Dr. Palevsky – Hliník ve vakcínách souvisí s vážnými onemocněními

Ve zkratce...

Dr. Palevsky sdílí svůj pohled na to, jak hliník ve vakcínách ve formě nanočástic může způsobovat vážná onemocnění.
Facebook
Telegram
VK

Dr. Palevsky: Před chvílí jste slyšeli, že hliník nepředstavuje riziko kvůli tak malému množství a že by na tom nemělo záležet. Ale druh hliníku, který se dává do vakcín, je odlišný druh hliníku, než který se nachází v přírodě. Tomuto se říká nanočástice. Nanočástice se velmi pevně vážou na bakteriální antigeny, virové antigeny, antigeny potravinových bílkovin, a jakékoliv další kontaminanty ve vakcínách, o kterých nemusíme vědět. Víme, že nanočástice mají tu biochemickou vlastnost, že jsou schopny vstoupit do mozku.

Nezhodnotili jsem bezpečnost hliníkové nanočástice a kam směřuje, když se dostane do těla, a jestli se dostane do mozku. Patří ingredience vakcín do mozku? Ne. Dostávají se do mozku? Nikdo to nikdy nestudoval, ale pokusy na zvířatech za použití stejných chemikálií, které jsou ve vakcínách, které dáváme dětem, názorně ukazují, že ingredience z vakcín vstupují do mozku. Tuto informaci ignorujeme.

V Evropě jsou vědci, kteří studovali hliníkové nanočástice a dokázali, že v mozku mohou zůstat celé roky a desetiletí. Jsme svědky prudkého šíření neuro-rozvojových poruch u dospělých lidí včetně Alzheimerovy choroby. Jeden z hlavních faktorů, který nachází v mozcích lidí, kteří trpí Alzheimerem, jsou hliníkové nanočástice, které přímo souvisí s vakcínami, které lidem dáváme.

Nikdy jsme nestudovali, jestli hliník, který se nachází ve vakcínách, se dostává do mozku, a nikdy jsme neměřili, jestli v mozku zůstává, a co způsobuje, pokud v mozku zůstává, ale víme, že vakcíny mají způsobit zánět v těle. Ale více než polovina našich dětí trpí chronickými záněty.

A nikdy jsme si nedovolili si položit otázku: Pokud vakcíny způsobují dočasné záněty, způsobují nadále chronické záněty? 1 z 5 dětí trpí neuro-rozvojovou poruchou, 1 z 10 trpí poruchou pozornosti (ADD) a hyperaktivitou (ADHD), 1 z 35 trpí autismem, 1 z 11 astmatem a 1 z 20 do věku pěti let trpí záchvaty. Autoimunitní onemocnění exponenciální narůstají a zjišťujeme, že viry a bakterie, které vpichujeme do těla, společně s adjuvanty, tvoří něco s názvem molekulární mimikry. To znamená, že tělo vidí ty viry, myslí si, že jsou „cizí”, ale ve skutečnosti nachází kousky těch virů, které se shodují s kousky vlastních buněk. A imunitní systém nerozděluje mezi tím, co mu bylo řečeno, aby odmítlo, a sebou.

Takže se obrátí proti sobě, což způsobí autoimunitní onemocnění. Víme to o vakcíně proti hepatitidě B, víme to o HPV vakcíně Gardasil, a víme to o vakcíně proti chřipce. Nadále jednoznačně tvrdíme, že vakcíny byly efektivně studovány, a že jsou bezpečné, což není pravda.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Zkuste se podívat na práci pana prof. Chris Exley který se věnuje výzkumu hliníku více než 35 let. Posledních víc než 10 let u lidí. Zkoumal výskyt hliníku v mozcích autistů. Viz tuším asi práce z roku 2018.Aluminium in brain tissue in autism
    Matthew Mold et al. J Trace Elem Med Biol. 2018 Mar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů