Budíček ze lži jménem covid-19

Ve zkratce...

Del Bigtree z Highwire mluví o důležitosti toho, abychom šířili pravdu a udělali vše ve svých silách, abychom probudili ty kolem sebe, kteří ještě spí.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Podle mě jsme nebezpečně blízko k tomu, kdy uvidíme obrovskou skupinu lidí po celém světě, kteří se nikdy z této lži neprobudí. Takto to prostě je. Vím, že víte, že je to pravda. A vím, že všichni posloucháme Highwire pro pozitivní postoj. Zde je pozitivní postoj… je to na vás, je to na mně, je to na nás. Musíme si nyní uvědomit, že farmaceutický průmysl a Tony Fauci přiznají, že lhali, aby pokračovali ve lhaní, ale nikdy neřeknou, že se mýlili. Fauci nikdy neřekne, že se mýlil.

Nikdy neřekne, že model z Imperial College byla naprostá pohroma. Nikdy nepřizná, že tento virus nikdy nezabije miliony lidí a nyní jeho úmrtnost je skoro menší než úmrtnost chřipky. Nikdy nepřizná, že jsou to jeho nařízení a nařízení od WHO a BIlla Gatese, která by měla být trestně prošetřená za to, že vytvořila nejvíce nepřirozený nárůst v úmrtích, který svět kdy viděl u nepodstatného viru nachlazení. Jsme nebezpečně blízko alespoň k uvědomění, že možná 50 % z nás, možná až 70 % z nás bude vždy věřit, že zde byla smrtelná pandemie. To je realita, ve které teď žijeme.

Pokud máte kolem sebe nějakého přítele, který má podle vás ještě dost mozkových buněk, který má dostatečně vysoké IQ, aby pochopil, jak vypadá skutečná věda, který dokáže pochopit, o čem mluví Denis, chápe neopodstatněnou vědu, která nemá žádné obstojné kontrolní skupiny. Pokud máte takové přátele, musíte je nyní probudit. Ne protože bude třeba 50% nebo 60% většina, ve skutečnosti svět vždy změnilo 13 % těch zapálených jedinců, kteří bojují za svobodu, za pravdu, zapojí se do politiky a něco změní. Už jsme dávno za hranicí toho počtu, který je třeba, abychom na tomto světě vládli pravdou.

Pamatujte… potřebujeme co nejvíce omezit zombie apokalypsu. Ta skupina lidí, kteří přišli o veškerou schopnost kritického myšlení, kteří nemají žádný kontakt se svým IQ, kteří se řídí odpadní vědou, která se dělá, jen aby prokázala bod určité agendy. Jejich záměrem bylo ten bod prokázat, což je důvod, proč nikdy nepoužili obstojnou kontrolní skupinu. Velikost té populace, kterou s sebou budeme muset táhnout, je nyní v našich rukou. Pokud ten počet populace dokážete nyní snížit, a dokážete probudit svoje přátele a rodinu, prosím, použijte Highwire, použijte práci Children’s Health Defense nebo NVIC. Pomozte svým přátelům, kteří si třeba poslechnou Theo Wilsona.

Musíme tyto lidi probudit! I když vím, že to nakonec zvládneme a setrváme, chci, aby moje děti si mohly vzít ostatní děti, které vyrostly v rodinách, které ve skutečnosti oslavovaly a chápaly skutečnou vědu a měly IQ schopné kritického myšlení. Naše děti si zaslouží, mít možnost najít manžele a manželky, kteří jsou schopní kritického myšlení. Naše vnoučata si zaslouží, žít ve světě, kde lze najít ty, co uvažují kriticky. Potřebujeme vaši pomoc. Nyní je čas. Musíme omezit počet bezduchých zombie tak nejlépe, jak jen dokážeme.

Velmi brzy oni budou tím, kým jsou, a my budeme tím, kým jsme. To je svět, který jsme svými činy zdědili. Běžte do akce, pomozte Highwire, pomozte sobě. Běžte kdekoliv, kde musíte jít, abyste pravdu sdíleli. Běžte na icandecide.org pro naše oficiální zprávy. Ale nepřihlížejte, jak se svět před vaším oknem rozpadá. Musíme se vrátit do práce. Musíme zabránit Číně v tom, aby ovládla veškerou výrobu světa.

Potřebujeme svoje pracovníky, aby pracovali, potřebujeme lidi, co se mohou nachladit, aby tohle nachlazení dostali, a musíme zastavit jakékoliv prosazování umělých spirál úmrtí.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Angie Lee – Breakdownhttps://d.tube/#!/v/eyesopen2020/QmRrPi3BE27ZALupyr9wG2s29WD9zdkMRkRgov1UtTeErh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů