Corbettův report: Sucho, výsev mraků a nadcházející války o vodu

Ve zkratce...

Globální klimatické události, ke kterým v současné době dochází, možná nejsou důsledkem vaší uhlíkové stopy, jak se nám média snaží namluvit. Co když to bylo záměrně vyvoláno pomocí technologie modifikace počasí? Více v článku od Corbetta.
Facebook
Telegram
VK

Článek si můžete poslechnout v audio formě:

Článek: Tady je pro vás záhada: proč pokaždé, když MSM (mainstreamová média) informuje o výsevu mraků, považuje to za nějaký šílený nový vynález, který svět ještě neviděl?

Nejnovější příklad tohoto jevu najdete v článku Čína zasévá mraky, aby doplnila zásoby vody v řece Jang-c‘-ťiang, který byl 18. srpna zveřejněn na CNN.com, baště pravdy. V tomto článku hodném Pulitzerovy ceny se objevuje informace, že „čínská letadla vypouštějí na oblohu tyče, aby přinesla více srážek do klíčové řeky Jang-c‘-ťiang, která zčásti vyschla“.

No, já nikdy! Co si vymyslí příště, Mabel?!

Samozřejmě, že jen o pár odstavců později přiznávají, že se nejedná o žádnou novou, nejmodernější technologii, ale o velmi starou myšlenku, která se v praxi používá již téměř sto let. Proč tedy trvají na tom, že budou o výsevu mraků informovat, jako by se modifikace počasí nikdy předtím nepoužívala?

Souvisí to s tím, že nevysychá jen řeka Jang-c‘-ťiang, ale i klíčové vodní toky v regionech po celém světě? A co to znamená, když se miliony a miliony lidí současně potýkají s nedostatkem vody?

Pojďme to zjistit, ano?

Problém: sucho, sucho, všude!

Obsah obrázku text, země, exteriér

Popis byl vytvořen automaticky

Jak už my, poslušní, oddaní a věrní čtenáři CNN.com, víme, v Číně panuje sucho. Konkrétně voda v některých úsecích Jang-c‘-ťiang – nejdelší řeky v Asii a sedmé největší řeky na světě podle objemu vody – klesla na nejnižší úroveň od počátku vedení záznamů, což ovlivnilo zásobování vodou pro 830 000 lidí a narušilo zavlažování 644 667 hektarů zemědělské půdy.

Vysychání Jang-c‘-ťiang však neohrožuje jen pitnou vodu a zavlažování; povodí Jang-c‘-ťiang se podílí až 45 % na čínské ekonomické produkci. Zajišťuje totiž životně důležité nákladní lodní trasy a vodní energii pro rozsáhlé oblasti produktivní ekonomické zóny země. Kromě ohrožení úrody v povodí řeky Jang-c‘-ťiang tak sucho vedlo také k pozastavení nákladní dopravy a omezení dodávek elektřiny.

Ale jakkoli je toto sucho špatné, je to jen jedna ojedinělá událost v Číně, že?

Špatně. Jak nás informují ochotní novináři ze CNN, světové řeky vysychají kvůli extrémnímu počasí“ (ale ukážou vám, jak šest z těchto řek vypadá z vesmíru!).

V současné době totiž na celé severní polokouli panuje sucho. Například obyvatelé Londýna se potýkají s přísnými omezeními dodávek vody, protože hladina Temže dosahuje dvacetiletého minima. Jak uvádí CNBC:

Britská společnost Thames Water ve středu oznámila, že příští týden začne platit dočasný zákaz používání vody v Londýně a údolí Temže, a to s odkazem na [. . .] „Nejsušší červenec od roku 1885, nejteplejší teploty v historii a nejnižší hladina Temže od roku 2005 vedly k poklesu hladiny v nádržích v údolí Temže a v Londýně.

A nezapomeňme na zbytek Evropy. Řeky po celé Evropě byly „zdevastovány historickým suchem„, Loira, Pád, Dunaj a další proslulé evropské řeky dosáhly historicky nízké hladiny (a odhalily potopené nacistické lodě). Když musí francouzští zemědělci přestat vyrábět sýr, je to zlé.

Bohužel situace není lepší ani v Africe, kde v současné době hrozí v oblasti Afrického rohu sucho a hladomor. Nejhorší sucho v regionu za posledních více než 40 let vedlo v oblasti Afrického rohu již k pátému neúspěšnému období dešťů v řadě, což ohrožuje zásobování potravinami milionů lidí, kteří již nyní čelí velkému hladu. (Ale nebojte se, Afričané! Prostě si vyhrňte rukávy a nechte si dát injekci! WHO má lék na sucho!)

A co Severní Amerika? Hádáte správně. Sucho.

V tomto případě se řeka Colorado potýká s historickým suchem. úředníci varují, že pokud nedojde k výraznému snížení spotřeby vody v povodí, hrozí samotnému systému řeky Colorado „katastrofický kolaps“.Zajímavé je, že tento nedostatek vody vede k dalšímu úderu do již tak problémového potravinového řetězce, protože američtí farmáři kvůli vodní krizi zabíjejí vlastní úrodu a prodávají krávy.

Mohl bych pokračovat, ale představu máte. Řeky po celém světě právě teď vysychají, protože bohové počasí se na nás zlobí, že jezdíme auty. Kéž by s tím někdo mohl něco udělat!

„Řešení”: Modifikace počasí

Obsah obrázku obloha, exteriér, planina, letící

Popis byl vytvořen automaticky

Ukázalo se, že Číňané se při řešení svého problému obracejí k podivné, neotřelé a mýtické technice známé jako „vysévání mraků“. Jak nás ochotně informuje CNN, tato praxe spočívá v zasévání mraků tyčinkami jodidu stříbrného, které mají vyvolat dešťové srážky:

Tyčinky jodidu stříbrného – které jsou obvykle velké jako cigareta – se vystřelují do existujících mraků, aby pomohly vytvořit ledové krystalky. Krystalky pak pomáhají mraku produkovat více deště, čímž se zvyšuje jeho vlhkost a pravděpodobnost uvolnění.

Jak říkám, opakovači z MSM mají tendenci tuto myšlenku čtenářům předkládat jako nějaký nový vynález pokaždé, když o ní informují… a informují o ní poměrně často. Nevěříte mi? Podívejte se například na tohle a tohle a tohle a tohle a tohle a tohle. A to je jen to, na co jsem přišel při jednom jednoduchém vyhledávání na CNN.com!

Je tedy velmi zvláštní, že pokaždé, když tento příběh přepisují, jej prezentují jako neověřenou experimentální myšlenku, i když připouštějí – jako ve svém nejnovějším článku na toto téma – že „setí mraků se praktikuje již od 40. let 20. století“.

Výsev mraků skutečně není nová myšlenka. Ve skutečnosti, jak jsem v průběhu let podrobně informoval, nejenže se výsev mraků používá již od 40. let 20. století, ale je to jen jedna z řady technologií modifikace počasí, které se používají k úpravě (a dokonce i k vyzbrojení) počasí již více než sto let.

Již koncem 40. let 20. století zkoumal americký matematik John von Neumann pro americké ministerstvo obrany modifikaci počasí a její potenciální využití ve válce s klimatem. V 50. letech 20. století prováděl první experimenty s průtrží mračen Wilhelm Reich a v roce 1956 psal Dr. Walter Russell o možnostech úplné kontroly počasí. V 60. letech 20. století Dr. Bernard Vonnegut, bratr slavného spisovatele, výrazně zdokonalil tehdy používané techniky tím, že do směsi pro výsev mraků použil krystalky jodidu stříbrného. Hygroskopické vlastnosti jodidu stříbrného zajišťují, že se částice vody rychle spojí s jeho krystalickou strukturou.

Není překvapením, že se tento nápad téměř okamžitě začal aktivně využívat ve vojenství. V letech 1967 až 1972 provádělo americké letectvo operaci Popeye, vysoce utajovaný program vyvolávání deště, který byl nasazen v jihovýchodní Asii „ve snaze zpomalit pohyb severovietnamských vojsk a zásobování přes síť Ho Či Minových stezek“. Program byl natolik utajovaný, že o jeho existenci nevěděl ani ministr obrany prezidenta Nixona Melvin Laird, dokud o něm neinformoval tisk. Kdo tedy přerostl ministru obrany přes hlavu, aby schválil a koordinoval program vyzbrojování počasí? Henry Kissinger, samozřejmě.

Podle Seymoura Hershe, který o tom informoval deník The New York Times v roce 1972:

„Taková věc byla bomba a Henry o ní informoval jen ty, kteří to museli vědět,“ řekl jeden dobře postavený vládní úředník s odkazem na Henryho A. Kissingera, prezidentova poradce pro národní bezpečnost.

Ano, ten Henry Kissinger.

Nemějte však obavy. Odhalení programu vyvolalo takové mezinárodní pobouření, že OSN v roce 1977 zavedla úmluvu zakazující používání technologie modifikace životního prostředí ve válce. USA tuto úmluvu ratifikovaly v roce 1980, takže se už nikdo nikdy nepokusil upravovat počasí pro válečné účely. (Lhali by vůbec světoví vůdci veřejnosti o něčem takovém?)

Kromě vojenských výhod, které modifikace počasí přináší, však existují také potenciální finanční výhody. Tolik událostí v průběhu lidské činnosti závisí na krátkodobém počasí a dlouhodobých klimatických jevech, že schopnost určit (nebo dokonce ovlivnit) jeden z nich by mohla být nesmírně cenná. Například pojišťovny mohou přijít o miliardy (a průmyslová odvětví spojená s rekonstrukcí o tytéž miliardy) pokaždé, když se silná bouře dostane na pevninu v obydlených oblastech.

Proto by nemělo být překvapením, že se vyvinul trh s „deriváty na počasí“, který velkým finančním institucím umožňuje vydělávat na sázení na počasí. A nemělo by nás překvapit ani to, že tento trh z velké části založila nechvalně proslulá korporace Enron, která je napojená na globalisty.

Možná právě tato historie je důvodem, proč MSM předstírá šok pokaždé, když se objeví myšlenka výsevu mraků. Podívejte se, co ti blázniví vědátoři vymýšlejí teď! Zřejmě se ho pokusí použít k vyčištění oblohy na tenisový zápas ve Wimbledonu! Páni, co vymyslí příště?!

Ano, samozřejmě, že establishmentový tisk svým čtenářům opět lže a zamlčuje jim dobře zavedenou technologii, aby jejich vládní páni mohli věrohodně popírat, že za rozsáhlé klimatické jevy může člověk. Rozsáhlé klimatické události, jako je například sucho na celé polokouli.

Místo toho mohou současný nedostatek vody klidně svést na globalistický strašák „globální oteplování“. To, že se řítíme do éry nedostatku vody, sucha, hladomoru a moru, je jen náhoda. A odpovědí na tuto krizi je další modifikace počasí!

Ale proč, ach proč, ptáte se, by se vlastně snažili záměrně vyvolat sucho v celosvětovém měřítku? Jistě, dává smysl použít takovou technologii proti konkrétnímu nepříteli, ale proč by ji někdo nasazoval proti celému lidstvu? Je ve hře nějaký širší záměr?

Výsledek: Přicházející války o vodu

Obsah obrázku exteriér, pobřeží

Popis byl vytvořen automaticky

Pamětníci Corbett Report si jistě vzpomenou na rozhovor s Dr. Timem Ballem, který jsem vedl v roce 2012 v rádiu Corbett Report na téma Peak Water a Agenda 21. Dr. Ball ve zkratce předpovídal, že globální nedostatek vody bude použit jako klacek, který vežene svět do náruče Agendy 21 OSN (jak se nazývala předtím, než se z ní stala Agenda 2030).

Koncept nedostatku vody, který je příčinou geopolitických konfliktů, není sám o sobě ničím novým.

V roce 2003 vydal Colin Mason, australský novinář, spisovatel a politik narozený na Novém Zélandu, knihu Spike 2030: Odpočítávání do globální katastrofy (revidovanou a znovu vydanou pod názvem Krátká historie budoucnosti: Přežití Spiku 2030 v roce 2006). Kniha předpovídala, že do roku 2030 se sejde šest faktorů, které způsobí změny – samozřejmě včetně globálního nedostatku vody – a zcela změní svět. Ačkoli se nejedná zrovna o mezinárodní bestseller, objevuje se v online knihovně CIA. Proč? Protože to byla jedna z 39 anglicky psaných knih, které byly nalezeny v osobní knihovně Usámy bin Ládina v Abottábádu. (Nebo to alespoň tvrdí ředitel Národní zpravodajské služby.)

Zkušení pozorovatelé syrské války si také vzpomenou, jak se řada médií snažila prosadit myšlenku, že příčinou války nebyl zdokumentovaný zásah vnějších sil v zemi, ale vážný nedostatek vody v roce 2006. Jak v roce 2013 „informovalčasopis Smithsonian:

Ničivé sucho v Sýrii, které začalo v roce 2006, donutilo mnoho zemědělců opustit svá pole a odejít do městských center. Existují důkazy, že tato migrace podnítila tamní občanskou válku, v níž zahynulo 80 000 lidí. „Měli jste spoustu rozzlobených nezaměstnaných mužů, kteří pomohli vyvolat revoluci,“ říká Aaron Wolf, odborník na vodní hospodářství z Oregonské státní univerzity, který často navštěvuje Blízký východ.

Hmmm. Zdá se mi, že „některé důkazy“ v tomto odstavci dělají hodně těžkou práci, ale nejsem „odborník na vodní hospodářství“, který často navštěvuje Blízký východ jako Aaron Wolf, takže co já vím?

A v roce 2018 tým výzkumníků ze Společného výzkumného střediska Evropské komise publikoval v časopise Global Environmental Change článek, v němž předpovídá, že do roku 2050 bude hlavním faktorem geopolitických konfliktů „vodohospodářské riziko“. Jinými slovy: „Války budoucnosti se budou vést o vodu, nikoli o ropu.“

Myšlenka, že nedostatek vody může vést k válkám o vodu, tedy není ničím novým. Ale teď se na chvíli pobavme nad tou bláznivou myšlenkou, že možná – jen možná – globální klimatické události, ke kterým v současné době dochází (včetně rozsáhlého nedostatku vody, ke kterému dochází po celém světě), nejsou důsledkem vaší uhlíkové stopy. Co když – a já vím, že si troufám – to bylo záměrně vyvoláno pomocí technologie modifikace počasí, kterou, jak víme, americká armáda a další země světa aktivně zkoumají už nejméně 80 let? Co by to znamenalo?

Rozhodně by to vytvořilo vhodný důvod pro OSN a další rádoby světové kontrolory, aby zasáhli a začali omezovat produktivní lidskou činnost ve jménu naší záchrany před bohy počasí. Klimatické lockdowny, které zachrání situaci! Kdo to mohl předvídat?

Zní to přitažené za vlasy? Jak si začínají všímat i komentátoři hlavního proudu, krize v zásobování vodou není náhodná. Je to výsledek pečlivě naplánovaných vládních opatření, nečinnosti a omezení. Například v reakci na nedávný článek v deníku Telegraph, který tvrdil, že „britská vodní krize by měla být považována za hrozbu pro národní bezpečnost„, jeden z uživatelů Twitteru upozornil:

Poslední velkou vodní nádrží vybudovanou ve Spojeném království byl Carsington v hrabství Derbyshire. Byla otevřena v roce 1991, tedy před 29 lety. Počet obyvatel byl 57,42 milionu. Nyní máme o 10 milionů lidí více a jejich počet roste. Kromě dalších faktorů si jen počet obyvatel žádá zvýšení kapacity vodních zásobníků [sic].

A pokud stále věříte, že vlády dělají vše pro to, aby ochránily své obyvatele před touto ekologickou katastrofou, máme pro vás další záhadu: Pokud Čína používá výsev mraků, aby ukončila sucho na Jang-c‘-ťiang, proč to nedělají všichni ostatní?

Odpověď je zřejmá: nedostatek vody je krizí záměrnou, stejně jako potravinová krize, různé geopolitické krize a hospodářská krize, které se sbíhají, aby nás přivedly do zejícího chřtánu Agendy 2030. A je navržena tak, aby ospravedlnila větší vládní kontrolu nad vámi a vaším životem a nakonec vás zahnala do přísně kontrolovaných městských center, kde vám může být vypnut přístup k životním potřebám.

Musíme čelit chladné, tvrdé realitě: jsme uprostřed třetí světové války, je to válka proti svobodnému lidstvu vedená jeho vlastními vládami, je vedena v utajení a je to válka, v níž se budoucí světovládci neštítí udělat cokoli – dokonce i upravit počasí a zhoršit probíhající mimořádné situace, aby zvýšili svou moc nad lidmi. Dokud si tuto nepříjemnou pravdu nepřiznáme, nic se nezmění.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Po dovolené v horách, bez elektřiny.. (hory, turistika, čistý vzduch, knížka, oheň-teplo, příroda a JÁ) jsem zpět, nahodím sem něco mimo téma, nezapomínejme na ko*kovid podvod!
  Jedna z Covid Show, zdravotníci na dně svých sil a figurína pro televizi musí být..:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2484.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_1233.jpg

  Dnes a denně, další krátké video-ukázky spásných fuckcín:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2939.mp4
  Pfizer vakcína, dítě 6 let:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2932.jpg
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2935.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2936.mp4
  Zavražděna vlastními rodiči:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2856.mp4
  9 let, po vakcíně:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2929.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2931.jpg
  ..stovky lidí denně po celém světě, kdo chce komu kam..:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2801.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2924.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2948.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2923.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2802.mp4
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2832.mp4
  Krevní sraženiny: https://mobile.twitter.com/boom_shanka1/status/1551831662471909376
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2919.jpg
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2920.jpg

 2. geoinziniering je aj masovy vyrub stromov
  lesy – primarny/naturalny regulator pocasia;
  zalesnime Saharu (,Mongolsko…), ako chcel Kaddafi a bude pokoj

 3. S tále větší počet vědců, odborníků a expertů se shoduje, že takzvané “globální oteplování” a další výmysly o změně klimatu jsou jen výmysly. Už nejméně 1200 z nich podepsalo světovou klimatickou deklaraci, která prohlašuje, že “neexistuje žádná klimatická nouze”, navzdory tomu, co tvrdí zkorumpované vlády a instituce.

  Najděte si na internetu globalweatheroscillations a podívejte se na videa. CO2 je stopový plyn, jehož množství je příliš malé na to, aby ovlivnil počasí, kolem 420 částic na milion. 100 000 let stará data z ledových jader a další data ze dna oceánů ukazují, že CO2 historicky následuje změny teploty o stovky let.
  Teplotní cykly způsobené vzdáleností Země od Slunce, změnami sklonu Země, změnami úhlu oběhu Měsíce kolem Země, změnami sluneční aktivity, sopečnými erupcemi atd.
  Nedávné teplejší období bylo jen obdobím teplotního vzestupu, které nyní končí pro další chladné období trvající přibližně sto let.
  Změny klimatu nejsou nic nového ani způsobeného člověkem, pokud to ovšem nedělají elity pomocí chemických stop apod.
  Podvodem elit bylo globální ochlazování až globální oteplování , nyní změna klimatu. Budou lhát a manipulovat do posledního dechu života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů