David Icke – Žádné roušky nosit nebudu

Ve zkratce...

David Icke v tomto videu vysvětluje, proč žádných nařízení, konkrétně nošení roušek, se neřídí a žádné roušky nosit nebude, i když jsou povinné.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Já tyto věci odhaluji už 30 let a pobízím lidi, aby se nepodvolili vlastnímu zotročení, tak v žádném případě se nepodvolím vlastnímu zotročení. Jakou bych pak měl důvěryhodnost? Žádných nařízení se tedy neřídím. Pokud mně budou chtít nadále nějak omezovat do té míry… a to je jejich plán, pokud jim to projde… je to v jejich scénáři… že všichni budou muset nosit venku roušky.

Ve skutečnosti na Floridě jsou na veřejných pozicích šílenci, kteří říkají lidem, aby nosili roušky u sebe doma, pokud tam je někdo, kdo tam obvykle není. Pokud to udělají… pokud řeknou, že nemůžeš odejít z domu bez roušky, já pochopitelně budu chodit ven z domu, protože banda psychopatů a idiotů, což je kombinace těch, co tohle dělají, mě nepřinutí být v domácím vězení. Budu tedy chodit ven a žádnou roušku mít nebudu. A co se stane pak, se stane.

Pokud mi dají pokutu, zaplatím ji. „Dáme vás do vězení,” klidně, do toho, protože já se vám nepodvolím. Naprosto chápu… proč se lidé dívají na tuto situaci s rouškami a říkají: „Vím, že je to nesmysl. Vím, proč to dělají. Ale musím chodit do práce a živit rodinu. Musím tohle dělat, abych uživil rodinu.” To naprosto chápu. Neříkám, že protože to dělám já, že by to měli dělat všichni ostatní, a že jsou špatní, pokud to nedělají. Říkám, že to je moje osobní volba.

Ze dvou důvodů. 1. Pokud pobízím lidi, aby se nepodvolili vlastnímu zotročení, musím jít příkladem. A zadruhé, dělám to pro vlastní sebeúctu. Nějací psychopati ve stínech skrze idioty ve vládě mi budou říkat, že musím nosit obličejovou plenku? Cože?! V žádném případě! Tento týden jsem na internetu zveřejnil fotku Borise Johnsona, britského premiéra, a Matt Hancocka, ministra zdravotnictví, a ani jeden z nich nic neví o zdraví, jen čtou scénář. Je poněkud pozoruhodné, že tito dva lidé, kteří z hlediska pochopení toho, co se děje, neví absolutně nic, nařizují něco, čím se lidé musí řídit.. tito dva idioti… a desítky milionů lidí se tím řídí!

Jestli se vám líbí překlady na této stránce, budu rád za vaši podporu této činnosti. Dělám ji dobrovolně a ve volném čase. Vaše podpora mi umožňuje nadále pokračovat, děkuji! PODPOŘIT PROJEKT

Kde to podle tebe skončí s takovou mírou podvolení? Tím chci říct… chápu, proč se lidé podvolují. Musí živit svoje rodiny, atd. To chápu… neodsuzuji to. Ale musím říct tohle. Pokud se nepřestaneme podvolovat svým vlastním zotročením, jako nyní, tak ani nechci pomýšlet na to, kam tohle spěje. Čím déle to tak necháme, tím extrémnější to bude a bude více toho, s čím se budeme muset potýkat v mnohem extrémnější situaci. Protože tento kult, který je za tím vším, tlačí na bránu, a pokud tam není žádný odpor, jde k další bráně, na kterou zatlačí, a pokud tam není odpor, jde k další.

Přesně tento proces jsme viděli od chvíle, kdy celé tohle začalo. Neustále tlačí na bránu. Lidé v Británii se pochopitelně ptají, proč dělají roušky povinné teď, když už jsme měsíce v této tzv. krizi, když úmrtnost klesá, a k důvodům, proč klesá, se dostaneme. Proč to tedy dělají? Protože kdyby na nás vrhli úplně vše na začátku, a pokud by neplatili odškodné těm lidem, kteří přišli ne o zaměstnání, ale o svoji práci, kvůli karanténě a uzavření podniků, a jsou stále oficiálně zaměstnaní, ale nepracují, takže vláda jim dává nějaké peníze… kdyby to neudělali, tato karanténa a krize by už dávno skončila.

Protože by od lidí přišla taková reakce… zaprvé: Jak uživím svoji rodinu? A pak další věci… roušky, udržování rozestupů… kdyby to vše na nás vrhli současně. narazili by na velký odpor. Oni to ví, protože svět manipulují psychologicky. Je to o ovládání lidského vnímání. Tohle je, co dělají. Zavedeme tohle, jako karanténu, „Právě zavádíme karanténu, abychom zamezili šíření.” Pamatuješ?

To bylo někdy… někdy v historii. Říkali, že to nebude na dlouho, jen k zamezení šíření. Takto lidi na to navykneš. Pak zavedeš další věc, na kterou lidi navykneš, a pak zavedeš další… Součástí scénáře, kdy zavádí roušky a začínají lidi potlačovat doslova vizuálně, ničí jejich individualitu… Má to také symboliku… proto jsem o symbolice toho tolik napsal… a proč okultní a satanské skupiny a tajné společnosti používají symbolismus. Je to jejich jazyk. Symbolismus je totiž jazykem podvědomí.

Snaží se dostat do podvědomí lidí, protože ví, že jakmile do podvědomí zasadí myšlenky, vnímání, předsvědčení, začnou prosakovat do vědomé mysli, a člověk si bude myslet, že to jsou jeho závěry, jeho myšlenky a vhledy, jeho rozhodnutí.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Nesouhlasím – kdo se bojí, nosí roušku neprůchodnou pro viry- zájemcům pošlu návod, kdo má jiný názor nenosí nic nebo rybářskou síť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů