Dr. Byram Bridle – Nebezpečí spike proteinu v covid injekcích (nová studie)

Ve zkratce...

Dr. Bridle hovoří o nové studii a informacích z Japonska prokazující, že spike protein, který tělo produkuje po covid injekcích, je jako takový toxický, dostává se do krevního oběhu a akumuluje se v některých orgánech, a nejvíce ve vaječnících u žen. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Alex Pierson: Tyto dny mluvíme hodně o vědě, která přichází rychle a zběsile. Hodně lidí se ptá… hm, dobrá otázka… Vakcíny, jsou bezpečné pro děti? Zcela nepochybně existuje tlak na to, aby děti nad 12 let byly co nejdříve očkovány, ale… Ne všichni jsou s tím v pohodě, a to se nemusí jednat zrovna o odpůrce očkování. Spousta rodičů je nervózních z toho, že by se něco mělo aplikovat do jejich dětí. A pak jsem četla, že bylo několik tuctů případů srdečních poruch mezi teenagery a mládeží, což momentálně řeší Izrael. Zabývají se… a zveřejní z toho výsledky… důvodem, proč převážně chlapci, ne všichni, okolo 22 let a mladších prodělávají zánět srdečního svalu. Jeden až čtyři dny po očkování se u nich projeví problémy s dýcháním, pociťují únavu a specifickou bolest na hrudi. Je to mírné, takže zatím nikdo neonemocněl nebo nezemřel, ale chcete vědět, co tedy nevíte, pokud toto chce někdo aplikovat vašim dětem.

Pozvala jsem si dr. Byram Bridleho, docenta virové imunologie na univerzitě v Guelphu. Pane doktore, vy jste byl vždy velmi otevřený a upřímný v těchto záležitostech, nejste ani v nejmenším odpůrce očkování, ale co vy si myslíte o tomto zánětu srdečního svalu, a myslíte si, že je to nějaký problém?

Dr. Bridle: Děkuji za pozvání do vysílání Alexo, jak jste sama řekla, sám jsem obecně velmi pro očkování, ale vždy se musím ujistit, že vědecký výzkum byl učiněn správně a následujeme vědecký výzkum opatrně před tím, než můžeme zavést očkování veřejnosti. Doufám, že budu mít dostatek času na vysvětlení Alex, chtěl bych ti předem i tvým posluchačům oznámit, že to, co teď budu povídat, vás může vyděsit.

Tohle je nejnovější vědecký poznatek, máme několik klíčových vědeckých informací, ke kterým jsme se před pár dny dostali, které teď vysvětlily konečnou příčinnou souvislost, takže nyní rozumím já a moji mezinárodní spolupracovníci tomu, kde se právě nyní nacházíme, a proč se tyto problémy objevují mezi všemi těmito vakcínami. A vysvětlení je tak trochu děsivé, takže vás na to připravuji.

Ale všechno vám postupně vysvětlím, vědecké podklady, o kterých se budu bavit, které jsou podložené vědeckými daty, a dovol mi, abych tě znovu ujistil, že to, co vám povím, je vědecky kompletně podložené recenzovanými vědeckými studiemi ve velmi známých, a velmi respektovaných vědeckých časopisech. Mám všechny tyto informace u sebe, a chtěl bych je všechny sepsat do jednoho dokumentu, který doufám, budu moci velmi široce rozšířit. Takže vy a vaši posluchači budete mezi prvními z veřejnosti, kteří tyto závěry uslyší.

Alex Pierson: To zní velmi zlověstně.

Dr. Bridle: Je to tak, jak je to. SARS-COV-2 na svém povrchu má spike protein.

Tento spike protein je to, čím dokáže infikovat naše těla. To je důvod, proč jsme použili spike protein v našich vakcínách. Vakcíny byly používány k tomu, aby naše buňky vyprodukovaly tento spike protein, s tím, že pokud jsme schopni vyvolat imunitní reakci na ten protein, můžeme zajistit ochranu našeho těla před infekcí tímto virem. To je teorie, která je podstatou pro vakcínu. Nicméně, když jsme onemocnění studovali, pokud onemocníte covidem-19, tak všechno, co jste teď vyjmenovala, problémy se srdcem, problémy s kardiovaskulárním systémem, krvácení a krevní sraženiny jsou stejně tak asociovány s vážným průběhem covidu-19.

A prací na této studii, to, co bylo objeveno vědeckou komunitou, je to, že samotný spike protein je skoro zcela zodpovědný za poškození kardiovaskulárního systému, pokud se dostane do krevního oběhu. A vskutku, pokud purifikovaný spike protein injekčně podáte do krevního oběhu zvířatům, budou mít veškerá možná poškození kardiovaskulárního systému, může projít skrze hematoencefalitickou bariéru a poškodit mozek. Na první pohled se to nemusí jevit jako problematické, protože se tyto vakcíny aplikují do svalu na rameni.

Ale náš předpoklad až doteď byl ten, že všechny tyto vakcíny se chovají stejně jako naše tradiční vakcíny, a že se nerozšiřují nikam jinam než do místa vpichu. Takže zůstávají v našem rameni, nějaké množství proteinu se dostane do lokální lymfatické žlázy, aby se aktivoval imunitní systém. Nicméně, zde je to místo, kde nejnovější výzkum přichází, a to je to, kde se to stává děsivé…

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na tvorbu projektu, děkuji ~

Díky žádosti o poskytnutí informací od japonských regulatorních orgánů, jsem já a moji kolegové měli přístup k něčemu, co se nazývá „studie bio-distribuce“, a to byl první moment, kdy vědci byli schopni vidět, kam tyto mRNA vakcíny putují po očkování. Jinými slovy, je to správný předpoklad, že vakcína zůstává v rameni? Krátká odpověď je, že absolutně ne. Je to velmi znepokojující, spike protein pronikne do krve, cirkuluje v krvi dané osoby několik dní po očkování.

Jak je v krvi, akumuluje se v orgánech jako je slezina, kostní dřeň, játra, nadlevinky, a orgán, který mi dělá opravdu velké starosti, tím, že akumuluje opravdu velkou koncentraci, jsou vaječníky. A existuje také publikace, která byla právě akceptována, vědecká práce právě akceptována k publikování, která to prokazuje, a ta zkoumala 13 mladých zdravotních sester, které obdržely vakcínu od Moderny, což je další mRNA vakcína, kterou máme k dispozici v Kanadě, a oni nám to potvrdili, že našli spike protein v krevním oběhu, tj. v krvi 11 těchto mladých zdravotních sester, které se nechaly očkovat.

Co to znamená? Věděli jsme již dlouhou dobu, že spike protein je patogenní protein. Je to toxin. Může způsobit poškození v našem těle, pokud se dostane do krevního oběhu. Nyní máme jasný důkaz, že vakcíny, které způsobují, aby buňky v našich deltových svalech vyráběly tento protein, tak že vakcína jako taková společně s proteinem se dostane do krevního oběhu. Jakmile se dostane do krevního oběhu, spike protein se může zachytávat na receptorech, které jsou na krevních destičkách, a na buňkách v cévách.

To může způsobit jednu ze dvou věcí. Může to způsobit, že se krevní destičky začnou spojovat, a to může vést ke krevním sraženinám. Proto vidíme problémy s krevními sraženinami v souvislosti s těmito vakcínami, Může to také vést ke krvácení, a to samozřejmě do toho zatahuje srdce, je samozřejmě součást kardiovaskulárního systému, proto vidíme problémy se srdcem.

Protein může také proniknout přes hematoencefalitickou bariéru a způsobit neurologické poškození, to je také důvod, proč fatální případy krevních sraženin se často objevují v oblasti mozku. A dále jsou zde důkazy, ale tato studie ještě nebyla akceptována pro publikování, tato se snaží prokázat, že protilátky způsobené vakcínami, se dostanou do mateřského mléka. Myšlenka byla, že to může být pozitivní záležitost, protože to zajistí nějakou ochranu dětem. Nicméně se také mimochodem prokázalo, že vakcína, mRNA vakcína, se přesune do mateřského mléka, tzn. že dochází k doručení samotného vektoru vakcíny během kojení.

A teď víme, že spike protein se dostane do oběhu, a také, že jakýkoli protein v krvi se dostane do mateřského mléka. Pohledem do databáze nežádoucích účinků ve Spojených státech nacházíme důkazy, že při kojení kojenců byly zaznamenány krevní poruchy ve smyslu krvácení v rámci gastrointestinálním traktu. Takže…

Alex Pierson: Dobře, dovol mi to zde zastavit, protože mi zbývá jen 45 vteřin. Tohle je opravdu děsivé, tohle vyděsí spoustu lidí.

Dr. Bridle: Jistě, ale je důležité, abych dokončil tuto zprávu. To vede samozřejmě k implikacím v oblasti dárcovství krve, zda může očkovaný darovat krev, protože nechceme přenášet tyto patogenní spike proteiny na zranitelné pacienty, kteří dostávají transfúzi té krve.

Je tu implikace pro kojence, kteří jsou kojeni. A má to velmi vážné implikace pro všechny ty, pro které koronavirus není vysoce rizikovým patogenem, a to zahrnuje všechny děti. Krátce. Výsledek toho všeho je, že jsme udělali velkou chybu, kterou jsme si doteď neuvědomili, mysleli jsme si, že spike protein je výborná část fungující jako antigen, nikdy jsme nevěděli, že spike protein sám o sobě je toxin, a že jde o patogenní protein. Očkováním lidí je nevratně očkujeme toxinem. Některým lidem se dostane do krevního oběhu, a to pak může způsobit poškození zejména kardiovaskulárního systému, a mám k tomu ještě mnoho, ale už nemám čas, spoustu dalších legitimních otázek s ohledem na dlouhodobou bezpečnost pro tento typ vakcín. Například ta akumulace proteinu ve vaječnících, moje jedna z otázek je, budeme mladé lidi dělat neplodnými?

Některé z nich. Vím, že z toho můžete mít těžkou hlavu, ale je to venku…

Alex Pierson: Musím to ukončit, potřebuji na vás tak hodinu, když spolu mluvíme. Máte samozřejmě spoustu informací, ale je to jeden názor z mnoha, je to určitě zajímavé, máte na to odlišný pohled, a čas nám ukáže. Ale určitě se znovu uslyšíme, protože se od vás dozvím vždycky velmi zajímavou a jinou perspektivu. Doktore, děkuji vám.

Dr. Bridle: Bylo mi potěšením, opatrujte se.

Alex Pierson: Toto byl Dr. Bridle, kterého jste si přáli slyšet. A opět, to jsou jeho závěry, existuje řada různých lékařských názorů, které mohou vyděsit spoustu lidí, stejně tak jako určitě existuje spousta lidí, kteří nevěří na rychlo vyvinuté vakcíně.

Zdroj

Dokument Evropské lékové agentury k injekci od Pfizeru, kde se zmiňuje akumulace spike proteinu v orgánech

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. Odborníci z České vakcinologické společnosti ČLS JEP a České gynekologické a porodnické společnosti se shodli na tom, že je vhodné očkování těhotných.

  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ockovani-je-vhodne-pro-tehotne-i-kojici-matky-40362153
  Doporučení ale platí pouze pro vakcíny mRNA, tedy od společností Pfizer/BioNTech a Moderna. Kvůli vzácnému nežádoucímu účinku, tvorbě krevních sraženin, čeští vakcinologové nedoporučují, aby byly těhotné ženy očkovány vakcínami vyrobenými společnostmi AstraZeneca a Johnson & Johnson.

  Opak toho co říká doktor ve videu, naskýtá se otázka, dělají to pro peníze? Bojí se o práci? Nebo jsou prostě jenom zlý a zvráceni a chtějí škodit a ubližovat?

 2. Jak dlouho ještě?Jak dlouho bude tahle lež o patogenních virech ničit naše zivoty?
  Resim dilema….Lze ten doktor, nebo je oběti teto lži?
  Myslim ze lze.Ten firework kreativity,když mluvi o tom jak funguje mechanismus intoxikace spikem a co se děje v tele….hovadina na hovadine!
  Ne vse ,co zpochybňuje současný narativ,je opravdu na naší, lidske straně! Nemyslím si,že je radno čemukoliv dnes věřit beze zbytku.
  Mam podezření ,ze kazda informace je nakazena! ….www….tak se v kabale píše 666…Není to náhoda!

 3. Já nechápu, čím lidé myslí, asi ničím. Je vidět, jak si váží zdraví. Společnost je postavená na hlavu, nikdo nechce nic slyšet, přečíst, jako stádo ovcí jdou na popravu. Média lžou, vláda stojí za houby, z EU máme diktátorství, ale máme slavnou demokracii. Živíme hromady nepřizpůsobivých, platíme prohrané arbitráže, nechali jsme si rozkrádat majetek, prodali půdu cizincům a ještě budeme živit migranty. Lidé věří vakcínám, zdravý, neočkovaný člověk je pro ostatní debil. Očkujte se, aby svět byl zase normální. Do háje copak je normální být očkovaný svinstvem a v kině sedět s rouškou na hubě? Jsem již starší a mé děti mají začínající rodiny. Blbci, nechali se naočkovat a pokud bude třeba, dají očkovat má malinká vnoučátka. Pěkně mě to štve. Dochovala jsem 5 lidí a nerada bych se dívala svým potomkům do rakve. Nic, co jim pošlu o covidu si nepřečtou, zkrátka jsem pro ně hloupá, stará máma. Oni mají vysoké školy a já jsem ta méně inteligentní, která se nenechá očkovat. Pracuji na recepci jedné velké společnosti, celé dny jezdím do domácností dělat pedikúru. Nevím co je být bez práce a covidu jsem neměla. Štve mě přístup hodně mladých ke svému životu. Každý svého štěstí strůjce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů