Varování francouzského vědce dr. Pierra Gilberta z roku 1995

Ve zkratce...

V jednom starém videu z roku 1995, profesor teologie dr. Pierre Gilbert varuje před povinným očkováním, které přemění očkované na zombie.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Greg Reese: V jednom starém videu z roku 1995, profesor teologie dr. Pierre Gilbert varoval ohledně povinného očkování, které přemění očkované na zombie. Mluví francouzsky, tak vám to přeložím.

Dr. Gilbert: Biologické ničení způsobuje řízený chaos v rámci magnetických polí. To, co bude následovat, je kontaminace krevního oběhu lidstva. Vytvoření záměrné infekce. To bude vynuceno pomocí zákonů, které zajistí, že očkování bude povinné. A tyto vakcíny umožní kontrolu nad lidmi. Vakcíny budou obsahovat tekuté krystaly, které se usadí v mozkových buňkách a ty se tak stanou mikro přijímači elektromagnetických vln, kam EMF vlny o velmi nízkých frekvencích budou vysílány. A skrze tyto nízké frekvenční vlny, lidé nebudou schopni přemýšlet, budete přeměněni na zombie. Nemyslete si, že je to jenom hypotéza, toto bylo provedeno. Například Rwanda.

Greg Reese: Nepodařilo se mi najít moc informací o dr. Pierru Gilbertovi, ale to, co řekl před 26 lety, zcela nepochybně dnes může být pravdou. The Guardian v roce 2016 publikoval článek „Geneticky vytvořený Magneto protein na dálku ovládá mozek a chování.” Zde vidíme jikry ryby „Dánio pruhovaného”, které byly očkovány magnetem 2.0 a jsou ovlivňovány magnetickým polem. Defense One v březnu 2020 publikoval článek o tom, jak hydrogelové bio-senzory jsou připraveny k očkování do lidských těl.

Financováno DARPOU a Billem Gatesem. Pokud budete vyhledávat pojem „magnetické nanočástice”, najdete několik článků a videí, které vysvětlují výhody těchto invazivních technologií, které mohou kontrolovat části lidského těla pomocí externích frekvencí. Dobytek musí být označen a sledován. A zotročení lidstva je dobrovolné. To je také důvod, proč tyto tzv. vakcíny jsou dobrovolné. Bohužel zde máme miliony lidí, kteří se staví do fronty, aby se stali státním majetkem.

Pro ReeseReport.com připravil Greg Reese.

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. „Sice mne nedonutíte číst weby jako je Aeronet nebo Otevři svou mysl, ale současně mi nezabráníte, abych občas nepopustila uzdu fantazii. “

  Výše uvedený výrok, je odrazem pýchy akademicky „vzdělaného“ člověka!

  V tomto případě ženy, právničky která svým vzděláním obsáhla, snad, jednu milióntinu, a to hodně nadsazuji, vědění či poznání tohoto světa!… Ta pyšná, právnická, kráva, omlouvám se útlocitným čtenářům, vůbec netuší, jak funguje svět! Netuší, že Dobro i Zlo mají své mocnáře, netuší, že jejich vliv přesahuje maličkou „ZEMI“ a už vůbec netuší , že i jeden ,patřičně disponovaný jedinec, je schopen nasměrovat lidstvo k Dobru nebo ke Zlu!!!

  Natož skupina lidí …

 2. Zdá se, že se jedná o skutečnost. V biblickém proroctví je jedna pasáž, nad kterou by se lidé měli nejdříve zamyslet, než začnou na bibli nadávat. Je psaná pro naše pochopení na první pohled nesmyslně, ale píše se tam o „bodání lidí“ a ti lidé nebudou moci zemřít, ačkoliv si to budou velmi přát. Tedy zombifikace. Zdá se, že to svinstvo také dělá něco s buněčnými telomery. To jsou součásti mytochondrií, takové buněčné elektrárny, které se během života zkracují, dokud „nevyhasnou“ a nenastne smrt těla. Zkuste se nad tím zamyslet. Nemyslím si, že to, co prožíváme nyní, se na téhle bouli již někdy v dávné minulosti nestalo. Hezký den

 3. VŠECHNO do sebe zapadá – je teď už jasné proč většině „naočkovaných“ drží v místě vpichu magnety – zkoušeli jsme to už na pěti kolezích-ních v práci a všem jim to tam drželo ( byli z toho dost vyděšení ) … takže kdo si tento koktejl smrti nechá dát do těla, tak už to pak ze sebe nejspíš nikdy nedostane … je jasné že psychopatičtí „vládci“ co dopředu připravili tuto depopulační agendu, včetně celé této komedie s falešnou „pandemií“ chtějí mít s populace planety tupé nesvobodné bioroboty — což se jim zcela jistě nepodaří ale asi hodně lidí co si tu ZRŮDNOST do sebe nechá napíchat tak zemře bolestnou smrtí …

  opět chválíme všichni skvělou práci Davida Formánka a tyto životně důležité informace přeposíláme dál !

  Děkuji mockrát 🙂 s Láskou Radim

 4. Video se mi sice zdá být jaksi přehnané, ovšem již delší dobu si říkám, že jestli kvůli viru a očkování u spousty lidí dochází k demenci (nejspíš způsobuje spike protein), tak pak by to tady někdy mohlo vypadat jak v nějakém Resident Evilu. K tomu když přičteme vyšší úmrtnost v blízké budoucnosti a sociální nepokoje, tak to pak tak trochu vypadat může. Jestli vakcíny obsahují něco, díky čemu by pak mohlo při náhodném vystavení v magnetickém poli dojít k magnetické polarizaci v těle nemám tušení, ovšem ovládat něčí myšlenky by byl samozřejmě nesmysl. Teoreticky možná ano, ale prakticky těžko, to by pokusný člověk hned zemřel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů