ANALÝZA: Úmrtnost po očkování je mezi staršími lidmi v Izraeli 40x vyšší než úmrtnost na covid-19

Ve zkratce...

Nová analýza z Izraele ukazuje, že úmrtnost lidí, kteří se nechali očkovat vakcínou proti covidu-19, je mnohem vyšší než úmrtnost na samotný covid.
Facebook
Telegram
VK

Zatímco skupina nezávislých lékařů v lednu 2021 dospěla k závěru, že experimentální vakcíny proti covidu-19 „nejsou bezpečnější” než samotný virus, nová analýza úmrtnosti související s vakcínou v Izraeli názorně ukazuje, že to tak ve skutečnosti může být, a to na velmi dramatické úrovni

Opětovná analýza publikovaných dat od izraelského ministerstva zdravotnictví, kterou provedli dr. Hervé Seligmann, člen fakulty medicíny vznikajících infekčních a tropických onemocnění na univerzitě Aix-Marseille, a inženýr Haim Yativ, ve zkratce odhaluje, že experimentální mRNA vakcína od Pfizeru zabila „asi 40x více (starých) lidí než kolik by zabilo samotné onemocnění” během posledních pěti týdnů očkování. Mezi mladšími lidmi se tato čísla znásobila na úmrtnost asi 260x vyšší, než kolik by zabil virus covid-19 během daného časového rámce.

Celou matematickou analýzu lze najít v samotném původním článku – autoři ukazují, že mezi těmi, „kterým bylo 65 let a více, a byli očkovaní, 0,2 % zemřelo během období třech týdnů mezi dávkami, tudíž kolem 200 úmrtí na 100 tisíc očkovaných. To je třeba srovnat s 4,91 úmrtími na covid-19 ze 100 tisíc lidí bez očkování.”

„Tento děsivý obrázek se také týká těch ve věku pod 65 let,” výzkumníci dále uvádí. Během pěti-týdenního očkovacího procesu „0,05 %, čili 50 ze 100 tisíc lidí, zemřelo. To je třeba srovnat s 0,19 úmrtími na covid-19 na 100 tisíc lidí, kteří nebyli očkováni. Tudíž úmrtnost této věkové skupiny se zvýšila 260x během vakcinačního procesu v období pěti týdnů ve srovnání s přirozenou úmrtností na covid-19.”

Jak uvedly zprávy IsraelNationalNews (INN), Seligmann je izraelské-lucemburské národnosti, má titul z biologie z Hebrejské univerzity v Jeruzalémě, a napsal více jak 100 vědeckých publikací. INN podaly zprávu, že výzkumníci „nemají žádné střety zájmů kromě toho, že mají děti v Izraeli.”

Yativ a Seligmann uvádí, že i tento „odhadnutý počet úmrtí po očkování je nejspíše mnohem nižší než skutečný počet, jelikož bere v potaz pouze ty, kteří v tom krátkém období byli označeni za úmrtí na covid, a nejsou v počtu zahrnuty arytmogenní kardiomyopatie a srdeční (a ostatní) události způsobené zánětlivými reakcemi.”

Píšou: „Tato čísla ani nezačleňují dlouhodobé komplikace.”

Kromě toho očekávají, že během několika měsíců se projeví „střednědobé a dlouhodobé nepříznivé účinky očkování, jak se začne projevovat protilátkově závislé zesílení (ADE) u těch, kteří obdrželi experimentální vakcínu od Pfizeru.”

Jak vysvětlují Američtí lékaři z první linie (AFLDS), ADE je „když protilátky proti covidu, které vytvoří vakcína, nechrání člověka, ale místo toho způsobí vážnější nebo smrtelné onemocnění, když je ten člověk později vystaven viru SARS-CoV-2. Vakcína zesiluje infekci, než aby jí zabránila.”

AFLDS uvádí příklad vakcíny proti horečce dengue, která způsobila úmrtí 600 dětí na Filipínách v důsledku ADE, a jak v roce 2019 byla podána trestní obvinění proti těm, kteří o tom rozhodovali.

AFLDS a mnoho ostatních lékařů z těchto a ostatních důvodů silně odrazují používání těchto experimentálních vakcín pro většinu lidí, zatímco pouze uznávají, že by mohly být přijatelné pro věkovou skupinu nad 70 let, ale současně říkají, že takové injekce jsou „vyšším rizikem než brzká nebo preventivní léčba se zavedenými léky” (zdroje zde, zde, zde a zde).

Yativ a Seligmann vzhledem k těmto úmrtnostem tvrdě kritizují tlak, který izraelské úřady vyvíjí na lidi, aby se nechali těmito vakcínami očkovat. Výzkumníci podle INN těmto drakonickým snahám říkají „nový holokaust”.

V posledních týdnech se hodně píše o tom, jak izraelská vláda zavedla systém „zeleného pasu”, který umožňuje lidem, kteří jsou očkovaní, dostat zelený kód, který jim dovoluje přístup na místa jako jsou zábavní a volnočasová zařízení.

Jak se země po dvouměsíčním lockdownu znovu otevírá, zelený pas dostanou pouze ti, kteří byli očkovaní, a ne ti, kteří na virus testovali negativně. Uváděné výhody zahrnují přístup do „ne zcela nutných” podniků a také nemuset se izolovat, pokud bude člověk identifikován jako blízký kontakt s potvrzeným případem covidu-19, a nebude se muset izolovat po návratu z toho, co vláda označuje za „červenou lokaci”.

Navzdory tomu, že neexistuje důkaz, že tyto experimentální vakcíny ve skutečnosti zabraňují přenosu viru, izraelský ministr zdravotnictví Yuli Edelstein po zveřejnění vakcinačního pasu řekl, že „nechat se očkovat je morální povinnost. Je to součástí naší vzájemné zodpovědnosti.” Dále pronesl, že: „Ti, co se nenechají očkovat, zůstanou pozadu.”

Zelený pas se musí nechat obnovovat každých šest měsíců, a i když ho člověk má, stále musí dodržovat nařízení jako nošení roušek a dodržování rozestupů. The Jerusalem Post také zveřejnil zprávu, že se zvažuje schválení zákonu, který dá zaměstnavatelům právo odmítnout vstup neočkovaným lidem na pracoviště.

Taková opatření podnítila Business Insider k popisu Izraele jako země, co „vede válku s neočkovanými”. Mezitím dr. Anthony Fauci, hlavní lékařský poradce pro prezidenta Joe Bidena, označil izraelský očkovací program za „mimořádně dobrý”.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů