21 faktů o vakcínách

Ve zkratce...

Víte, že nelze žalovat výrobce vakcín, protože mají právní imunitu? Nebo že 99 % nepříznivých účinků vakcín se neohlašuje? Poslechněte si 21 faktů o vakcínách.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Jste si vědomi toho, že podle CDC v letech 2004-2014 v USA zemřelo na spalničky 0 lidí? Během stejného období zemřelo 108 lidí na MMR vakcínu podle systému zaznamenávající nepříznivé účinky vakcín. Jste si vědomi toho, že studie výzkumného institutu ottawské nemocnice z roku 2011 zjistila, že 1 z 168 dětí navštívilo pohotovst během 4-12 dní po jejich 12 měsíční MMR vakcinaci, a že během studie zemřelo několik dětí? Počet úmrtí nebyl odhalen. 1 z 168 je mnohem vyšší riziko poškození z vakcín než 1 z milionu, o kterém jsou informováni rodiče.

Jste si vědomi toho, že CDC je držitelem 50 patentů vakcín a ročně prodává vakcíny v hodnotě 5 miliard dolarů? Jste si vědomi toho, že na příbalovém letáku MMR vakcíny firmy Merck je uvedena smrt jako jedno z desítek možných vedlejších účinků? Četli jste někdy příbalový leták vakcíny? Jste si vědomi toho, že americký Kongres uznal, že vakcíny jsou nevyhnutelně nebezpečné?

Jste si vědomi toho, že bezpečnostní studie vakcín téměř vždy provádí výrobci vakcín, a že žádná vakcína v dětském očkovacím harmonogramu se netestovala proti skutečnému, inertnímu placebu? Testovaly se proti starší vakcíně nebo adjuvantu jako hliník. Jste si vědomi toho, že farmaceutické léky pod Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) jsou v průměru testovány 4,5 let, než získají licenci? Vakcíny se v průměru testují 4,5 dní, než získají licenci. 4,5 dní oproti 4,5 rokům. Jste si vědomi toho, že studie z nemocnice Harvard Pilgrim pod záštitou ministerstva zdravotnictví a sociální péče v USA odhalila, že se hlásí méně jak 1 % poškození z vakcín?

To znamená, že více jak 99 % nežádoucích účinků z vakcín se nehlásí nebo neuznává. Jste si vědomi toho, že kompenzační program pro poškozené vakcínami v USA vyplatil více jak 4 miliardy dolarů v důsledku vakcinačních poškození a úmrtí? Jste si vědomi toho, že Kanada je jediný národ skupiny G7 bez kompenzačního programu pro poškozené vakcínami? CDC používá zprávy z Medicínského institutu k podpoření svého tvrzení, že vakcíny nezpůsobují autismus.

Zpráva Medicínského institutu z roku 2011 o autismu vyvozuje, a cituji: „Důkazy jsou nedostatečné k přijetí nebo odmítnutí kauzálního vztahu mezi toxoidem záškrtu, tetanu a bezbuněčného černého kašle ve vakcínách a autismem.” Zpráva o bezpečnosti od Medicínského institutu z roku 2011 posuzovala vakcíny proti neštovicím, tetanu, hepatitidě B a MMR vakcínu.

Studovali 155 zdravotních onemocnění. Ve 134 případech ze 155 literatura nebyla dostatečná k přijetí nebo odmítnutí příčinnosti. Zní vám to, že věda je vyřešená? Pokud si nejste vědomi těchto faktů, nemáte žádné právo prosazovat tuto špatně testovanou lékařskou proceduru na dětech z Ontaria. A pokud si jich jste vědomi, podílíte se na lékařském a vědeckém podvodu. Drtivá většina rodičů, co má děti poškozené vakcínami nebo mrtvé v jejich důsledku, nyní znají pravdu.

Ví, že věda nedokáže potvrdit tvrzení, že vakcíny jsou bezpečné, viz. odstavec výše. Tyto rodiče nebudete umlčovat skrze cenzuru, zostuzování, příkazy a manipulaci. Dokud kanadské ministerstvo zdravotnictví neschválí nezávislou, dlouhodobou studii očkovaných vs neočkovaných lidí, plýtváte čas nás všech. Žádné množství tlaku od kanadského ministerstva zdravotnictví nebo torrontské zdravotnické rady nebo korporátně řízených médií nás nepřesvědčí o opaku.

Naše důvěra byla narušena. Neil Row a Richard Shabash v posudku z roku 2018 napsali: „Hysterie, kterou posilují média a veřejné zdravotnictví, kvůli pár případům spalniček, je neoprávněná.” Pan Row je uznávaný imunolog z torrontské univerzity. Dr. Shabash nedávno byl na pozici hlavního ministra zdravotnictví pro Ontario. Možná byste měli poslouchat někoho, kdo patří mezi vás. Kongres byl vydírán k navrhnutí NCVIA v roce 1986. Ví všichni, co to je? Jde o národní zákon o dětském poškození z vakcín. Výrobci vakcíny prohrávaly řadu velkých žalob v souvislosti s poškozením a úmrtím způsobenými jejich produkty.

Zatlačily na Kongres, aby schválil zákon, co jim dá právní imunitu. Kongres jim na to řekl, že musí ročně dělat bezpečnostní studie a že se musí každé dva roky hlásit Kongresu. V žalobě z roku 2018 se prokázalo, že ministerstvo zdravotnictví a sociální péče v USA nic takového neudělalo. Žádné studie a žádné zprávy Kongresu už 30 let.

Vaše agenda, kde je „věda vyřešená”, a která má být univerzální pro všechny, která má v úmyslu zavést občany k povinnému očkování, přímo porušuje ontarijský zákon o souhlasu se zdravotní péčí, obecnou deklaraci bioetiky a lidských práv, Norimberský kodex a Listinu základních práv a svobod kanadské ústavy, jak potvrdilo kanadské ministerstvo zdravotnictví svým tvrzením. Tohle je Kanada. Není to Salem v roce 1692. Není to Berlín v roce 1939. Tohle neobstojí. Děkuji za váš čas.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Jen tak dál. Ještě vymyslet, jak informovat co největší množství lidí, z novin, televize, rozhlasu se tohle nedozvíme. Vše mají naši politici pod kontrolou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů