James Corbett – Budoucnost vakcín

Ve zkratce...

Pokud lidé jako Gates, Fauci a zástupci mezinárodního zdravotnického průmyslu prosadí to, co chtějí, život se nevrátí do normálu, dokud celá planeta nebude očkovaná proti SARS-CoV-2. Mnozí ale nechápou, že vakcíny, které se vyvíjí proti SARS-CoV-2, se nepodobají žádným vakcínám, které kdy předtím byly použity na lidské populaci. A i když se tyto vakcíny zdají být radikálně odlišné, představují pouze začátek naprosté transformace vakcinační technologie, která nyní probíhá ve výzkumných laboratořích po celém světě. Tohle je studie budoucnosti vakcín.
Facebook
Telegram
VK

Originál videa je z 23. 12. 2020

Přepis videa:

CORBETT: Od počátku koronavirové krize se nám opakovaně říká, že svět se navždy změnil. WHO: Budeme muset přijít na to, a podle mě na to budeme muset přijít všichni, jak vypadá náš nový normál. Náš nový normál zahrnuje fyzické rozestupy od ostatních. Náš nový normál zahrnuje nošení roušek tam, kde je to vhodné. Náš nový normál zahrnuje to, že každý den víme, kde tento virus je. Tam, kde žijeme, kde pracujeme, kam chceme cestovat. DUCEY: Čím jsme si prošli, a výzvy, které s vámi sdílím, je arizonský nový normál a je to náš nový normál pro dohlednou budoucnost. Chci lidi požádat, aby si to uvědomili.

JUSTIN TRUDEAU: Tato pandemie poskytnula příležitost pro reset. Tohle je naše šance, urychlit naše před-pandemické snahy, přestavět naše ekonomické systémy, které řeší globální problémy jako extrémní chudoba, nerovnost a změna klimatu.

CORBETT: Tento nový normál, se kterým nám vyhrožují, s sebou přináší velkou nejistotu. Nejistotu práce. Nejistotu cestování. Nejistotu v tom, jak naše životy budou na druhé straně tohoto velkého resetu vypadat. Je ale jedna věc, ve které si můžeme být jistí. Pokud lidé jako Gates, Fauci a zástupci mezinárodního zdravotnického průmyslu prosadí to, co chtějí, život se nevrátí do normálu, dokud celá planeta nebude očkovaná proti SARS-CoV-2.

BILL GATES: Dá se říct, že věci se nevrátí do skutečného normálu, dokud neproočkujeme v podstatě celý svět.

ZEKE EMANUEL: Realisticky, covid-19 tady bude dalších 18 měsíců nebo déle. Nebudeme se moct vrátit do normálu, dokud nenajdeme vakcínu nebo efektivní léčbu. DOUG FORD: Tvrdou realitou je, že dokud nenajdeme vakcínu, návrat do normálu znamená ohrožování životů.

JUSTIN TRUDEAU: Tohle bude nový normál, dokud se nevyvine vakcína.

GAVIN NEWSOM: Jak jsem říkal, nevrátíme se do normálu, alespoň dokud nebudeme mít kolektivní imunitu a vakcínu.

ANTHONY FAUCI: Pokud si drtivá většina lidí vezme vakcínu… na jedné straně máte efektivní vakcínu a na druhé straně vysokou proočkovanost tou vakcínou, můžeme věci vracet do relativního normálu, jak se dostaneme do druhého a třetího čtvrtletí roku, kdy lidé mohou začít přemýšlet nad věcmi, které jen před pár měsíci byly příliš nebezpečné.

NORMAN SWAN: To jediné, co umožní návrat k životu, jak jsme ho znali, je vakcína.

CORBETT: Tento vzkaz byl tak často a trvale opakovaný zdravotnickými orgány, politickými vůdci a mediálními komentátory, že mnozí mu začali věřit. Veřejnost se nyní připravuje na nebývalou globální vakcinační kampaň ve formě vojenské operace.

GENERÁL GUSTAVE PERNA: Mohu vám na rovinu říct, že jakmile přijde nouzové schválení, do 24 hodin budou vakcíny rozvezeny mezi Američany a budou připraveny na podávání.

CORBETT: Plán je, urychlit zavedení nové generace experimentální vakcíny na trh a dodat ji „rychlostí warpu”, a to předtím, než vůbec bylo provedeno dlouhodobé testování. Mnozí ale nechápou, že vakcíny, které se vyvíjí proti SARS-CoV-2, se nepodobají žádným vakcínám, které kdy předtím byly použity na lidské populaci. A i když se tyto vakcíny zdají být radikálně odlišné, představují pouze začátek naprosté transformace vakcinační technologie, která nyní probíhá ve výzkumných laboratořích po celém světě. Tohle je studie budoucnosti vakcín. Sledujete Corbett Report.

Po téměř celý rok 2020 se traumatizované veřejnosti říkalo, že nic, co se podobá naším životům před koronavirem, se nevrátí, dokud nepřijde vakcína proti covidu. Není tedy divu, že stejné mediální zdroje, které tohle tvrzení propagovaly, oslavují nadějné oznámení velkých farmaceutických firem týkající se jejich kandidátů na vakcínu proti covidu.

BECKY QUICK: Vítejte všichni. Máme nové zprávy od Pfizery. Je tu s námi Meg Tirrell… dobré ráno.

MEG TIRELL: Dobré ráno, tohle jsou zprávy, na které jsme čekali. Pfizer a BioNTech hlásí první výsledky svého experimentu třetí fáze a tvrdí, že zatím to vypadá, že vakcína je z více jak 90 % efektivní.

JAKE WHITTENBERG: Tohle ráno začínáme mimořádnou zprávou ohledně snahy najít vakcínu proti koronaviru… Moderna tohle ráno oznámila, že jejich vakcína je z více než 94 % efektivní.

TIM STENOVEC: Nové zprávy o vakcíně. Jedna z dávek firmy AstraZeneca zabránila zhruba 70 % pacientům před onemocněním a to číslo stouplo na 90 % s dodatečnými režimy. Vedoucí vládní operace Warp Speed říká, že „vakcíny v USA snad začnou do třech týdnů”.

CORBETT: Ale v humbuku tohoto mediálního oslavování se ztratily dost alarmující fakta. Zaprvé – tyto mediální zprávy nevznikly na základě veřejně dostupných dat, ale doslova korporátních tiskových zpráv. Tento styl korporátního zpravodajství o oznámení tiskové zprávy byl okamžitě odhalen jako podvod, když se zjistilo, že AstraZeneca „neúmyslně” dala nižší dávku jedné skupině účastníků experimentu, a pak oznamovala výsledky té skupiny s nižší dávkou, aniž by vyjasnila zmatení.

FRANCINE LACQUA: Nejsem si jistá, co si myslet o testech firmy AstraZeneca. Není jasné, jestli je účinná z 60 % nebo z 90 %. Co se přesně stalo?

ANDREW PEKOSZ: Je to trochu nejasné, ale začněme s tím, co si myslíme, že víme. Což je to, že někteří pacienti, kteří se účastnili třetí fáze experimentu, dostali poloviční dávku prvního očkování. Ukázalo, že ta skupina, co dostala poloviční dávku a poté posilující dávku, měla mnohem vyšší míru ochrany před covidem-19 než skupina, která dostala dávku, kterou firma chce dávat všem ostatním lidem.

CORBETT: Zadruhé – úspěch těchto vakcín se neměří podle jejich schopnosti zabránit nákaze covidem-19, jak si myslí mnozí lidé, ale pouze podle zmírnění vážnosti příznaků spojovaných s covidem-19 jako kašel a bolesti hlavy.

ANJALEE KHEMLANI: Předpokládáte, že první sady vakcín budou méně efektivní v blokování viru? FAUCI: To je skvělá otázka, a to je hlavní pointa… zabránit klinické onemocnění, zabránit příznakovému onemocnění, ne nezbytně zabránit nákaze.

CORBETT: Zatřetí – tvrdí se, že studie měly deseti tisíce účastníků, ale v testech firmy Pfizer pouze 170 z nich údajně měli diagnózu onemocnění covidu-19 během testů. Z těch 170 bylo 162 v placebo skupině a 8 bylo ve vakcinační skupině. Na základě tohoto se tvrdí, že vakcína zabránila 154 lidem ze 160 před onemocněním neboli 95 %. Ale jak i britský lékařský časopis (BMJ) píše, „hlásí se pouze snížení relativního rizika, ne snížení absolutního rizika, což se zdá být menší než 1 %.” Za čtvrté – testy stále pokračují. I když několik zemí nyní vydalo schválení k nouzovému použití, což umožňuje těmto společnostem rozvážet tyto vakcíny mezi lidi, vakcinační testy třetí fáze stále pokračují, a několik plánovaných „koncových bodů” pro data se 24 měsíců po očkování nemají sbírat. V důsledku toho, jak i naznačuje vlastní britská příručka pro zdravotníky týkající se vakcíny od Pfizeru, „zvířecí studie reprodukční toxicity nebyly dokončeny.” To znamená, že „se neví, jestli vakcína proti COVID-19 má vliv na plodnost.” Co je děsivější, nejsou to zdravotní odborníci, kteří jsou v popředí snahy dodat tuto vakcínu lidem, ale armáda.

MURRAY BREWSTER: Vedl kanadskou NATO misi v Iráku. Nyní má na starosti dodávku vakcín v Kanadě.

TRUDEAU: Generálmajor Dany Fortin bude vést logistiku a operace v tomto centru.

SAMANTHA GALVEZ: Operace Warp Speed je operace ministerstva obrany USA a CDC k distribuci 300 milionů vakcín v rámci USA.

MATTHEW YIENGST: Jakmile úřad FDA schválí nouzové použití vakcíny, do 24 hodin dostaneme vakcínu do všech jurisdikcí.

RICHARD PASCOE: Za chvíli máme rok 2021 a myslím si, že Američané by měli být velmi hrdí na to, co armáda, ministerstvo obrany a naši partneři z oblasti vědy zvládli, aby tyto vakcíny dostali na trh.

BREWSTER: Není jasné, jak více se armáda zapojí. Veřejné zdravotnictví stále vyvíjí svůj plán. Ministr obrany Harjit Sajjan uznává, že není vyloučené, že v některých částech Kanady by vojáci mohli vést kliniky a podávat vakcíny.

CORBETT: A co je nejdůležitější, i když je neuvěřitelné, s jakou rázností se prosazuje zavedení této experimentální vakcíny u většiny populace, ještě více neuvěřitelné je, když se odhalilo, že vakcíny od firmy Pfizer a Moderna nejsou ve skutečnosti vakcíny, tak jak je chápou lidé v širší veřejnosti. Jsou to mRNA vakcíny, což je nová metoda očkování, která nikdy předtím nebyla schválena pro použití na lidech.

RHIJU DAS: Koncept mRNA vakcíny je, že se do těla píchne RNA s kódem pro spike protein.

ANGELA RASMUSSEN: Přiměje vaše buňky, aby začaly tvořit tento virový protein, který vaše imunita rozpozná a spustí tvorbu protilátek.

DAS: Naše těla nebudou tvořit plnohodnotný virus, jen malou část, a pak se naučí ho rozpoznat, a připravit se na jeho zničení, pokud nás později napadne.

DAS: Je to relativně nová a neprokázaná technologie. Stále nejsou žádné příklady RNA vakcíny, která byla zavedená po celém světě způsobem, jakým potřebujeme pro koronavirus.

RASMUSSEN: Jsou možné nepředvídané, nepříznivé účinky.

AKIKO IWASAKI: Tohle je nové území. Jestli spustí ochrannou imunitní odpověď proti tomuto viru, momentálně nevíme.

CORBETT: Aby bylo jasno, nová mRNA vakcíny fungují na základě úplně jiného principu než jakákoliv jiná vakcína, která kdy byla použita na lidech. Abychom to pochopili, je důležité pochopit historii vakcinačních technologií. Koncept „očkování” existuje celá století. Jeden z prvních známých případů očkování pochází z Číny z doby před několika stoletími, kdy se vysušené strupy lehce nakažených neštovicemi rozmělnily na prach a pak foukly do nosních dírek zdravých lidí. Tato procedura měla nakazit pacienta mírným kmenem neštovic a tím pádem u nich vyvolat imunitu.

Tato praktika se skrze Turecko dostala do Evropy a nakonec se přijala po celém světě. „Vakcinace” se vyvinula koncem 18. století, když Edward Jenner objevil, že ti, co byli vystaveni kravským neštovicím, méně nakažlivé formě neštovic, byli vůči neštovicím imunní. Naočkoval chlapce váčkem kravských neštovic od dojičky, a pak o dva měsíce později ho naočkoval neštovicemi. Chlapec neonemocněl neštovicemi a procedura se oslavovala jako průlom v lékařské vědě. Výraz „vakcinace”, pocházející z latinského slova pro krávu, později označovala obecný proces zavádění imunogenů nebo oslabených infekčních látek do těla v zájmu stimulování imunity k boji proti nákazám. Takto ale nefungují mRNA vakcíny. Na rozdíl od vakcinace, která zahrnuje zavádění imunogenu do těla, mRNA vakcína do děla zavádí messenger RNA, aby oklamala buňky těla do produkování imunogenů, které poté stimulují imunitní odpověď.

VYPRAVĚČKA: mRNA se musí dostat do cytoplazmy hostitelských buněk, zatímco DNA se musí dostat do jádra. Tento genetický materiál poté buňka přijme a buňka vyjádří/exprimuje spike protein. Imunitní systém tyto spike proteiny rozpozná a snad vyvolají ochrannou odpověď.

PAUL OFFIT: mRNA vakcína bude fungovat tak, že mRNA má v sobě zakódovaný ten koronavirový protein. Vy budete naočkováni tím malým kouskem genetického materiálu, který pak vstoupí do vašich buněk a převede se do proteinu, v tomto případě koronavirového spike proteinu, který se pak z buněk vyloučí. V podstatě vaše tělo ten spike protein vytvoří a vaše tělo pak vytvoří protilátky proti spike proteinu, protože vaše buňky dostaly k tomu instrukce tímto malým kouskem messenger RNA.

VYPRAVĚČKA: Proteinové továrny v cytoplazmě s názvem ribozomy, spojené s messenger RNA. Ribozom přečte kód v messenger RNA, aby vytvořil řetězec tvořený aminokyselinami. Existuje 20 odlišných druhů aminokyselin. Transferové RNA molekuly přenáší aminokyseliny do ribozomů. Messenger RNA se čte po třech bázích současně. Jak se každé trio přečte, transferová RNA dodá odpovídající aminokyselinu. Ta se přidá k rostoucí řadě aminokyselin. Jakmile se přidá poslední aminokyselina, řetězec se složí do komplexního 3D tvaru a vytvoří protein.

CORBETT: Jakékoliv otázky ohledně této urychlené a experimentální vakcinační technologii jsou farmaceutickými výrobci a korporátním tiskem, který žije z jejich peněz z reklam, označuje za „dezinfromace odpůrců očkování” a jsou aktivně cenzurované. Ale navzdory běžnému tvrzení, že odpor vůči vakcíně přichází pouze od nevědomých členů veřejnosti, kteří se obávají z toho, že jim bude píchnutý mikročip, existují skutečné obavy o dlouhodobé bezpečnosti těchto vakcín přicházející z vědecké obce a dokonce od whistleblowerů z řad velkých farmaceutických výrobců.

Dr. Wolfgang Wodarg, bývalý předseda Parlamentního shromáždění evropské zdravotnické komise, 1. 12. 2020 společně s dr. Michaelem Yeadonem, bývalým viceprezidentem a hlavním vedoucím pracovníkem ve Pfizer Global R&D, podali petici, ve které vyzývají Evropskou lékařskou agenturu, aby zastavila klinické testy třetí fáze mRNA vakcíny firmy Pfizer, dokud se ty testy nezmění a nevyřeší zásadní bezpečnostní obavy spojené s touto experimentální technologií.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

DEL BIGTREE: Je nyní petice ve snaze zastavit zavádění vakcíny v Evropě a zastavení testů, dokud se nespraví závažné chyby. Mezi stížnostmi je potenciální nebezpečí této vakcíny, pokud se ty chyby nespraví. Rychle vám je přečtu, než přizvu dalšího hosta. Zde jsou čtyři hlavní prvky, na které poukazuje dr. Wodarg a dr. Yeadon. „Tvorba tzv. ne-neutralizujících protilátek může vést k přehnané imunitní reakci, zejména když testovaný člověk bude po očkovaní vystaven skutečnému, „divokému” viru. O této tzv. amplifikaci závislé na protilátkách se už dlouho ví z experimentů s koronavirovými vakcínami u koček. V průběhu těchto studií všechny kočky, které zpočátku dobře tolerovaly vakcinaci, zemřely poté, co chytly divoký virus.” To je první problém. Teď druhý problém: „mRNA vakcíny od firem BioNTech/Pfizer obsahují polyetylenglykol (PEG).

70 % lidí mají protilátky proti této látce. To znamená, že spousta lidí může dostat alergické, potenciální smrtelné reakce na tuto vakcínu.” Třetí problém: „Očekává se, že vakcíny vytvoří protilátky proti spike proteinům viru SARS-CoV-2. Nicméně spike proteiny také obsahují syncytin-homogenní proteiny, které jsou zásadní pro tvorbu placenty u savců jako jsou lidé. Musí být absolutně vyloučeno, že by vakcína proti SARS-CoV-2 mohla spustit imunitní reakci proti syncytinu-1, jinak by u očkovaných žen mohlo dojít k neplodnosti neurčité délky.”

A naposledy: „Příliš krátké trvání studie neumožňuje realistický odhad pozdějších účinků. Jako v případech narkolepsie po očkování proti prasečí chřipce, miliony zdravých lidí budou vystaveni nepřijatelnému riziku, pokud se udělí nouzové schválení a bude následovat možné sledování pozdějších účinků očkování. Každopádně BioNTech/Pfizer podle všeho podali žádost o nouzové schválení 1. prosince 2020.” Právě jsme vám řekli, že ta vakcína byla prot Británii schválena. Co mohou lidé dělat? Co mohou udělat vaši kolegové vědci a lékaři? Co musíme udělat, abychom neudělali jednu z největších vědeckých chyb v lidské historii?

DR. WODARG: Chraňte sebe a všechny svoje sousedy a přátele, aby si nedali tuto vakcínu. Musíte se postavit. Musíte říct politikům, že je budete vinit za to, co s tímto udělají. To, co se děje, je velká zrada… jsme zrazeni. A zrádci jsou většinou potrestáni. Na tohle nezapomeneme, pokud v tomto budou pokračovat.

CORBETT: Před společnou tíhou farmaceutických výrobců, globálních zdravotních organů, vlád a korporátních médií se snahou potlačit jakékoliv otázky o tomto nebývale zrychleném zavedení globálně rozvážené experimentální vakcíny, z řad vědecké obce zaznívala rázná varování. Dokonce mainstreamové publikace jako Scientific American v červnu 2020 poznamenala, že existují důvody k obavám ohledně toho, jak se vakcíny proti covidu-19 urychlují na trh: „Zkrácení dob testování a schvalování nás všechny může vystavit zbytečnému nebezpečí v souvislosti s vakcínou.

Zatímco předklinické testy k odhadnutí potencilní bezpečnosti a účinnosti vakcinačních kandidátů nejspíše budou zahrnovat desítky tisíc pacientů, stále není jasné, jestli to číslo bude dostatečně velké a testy budou trvat dostatečně dlouho, aby se vyhodnotila bezpečnost pro lék, který bude podán tolika lidem. Jen samotné USA plánují očkovat stovky milionů lidí s prvním úspěšným kandidátem. Jedna vážná nepříznivá událost na tisíc očkovaných ze 100 milionů lidí znamená škodu pro 100 tisíc jinak zdravých lidí.”

Potenciálních nebezpečí těchto vakcín, nejen mRNA vakcín, které ve vašich buňkách spouští produkci proteinů ke stimulování imunitní odpovědi, ale vakcíny jako ty od AstraZenecy, které používají šimpanzí adenovirus k vyjádření spike proteinu SARS-CoV-2, je mnoho. Nejen, že tyto vakcíny představují riziko pro jev protilátkového závislého zesílení, který lidi dělá více náchylnými vůči divokému viru poté, co proti němu byli očkovaní, což je problém běžný pro předchozí kandidáty na vakcínu proti koronaviru, ale potenciální dopad na neplodnost, jak přiznala i samotná britská vláda, doposud nebyl testován, a zůstává neznámý.

Co je zásadnější, než tyto konkrétní bezpečnostní obavy o těchto konkrétních vakcínách, je to, jak tohle fanatické, bezhlavé a nebývale ukvapené zavádění těchto vakcín, a potenciálně je udělat i povinnými u miliard lidí po celém světě, žen a dětí, mladých a starých, zdravých a nezdravých, vytváří nejnebezpečnější precedens veřejného zdraví v historii lidstva. Precedens, který hrozí, že podkope naše nejváženější zdravotní svobody ve jménu panikou vyvolané pohotovosti. Jedna z těchto hlavních svobod je možnost odmítnout experimentální lékařskou proceduru.

Svoboda, která byla uznaná v Norimberském kodexu z roku 1947 a zakotvena v Mezinárodním paktu o občanských a politických právech, který říká, že „nikdo nebude bez svého svobodného souhlasu podroben lékařským nebo vědeckým experimentům.” Navzdory faktu, že klinické testy obklopující tyto experimentální vakcíny stále pokračují, a že úřad FDA přiznává, že „současně není dostatek dat k vytvoření závěrů ohledně bezpečnosti vakcín v podskupinách populace jako u dětí do věku 16 let, těhotných a kojících jedinců a u jedinců s oslabenou imunitou, a riziko onemocnění posílené vakcínou v průběhu času, potenciální spojené se slábnoucí imunitou, zůstává neznámé.” Vlády po celém světě zvažují, že tyto vakcíny udělají povinnými, nebo motivují lidi, aby si je vzali proti své vůli tím, že omezí jejich přístup k veřejnému životu, dokud se nepodrobí tomuto lékařskému experimentu.

HLASATELKA: Je to kontroverzní myšlenka, která může skončit zákonem. Žádná vakcína, žádná práce. Některé podniky zvažují, že vakcínu proti covidu-19 udělají pro své zaměstnance povinnou.

CHRISTINE ELLIOTT: Mohou být nějaká omezení pro ty, kteří se nenechají očkovat, jak omezení v cestování, schopnost jít do kina a ostatních míst. To bude ale na rozhodnutí jedince.

JO LING KENT: Funguje to následovně. Aplikace vám dá zdravotní pas, který ukážete před vstupem na velké stadiony jako je tento. Aby ten proces byl plynulejší, aby pro vás bylo bezpečnější a rychlejší, se dostat na své místo.

TRACY GRIMSHAW: Alane, jak přijde vakcína, budete požadovat po všech svých cestujících, aby byli před vstupem do letadla očkovaní? Ano, zvažujeme změnu našich obchodních podmínek, že po mezinárodních cestujících budeme požadovat očkování.

CORBETT: Hrozba nucení nebo motivování lidí, aby byli nedobrovolnými pokusnými králíky v pokračujícím lékařském experimentu, je ve své podstatě nemorální. Ale i vidina vynucování takových nařízení by znamenalo vytvoření systému trasování a sledování, který ještě více ohrožuje základní práva a svobody. Konec konců, aby zjistili, kdo je očkovaný a tudíž, kdo bude moct nastoupit do letadla nebo jít na stadion, nebo si jít nakoupit do obchodu, bude muset existovat systém k identifikaci a trasování každého příjemce vakcíny.

Takové trasovací systémy mohly v minulosti fungovat s identifikačními doklady, speciálními odznaky k identifikaci statusu lidí, nebo jinými navenek identifikujícími znaky. V moderní době budou tyto systémy mít formu digitálních aplikací a dalších technologicky vyspělých metod pro trasování, kategorizováni a identifikování miliard lidí a jejich pohybu v reálném čase. Už existují aplikace jako zdravotní pas IBM a zdravotní pas CLEAR, které si představují svět, kde naše biometrická data budou skrze naše chytré mobily napojené na naše zdravotní data, abychom mohli dostat nebo nedostat přístup do veřejných prostor a na veřejné události.

VYPRAVĚČKA: Jane otevře svoji aplikaci CLEAR a ověří svoji identitu pomocí fotografie a zdravotních poznatků v reálném čase. CLEAR vyvinul bezdotykovou technologii, která dokáže změřit její teplotu a potvrdit, že Jane je Jane, takže může bez problému vstoupit.

VYPRAVĚČKA: Váš covid-19 status se bude zobrazovat jako zelený, oranžový nebo červený podle výsledků vašeho testu. To nám umožní bezpečnější provozování našich denních aktivit. Všichni můžeme irský zdravotní pas používat mnoha způsoby, jako pro cestování, ubytování, vzdělávání, zdravotní péči, stavebnictví, kanceláře, zábavu, návštěvy a mnohem více… Jakmile se vakcíny proti covidu rozšíří, půjde pouze o spojení vakcinačních záznamů člověka s aplikací zdravotního pasu k zabránění neočkovaným, aby vstupovali do daných prostor.

Zatímco tato budoucnost, propagovaná atraktivními korporátními reklamami, ale odmítaná drtivou většinou veřejnosti, se může zdát jako sci-fi antiutopie, podobné systémy se už používají k ovládání pohybu lidí v Číně, kde přístup do určitých budov nebo možnost odejít z vlastního sousedství může být omezeno pro ty, jejichž aplikace v mobilu ukazuje zelený imunitní status.

Co je horší, vakcína proti covidu dává vládám, zpravodajským agenturám, a korporacím, které mají přímý zájem v potlačení odporu, sledování občanů a ovládání své populace, dokonalou příležitost, udělat takové systémy trvalou součástí každodenního života. Poté, co bezprostřední hrozba vyhlášené veřejné zdravotní krize ustoupí, veřejnost se už varuje, že tyto aplikace se začnou používat na obecné monitorování populace. HLASATEL: Okrsek Palm Beach během letního nárůstu spustil aplikaci s názvem „Boj s Covidem”. Využil k tomu velkou část peněz z CARES Act. Aplikace vás může varovat, pokud jste přišli do kontaktu s člověk pozitivním na covid.

HLASATELKA: Problém je, že funguje pouze tehdy, když ho používá velká část lidí, což nepoužívá. Bylo tohle jen velké plýtvání penězi?

DANIELLE WAUGH: Pracovníci okrsku Palm Peach nechtěli nikoho poslat na rozhovor, ale získala jsem písemné vyjádření od mluvčího okrsku, který říká, že pro tuto aplikaci budou mít stále využití i po ukončení pandemie. Říká, že plánují převést funkce aplikace do obecnější komunitní aplikace.

CORBETT: I když tyto „imunitní pasy”, které otevírají dveře pro vlády, aby zavedly trvalé sledování své celé populace, jsou děsivé, představují pouze viditelné narušení soukromí, které se zavádí společně s touto nebývalou vakcínou proti covidu. Jak budou vědět ti, co viděli dokument o tom, kdo je Bill Gates, tyto mobilní aplikace a nedobrovolné oznamující mechanismy budou nakonec nahrazeny ještě invazivnějším technologickým způsobem, jak ověřit prodělané očkování. Nejde o tvrzení o „mikročipech”, které ověřovatelé faktů používají k vyvrácení těchto obav, ale o ověřitelnou existenci programu k vytvoření kvantového tetování k okamžité identifikaci, kdo získal danou vakcínu.

Gates se koncem roku 2019 znovu obrátil na Roberta Langera a jeho kolegy z MIT, aby prozkoumali nové způsoby, jak permanentně uchovávat vakcinační informace každého jedince. Výsledek jejich výzkumu byla nová metoda podávání vakcín. Zjistili, že použitím „rozpustitelných mikrojehel, které dodají vzorce téměř infračervené světlo vyzařující mikročástice do kůže,” mohou vytvořit ‚částicové vzorce‘ v kůži příjemců vakcín, které jsou ‚oku neviditelné, ale lze je zobrazit modifikovanými chytrými mobily‘.”

Univerzita Rice popisuje kvantové tetování zanechané po mikrojehlách jako „něco jako tetování čárového kódu”. Kdo stojí za tímto vývojem? Jak vysvětluje vedoucí výzkumník Kevin McHugh: „Přišla za námi Nadace Billa a Melindy Gatesových a řekli: ‚Máme vážný problém… poznat, kdo je očkovaný. Náš nápad byl tedy dát záznam na daného člověka.

Tímto způsobem by lidé později mohli oskenovat oblast těla ke zjištění, jaké vakcíny byly podány a dát pouze ty stále potřebné.” Technologie experimentálních vakcín, urychlené testování, nařízení a zdravotní aplikace, a nakonec kvantové tetování a biometrická identifikace. Budoucnost, která se začíná objevovat na pozadí této covid noční můry, je vážně antiutopická. I když je tohle vše velmi znepokojivé, nejvíce znepokojivý aspekt je precedens, který tohle vytváří pro novou éru biobezpečnosti. Éra, ve které veřejné zdravotní autority budou tvrdit, že mají právo na to, vnutit veřejnosti urychlené, netestované a experimentální technologie ve jménu veřejného zdraví.

Tyto nové technologie – jako mRNA vakcíny, které přeprogramovávají buňky, aby tvořily antigeny, nebo DNA vakcíny, které chtějí dostat genetický materiál přímo do jádra buněk, a které, jak i biotechnologický gigant jako Moderna přiznává: „mají riziko trvalého změnění DNA člověka.” – jsou veřejností stále chápany jako „vakcíny”. Ale původním vakcínám, které se dávaly lidem, se podobají asi stejně tak málo, jako se vakcína Edwarda Jennera proti kravským neštovicím podobala čínskému umění foukání strupů neštovic do nosu.

A lékařské technologie, které se nyní objevují, znovu naprosto změní naše chápání „vakcín”. Jednu takovou technologii aktivně vyvíjí firma Profusa, která v roce 2016 dostala grant ve výši 7,5 milionů dolarů od DARPA – Agentury pro vývoj a výzkum americké armády – k „vývoji implantabilní biosenzory, které mohou trvale monitorovat několik tělesných chemikálií.”

Profusa na začátku roku 2020 oznámila studii, která má prozkoumat, jak technologie firmy – včetně „bezdrátové čtečky, která se přidělá na kůži a sbírá a ohlašuje úrovně kyslíku ve tkáni„” a 3mm pásku hydrogelu, který může být stříkačkou vložen pod kůži a naprogramován k vysílání „fluorescenčního signálu mimo tělo, když tělo začne bojovat s nákazou” – může být použita k „vývoji identifikačního systému k detekování nejen vypuknutí onemocnění, ale biologických útoků a pandemií až o tři týdny dříve než současné metody.” Očekává se, že studie se dokončí v roce 2021.

Hydrogely – sítě křížově propojených polymerových řetězců – je technologie, ke které se stále více obrací zastánci těchto nových technologií, jako potenciální zařízení k dodávání léků, buněk, proteinů a bioaktivních molekul. Například v roce 2013 tým evropských výzkumníků oznámil novou metodu k podávání hydrogelové koule obsahující vakcínu na místo pod kůži, kterou by později šlo vyloučit spolknutím „stimulus-responzivního biohybridního materiálu”.

Tvrzením, že jde o „systém podávání vakcín ovládaný na dálku”, výzkumníci svůj koncept prokázali tím, že myším píchnuli hydrogel obsahující vakcínu HPV, a později jim dali pilulku obsahující fluorescein, který rozpustil hydrogelovou mřížku a vyloučil vakcínu. Výzkum této metody k podávání vakcín pokračuje.

Čínský tým v roce 2020 zveřejnil výzkum sebe-podpůrného hydrogelu, který „má jak potenciál adjuvansu tak schopnost udržitelného uvolňování antigenu”. Jak budou vědět diváci dokumentu o Billu Gatesovi, myšlenka impantování vakcín ovládanými na dálku existuje už alespoň od roku 2012. když, podle MIT Technology recenzi, Bill Gates osobně požádal MIT výzkumníka Roberta Langera, aby vytvořil implantabilní antikoncepční zařízení, které lze na dálku zapínat nebo vypínat. Výsledné zařízení – bezdrátový antikoncepční mikročip, který, jak poznamenal National Post v roce 2014: „lze dálkovým spínačem zapínat a vypínat, a je navržen, aby vydržel až 16 let” – byl vyvinut firmou Microchips Biotech, která je nyní součástí Daré Bioscience, a která zatím od Nadace Billa a Melindy Gatesových obdržela 17,9 milionů dolarů v grantech.

Od bioelektroniky po nanorobotiku po syntetickou biologii… vyvíjí se mnohé ohromující technologie – ať jsou nebo nejsou veřejnosti prezentovány pod přezdívkou „vakcíny”- které budou fungovat způsoby, které se nepodobají ničemu, co se na lidech kdy předtím použilo. Výzkumníci z univerzity Ottowa pracují na vytvoření „jedlých vakcín”. Výzkumníci z harvardské lékařské fakulty vyvíjí autonomní DNA nanoroboty schopné transportovat molekulární dávky přímo do buněk.

Tým vědců z univerzity Johnse Hopkinsona pracují na mikrozařízeních schopné měnit tvar s názvem „theragrippers”, které mohou obývat v trávicí soustavě a pomoct v intenzivnější dodávce léků. Nanoroboti, elektronická zařízení schopná měnit tvar, vakcíny ovládané na dálku… tohle není záležitost vědecké fikce, ale vědeckých faktů. Precedens, který se tvoří v době covidu, urychlit zavedení experimentální a neprokázané lékařské technologie pod záminkou vyhlášené krize, je stejný precedens, který může být v budoucnu použit k vnucení lidem tyto injekčně aplikovatelné technologie. A jak Catherine Austine Fittsová, bývalá asistující ministryně bytové výstavby USA a zakladatelka Solari Inc., vysvětluje, tyto injekčně aplikovatelné technologie jsou součástí propracovaného systému biologického, ekonomického a politického vládnutí, které se nyní mocnými speciálními zájmy zavádí.

CATHERINE AUSTIN FITTSOVÁ: Dovolte mi se vyjádřit k tomu, kam si myslím, že chtějí jít. To, kam směřují… a zkouší prototypy různých technologií, podle mě ji ještě nemají, ale chtějí stáhnout systém Microsoft Office do vašeho těla, do vašeho mozku, a propojit ho s cloudem v rámci smlouvy JEDI a amazonským cloudem v rámci smlouvy se CIA. Pokud 7 miliard lidí přímo napojí na svůj cloud a použijí viry… je to velmi chytré… použijí viry, aby si lidé ten systém aktualizovali. Četli jste můj poslední článek Injekční podvod? Podle mě je podvod, tyto vakcíny nazývat vakcínami… nejsou to vakcíny. Nejsou lékem. Podle mě je to stejný model, který se používá v počítačích.

Tak jak Bill Gates umožnil zpravodajským službám, mít zadní dveře do našich dat a počítačů, chtějí zadní dveře do naší mysli. Pokud jste nezkoumali děsivé technologie, něco jako technologie od Charlese Liebera, je těžké si je představit. Máme lidi, kteří mají nepředstavitelné závazky za to, co udělali v oblasti zdraví a v oblasti financí. Snaží se udělat dvě věci. Jednou je, nahrát operační systém do našich těl. Tomu říkám injekční podvod. Oni tomu říkají vakcína, a vakcína je podle zákonu lék, což tohle lék není. Takže podle mě dělají podvod.

A druhá věc, kterou chtějí, je zavést kontaktní trasování, aby mohli… než do všech dostanou operační systém, aby mohli mít naprostou kontrolu… víte, unést vás, dát vás do vězení, bez povolení se vám vloupat do domu, vzít vám děti. A já lidem říkám… všimli jste, že všichni, co letěli letadlem Jeffrey Epsteina, chtějí kontaktní trasování? Proč? Proč byste chtěli, aby lidé, co letěli s Epsteinem, mohli přijít do vašeho domu a unést vaše děti?

CORBETT: Navzdory prohlášením těch jako je Bill Gates, kteří mají finanční zájem v těchto experimentálních vakcínách, a velkých farma korporací, které tyto vakcíny prodávají, a vlád, které jsou podpláceny mezinárodním kartelem veřejného zdraví, aby tyto vakcíny nakoupily a přiměly svoje lidi, aby je přijali, a korporátních médií, které spoléhají na tyto farmaceutické korporace pro svoje peníze z reklam, některá fakta o těchto nových vakcínách proti koronaviru jsou nesporná. Jsou nejurychlenější vakcíny, které kdy byly vyvinuty. Výrobci vakcín dostaly naprostou imunitu před zodpovědností za škody, pokud jejich experimentální vakcíny způsobí škodu.

Klinické experimenty testující bezpečnost těchto vakcín nejsou u konce, což znamená, že každý člověk, který si ji vezme, je nyní lidským pokusným králíkem, v pokračujícím lékařském experimentu na populaci planety. MRNA vakcíny firem Pfizer a Moderna jsou součástí experimentální třídou injekce, která nikdy nebyla podaná veřejnosti. Tyto vakcíny nebyly testovány pro svoji schopnost zabránit nákaze nebo přenosu SARS-CoV-2 a nejsou pro to určené. Nejsou absolutně žádná dlouhodobá data k těmto vakcínám k určení, jaké mohou mít vlivy na plodnost, potenciál pro patogenní priming, nebo jakoukoliv jinou vážnou nepříznivou reakci.

To, že tohle představuje nejukvapenější a nejostudnější experiment v historii světa, je nepopiratelné. Nikdy předtím nebyly miliardy lidí pod tlakem se podrobit naprosto experimentální invazivní lékařské proceduře pod záminkou onemocnění s více jak 99% mírou přežití. Ale rozsáhlé nouzové vakcinační kampaně byly předtím vyzkoušeny a vedly k alarmujícím lekcím o nebezpečí takového obřího experimentu, které se nyní ignorují. Koncem 50. a počátkem 60. let stovky milionů lidí dostaly vakcíny proti obrně, o kterých se o několik let později zjistilo, že byly kontaminovány SV40, virem způsobující rakovinu objeveném v ledvinových buněk opice makak rhesus, které byly použity k výrobě vakcín.

V roce 1976 bylo 12 vojáků ve Fort Dix diagnostikováno s prasečí chřipkou. To vyvolalo veřejnou hysterii, která vedla americkou vládu k nařízení, že každý občan musí být očkovaný. Nakonec pouze jeden voják ve Fort Dix zemřel na prasečí chřipku, a nikdo mimo základnu na ni netestoval pozitivně, ale nouzová očkovací kampaň se i tak spustila. Velmi rychle skončila, když stovky lidí, kteří dostali urychleně zavedenou vakcínu, začali projevovat vážné neurologické poruchy.

MIKE WALLACE: Pamatujete na paniku kolem prasečí chřipky z roku 1976? To byl rok, kdy nám americká vláda řekla, že prasečí chřipka může být zabiják, který se může rozšířit po celém národě. Washington se rozhodl, že každý muž, žena a dítě v zemi se musí očkovat, aby se zabránilo celonárodnímu vypuknutí pandemie. 46 milionů z nás se poslušně nechalo očkovat. A nyní 4000 Američanů žádají odškodnění od státu dohromady ve výši 3,5 miliard dolarů kvůli tomu, co se stalo, když si tu vakcínu vzali. Většina žádostí, dvě třetiny z nich, souvisí s neurologickou poruchou nebo i úmrtím, údajně způsobené vakcínou proti chřipce.

CORBETT: Během hysterie kvůli prasečí chřipce v roce 2009, firma GlaxoSmithKline urychlila výrobu vakcíny s názvem Pandemrix v několika evropských zemích, která byla později spojena se zvýšeným rizikem narkolepsie.

O několik let později se přiznalo, že chřipková sezóna z roku 2009 nebyla nijak smrtelnější než jakákoliv jiná chřipková sezóna. Ale britský lékařský časopis (BMJ) odhalil, že orgán, který radil WHO v ohlášení veřejného zdravotního stavu nouze, který způsobil, že vlády nakoupily vakcíny za miliardy dolarů, byl obsazen poradci s přímými finančními vazbami na výrobce vakcín.

V každém z těchto případů se veřejnosti řeklo, aby se „řídila vědou”, a v každém z těchto případů neznámý a možná nepoznatelný počet lidí zaplatil za tu slepou víru svým zdravím. Teď nám na hlavu znovu míří revolverem a s ujištěním, že ten revolver nejspíše obsahuje spoustu prázdných nábojů, a žádají nás, abychom ve jménu „důvěřování vědy” hráli ruskou ruletu.

NEIL DEGRASSE TYSON: Podle mě jsme uprostřed masivního globálního experimentu.

STEPHEN COLBERT: A my jsme pokusní králíci?

NEIL DEGRASSE TYSON: Možná… experiment je: Budou lidé poslouchat vědce?

CORBETT: Ti, co chtějí být testovanými subjekty v tomto pokračujícím experimentu, by měli mít možnost, ze sebe udělat pokusné králíky pro výrobce vakcín. Ale jakékoliv nařízení nebo nutkání vnutit vakcínu neochotným příjemcům, vytváří nebezpečný precedens, který jednou povede ke sledované a trasované populaci, která nebude schopná odporovat další generaci injekčně aplikovatelné bioelektronice.

Tohle není hra. Tohle není test. Miliardy lidí jsou žádány, aby se účastnily obřího experimentu. Nejen experimentu v lékařské technologii, ale experimentu v poslušnosti a slepé víře. Nátlak říct ano a jít v tomto experimentu s davem, je obrovský. Pokud ale přijdeme o svobodu, tomuto říct ne, pak můžeme přijít o kontrolu nad autonomií svého těla, a nakonec navždy nad svým lidstvím. Volba je na nás. Ale jak dlouho ji ještě budeme mít?

Překlad: David Formánek

ZDROJ: https://www.corbettreport.com/futurevaccines/

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů