzér na dítě, který bruslí na rybníku, protože ho chráníte před covidem? Sedm policistů v Montrealu mlátí člověka, protože v parku neměl roušku? Viděl jste ty fotky gestapa u židovských obchodníků na ulicích v Německu? To mi to připomnělo. A tak dále…

Policie zastřelí muže po pouliční honičce, protože se hádal s prodavačem v supermarketu? Až sem jsme zašli, a proto tito policisté… Otřásá to jejich svědomím, jak by mělo. Otřásá to s myšlenkou právního státu v ústavní demokracii, jak by mělo. A oni po nás chtějí, abychom nosili kožené boty? Spousta z nás to neudělá.

Tazatelka: Dobře, kromě ústavních problémů, zneužívání chybných PCR testů k nafouknutí případů, i kdyby soud rozhodnul, že nařízení byla ústavní, podkopaly by důkazy o PCR testech vládní opatření z vědeckého pohledu?

Rocco Galati: Když si přečtete náš případ…. budeme poukazovat na podvodné používání PCR testování. Máme dva odborníky, co jsou odborníci na PCR, a budeme řešit… Protože PCR testy jsou tou hlavní metodou, které zvyšují počet případů. Ale jak říká moje máma, co sakra případ znamená? Co znamenají? Jsou bezvýznamné.

Každopádně… mohl bych zacházet do důkazů, ale z hlediska lůžek na JIP, nemocnic. Vaše vlády vám lžou. V Ontariu (Kanadě) máme 384 nemocnic. Máme 2300 lůžek na JIP. To znamená, že máme pouze 6 lůžek na JIP na nemocnici. A Doug Ford před rokem řekl, že ten počet zdvojnásobí nebo ztrojnásobí. Nic takového neudělal. Před dvěma dny řekli, že na JIP je 875 covid pacientů. To znamená, když to vydělíme 384 lůžky, je 2,279 covid pacientů na jednu nemocnici v Ontariu.

Říkají, že z těch 875 pacientů je na ventilátorech 589. To znamená, že je 1,5 pacientů na nemocnici v Ontariu. Co je tedy problém? Oni říkají, že máme jen 2300 lůžek. A na těch ostatních 1400 lůžkách leží ne-covidoví pacienti. Moje otázka, pane Forde, je, jen by mě zajímalo, kolik z těch 1400 ne-covidových pacientů na JIP se tam dostali poté, co obdrželi vakcínu? A proč jsme utratili 2 miliardy dolarů za zbytečné PCR testování. S 2 miliardami dolarů byste mohli postavit 20 covid nebo pandemických nemocnic za 100 milionů dolarů.

Abychom zvládli tuto pandemii a budoucí, pokud přijdou. Ale co vy děláte? Politikaříte. Někdo vydělává peníze na těchto machinacích. Někdo vydělává peníze na všech těchto nesmyslech, které pandemii neřeší. Někdo vydělává spoustu peněz na tom, že nezávislé podniky bankrotují. Někdo vydělává spoustu peněz na tom, že učitelé, lékaři a policisté se stávají nepodstatnými. Takže… Teď jsem zapomněl na otázku, omlouvám se. Jsem diabetik, můj krevní cukr…

Tazatelka: Ještě dvě otázky. Dobře. Bylo přísežné prohlášení u soudu podáno?

Rocco Galati: Ne… bude podáno během dalších pár dní.

Tazatelka: Děkuji. Porušují covidová opatření Norimberský kodex proti nuceným lékařským zásahům? Samozřejmě, že porušují. Je Kanada právně vázána dodržovat Norimberský kodex? Pokud ano, skrze jaké mezinárodní mechanismy vymáhání?

Rocco Galati: Ve třech případech, kdy u jednoho jsem radil v roce 1999, Baker, Tape a De Guzman u federálního odvolávacího soudu. Tento soud usnesl, že práva v rámci mezinárodní smlouvy nebo úmluvy, pokud jde o lidská práva, se stávají minimální práva sekce 7 Listiny práv a svobod, která jsou platná. Takže ano, skrze to usnesení… pokud máte mezinárodní právo proti nucenému lékařskému experimentování nebo proceduře, což je uvedeno v Norimberském kodexu, a deklaraci o svatosti zdraví z roku 1960, která je mířena na lékaře, pak to právo máte v sekci 7 Listiny práv a svobod tady.

Kromě toho… Nejvyšší soud Kanady, nezávisle na těch mezinárodních úmluvách, velmi jasně rozhodnul v případě svědků Jehovových, že vaše právo odmítnout lékařskou proceduru nebo léčbu bez informovaného souhlasu je ústavně chráněné právo v sekci 7. Odvolávací soud v Ontariu před mnoha desetiletími rozhodnul, že nemůžete ani píchnout injekci agresivnímu pacientovi v psychiatrické léčebně, abyste ho uklidnili, pokud ten pacient nechce dostat injekci… můžete ho jen fyzicky zadržet.

Právo je dost jasné, že vás nemohou přinutit, nechat se očkovat, nemohou vás přinutit, nechat se testovat. Ale mohou na vás tlačit. Právo je stejně tak jasné, že když nemáte žádnou povinnost povinně vyhovět, nátlak k povinnému vyhovění to jen obrací do povinného vyhovění. Je to jako říct… pokud někoho zatknete, a vyslýcháte ho a přečtete mu jeho práva, a řeknete: Nemusíte s námi mluvit, ale když nebudete, nikdy vás z této cely nepustíme… Jakékoliv vaše svědectví pak není dobrovolné, že? To stejné je u lékařských procedur a léčeb. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Stránka Rocco Galatiho

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů