Dr. Mercola – Důležitý vzkaz k vakcínám – „Tohle je kulturní válka”

Ve zkratce...

V naší společnosti probíhá „kulturní válka” na poli vakcín a informacích o zdraví. Poslechněte si tento důležitý vzkaz o vakcínách a této problematice.
Facebook
Telegram
VK

PS: Video je z roku 2019

Přepis:

Dr. Mercola: Probíhá kulturní válka, tajná dohoda mezi mnoha průmysly a vládními regulačními agenturami, která vede k potlačování pravd o důležitých věcech týkajících se zdraví. Pokud tohle potlačování bude pokračovat, postupně bude narušovat naše soukromá, individuální práva, naši svobodu, za kterou naši předci tak tvrdě bojovali, a narušuje je opakovaně a neustále. Následující video od Barbary Lo Fisherové je jedno z nejsilnějších videí, jaké jsem kdy viděl, a snad vás inspiruje, abyste se přidali k boji… přidali se do armády, abyste se připojili k jejímu vakcinační portálu, abyste mohli být aktivní ve své místní oblasti a pomoct zabránit tyranské vládě, aby nám vzala tolik základních svobod. Podívejte se na tohle úžasné video.

Barbara Lo Fisherová: Démonizace rodičů a informovaných lékařů, kteří kritizují vakcinační vědu a vládní politiku, je jen špičkou kopí ve větší kulturní válce, která probíhá v této a ostatních zemích, kde ekonomicky stabilní, dobře vzdělaní lidé, začínají chápat, že jsou terčem zneužívání korporacemi, které uzavřely obchodní dohody s vládami. Kulturní války v 21. století jsou o tom, jestli první lidské právo, právo na individuální autonomii, přežije, nebo jestli autoritářský stát bude vlastnit naše děti, a mít moc na to, odstranit občanské svobody a obětovat životy určitých lidí ve jménu toho, co ti, co řídí stát, považují za větší dobro společnosti.

Lidské právo na autonomii chrání jedince a zranitelné menšiny před diskriminací a zneužíváním ze strany státu. Kdo má morální právo, nebo by měl mít právní autoritu požadovat, aby matky a otcové šli proti svému svědomí a riskovali život svých dětí, nebo v případě odmítnutí čelili potrestání? Jaká vládní politika vyžaduje takový druh nedobrovolného obětování? A jaká vláda požaduje, aby informace o rizikách a neúspěších farmaceutického produktu byly cenzurovány a utajovány před lidmi, kteří jsou nuceni ten produkt používat?

Neexistuje důležitější svoboda než svoboda se rozhodnout, kdy a z jakého důvodu jste ochotni riskovat svůj život nebo život svého dítěte. Vzdáváme se vlastního práva na autonomii na vlastní riziko. Nehledě na to, kde nebo v jakém století žijeme, výsledek vakcinační kulturní války rozhodne, co to znamená, být svobodný. Protože pokud stát může označit, vyhledat a přinutit jedince udělat něco proti jejich vůli, aby si nechali píchnout biologický materiál se známou a neznámou toxicitou, pak nebude žádný limit, jaké individuální svobody stát může zítra vzít ve jménu většího dobra.

Martin E. Muller prorocky varoval, že postupné utlačování těmi, co řídí autoritářský stát, bude umožněno popíráním, nezájmem a strachem. Řekl: „V Německu nejprve přišli pro komunisty. Neozval jsem se, protože jsem nebyl komunista. Pak přišli pro Židy, a já se neozval, protože jsem nebyl Žid. Pak přišli pro odboráře, a já se neozval, protože jsem nebyl odborář. Pak přišli pro katolíky, a já se neozval, protože jsem byl protestant. Pak přišli pro mě… a v tu dobu už nezbyl nikdo, kdo by se ozval.” Američané… tohle je naše chvíle.

Pomoct rozhodnout výsledek velmi reálné kulturní války, která hrozí zničením dlouho držených hodnot a přesvědčení, které jsou ztělesněny v Listině základních práv a svobod americké Ústavy, aby nás chránily před tyranií. Listina základních práv a svobod tvrdí, že máme přirozená práva, dnes známá jako občanské svobody nebo lidská práva, která patří každému z nás a nikdy by neměla být z žádného důvodu odebrána. Rozhodnutí je pouze na vás. Žít svobodně, nebo zemřít jako otrok. Nenechte nikoho, aby vám odebral vaši svobodu myslet, mluvit a řídit se úsudku svého svědomí. Využijte portál NVIC.org ke kontaktování svých zákonodárců.

Braňte svobodu a vzdělejte svoji rodinu, přátele a vůdce ve své komunitě. Navštivte NVIC.org a registrujte se k našemu newsletteru, abyste nehledě na to, co se stane v příštích týdnech a měsících, nepřišli o kontakt s námi. Buďte ti, kteří nikdy nemusí litovat, že jste dnes neudělali to, co jste mohli udělat, abyste zítřek mohli změnit. Je to vaše zdraví. Vaše rodina, vaše volba. Naše mise pokračuje. Žádné nucené očkování, ne v Americe.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů