Corbettův report: Británie a její politika klimatických „lockdownů” (Série „Novinky ze světa”)

Ve zkratce...

V další sérii novinek od Jamese Corbetta a Pilata máme tři příběhy: 1. Jak Finsko učí generaci rozpoznávat dezinformace; 2. Oxfordští radní dostávají záplavu výhrůžek smrtí kvůli konspiraci o klimatickém „lockdownu”; 3. Lukašenko ruší ochranu autorských práv pro nepřátelské státy. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 20. ledna 2023

Zdroje:

Příběh č. 1: Jak Finsko učí generaci rozpoznávat dezinformace

https://archive.is/JztpX

Finský nejvyšší soud rozhodl, že místní omezení Covid je částečně nezákonné

https://yle.fi/a/74-20013265

PDF: PDF: „Jak to začalo a jak to pokračuje: „Mediální gramotnost, jak to jde, index 2022“

http://osis.bg/wp-content/uploads/2022/10/HowItStarted_MediaLiteracyIndex2022_ENG_.pdf

Jenny Gross

https://www.nytimes.com/by/jenny-gross

Francouzské město se obrací na Madonu s prosbou o nápovědu k dávno ztracenému obrazu

https://archive.is/qTwiF

Madonna obviněna z obchodování s dětmi v Malawi

https://www.eviemagazine.com/post/madonna-child-trafficking-malawi-everything-you-need-to-know

O tom, jak se opět nechat (mírně) napálit – a proč už na tom vlastně nezáleží

https://markcrispinmiller.substack.com/p/on-getting-slightly-fooled-againand

Kanada utrácí peníze daňových poplatníků na boj proti „dezinformacím“ na internetu

https://reclaimthenet.org/canada-taxpayer-money-online-misinformation/

Světové ekonomické fórum prohlašuje „dezinformace“ za hlavní „globální riziko“

https://reclaimthenet.org/wef-misinformation-global-risk/

Greta Thunbergová zadržena při fotografování na protestu proti uhlí v Německu

https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-64309628

Příběh #2: Oxfordští radní dostávají záplavu výhrůžek smrtí kvůli konspiraci o klimatickém „lockdownu”

https://www.express.co.uk/news/uk/1722471/Oxford-county-city-council-climate-change-lockdown-death-threats-conspiracy-theory

Britští poslanci na setkání s voliči nosí vesty s bodnými ranami

https://news.sky.com/story/reports-mps-are-wearing-stab-vests-to-meet-constituents-concerning-no-10-says-12779058

15 případů, kdy si celebrity představovaly násilí proti Trumpovi

https://www.breitbart.com/entertainment/2017/06/14/15-times-celebrities-envisioned-violence-against-trump-and-the-gop/

Obyvatelé Oxfordu se postavili na odpor proti rozparcelování svých ulic

https://thegreatclimatecon.com/oxford-residents-mount-resistance-against-the-sectioning-of-their-streets/

Skotský plán na zavedení 20minutových čtvrtí po celé zemi

https://www.activistpost.com/2023/01/scotlands-plan-to-implement-20-minute-neighborhoods-nationwide.html

Video: Moderátor CNN náhodou odhalil skutečné motivy zákazu plynových kamen v přímém přenosu

https://www.youtube.com/watch?v=cqTY5nQyd4U

Střelba v Albuquerque Sdílet cíl: Zvolení demokraté

https://apnews.com/article/politics-albuquerque-new-mexico-state-government-831e1d985a1795eea69ac6489f0698ed

Dem. senátor Manchin tvrdí, že „otevřený tisk“ je v Americe „problémem“ – po reakci bere svou poznámku zpět

https://www.infowars.com/posts/dem-sen-manchin-claims-open-press-a-problem-in-america-walks-back-remark-after-backlash/

Senátor Jay Rockefeller: (23. března 2009)

https://uncensored.co.nz/2009/03/23/jay-rockefeller-better-if-wed-never-invented-the-internet/

Příběh č. 3: Lukašenko ruší ochranu autorských práv pro nepřátelské státy

https://anti-empire.com/lukashenko-abolishes-copyright-protections-for-unfriendly-states/

Episode 360 – Steal This Podcast (Please!)

https://www.corbettreport.com/ip/

Metropolis, Sherlock Holmes a další se v roce 2023 stanou veřejným majetkem

https://www.polygon.com/entertainment/23527444/public-domain-2023-sherlock-holmes-metropolis

Vyhledávání v mediální monarchii: Lukašenko

https://www.mediamonarchy.com/?s=Lukashenko

Přepis videa:

Vítejte v našem pořadu, já jsem James Corbett z corbettreport.com. A já James Evan Pilato z mediamonarchy.com. Každý se s vámi bude prát do posledního dechu. Navíc zrušení autorských práv. Ale nejprve jak Finsko učí rozpoznávat dezinformace. Podle Jenny Grossové z New York Times typická hodina u Saary Martikky, učitelky v Hameenlinně, vypadá takto. Předloží osmákům zprávy a pak diskutují, jaký je účel článku, jak a kdy byl napsán? Jaká jsou hlavní tvrzení autora? „I když je něco dobré nebo hezké, nemusí to být pravda,“ tvrdí. Minulý měsíc ukázala žákům tři videa z TikToku a diskutovali o motivacích tvůrců a o účincích videí.

Finští učitelé tak chtějí naučit studenty rozpoznávat nepravdivé informace. Finsko bylo už popáté první z 41 zemí v odolnosti vůči dezinformacím v říjnovém průzkumu bulharského Open Society Institute. Není to prý jen díky vzdělávacímu systému, který je jedním z nejlepších na světě, ale také díky úsilí učit studenty o fake news. Mediální gramotnost je součástí osnov už předškolního vzdělávání.

Po Finsku se z evropských zemích v průzkumu Open Society Institute umístily nejvýše Norsko, Dánsko, Estonsko, Irsko a Švédsko. Avšak podle říjnového průzkumu Gallupu jen 34 % Američanů věří, že masmédia informují pravdivě, což je trochu více než nejnižší číslo, které organizace zaznamenala v roce 2016, kdy Trump donutil novinařinu spáchat sebevraždu. Ve Finsku 76 % lidí důvěřuje tištěným a digitálním novinám, podle srpnového průzkumu vypracovanému obchodní skupinou zastupující finské noviny.

Jako když v tom vtipu Coca Colou sponzorované vozítko našlo na Marsu důkazy o vodě Dasani. Finský systém školství patří k nejlepším na světě. Vysoká škola je zdarma. Vláda má vysokou důvěru a Finsko bylo v Evropě nejméně postiženo pandemií. Minulý týden finský soud rozhodl, že covidová omezení byla částečně nezákonná. Byla to tyranie, ale jen částečná.

Jen se neptej na počty depresí a sebevražd. Ale pojďme do školy tady. Můžeš jako učitel aplikovat mediální gramotnost na tento článek z New York Times, který napsala magistra z Kolumbijské univerzity? Já? Jistě. – Jsi učitel. – Hned na úvod poznamenám, že být první v odolnosti vůči dezinformacím podle vládní agentury asi není nic záslužného, protože tím mají na mysli ochotu důvěřovat institucím, vládě, korporátním médiím, čemukoli věří Pepík na internetu. James Pilato z Media Monarchy? Co to je? To budou určitě dezinformace, že? Myslím, že víme, o co jde. A

le pokud jde o hlavní myšlenku toho článku, tak souhlasím, že potřebujeme vyšší mediální gramotnost. Rozhodně. Protože lidé jsou klamáni a budou klamáni i nadále. Se všemi těmi Deepfake a různými manipulacemi. A to jsme teprve na začátku. Vídám to denně. Mark Crispin Miller nedávno zveřejnil omluvu, kde říká: „Sdílel jsem video s tou krevní sraženinou.“ Lidé z toho byli u vytržení. Ale ukázalo se, že jde o video z několik let staré operace. Audio bylo zfalšované.

A Mark Crispin Miller se omlouvá, že to sdílel. Proto je tak důležité uvádět zdroje, což New York Times moc neumí. V podstatě jen napíší, co říká který expert, málokdy dají nějaký odkaz. Před rokem 2010 nedali vůbec žádný. Bylo úžasné, když začali na stránkách umisťovat URL adresy. Ale co jsi zjistil o Jenny Grossové z New York Times? Rozkliknul jsem si její profil na New York Times s jejími články. Její nejnovější článek je o samozvané iluminátské velekněžce Madonně.

Ne, není to o zneužívání dětí v její škole v Malawi, které se teď vyšetřuje. Ne, je to o nějaké pozitivní nevýznamné věci, už ani nevím o čem. Proč by to mělo být o vyšetřování Madonniných škol v Malawi? Díky mediální gramotnosti víte, že o tom New York Times psát nebudou. Jamesi, o tom jsme v tomto pořadu mluvili už dávno. Od toho ty hypertextové odkazy na internetu jsou.

Nechci tvrdit, že jsem nějaký důležitý novinář, ale uvádím své zdroje mnohem častěji než New York Times. Takže když učíš děti, že vláda krmící z hrudi dává věci zdarma, důvěřují pak médiím více? Vysoká škola je zadarmo. Věřím 75 % médií. Mám odkaz na PDF. Jak to začalo, jak to pokračuje. Index mediální gramotnosti 2022. Teď mediální gramotnost zřejmě zahrnuje vytváření memů. Jamesi?

Jo, ale počkej, Jamesi, co to je? Země soutěží o největší cenzuru a potírá každou „dezinformaci“? To zní jako práce pro Justina Trudeaua. Přesně tak, vážení. To je z ReclaimTheNet. Kanada za peníze daňových poplatníků bojuje s internetovými „dezinformacemi“. Financuje 16 projektů. A utrácí miliony dolarů, přičemž ministerstvo kanadského dědictví ujišťuje, že hodlají zachovat demokracii bojem proti odporným internetovým dezinformacím. „Naše demokracie se opírá o společný soubor faktů,“ oznamují na stránce kanadského dědictví. Nečekejte, že „soubor faktů“ bude definován.

Dopadne to jako vždycky, trestáním za cokoli, co se ti u moci snaží cenzurovat a označí to za dezinformaci. Takže bez tohoto nejasného „souboru faktů“ a „spolehlivých zdrojů informací“, když se občané svobodně vyjadřují, demokracie selhává. To v podstatě tvrdí. Musíte věřit všemu, co říkají.

Cokoli jiného jsou dezinformace. Použijte svou mediální gramotnost, pokud to nepíší v New York Times, není to pravda. A kdo na této párty nemůže chybět? Samozřejmě WEF prohlašuje dezinformace za hlavní globální riziko. Protože lidé ztrácejí důvěru v instituce, když začnou mediální gramotnost uplatňovat a zkoumat, co dělají. Takže máš pravdu, Jenny Grossová, lidé potřebují vyšší mediální gramotnost. A s rostoucí mediální gramotností se začínají od New York Times odvracet. Představte si to. Můžete si udělat jednoduchý graf, který ukazuje, že s rostoucí mediální gramotností klesá důvěra v média financovaná korporacemi. Toto je pro demokracii extrémně nebezpečné. – Toto je pro demokracii extrémně nebezpečné. – Toto je pro demokracii extrémně nebezpečné.

Další nedávné Sorosovy kousky. Greta zadržena při focení na německém protestu proti uhlí. Jamesi, máme mediální gramotnost a WEF už u první zprávy 507. dílu New World Next Week. Druhá zpráva je zajímavá. Oxfordští radní obdrželi záplavu výhrůžek smrtí kvůli konspiraci o klimatickém „lockdownu“. A do uvozovek dali lockdown, ne konspiraci.

Píše Express: Oxfordští radní obdrželi výhrůžky smrtí kvůli konspirační teorii o plánu na omezení dopravy. Politici odstranili adresy z webových stránek po obdržení výhružné a agresivní korespondence. Podle deníku Times odpůrci rady tvrdí, že Oxford má být rozdělen na zóny, které by obyvatelé nemohli opustit, aby se bojovalo proti změnám klimatu.

Radu zaplavily zprávy z e-mailů a sociálních sítí o plánovaných lockdownech. Konspirace se objevila poté, co rada Oxfordu schválila zkušební plán. Takže se asi lidé v utajení sešli, aby ukuli konspiraci. Konspirace se objevila poté, co konspirátoři v oxfordské radě schválili zkušební program za šest a půl milionu liber na zabránění motoristům v používání určitých tras v určitou dobu. To vůbec nezní jako lockdown.

Cílem návrhu, který bude mít půlroční zkušební dobu, je snížit počet zbytečných cest v přetíženém městě a umožnit autobusům snadnější cestování. Jo, ty zbytečné cesty nepotřebných žroutů. Plán je kromě snížení dopravní zácpy, což má být letos testováno, také určen k řešení změn klimatu snížením znečištění. Ne znečištění odhozenými rouškami, to špatné znečištění. Tak se na to podívejte. A nevím, jestli někdo viděl na CNN, jak mluvili o tom, že se plynových sporáků musíme zbavit kvůli klimatu. „Počkat, asi budu mít problémy.“

To předbíhám, je to v poznámkách k pořadu. Zní to jako konspirační teorie? Ten systém by pomocí kamer rozpoznával registrační značky, které by monitorovaly provoz na silnicích v centru města. Tyto „dopravní filtry“ by řidičům, kteří poruší pravidla, udělily pokutu 70 liber. Na rozdíl od jízdních kol a veřejné dopravy budou automobily potřebovat na tyto silnice povolení.

Výjimku budou mít invalidé, majitelé podniků a pracovníci záchranných služeb. Ostatní obyvatelé mohou požádat o povolení na 100 dní v roce. Uživatelé sociálních sítí vyzvali obyvatele, aby členy rady odvlekli do městského žaláře. Městské radě byla také zaslána fotografie oprátky a anonymní vzkaz zaslaný radě označil radní za nacisty, kteří lidem nařizují domácí vězení. Zpráva zněla: „Příště nás pošlete do koncentračních táborů? Čekají na motoristy do plynové komory?

Každý se s vámi bude prát do posledního dechu.“ Mezitím, jak jsem před časem informoval na Media Monarchy, britští poslanci nosí na setkání s voliči neprobodnutelné vesty. Na vysvětlenou „neprobodnutelné vesty“ nosí šmejdi politici mezi odzbrojené obyvatelstvo. „Kde máš nožní průkaz, kámo?“ Poslyš, Jamesi, místo vyhrožování smrtí po vzoru Madonny, Kathy Griffinové nebo Silvermanové, je lepší trocha občanské neposlušnosti podle Larry Wilmorea, De Nira nebo Snoop Dogga. 15 celebrit si představuje násilí proti Trumpovi. Z theclimatecon.com. Tohle je zajímavé. Všichni píší o výhrůžkách smrtí. „Ti extremisté nás zabijí.“ Ale co na to extrémisté?

Obyvatelé Oxfordu kladou odpor proti rozparcelování svých ulic. Z theclimatecon.com. Obyvatelé Oxfordu to berou do svých rukou a ničí zábrany na ulicích. Jsou tam pěkná videa. Vyhrotilo se to o víkendu, tento článek je myslím starší. Jamesi, moje mediální gramotnost je zmatená. Je tohle dobrá vzpoura nebo špatná? Neboj, Jamesi, jen si řekni: „Co by udělala Greta?“

Jestli by s tím protestem souhlasila, je to dobré. Pokud by nesouhlasila, jsi hnusný konspirační teoretik. A měli by tě zavřít. Jsi blázen, protože věříš tomu, co ti chceme provést. Nebo tak nějak. Nevím, to je fuk. Moc o tom nepřemýšlej. Jo, tohle je zajímavé. Vlastně si dokáži představit někoho nevinného a naivního. „Nechápu, o co těm lidem jde.“ Protože lidé se dívají o dva kroky dál a vidí, kam to směřuje. Že je to součást větší agendy. Ale pokud jste tak nevinní a naivní, že o té agendě nevíte.

Proč lidem vadí omezení dopravy, které zmírní změny klimatu? Chápu, že se lidé dají oblbnout. Ale je to mediální gramotnost. Lidé už chápou, že ve hře je mnohem větší agenda. Mluví se o ní v Davosu a prosazuje ji OSN jako agendu 2030. A lidé si to začínají dávat do souvislostí a rozčilují se nad prvním krokem k tyranii. I když první krok nevypadá vážně.

To až druhý, třetí, čtvrtý, pátý, sedmý. Osmadvacátý. Víme, kam to směřuje. Takže tomu odporujeme, ale ne výhrůžkami smrtí, to je z poloviny vymyšlené. Jussie Smollett už ani nemusí vymýšlet fake news, stačí mu říct, že má obrázek zpráv. A kdo to vyvrátí, že? Každopádně je to šílená konspirační teorie, neexistuje žádný plán, jak to zavést po celém světě v rámci plánu na blokování obyvatelstva. A zcela nesouvisející zpráva: Skotsko zavede 20minutové čtvrti. O tom právě píše Activist Post.

Chystá se to ve Velké Británii a po celém světě. A lidé to musí důrazně odmítat. Nedávno na CNN diskutovali o náhlém zákazu plynových sporáků ve Státech, o kterém se najednou začalo všude mluvit, jako by šlo o nějakou koordinovanou agendu. A padlo tam od někoho, že ty plynové sporáky zakazují kvůli změně klimatu. Řekla: „Počkat, asi budu mít problémy.“ V podstatě přiznala, že producent ve sluchátku jí řekl, aby změnu klimatu nezmiňovala.

Tohle ani nemám v poznámkách. Mezitím v Novém Mexiku tlačí příběhy, že domy demokratů jsou terčem útoků. Další příhodný příběh, aby to vypadalo, že jsou pod útokem. To je klasický politický tah, který se používá už po tisíciletí. A co řekl liberál Joe Manchin v Davosu jen před pár dny? Demokratický senátor Joe Manchin tvrdí, že svobodný tisk je v Americe problém.

Pak se samozřejmě omluvil a snažil se své výroky odvolat. Cituji: „Naším problémem je systém svobodného tisku a všechny platformy.“ Řekl senátor Západní Virginie v Davosu. A možná si vzpomenete, že přesně to řekl jiný slavný zrádce Západní Virginie. Senátor Jay Rockefeller řekl, že by bylo lepší, kdybychom nevynalezli internet. To bylo 23. března 2009. Jen asi půl roku před spuštěním našeho pořadu. Jamesi, náš třetí a poslední příběh je opravdu zajímavý.

Mám rád, když celá epizoda působí jako celek. Lukašenko zrušil ochranu autorských práv pro znepřátelené státy. Běloruský diktátor Lukašenko legalizoval pirátství, aniž by vyžadoval souhlas držitelů práv. Týká se to počítačových programů, audiovizuálních, hudebních a filmových děl a zábavních organizací. Slyšíte ten křik. Je to důsledek nepřátelství mezi Běloruskem a zeměmi, jako je USA, EU, Velká Británie, které na zemi uvalily sankce kvůli její podpoře ruského útoku na Ukrajinu.

Lukašenko se dostal k moci v roce 1994, během demokratických voleb pokračoval ve funkci po sérii podezřelých vítězství, podpoře zlého Putina a referendu, které zrušilo omezení prezidentského mandátu. Bělorusko nyní reaguje na nepřátelské akce ostatních států legalizací pirátství s tím, že za využívání pirátského obsahu zaplatíte odškodňující poplatek na bankovní účet státu.

Zákon zní: „Po třech letech bude nevyžádané odškodnění patentovým úřadem převedeno do rozpočtu republiky do tří měsíců. Tak informuje TorrentFreak. Zákon bude trvat dva roky do 31. prosince 2024. Anti-empire.com tomu tleská. Duševní vlastnictví je stejně podvod, patent původně znamenal monopol. Tohle by měl udělat každý. Jamesi? Jo, měl by to udělat každý. Jen kdyby to skutečně dělali. Myslím, že jste si všimli detailů, díky nimž je ten titulek zavádějící.

Jak říkáš, za využívání obsahu zaplatíte odškodňující poplatek na bankovní účet státu. Poplatek za přístup k pirátským programům určí dolní komora běloruského parlamentu a budou směřovat k patentovému úřadu, který je bude držet tři roky. Pokud se držitelé práv o peníze nepřihlásí, připadnou běloruské vládě. Takže běloruská vláda tam strčí čumák a přivlastní si to. Ale když si to vyžádáte, dáme vám to. Není to zrušení autorských práv, ale mělo by být.

Autorská práva, patenty, ochranné známky a všechny formy duševního vlastnictví jsou, jak píší v té poznámce, je to všechno podvod. Rozhodně. Když se podíváte do historie, byly to granty monopolu, které udělovala Koruna určitým zvýhodněným podnikatelským subjektům, podvodníkům a pirátům, kterým přidělili na určitou dobu monopol. Je to naprostý podvod.

A nefunguje to na žádné úrovni. Ani na morální úrovni, na etické úrovni, můžete si o tom přečíst třeba od Stefana Kinselly. Ale i ten základní argument. „Chudák vynálezce za svůj vynález nedostane peníze, protože ho všichni okopírují.“ Nikdy nešlo o ochranu chudáka vynálezce v jeho malé dílně. Vždy šlo o ochranu velkých monolitických korporátních gigantů. O to jde.

Vyhledejte si Boldrina s Levinem, kteří přesvědčivě ukázali, že nespočet miliard dolarů bylo odčerpáno z ekonomiky pomocí tohoto podvodu a směřovaly ke šmejdům, kteří jsou napojeni na moc. Nelze to obhájit. Pokud chcete vědět víc, jděte na corbettreport.com/ip a poslechněte si můj „Ukradněte tento podcast, prosím“, kde se tomu věnuji podrobně a byla tam i premiéra mé písně „Ochcávka“. A když už je rok 2023, pojďme pařit, jako by byl rok 1927. Možná nevíte, že každý rok je 1. ledna den public domain. A v roce 2023 do public domain konečně vstoupí některá díla z roku 1927. Můžete se třeba podívat na Metropolis, je to public domain.

Přečtěte si poslední dva příběhy Arthura Conana Doylea o Sherlocku Holmesovi. Public domain. Amerika od Franze Kafky? Public domain. Jsem si na 99 % jistý, že jsem to četl tak před 20 lety, nepamatuji si ani slovo. Ale myslím, že jméno hlavní postavy je buď Kay, nebo začíná na „k“. To jen tak plácám. K majáku od Virginie Woolfové. Public domain atd. Každopádně máte představu. Díla z roku 1927 jsou nyní public domain. Takže si konečně můžeme užívat plodů tohoto kulturního dědictví. Po 95 letech od jejich vzniku. Je to podvod. Těží z toho jen mocní zazobanci.

Chtěl jsem zavtipkovat, dokud jsi neřekl Virginii Woolfovou, že nikdo z těch lidí není Američan. Byl to Němec, Brit a Pražák, myslím. To je můj amerikanismus. Na corbettreport.com jsem nenašel žádné zmínky o Lukašenkovi. Pár jich je na mediamonarchy.com, dám na ně odkazy. A odkazy na ostatní věci, o kterých jsme mluvili v 507. dílu našeho pořadu. A jestli to nevíte, mám „Zprávy, hudba, memy a víc“ na Media Monarchy z 11. září 2005.

A média bez reklam můžete podpořit na mediamonarchy.com/join. Máme P.O. box, DVD, trička, USB a další na newworldnextweek.com. – Jamesi, co teď kuchtíš ty? – Hlavně ocenění fake news, které zřejmě zaberou celý leden, protože je to velká produkce. Počkejte si na to, ale v blízké budoucnosti bude další obsah. A na závěr řeknu, že jsem rád, že jsi spojil prohlášení Jaye Rockefellera se vznikem našeho pořadu, protože doufám, že předvídal: „Určitě pár chlapíků založí pořad, který se mi nebude líbit.“ Tak tady to máš, Jayi Rockefellere.

To je John D. Rockefeller IV. I ta malá změna říká: „Jsem Jay, jsem super cool, nepocházím z nejnenáviděnější rodiny v Americe.“ Mohli bychom podrobněji rozebrat Rockefellery a Manchiny. Určitě jsem to řekl ve svém pořadu, pokud ne v tomto. Moje babička nenáviděla Manchina a jeho strýce Jamese Manchina odsouzeného za machinace s penězi, když byl ministrem financí v Západní Virginii. Moje babička ho nenáviděla, protože rodinné jméno měl Mancini. Vypustili poslední „i“, aby znělo americky. Pokud zahodíte italské dědictví, jste pro mou babičku vyřízený. To je jeden z důvodů, proč jsem ji měl tak rád. To byl 507. díl našeho pořadu. – Díky moc, kámo. – Nemáš zač, Jamesi Evane Pilote. Chápeš? A tímto vtipem se loučím. Zatím.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. V současné době je snad každému už zřejmé, že přechod k digitálnímu světu bez hotovosti se zrychluje. Chtějí vaše peníze, váš život. Chtějí mít pod kontrolou každý aspekt života – od ekonomiky až po zdravotní péči. Chtějí vám říkat, kde a jak máte žít a jak vytápět svůj domov. Chtějí vám říkat, jak a kdy můžete cestovat – a jaké vozidlo můžete používat. Chtějí vás nutit, abyste se léčili, když jste nemocní, a pokud jste staří nebo slabí, chtějí, abyste zemřeli..

    Každý, kdo má ještě čistou (bez genové terapie) a funkční mozkovou tkáň, ví, že spásné „vakcíny a produkty s mRNA“ nefungují a nejsou bezpečné, přesto je „big farmy“ vyrábějí více a více a více…

    O střednědobém účinku už víme mnoho, nejen náhlých úmrtí přibývá, a dlouhodobém účinku těchto přípravků nikdo nic neví 🙂
    Všechny tyto „nevyzkoušené laboratorní šmejdy“, které budou, velmi brzy široce nabízeny miliardám důvěřivých a důvěřivých lidí, zvířatům, do potravin…

  2. “Málo kdo si uvědomuje, že branná povinnost se podle zákona vztahuje na osoby ve věku 15 až 60 let. Budou muset naše děti odhodit tablety či playstationy a jít bránit zájmy amerických válečných jestřábů napojených na globální finanční elity na úkrajinskou frontu?”
    paralelne.cz/2023/01/26/odzbrojena-armada-aneb-jak-jsme-na-tom-v-pripade-mobilizace-povola-vlada-i-patnactilete/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů