Reportáž – Tisíce Američanů dostávají covid a umírají na něj i po očkování

Ve zkratce...

Případy onemocnění covidem a vážných vedlejších účinků po covid injekci strmě stoupají. Více v této reportáži americké televize.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Tisíce Američanů po celé zemi onemocnělo covidem-19 poté, co obdrželi dávky očkování těchto vakcín, Pearson Sharp z One America’s vám sdělí více.

Reportér: Počty onemocnění čínským virem po celé zemi klesají a demokraté spolu s mainstreamovými médii rádi vychvalují experimentální vakcíny jako důvod pro zlepšení situace. Ale zvyšující se počet lékařů a lékařských vědců si nejsou tak jisti. Poukazují na hromadící se důkazy, že experimentální vakcíny, nejen že jsou neefektivní v prevenci onemocnění, ale mohou také být i život ohrožující.

S ohledem na nejnovější zprávu CDC, odhadem na 6000 Američanů onemocnělo virem Covid-19 poté, co byli očkováni. CDC uvádí, že 396 lidí muselo být rychle hospitalizováno se závažnými vedlejšími účinky a dalších 74 osob zemřelo. Jen v Michiganu na 246 osob, které byly plně očkovány, bylo testováno jako Covid pozitivní a tři z nich později zemřeli. Doktoři sdělili One America News, že nejvíce úmrtí se vyskytuje mezi seniory, primárně mezi lidmi starších 65 let. Jaké vedlejší účinky mají lidé z vakcíny?

Lékař: No, zaprvé – úmrtí. Zadruhé – těžké příznaky chřipky, onemocní Covidem, mají průjmy, zvrací, dehydratace – ty jsme na naší pohotovosti zaznamenali nejčastěji.

Reportér: Začátkem tohoto měsíce v Texasu zemřel na čínský virus pacient poté, co dostal dvě dávky očkování. Lékař sdělil, že jeho imunitní systém byl oslabený, a že takoví jedinci mají zvýšené riziko komplikací jak kvůli viru, tak očkování. CDC dodává, že nejlepší vakcína vyrobená Pfizerem nabízí pouze 95% ochranu, zatímco nejméně efektivní nabízí pouze 67% ochranu.

Obě vakcíny jsou se svou ochranou výrazně níže oproti 99% ochraně, kterou nabízí v léčbě orálně podávaný Hydroxychlorochin.

Ptal jsem se vás již dříve, ale teď když vakcína je hotová a široce dostupná, s ohledem na výborné léčebné účinky Hydroxychlorochinu – skutečně potřebujeme vakcínu?

Lékař: Tak abych vám odpověděl na otázku, tak ne. Nevidím jedinou potřebu pro využití této vakcíny. Databáze VAERS hlásí 15 000 úmrtí po očkování. To je více úmrtí, jak doposud všechna úmrtí u všech vakcín dohromady. Pokud vezmete v úvahu všechny vakcíny na světě, co používáme, MMR, spalničky, HPV, atd, všechny tyto vakcíny a sečtete počet všech vedlejších účinků u nich, tak je to stále méně, než kolik toho vidíme u Covid vakcín. To mi říká, že je ještě na čem pracovat.

Reportér: Šokující je, že CDC přiznává, že očekávalo o tisíce lidí více, kteří onemocní a potencionálně zemřou, a to i pokud obdrží tuto experimentální vakcínu.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Cas videa 2:16 – ja slysim ‚fifteen hundred‘ (1500) ale titulek pise 15 000. Jedna se o chybu v prekladu?

  2. Ve videu je skutečně slyšet HUNDRED, tedy špatný překlad. Že se ve videích na tomto webu mnohdy nachází nesmysly, které shazují ty serióznější, to mi zase tak nevadí, ale překlad by měl být vždy přísně správný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů