Corbettův report: Velký cestovní reset

Ve zkratce...

Víte o Velkém cestovním resetu, který již probíhá? Měli byste! Jste pobouřeni skutečností, že vám před nosem kradou jedno z vašich nejzákladnějších lidských práv? Měli byste být! Jste ochotni věnovat více než pár minut týdně tomu, abyste se o této problematice informovali? To byste měli! Pokud chcete dvouminutové vysvětlení tohoto tématu, přejděte na TikTok. Pro všechny ostatní je zde Corbettův report.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 17. října 2023

Přepis:

Písnička od Klause Schwaba (parodie): Napsal jsem krátkou písničku, měli byste si ji poslechnout ve své díře. Nebudete nic vlastnit a budete šťastní. Nemáte žádný peníze a žádný auto, ale máte 24 boosterů ve své paži. Nic nevlastníte a jste šťastní. V obchodě si už nic ani nekoupíte, protože máte nízké sociální skóre. Nic nevlastníte a jste šťastní.

James Corbett: Vítejte zpátky, dámy a pánové, u Corbettova reportu. Jsem James Corbett z corbettreport.com, který k vám přichází jako vždy ze slunného podnebí západního Japonska, zde v říjnu roku 2023 s epizodou 452 Corbettova reportu s názvem: Velký cestovní reset.

A jak lépe nás uvést do dnešního rozhovoru, než si pustit kousek toho virálního hitu od všemi oblíbeného DJ Klause Schwaba. Nic nevlastníte a jste štastní… jo… Zásluhy za tu monstróznost vytvořenou umělou inteligencí jdou za Snickers.

Každopádně odkaz bude v dokumentaci k dnešnímu dílu na corbettreport.com/travelreset, pokud vás to zajímá. Je to vhodný způsob, jak nás uvést do dnešního rozhovoru, který se skutečně točí kolem velkého resetu Klause Schwaba a jeho spolucestujících. Přesněji řečeno jednoho konkrétního aspektu velkého resetu, který, pokud tito globalisté dosáhnou svého, bude mít v blízké budoucnosti velmi reálné, neblahé důsledky pro osud kdysi svobodného lidstva. O čem to mluvím? Mluvím o velkém cestovním resetu, který, pokud jste nedávali pozor, již probíhá. K. Schwab: Budete používat aplikaci jako Uber, ale už ne k tomu, abyste si zavolali nějakého řidiče.

Ale automaticky řízené, samořiditelné auto přijede k vašemu hotelu nebo kamkoli, kde se právě nacházíte, a odveze vás na letiště. Vlastně jsem se před několika měsíci bavil se starostou Los Angeles a víte, Los Angeles je jedno z měst s nejtěžší dopravou… a on mi řekl, že v roce 2030 bude Los Angeles bez soukromého ježdění autem a to umožní přeměnit dálnice na parky a další veřejné sféry.

Video: Zavedení digitální identity známého cestujícího – první end to end zásah, který má zefektivnit celou cestovní zkušenost tím, že zvýší schopnost úřadů získat potřebné informace, když je potřebují, aby mohly rychle přesouvat lidi přes hranice.

Umožněno prostřednictvím čtyř technologií. Nejenže jednotlivci budou mít plnou kontrolu nad svými údaji, ale úřady mohou odstranit tření skrze řadu bezpečných digitálních kontaktních míst. Ještě předtím, než se cestující vydá na cestu, může na letišti zaregistrovat svou tvář a údaje pomocí chytrého telefonu.

Technologie NEC vytvářejí bezproblémový průchod od okamžiku, kdy někdo vstoupí do budovy. Při odbavení není třeba stát ve frontě. Informace, které byly zaregistrovány v chytrém telefonu, jsou ověřeny spolu s cestujícím a jeho pasem pomocí rozpoznávání obličeje. Od této chvíle je jeho obličej jeho propustkou pro všechna kontrolní stanoviště na letištích. CBS: Francie oficiálně zakázala vnitrostátní lety na krátké vzdálenosti ve snaze snížit emise uhlíku v zemi. Nový zákon vstoupil v platnost tento týden.

Znamená to, že lidé již nemohou cestovat letecky, pokud lze stejnou cestu absolvovat vlakem za méně než dvě a půl hodiny. Stačí si nasadit soupravu pro virtuální realitu a můžete se vydat na jakékoli místo na světě nebo i na vzdálené planety. VR turismus může být zatím jen okrajový produkt, ale virtuální dovolená je na vzestupu.

Předpokládá se, že trh s VR cestováním do roku 2027 vzroste z více než 4,5 miliardy eur na pětinásobek. Asi 1/5 lidí dotázaných v Německu si myslí, že budoucnost cestování je v Metaversu a dokonce 1/4 respondentů pod 30 let si myslí, že VR výlety jsou reálná možnost.

JC: Ano, to je pravda, od aut bez řidiče přes biometrická letiště, omezení a zákazy cestování různého typu až po cestování ve virtuální realitě, které propagují vaši přátelé v mainstreamových médiích. Věřte, že se chystá velký cestovní reset, který propagují obvyklé postavy globalistické smetánky. No, samozřejmě, oni budou smetánkou, ale my nebudeme. K tomu to samozřejmě směřuje. Nebo ne?

Ten svět, ve kterém jsme vy a já vyrostli, ve kterém jsme si mohli relativně svobodně vzít pas, jet na letiště nebo na hranice, a letět nebo jet přes ně, jak jsme uznali za vhodné, více či méně s různými výhradami. No, každopádně tento svět je stále více minulostí a pro naše děti a vnoučata bude jen snem z dob minulých, pokud dopustíme, aby se tato dystopická noční můra stala skutečností.

Protože myšlenka relativně svobodného cestování po světě, natož relativně svobodného cestování po vlastním městě nebo po vlastních čtvrtích, je stále více napadána z různých stran. A to je samozřejmě součástí větší globalistické vize… v konečném důsledku jde o technokratickou, dystopickou noční můru budoucnosti, v níž budeme všichni dokonale digitálně kontrolováni, hlídáni stroji milujícími milost, které budou řídit technokraté a jejich přisluhovači, kteří nám kdykoli a z jakéhokoli důvodu povolí nebo zakážou jakékoli cestování, jehož se rozhodneme zúčastnit a které podnikneme.

A mohou nás uzavřít pouhým otočením digitálního vypínače. To je velký cestovní reset, který právě probíhá. A předpokládám, že pokud právě teď posloucháte můj hlas a tak či onak jste narazili na Corbettův report, chápete, že se jedná o existenční hrozbu pro dříve svobodné lidstvo, kterou tak zjevně je, a je třeba se jí postavit celou naší silou, veškerým naším časem, energií a pozorností. Je to hra o všechny kuličky.

A to souvisí s každým aspektem agendy velkého resetu, samozřejmě včetně digitálních ID a dalších aspektů digitálního gulagu, které budou technologickou infrastrukturou, jež tento velký cestovní reset umožní. Ale otázkou jako vždy je, jak se dostaneme odtud – světa, který ještě známe a většinou poznáváme -, do toho světa zítřka. A jako obvykle je na stole mnoho možností, z nichž jednou je právě bota na tváři, obutá do hrdlořezů policejního státu, kteří budou na každém rohu prosazovat nějaká omezení cestování, a budou tu aspekty toho, jsem si jistý.

Ve skutečnosti jsme už viděli, jak se to v posledních několika letech odhaluje veřejnosti, různá omezení možnosti cestovat mezinárodně, natož cestovat ve vlastním městě na základě QR kódů a další technologické infrastruktury. Ale kromě toho samozřejmě vždycky musí být, nebo nemusí být, ale pro tyrany je to výhodnější, pokud lidé chtějí a touží po vlastním zotročení. Je třeba je přimět, aby chtěli tento skvělý cestovní reset. Jak by to ale proboha mohli udělat?

Chápeme, že je to špatně, že chceme svobodu cestování, která je skutečně základním lidským právem, pokud něco takového existuje, že? Ne, ne, přimějí vás, abyste toužili zůstat doma, a jak by to mohli ovlivnit? No samozřejmě tím, že použijí stejné propagandistické nástroje, které používají už přinejmenším desítky let, aby přiměli veřejnost toužit, stát se nevolníky na neofeudální plantáži, jako je řekněme změna klimatu.

Jak všichni víme, vaše cestování vypouští do atmosféry všechen ten mrzký životodárný oxid uhličitý, vaši uhlíkovou stopu… nebude někdo myslet na uhlík? To je to, co vám řeknou, a co už vám říkají, což je důvod, proč je teď letecký stud a další podobné věci věcí, o které se vás přinejmenším BBC a další deníky propagandy snaží přesvědčit, že je tomu veřejnost opravdu nakloněna a o čem opravdu hodně přemýšlí.

A to až do té míry, že ano, lidem by nemělo být dovoleno létat, kam se jim zachce. Nevíte, že to zlobí bohy počasí? Takže máme problém. A můžeme vidět reakci a existují různé způsoby, jak to zdokumentovat. Obraťme se jen k nedávným titulkům. Jako příklad uvádíme jeden zrovna z počátku tohoto měsíce měsíce z webu wattsupwiththat.com.

Velký cestovní reset: průzkum – 41 % francouzské populace je pro omezení každého na pouze 4 lety letadlem za celý život, aby se bojovalo proti globálnímu oteplování, což poznamenává v Google překladu francouzského originálního článku: inženýr Jean-Marc Jancovici, odborník na klimatické změny… Páni, jak mám získat takovové pověření. …opět vyzval k drastickému omezení cestování letadlem a prohlásil, že je třeba stanovit kvótu čtyř letů na osobu za život.

A pak pokračují konstatováním, že 64 % Francouzů starších 18 let se vyslovilo pro omezení používání letadel ve střednědobém horizontu z ekologických důvodů a jak chtějí, abyste věřili, 41 % Francouzů je pro tento návrh kvóty čtyř letů na osobu za celý život. A pak pokračují o různých zemích, které jsou zřejmě na seznamu zemí, do nichž by Francouzi rádi létali, když se omezí na tyto čtyři lety za život.

Spojené státy, Kanada, Japonsko a Austrálie jsou zřejmě čtyři země, které jsou na seznamu Francouzů na prvním místě. Tak tady to máte. Naprosto neutrální zpráva, lidi. Jen vám říkáme, jak to je. Dobře, jak už víte, z mého zpravodajství o tomhle a o mnoha dalších věcech, které jsem dělal v minulosti, kromě toho, statistiky, jako jsou tyto, se samozřejmě používají k manipulaci, abyste uvěřili, protože „aha, četl jsem to ve zprávách nebo jsem to viděl v televizi”.

Řekli mi, že polovina populace souhlasí s tím, že ano, omezme vaši celoživotní kvótu letů na čtyři lety. A tak tomu možná taky věřím, nebo to je možná trochu tvrdé, možná by bylo rozumnější pět nebo šest letů.

A to je způsob, jak začít tuto myšlenku uvádět do povědomí veřejnosti. Zda se to číslo 41 % vůbec podobá realitě, bohužel může, vzhledem k míře účinnosti propagandy klimatických změn. Takhle se ty myšlenky vyvolávají. Tady je reakce. Lidé chtějí, aby vlády zasáhly a začaly lidem zakazovat létání. Ano, prosím, vezměte nám možnost cestovat. To bude řešení. Je to tak? No dobře, přejděme k jádru věci. Jak to chcete udělat? Jak můžete tento typ omezení cestování skutečně ovlivnit? Začít zakazovat lety, jako to udělala Francie se zákazem letů na krátké vzdálenosti.

Pokud tam můžete cestovat vlakem za méně než dvě a půl hodiny, tak už tam nemůžete letět. No, a co takhle, já nevím, nějaký digitální systém, který bude sledovat, kam letíte a kolik uhlíku a všechno tohle… to je spousta výpočtů, ale naštěstí máme všichni v kapse taková malá GPS zařízení. Přesně tak… jak před pár dny uvedl portál reclaimthenet.org.

„Uhlíkové pasy jsou další dystopickou hrozbou dohledu,” která je součástí navrhované budoucnosti digitálních ID, v níž poznamenávají, že agenda digitálních ID je již na obzoru. To není vše. Digitální uhlíkové pasy jsou dalším velkým návrhem.

Nadšenci do cestování po celém světě by mohli brzy čelit drastické změně při zkoumání mezinárodních hranic, s globálním oteplováním vyvolávajícím zavedení uhlíkových pasů, které by mohly omezit jejich toulky – tvrdí Intrepid Travel v nedávno zveřejněné zprávě, Zpráva označuje tato omezení jako osobní uhlíkové povolenky, a předpovídá, že by sloužily jako determinanty nutící jednotlivce, aby se přizpůsobili globálnímu uhlíkovému rozpočtu.

A zde je malý úryvek. A hovoří o tom, že je vytvořili ve spolupráci s prognostickou agenturou The Future Laboratory. Jak se stanete prognostickou agenturou? Prostě si tak říkáte a establishment s tím souhlasí, pokud se mu líbí, co říkáte. Běžte si tu zprávu přečíst sami. Nebudu na ni přímo odkazovat.

Budu na ni odkazovat přes Archiv, abych jim neposkytl uspokojení z vašich kliknutí a návštěvnosti. Udržitelná budoucnost cestování – od krize k transformaci. Nemohou to říct okatěji. A tady se můžete podívat jen do obsahu, abyste viděli, o jakých typech obecných trendů mluví. Ale samozřejmě mluví o neudržitelném odvětví cestovního ruchu. Jak je vůbec možné, že tolik cestujeme? Znovu… nezamyslí se někdo nad uhlíkem?

A ta propaganda tady je prostě neuvěřitelná. Mimo mísu. Nízko položené ostrovy včetně Malediv by se mohly stát do roku 2050 neobyvatelnými. A mluví se o všech těch městech, která budou v budoucnu pod vodou, takže je nebudete moci navštívit. Co budeme dělat? No, tady je především to, o čem se mluví. Uhlíkové pasy.

Osobní limit emisí uhlíku se stane novou normou… používají výraz nová norma, protože politika a hodnoty lidí řídí éru velkých změn. A pak… nebojte, lidi, dají vám virtuální dovolenou. Jo, to je věc, kterou se teď snaží čím dál víc propagovat. Pokud se do roku 2040 nepřijmou opatření k řešení klimatické krize, bude mnoho světových destinací nuceno přejít na virtuální dovolenou. Metaverse bude jedinou cestou, jak se zapojit do míst, která se stala nehostinnými nebo byla zničena kvůli klimatickým změnám, kde budou lidé moci komunikovat s dřívějšími iteracemi těchto destinací. Proboha.

Každopádně… nebojte, podívejte, ona má nějaký duchovní zážitek s VR brýlemi připevněnými na hlavě, zvedá ruce k nebesům. Proč je venku a používá brýle s virtuální realitou? No, každopádně se všichni ocitnete v tomto úžasném prostoru Metaverza. Tohle je kalibr propagandy, kterou používají.

Ale nebojte se, lidi, jsou to experti na předpovědi budoucnosti, nebo jak si říkají, takže jim můžete věřit. A podívejte, dokonce vám dají i cestovní deník na rok 2040. To je to, jak bude vypadat cestování v roce 2040 atd. Doporučuji vám, abyste se na tuto propagandu podívali, už jen proto, abyste pochopili rozsah a dosah tohoto velkého cestovního resetu, který se právě teď dostává na obzory, už se děje a už ho ovlivňuje více různých skupin a agentur s vlastními plány a vlastními specifickými systémy, které se už nyní objevují.

CNBC: Většina lidí zná Clear, když jdou na letiště, že se zrodil po 11. září. Toto je další krize s tím, že se rodí nová složka. Co je to za produkt, pokud jde o to, jak bude fungovat v souvislosti s COVIDem? Máte pravdu, Clear se zrodil z 11. září. Šlo o partnerství veřejného a soukromého sektoru, využití inovací pro zvýšení vnitřní bezpečnosti a potěšení zákazníků, a to byl začátek screeningu 1.0. A stejně jako screening se navždy změnil po 11. září, v prostředí po COVIDu dojde k výraznému posunu screeningu a veřejné bezpečnosti, ale tentokrát to bude mimo letiště. Jde o sportovní stadiony. Je to maloobchod. Kancelářské budovy, restaurace.

WION: Nyní však Finsko posunulo pasovou technologii na další úroveň. Tato evropská země se stala první zemí na světě, která testuje digitální pasy. Označované jako digitální cestovní pověření neboli DTC. Jedná se o alternativu k tradiční pasové kontrole na letištích. Jinými slovy, jedná se o digitální ztvárnění fyzického cestovního pasu. Aby jej mohli finští občané používat, musí si nejprve stáhnout aplikaci do svého telefonu a fyzicky se zaregistrovat na specializované policejní stanici. Digitální kopie pasu se vytvoří naskenováním čipu uvnitř skutečného pasu. Je určena k uložení v chytrém telefonu.

GBBC: Pas nebyl vynalezen jen pro přeshraniční cestování. To byl původní záměr. K čemu jinému ho používáme dnes? Používáme ho k mnoha věcem. Takže to vnímáme jako první krok k důvěryhodné identitě, kterou podobně jako pas, který byl vynalezen, aby vám umožnil překročit hranice, dnes používáte k otevření bankovního účtu, k řízení auta, k získání řidičského průkazu, k pronájmu bytu, k získání zaměstnání… Podle nás je tohle první krok.

JC: Ano, je to jen první krok. Protože pokud si myslíte: ále, já tyhle velké resetéry přechytračím. Já prostě nikdy nebudu cestovat do zahraničí. A jestli si myslíte, že vás to ochrání před tímto velkým cestovním resetem, tak se mýlíte. protože tady nejde jen o vztyčení digitální technologické zotročovací sítě, která vás uvězní v rámci vaší země, pokud vám technokratičtí diktátoři nedovolí vycestovat ven.

Ne, ne. Omezí to veškeré vaše cestování, dokonce i cestování po ulicích vaší čtvrti.

TV: Dnes se očekává, že regulační orgány v Kalifornii schválí nová pravidla, která do roku 2035 definitivně zakážou prodej aut na fosilní paliva v tomto státě. To je opravdu důležité pro snížení emisí způsobujících změnu klimatu. Nemůžeme řešit změnu klimatu, aniž bychom řešili emise z dopravy. Je to největší zdroj emisí v Kalifornii. Nová pravidla budou vyžadovat, aby 35 % nových automobilů prodaných do roku 2026 produkovalo nulové emise, do roku 2030 se toto číslo vyšplhá na 68 %. A do roku 2035 musí být všechna nová auta prodaná v Kalifornii bez emisí skleníkových plynů.

GBN: Co můžete udělat za 15 minut? Vyprázdnit pračku a pověsit čerstvé prádlo? Přečíst si pár kapitol své oblíbené knihy? Podívat se na půl epizody Jak jsem poznal vaši matku? No, úchylní byrokraté z místních úřadů by rádi viděli celou vaši existenci zkrácenou na čtvrt hodiny. S příchodem takzvaných patnáctiminutových měst. Tento dystopický plán počítá s tím, že silnice v některých nejznámějších britských městech budou zablokovány. Automobily budou omezeny na určitá místa a na vše budou dohlížet kamery s rozpoznáváním registračních značek, které budou instalovány všude, a to s kulturou dohledu, kterou by jim mohla závidět i Severní Korea. Na některých místech bude mít vaše auto povolen vjezd do určitých ulic po určitý počet dní v roce, některé silnice budou pro všechny zakázané.

FOX: Co se děje v Londýně? Snaží se vám zabránit v jízdě? Ve spalování dřeva? Farage: Samozřejmě se to týká změny klimatu a k tomu se přidává znečištění. Londýnský starosta Sadiq Khan v průběhu několika posledních let zavedl ve většině centrálního Londýna omezení rychlosti na 30 km za hodinu, nedělám si legraci. 30 km za hodinu, a to i na dvouproudovkách ve většině Londýna. Každý den v týdnu se instalují radary na měření rychlosti. A dokonce i ve dvě hodiny ráno, když jedete 35 km za hodinu, dostanete trestné body a pokutu. Pak zavádějí čtvrti s nízkým provozem, což znamená, že některé silnice doslova zablokují a udělají z nich pěší, což všechno znamená, že doprava se zhorší, zácpy se zhorší.

A hádejte co? Znečištění se zvyšuje. Ale to je nezastaví. Pak tady mají koncept takzvaného 15minutového města, že pokud pojedete autem dál než 15 minut od svého domova, budete za to muset začít platit mýtné a poplatky. Takže tohle všechno se děje. Stejně jako se mimochodem budují cyklostezky. Z dvouproudovek dělají jednopruhové silnice s cyklistickým pruhem po straně, který 20 hodin denně prakticky nikdo nepoužívá. A pak toto úterý starosta Khan oznamuje, že kvalita ovzduší v Londýně bude dnes špatná.

A to proto, že na náš malý ostrov konečně dorazilo léto. Takže říká: Prosím, nepoužívejte auto, pokud to není nezbytně nutné. Nenechávejte auto běžet na volnoběh, nepalte dřevo a tak dále. Kdybych vám před 4 lety řekl, že nás zavřou kvůli viru podobnému chřipce, který přišel z Číny, tak byste mi v tomto programu nevěřili. A já vám tady a teď říkám, že ve jménu klimatických změn a znečištění budeme mít, určitě v Londýně, během několika příštích let období, kdy starosta řekne, že nesmíte vůbec používat auto. A kvalita ovzduší je tak špatná, že musíte zůstat doma.

Ale pokud už musíte do práce, použijte metro. A mimochodem, kvalita vzduchu v metru je v některých dnech tak špatná, že je to nebezpečné. Nejde o znečištění. Nejde o změnu klimatu. Jde o kontrolu našich životů. Stáváme se jako Čína a nemyslete si, že to na vás nepřijde, protože přijde.

JC: Přijde si to pro vás. Co jste si mysleli, že tomu uniknete? Ále, já prostě nepřekročím mezinárodní hranici. Budu v pořádku. Budu se držet vnitřního domácího cestování. Prostě budu cestovat do dalšího státu, dalšího kraje nebo do další provincie, kdykoli se mi zachce. Prostě naskočím do auta a vyrazím po dálnici, ne? Ach, možná to v blízké budoucnosti nebude možné. Nebojte se, Klaus Schwab a jeho poskoci už přemýšlejí o tom, že si zavoláte Uber, abyste se dostali ke svému autu s automatickým řízením.

A to vás zaveze za předpokladu, že vaše papíry jsou v pořádku. Nebo pokud musíte trvat na svém osobním cestování, alespoň teď na čas, dokud to dovolí, pak budete muset zaplatit další pokuty a mýtné, abyste měli přístup k čemukoli nad rámec vašich předepsaných 15 minut. A vy, zastánci konspiračních teorií, se neodvažujte vznášet v této souvislosti jakékoli otázky, protože se vám budeme vysmívat za to, že poukazujete na zřejmou realitu kompletní sítě dohledu a sledování, která umožní infrastrukturu pro klimatické lockdowny budoucnosti.

Jste blázni, že na to poukazujete. Jo, tohle je velký cestovní reset, už se to děje. Ale jak tam Farage v tom klipu podotkl, je to dobrá poznámka, bude to nejspíš trvat pár let podmiňování a propagandy a papouškování různých receptů ze strany establishmentu, než se to konečně dostane do povědomí veřejnosti, že aha, tohle je to, kam jdeme dál, a aby přijmuli svůj osud, stejně jako přijali lockdowny před pár lety, že jo. Takže není něco rychlejšího?

Neexistuje něco, co bychom mohli zavést, třeba hned teď, abychom začali ten cestovní reset a opravdu nakopli infrastrukturu digitální identifikační sítě, opravdu to rozjeli na plné obrátky? Ano, samozřejmě. Proč ne? Chci říct, že už se objevilo strašidlo lockdownů a dalších věcí, které se směly dít na pozadí plandemie. No, samozřejmě, proč to prostě nevyužít jako záminku k tomu, abychom tento velký cestovní reset nakopli. A to je, nepřekvapivě, přesně to, co se děje i v době, kdy spolu mluvíme.

Sadikin: Mějme tedy digitální zdravotní certifikát, uznaný WHO, pokud jste byli očkováni nebo řádně testováni, pak se můžete pohybovat. Takže pro příští pandemii, namísto 100% zastavení pohybu lidí, bez rizika pro ekonomiku v celosvětovém měřítku, víte, stále můžete zajistit nějaký pohyb lidí. Indonésie dosáhla… země souhlasila s tím, že bude mít tento digitální certifikát pomocí standardu WHO a předložíme to do příštího Světového zdravotnického shromáždění v Ženevě jako revizi Mezinárodních zdravotních předpisů. Takže doufejme, že v případě příští pandemie můžeme ještě zaznamenat nějaký pohyb osob, pohyb zboží a pohyb ekonomiky.

JC: Překvapení, ano, pro ty z vás, kteří nedávali posledních několik let pozor, je to už plán, který je stoprocentně v běhu, očkovací pasy budou součástí velkého cestovního resetu. Ještě jednou, pokud tito intrikáni a podvodníci dosáhnou svého, dostanete se do digitálního gulagu, ať se vám to líbí, nebo ne, pokud si někdy dovolíte cestovat, a opět, kdo může říct, že do zahraničí? Kdo může říct, že domácí cestování nebude podobně ztíženo přesně tak, jako tomu bylo při předchozí plandemii?

A co s tím hodlají dělat? No, potřebujeme nějaký mezinárodní standardizovaný, akreditovaný a uznávaný systém, který by standardizoval, jak lidé mohou cestovat, protože si vemte všechny ty šílené uzavírky a zavírání hranic, každý měl své vlastní různé postupy. Byl to chaotický zmatek. Nechceme si tím znovu projít.

Takže odpověď zní, no, WHO sestoupí z nebes a zachrání nás. A to by nemělo být pro nikoho z publika Corbettova reportu novinkou. A přesto zřejmě je. Tak se do toho pojďme pustit. Takže opět pro ty z vás, kteří nedávali pozor: Zde je šikovný způsob, jak se dozvědět, co se děje. Pokud půjdete na substack Jamese Roguskiho, je zde nahoře příspěvek „Odmítněte digitální zotročení” s podtitulem My, lidé světa, nedovolíme digitální zdravotní certifikát, vakcinační pas, digitální průkaz totožnosti ani žádný jiný pokus jakkoli omezit naše práva.

O naší svobodě nelze vyjednávat. Je to docela silné a stoprocentně výstižné prohlášení, které musíte pochopit, věřit mu, internalizovat ho, žít ho, než se podle mě dočkáme nějaké změny v tomto světě. Každopádně „Odmítnout digitální zotročení” je dobrý způsob, jak to vyjádřit, a ve shrnutí tady mluví o navrhované ne pandemické smlouvě, CA+ dohoda o úmluvě nebo jiný nástroj, což je pandemická smlouva, které se dostává v míře, v jaké se něčemu z toho dostává nějaké nezávislé mediální kritiky nebo kontroly, dostává se jí veškeré pozornosti.

Ale jde také o změny Mezinárodních zdravotnických předpisů, které nejsou novou smlouvou, nebudou potřebovat žádný druh… nebudou muset mít ani fíkový list předstíraného podpisu prezidenta nebo schválení Senátem nebo něco podobného. Jedná se o existující dohodu, kterou Spojené státy a Kanada a Japonsko a Německo a všechny ostatní státy na planetě v podstatě již podepsaly, a ony pouze mění Mezinárodní zdravotní předpisy.

Ale co jsou ty IHR předpisy a pozměňovací návrhy… ach můj bože, už jsem ztracen. Mohl by mi k tomu někdo natočit dvouminutové vysvětlující video? Ne, ne… já to stejně neumím a nebudu ty informace takhle hloupě omezovat. Ale pokud vás tato informace zajímá, tady je dobrý krátký vysvětlující článek s pár krátkými videi, které jen shrnují některé z těchto změn mezinárodních zdravotnických předpisů a také tento soubor navrhovaných změn k zavedení globálních digitálních zdravotnických certifikátů, což je jen shrnutí některých z těchto navrhovaných změn, které nám WHO umožnila vidět o některých věcech, na kterých se již v tomto ohledu pracuje.

Například podle článku 18 IHR, který se týká doporučení s ohledem na zavazadla osob, nákladní kontejnery, přepravované zboží a poštovní zásilky. Existují tady různé návrhy na vypracování a uplatňování prohlášení o zdravotním stavu cestujících při mezinárodních mimořádných událostech v oblasti veřejného zdraví mezinárodního významu, aby se poskytly lepší informace o cestovní trase, možných příznacích, bla, bla, bla.

A v článku 23, což pro ty, kteří sledují doma, jsou zdravotní opatření při příletu a odletu. Indie například hovoří o zahrnutí dokumentů obsahujících informace pro laboratorní test v digitální nebo fyzické podobě. Zatímco Ruská federace rovněž požaduje informace v digitálním nebo fyzickém formátu, včetně informací o laboratorním testu na patogeny, údaje o očkování… Takže ano, Indie, Rusko… A co Česká republika? Ano, také v tom jede… mluví o typech digitálních dokumentů, které předpokládají, že budou vyžadovány podle tohoto článku 23.

Také podle článku 31, zdravotní opatření týkající se vstupu cestujících, mluví o dokladu o očkování nebo jiné profylaxi, podle toho, jak se rozhodnou, zda v papírové nebo digitální podobě. Tohle jsou pozměňovací návrhy, které nám bylo umožněno vidět, nebo navrhované pozměňovací návrhy, o kterých v současné době jednají a pracují… a jaké pozměňovací návrhy postoupí a o čem budou hlasovat na na 77. Světovém zdravotnickém shromáždění v květnu v Ženevě. No, kdo ví. My to nesmíme vědět.

Takže pokud jste viděli můj nedávný příspěvek s názvem „Milion lidí musí sdílet toto video na CHD TV”, budete o tom všem vědět, že? Protože jsme o tom mluvili velmi dlouho. Zkrátka a dobře, poslední pracovní skupina pro změny Mezinárodních zdravotnických předpisů se rozhodla, víte, lidi, ten lednový termín prostě nestihneme, protože vím, že se to píše v článku 55 právě těch mezinárodních zdravotnických předpisů, které navrhujeme změnit… výslovně se tam černé na bílém píše, že veškeré navrhované změny IHR musí být předloženy členským státům písemně předem na několik měsíců dopředu, tj. pokud se chystáte navrhovat, pokud se chystáte hlasovat nebo mít nějaký ceremoniál přijetí těchto pozměňovacích návrhů v květnu 2024, musíte je předložit v lednu roku 2024. A oni řekli, že ten termín pravděpodobně nestihneme. Mohli bychom to prodloužit?

A viděli jste, pokud jste se dívali na to video, které jsem zmiňoval, jak právní poradce WHO Solomon říká: Dobře. To je tak trochu bezprecedentní. Nikdy předtím jsme neměli pracovní skupinu pro pozměňovací návrhy. Dobře. No, myslím, že bychom měli pokračovat. A mimochodem, poslední tisková zpráva od WHO říká, že ano, mohou pokračovat. A mohou na těchto pozměňovacích návrzích pracovat dál, až do poslední chvíle, takže je vypustí do světa a vy se nedozvíte, co v nich je, dokud v podstatě nenastane čas je schválit a nedostane razítko.

A jak říkám, nebude potřeba, aby to podepsal prezident. Nebude to vyžadovat schválení Senátem v žádné zemi, protože je to už existující dohoda, kterou lidé už podepsali… jediná cesta, jak z toho ven, je vystoupit z WHO. A jedinou cestou, jak z toho skutečně ven, je vystoupit z OSN a zároveň ze všech ostatních mezinárodních orgánů. Ale doufám, že chápete, když začnete dávat… ále, to je jen digitální zdravotní certifikát. O co jde?

Když si to začnete dávat do širšího kontextu, že tohle je digitální průkaz, který bude zásadní součástí velkého cestovního resetu, který začne omezovat vaši možnost cestovat nejen mezinárodně, ale kamkoli mimo váš dům bez povolení vlády. Doufám, že chápete, proč mě tato problematika trochu vytáčí.

J. Roguski: Nedokážou udělat tu velmi… víte, máte jeden úkol a oni v něm selhávají. Steven Solomon se to musí snažit přikrášlit spoustou právnických slov, aby se pokusil zakrýt skutečnost, že selhávají. JC: No, selhávají na své veřejné frontě pro tuto agendu. Ale o to tady nikdy nešlo. Bylo to o tom, jak se zmocnit peněz… no, to je hodně velká část. A teď se to jen snaží zakrýt byrokratickými nesmysly. A máte pravdu, kdyby tohle sledovaly miliony, a sledovali každý krok, a byli rozhořčeni tím, co se děje, tak věřte, že bychom mohli mít v tomto procesu skutečný hlas. A mohli bychom na to upozornit. Ale lidé sledují poslední výsledky ve sportu, nebo co je bulvární zprávou týdne… Lidé tomuto nevěnují pozornost, my potřebujeme, aby tomu věnovaly pozornost miliony lidí. A je mi líto, ale to teď nemáme.

JC: Jak říkám, myslím, že nás čeká ještě dlouhá cesta. Myslím, že jsme daleko pozadu nejen v této otázce, ale obecněji v každé důležité otázce. Ale konkrétně říkám tohle, protože i to hodinové video, kde to vysvětlujeme, kde ukazuje klipy a vysvětlujeme souvislosti, přesto lidé říkali: nechápu to. Můžete udělat pětiminutové vysvětlující video?

Doslova mi to psalo několik různých lidí a ptali se mě: Můžete udělat jen malé shrnující video? No, přeji vám hodně štěstí, myslím to upřímně, to není vtip. Pokud požadujete tyto informace v nějakém TikTok formátu, od nějaké tančící osoby, která vám je může interpretovat způsobem, kterému budete rozumět, doufám, že takovou osobu najdete, tou osobou nejsem já. Já věci vysvětluji a poskytuji odkazy na věci, o kterých jsem mluvil.

Takže pokud to chcete, skvělé, ale najděte si to prosím někde jinde. A já upřímně doufám, že nějaký osmnáctiletý TikToker najde způsob, jak tyto informace vzít a shrnout je do takového roztomilého pětiminutového balíčku, který si lidé budou moci prohlížet, zatímco budou sedět na míse a vyměšovat na záchodě, což je přesně tolik času, kolik je většina lidí ochotna věnovat této jedné z nejzásadnějších hrozeb jedné z nejzákladnějších svobod, kterou jako lidské bytosti máme, cestovat z jednoho místa na druhé. To je něco tak zásadního pro naši existenci na této planetě, co je právě teď zásadně ohroženo, a jsem naprosto ohromen tím, jak málo lidí se zdá, že chce takovému tématu věnovat byť jen pět minut přemýšlení.

No, pokud jste se dostali až sem, gratuluji, patříte k lidem, kteří mají zjevně hlavu na správném místě a jsou schopni přemýšlet o věcech o něco podrobněji než průměrný otupělý fluoridem zblblý člověk. Ale kde nás to nechává?

Opět nejsme v dobré pozici. Jak říkám, kdyby miliony lidí sledovaly tyto otázky stejně pozorně jako poslední výsledky sportu, věřte, že bychom měli významný vliv na vykolejení nebo přinejmenším na zdržení těchto plánů na velký reset obecně a konkrétně plánů na velký cestovní reset. Ale my tam nejsme. Nemáme miliony lidí, kteří jsou z toho stejně rozžhavení jako já. A nevím, jestli se tam dostaneme včas.

Ale vím, že bez masového hnutí nesouhlasu, které se absolutně odmítá podřídit diktátu WHO, který je, přiznejme si, napsán v kartách. Na čas to možná můžeme oddálit, ale oni se vrátí s těmito plány. A pokud to nebude od WHO, bude to od jiné organizace. Pokud to nebude očkovací pas, bude to uhlíkový pas. A pokud to nebude uhlíkový pas, bude to patnáctiminutové město nebo něco jiného. V současné době existuje 18 000 různých vektorů útoku.

A vše je o tom, aby vás dostali do sítě digitálního zotročení. A my do ní náměsíčně vstupujeme. Netvrdím, že znám odpovědi. Ale vím, že lidé by si měli tento problém uvědomovat a rozohnit se nad ním a soustředit se na něj, jako by šlo o existenční hrozbu, kterou evidentně je. A pokud vás tato témata zajímají a chcete se o nich dozvědět více, v poznámkách k pořadu najdete spoustu podkladů, abyste mohli s tímto zkoumáním začít. Jak říkám, jsme v úzkých a věci nevypadají dobře. Takže doufám, že lidé tohle berou stejně vážně jako já. Pokud ano, vážím si vaší podpory.

A vážím si toho, že jste s námi na této cestě. A já to tady budu i nadále dokumentovat, jak nejlépe budu umět. Těmi nedokonalými způsoby, které umím, budu o těchto otázkách i nadále hovořit a informovat vás, jak nejlépe budu umět. Doufám, že budete s námi, ale to je pro dnešek vše. Jsem James Corbett z Corbettova reportu a uvidíme se znovu.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

 1. Video nepříliš povzbudivé…
  Bohužel při sledování různých diskuzí je vidět,že lidé jsou založením spíše hovniválové(skarabeus) se svojí kuličkou..
  A o vše se začnou zajímat až se jich to osobně dotkne,jinak času dost….
  Pravdivá Orwellova Farma zvířat,stále bude platná.
  A k tomu vlastnění statků:
  Už Ježíš v Bibli říká,aby se lidé nestarali o majetek(v podtextu :lepší být ten žebrák),on jim Bůh pomůže být bezstarostnými, jako té přírodě(zkráceno).
  Takže WHO,stát,EU,politici se postarají o vaše „dobro“ a lidé se s tím smíří jako vždy,chce to jen čas a to „správné“ vysvětlení,které vlády podají…….tak to bude.
  Snaha změnit tuto budoucnost sice je,ale nevěřím…je to marné,marné,marné….
  P.S.Jen by mě zajímala ta uhlíková stopa všech válčících zemí,jejich zbraní ,letadel atd..nyní i v Gaze…
  Naše MO by se mělo také vyjádřit k té C stopě co podporujeme na UA a nejen tam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů