Americké FDA povolilo veřejné svědectví, že covid vakcíny zabíjejí víc, než zachraňují

Ve zkratce...

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) pořádal zasedání poradního výboru pro vakcíny, kde vystoupili tři lékaři s alarmujícími daty: Covid injekce více poškozují, než zachraňují. Více v článku a videu.
Facebook
Telegram
VK

Včera (17. září 2021) se konalo zasedání poradního výboru pro vakcíny FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv), na kterém se projednávalo povolení třetí „posilovací injekce“ COVID-19 společnosti Pfizer.

Tento týden se objevily náznaky, že by na tomto jednání mohlo dojít k ohňostroji, protože nedávno odstoupili dva špičkoví vědci z výzkumu vakcín v FDA, Dr. Marion Gruber a Dr. Phillip Kause, ředitel a zástupce ředitele Úřadu pro výzkum vakcín.

Stalo se tak poté, co byla v časopise The Lancet zveřejněna zpráva 18 úředníků FDA, kteří se postavili proti plánu Bidenovy administrativy začít ještě tento měsíc (v září 2021) distribuovat „posilovací očkování“ společnosti Pfizer, a to ještě předtím, než je FDA schválilo.

Říci, že na včerejším zasedání poradního výboru pro vakcíny došlo k ohňostroji, by mohlo být silně podhodnocené. Osmnáctičlenný výbor hlasoval v poměru 16:2 PROTI schválení posilovacích injekcí, ačkoli později vyslovil souhlas s jejich schválením pro osoby starší 65 let.

Během „otevřeného zasedání“ dostali nesouhlasící lékaři, kteří zpochybňovali očkování společnosti Pfizer, možnost vystoupit se svými obavami a předložili veřejnosti REÁLNÉ údaje o očkování, které byly až dosud přísně cenzurovány.

Dr. Joseph Fraiman, pohotovostní lékař z New Orleans, který studoval na Cornell Medical School, uvedl, že zatím neexistují dostatečně rozsáhlé studie, které by prokázaly, že vakcíny COVID-19 snižují počet hospitalizací, aniž by způsobily vážné poškození.

Posteskl si nad tím, že „váhavci s očkováním“, kteří přicházejí na jeho pohotovost, jsou více poučeni o rizicích vakcíny COVID-19 než ti, kteří jsou očkováni.

Vím, že mnozí si myslí, že váhající s očkováním jsou hloupí nebo jen špatně informovaní. Já jsem se s tím ale vůbec nesetkal. Ve skutečnosti obvykle, nezávisle na úrovni vzdělání, jsou váhající s očkováním, které jsem potkal na pohotovosti, lépe obeznámeni se studiemi o očkování a lépe si uvědomují vlastní rizika vakcíny COVID než očkovaní.

Například mnoho mých sester vakcínu odmítlo, přestože viděly, že COVID-19 způsobil více úmrtí a devastace než většina lidí. Ptám se jich, proč vakcínu odmítají? Říkají mi, že ačkoli viděly na vlastní oči nebezpečí COVIDu u starších lidí, obézních, diabetiků; myslí si, že jejich riziko je nízké.

Nemýlí se.

Třicetiletá žena má šanci zhruba 1:7000, že se nakazí COVIDem a bude kvůli tomu hospitalizována.

Upozornil, že nedávná studie ukázala, že riziko myokarditidy (onemocnění srdce) vyvolané očkováním je u mladých mužů vyšší než jejich riziko hospitalizace kvůli COVIDu.

Vyzval k provedení rozsáhlejších studií.

My, zdravotníci, nemůžeme s jistotou argumentovat s aktivisty proti covid očkování, kteří veřejně tvrdí, že vakcíny více škodí, než zachraňují, zejména u mladých a zdravých lidí. Skutečnost, že nemáme klinické důkazy, které by říkaly, že se tito aktivisté mýlí, by nás všechny měla děsit.

Steve Kirsch, výkonný ředitel Fondu pro včasnou léčbu COVID-19, také vypovídal a svůj komentář začal slovy:

Své dnešní vystoupení zaměřím na slona v místnosti, o kterém nikdo nerad mluví, totiž že vakcíny více lidí zabíjejí, než zachraňují.

Předložil údaje, které dokazují, že přesvědčení, že tyto vakcíny jsou „bezpečné“, prostě není pravdivé. Uvádí několik faktů, které to dokazují, přičemž většinou jsme se jimi zde na Health Impact News zabývali již dříve.

Například po očkování vakcínou COVID-19 hrozí lidem 71krát větší riziko srdečního infarktu než po očkování jakoukoli jinou vakcínou.

Kirsch tvrdí, že odborná analýza existujících údajů, včetně šestiměsíčních studií společnosti Pfizer a údajů VAERS, dokazuje, že očkování více lidí zabíjí, než údajně zachraňuje.

Přibližně 411 úmrtí na milion dávek. To v přepočtu znamená, že zemřelo asi 150 000 lidí (na očkování společnosti Pfizer).

Poté předložil některé údaje izraelského ministerstva zdravotnictví.

Skutečná čísla potvrzují, že více zabíjíme, než zachraňujeme. A rád bych se podíval na údaje izraelského ministerstva zdravotnictví o lidech starších 90 let, kde jsme se za poslední 4 měsíce dostali ze skupiny 94,4 % očkovaných na 82,9 % očkovaných.

V nejoptimističtějším scénáři to znamená, že zemřelo 50 % očkovaných a 0 % neočkovaných. Pokud toto nedokážete veřejnosti vysvětlit, nemůžete očkování schválit.

Dr. Jessica Roseová, PhD, MSc, BSc, kterou jsme zde na Health Impact News představili již dříve a která provedla rozsáhlé studie na základě údajů VAERS, také přednesla prezentaci, kde ukázala, že jsme zaznamenali 1000% nárůst nežádoucích účinků po vakcínách COVID ve srovnání se všemi předchozími vakcínami v předchozích letech, o čemž jsme zde na Health Impact News podrobně informovali.

Poslechněte si prezentace těchto tří lékařů níže (s českými titulky)

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Schválí FDA a Bidenova administrativa 3. „posilovací injekci“ COVID-19 společnosti Pfizer?

Je důležité si uvědomit, že se jednalo o zasedání „poradního“ výboru, který neurčuje politiku. Úřad FDA by přesto mohl schválit 3. injekci přípravku Pfizer COVID-19 navzdory doporučení poradního výboru.

Také tito tři lékaři, kteří se podělili o pravdivé údaje, nejsou členy tohoto výboru, ale vypovídali během „otevřených komentářů“ na zasedání.

Skutečnost, že FDA povolilo jejich připomínky, je však velmi významná, protože jsou nyní ve veřejném záznamu.

V FDA zjevně probíhají nějaké boje ohledně injekcí COVID-19 společnosti Pfizer. Jaké by mohly být příčiny?

Vidím dva možné důvody, proč se tak děje.

Zaprvé by mohlo jít o „lékovou válku“, kdy jsou konkurenti společnosti Pfizer naštvaní, že společnost Pfizer získává tak velký podíl na trhu s vakcínami COVID-19, a prostřednictvím svých kontaktů na FDA vyvíjejí tlak, aby začali společnost Pfizer diskreditovat a zpomalili její rychlý závod o ovládnutí tohoto trhu.

Nebo za druhé, lidé začínají opouštět loď Bidenovy administrativy, protože současný příběh o vakcíně COVID-19 se nyní velmi rychle rozpadá, protože statisíce lidí nyní křičí, aby byly vyslyšeny jejich negativní zkušenosti s očkováním COVID-19, a FDA a další se snaží krýt si zadek pro případ, že by došlo ke změně režimu a lidé by začali být zatýkáni za zločiny proti lidskosti.

Doufám v druhý scénář, ale obávám se, že pravděpodobně půjde o ten první.

Pokud Bidenova administrativa a její manipulátoři z Wall Streetu věří, že mají tuto masovou očkovací kampaň, která je ve skutečnosti aktem genocidy a zločinů proti lidskosti, stále pevně v rukou, pak prostě budou pokračovat a schválí třetí injekci společnosti Pfizer i bez souhlasu tohoto výboru.

V podstatě tak řeknou americkému lidu a svým obchodním rivalům, že vědí, že jsme jim na stopě, a že je jim to jedno, protože věří, že nikdo neudělá nic, aby je zastavil.

Víme, na čí straně jsou korporátní média, protože nadále publikují lži o tom, že neočkovaní plní nemocnice a jsou zodpovědní za šíření varianty COVID-19, a samozřejmě neposkytla žádnou tiskovou zprávu nesouhlasícím lékařům, kteří včera svědčili na zasedání výboru (alespoň já jsem po vyhledání zpráv v korporátních médiích nic nenašel).

Toto je zcela jistě zlomový okamžik v dějinách lidstva, a to nejen pro Spojené státy, ale pro celý svět.

Překlad: David Formánek

Zdroj článku

Zdroj videa (kanál amerického FDA)

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Z článku : „…Přibližně 411 úmrtí na milion dávek. To v přepočtu znamená, že zemřelo asi 150 000 lidí (na očkování společnosti Pfizer)….“ ……. To by reálne mohlo byť minimálne 4 tisíc až 44 tisíc úmrtí na milión…………

 2. ahoj Davide,
  to neméně podstatné je v té konferenci na konci – a teda hlasování všech doktorů té FDA konference. To bys tam ještě mohl přidat. Hlasování o konkrétní otázce, zda doporučujou očkovat třetí dávkou je v sedmé hodině přenosu: 7h:00m:15s

  1. FDA na svém youtube kanálu sdílí mnoho videií, ale většina má jen pár tisíc shlednutí. Tohle video už má téměř milion shlédnutí, čekám kdy ho stáhnou. Pro jistotu si ho stahuji..

 3. Dobrý den Davide,
  mám tu zajimavý odkaz na 2 videa která by byla fajn přeložit s titulky a zálohovat at se neztratí předat lidem at to všichni vidí.
  Je to boj proti farmacii – globální mafii která už desítky let parazituje a zabila víc než obě světové války dohromady.
  OT: Studuji to pro své potřeby asi 15let a ony totiž i obyčejné HEXA vakcíny a MMR zpusobují spousty umrtí dětí a poškození lidí po světě každý rok, stejně tak obyčejné vakcíny které mylně lidé označují za pomoc tak škodí a poškozují statisíce lidí po celém světě dnes a denně. Ale teď covid vakcinace to už přehnala natolik že je to vidět všude kolem nás spousty poškozených i zabitých lidí.
  Tady přikládám odkaz na videa k překladu.
  ze serveru https://aeronet.cz/news/ve-vakcinach-proti-covid-19-byla-oficialne-objevena-cizoroda-telesa-podobna-sondam-sentinelum-s-antenami-diamantum-chobotnickam-a-dalsim-nano-a-mikro-objektum-sokujici-tiskovou-konferenci/

  VIDEA z konference patologů:
  https://www.bitchute.com/video/oakJVTmo3FMa/
  https://www.bitchute.com/video/2AAXMXH1xcY7/

  děkuji Vám za vaše energii kterou dáváte pro dobro lidstva a nás všech.
  S pozdravem Vladimír

  1. Zdravím Vladimíre, vím o tom. Německy neumím, ale na tom videu už někdo pracuje, takže brzy zveřejním. Dnes zveřejním zatím jednu krátkou část, něco přes 10 minut, z té konference, kterou už někdo jiný přeložil. Hezký den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů