BBC – polovina zemřelých na delta variantu byli očkovaní

Ve zkratce...

BBC ve své reportáži uvedlo, že polovina zemřelých na delta variantu (covidu) byli očkovaní proti covidu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. A čísla od nás ? Za březen pojišťovna vyplatila o 15 tisíc důchodců méně než loni v březnu. Podíval jsem se na data. Za leden a únor zemřelo 600 důchodců. Za březen 16 tisíc. Za roky 2019 a zpět to bylo ročně 13 tisíc. V dubnu jsem se bavil s přeżivší důchodkyní v domově důchodců o očkování. Nechtěla, ale byla násilně 2x očkovaná. A že na jejím patře (celkem 15 pater ve třech budovách) žilo 72 a po očkování jsme zůstali jen pět !!! A je mi jedno, že zemřu, já už nechci žít…
    Po měsíci jsem se podíval na data znova. A co nevidím. Počty úmrtí změnili z měsíce za rok.
    Loni bylo na respirátorech napsáno od výrobce, že nejsou určeny proti virům. Že je můžeme nosit jen 75 min a pak půl hodiny bez něj, aby se mohla doplnit hladina kyslíku v krvi. Jinak, že hrozí i smrt. Na čínských byl znak, že nejsou určené pro zdravotnictví. V TV vystoupil zástupce výrobce nanoroušek, že respirátory nemohou zachytit viry. Na latexových rukavicích pro úklidové služby je napsáno, že nezachytávají viry. A když se zpřísnilo opatření na nošení, tak na čínských znak zmizel a na FFP2 je napsáno, že jsou určené proti virům a bakteriím.
    U nás se mění vše, co by zpochybňovalo nařízení vlády,. Mám informací, neověřenou, že do tří let jsou očkovaní po smrti. Plán deepstate, globalistů. Mít jen jednu vládu a jen 500 milionů lidí. A členem jednoho uskupení už ne tajného, Bilderbergu, je kníže Schwarzenberk a Švejnar. Jak říkal utečenec z psychiatrické léčebný, Flégr, nebudete nosit roušky, budou na ulicich ležet miliony mrtvých. Jo, budou, očkovaní. Nyní už vím, proč má Praha vytypované tři lokality pro homadné hroby, pro desetitisice mrtvých. Už to má od roku 2016, kdy se měla stát Clintonová prezidentkou. Za ní se měl covidfejk vypustit. Nevyšlo to, tak to udělali kvůli Trumpa, protože jim do toho hodil vidle. A tak zabili dvě mouchy jednou ranou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů