Dr. Carrie Madej – Transhumanismus, vakcína na covid-19 a člověk 2.0

Ve zkratce...

Proč se tak rázně prosazuje očkování proti covidu-19? Jaké zájmy a cíle za tím stojí? A jaké nové technologie tato nová vakcína bude mít? Dr. Carrie Madej dává do souvislostí novou vakcínu proti covidu-19, téma transhumanismu a jak je na nás, abychom se rozhodli, kam chceme, abychom se jako lidstvo vydali.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Co říkáte na změnu z člověka 1.0 na člověka 2.0? A co to znamená? Změna z lidí, jak se teď známe, na lidi 2.0 souvisí s transhumanismem. Pokud ten výraz neznáte, jde o to, že vezmete lidi, jak se dnes známe, a spojíte je s umělou inteligencí. Něco jako být v Matrixu, pokud jste ten film viděli. Může se vám to zdát super… Možná získáme nějaké nadlidské schopnosti, možná budeme moct na něco myslet a ono se to stane, možná budeme mít nějaké skoro nadlidské fyzické schopnosti.

To je ta myšlenka, kterou vidíte ve sci-fi filmech. Když jsem nad tímto tématem přemýšlela, říkala jsem si, že to nás čeká až za spoustu let v budoucnosti. Nicméně tato otázka, tato myšlenka, už není budoucností, ale přítomností. Musíme se rozhodnout. Zjistila jsem, že se o tom musíme rozhodnout, protože jsem zkoumala navrhovanou vakcínu proti covidu-19. Tohle je moje varování pro svět. Zkoumala jsem pro a proti… a děsí mě to. Chci, abyste o tom věděli… musíte mít přehled, protože tato nová vakcína není jako normální vakcína proti chřipce. Tohle je něco jiného, něco naprosto nového, něco naprosto experimentálního na lidské rase.

A není to jen o tom, že jde o jinou vakcínu. Tato vakcína obsahuje technologie, které mohou velmi rychle změnit způsob, jakým žijeme, kým jsme, a čím jsme. Někteří lidé, jejichž jména nejspíše znáte, jako Elon Musk, zakladatel SpaceX a automobilky Tesla, nebo Ray Kurzweil, jeden z hlavounů v Googlu. Tohle jsou samozvaní transhumanisti. Věří, že bychom měli přejít do člověka 2.0 a jsou toho velkými zastánci. Jsou i další lidí, které možná znáte, kteří jsou v tomto zapletení. Měli byste si je vyhledat.

Asi nejsnazší způsob, jak vám to vysvětlit, je ukázat to na jedné firmě, co vyrábí vakcíny, povědět vám trochu o historii a jak tu vakcínu chtějí vyrábět. Podle mě to bude říkat mnohé. Například firma Moderna je jeden z favoritů pro vakcínu proti covidu-19. Měli byste vědět, že Modernu založil člověk z Harvardu, Derek Rossi. Tomuto výzkumníkovi se úspěšně podařilo vzít modifikovanou RNA a přeprogramovat s ní kmenovou buňku v těle a změnit její funkci. Ve skutečnosti ji udělal geneticky modifikovanou.

Prokázal, že lze něco geneticky modifikovat za použití modifikované RNA. Na tomto konceptu založili firmu Moderna. Je takovým nováčkem. Neexistuje tak dlouho. Ve skutečnosti předtím nevyráběla žádnou vakcínu pro lidi. Nikdy předtím nevyráběla léky pro lidi. Tohle bude jejich poprvé. Musíte vědět, že Moderna byla v poslední době ve zprávách, protože jako ostatní společnosti urychluje výrobu vakcín. Přechází z první fáze do druhé fáze velmi rychle. Ve skutečnosti ve svých experimentech přešla z první fáze do třetí fáze od března tohoto roku do současné doby, poloviny srpna 2020. To je neuvěřitelné… obvykle to trvá 5 nebo 6 let.

Jak jsou tohle schopné dělat s daty o bezpečnosti, které potřebujeme? Chci, abyste věděli, že v 2. fázi testují pouze na 30-45 lidech. Moderna ve svých testech použila pouze 45 lidí. A u vakcíny s vysokou dávkou, 100 % těch lidí utrpělo systémové vedlejší účinky. 100 %. A to pouze ty krátkodobé vedlejší účinky.

U vakcíny nízké dávky 80 % lidí utrpělo systémové vedlejší účinky. Ani nevíme, jaké mohou být dlouhodobé vedlejší účinky. Potřebovali bychom delší dobu… možná roky. Ale na základě dřívějších zvířecích studiích za použití této technologie víme, že můžete očekávat zvýšenou míru onemocnění rakovinou, nárůst mutantních genů… mutogeneze… také nárůst autoimunitních reakcích. Například v některých studiích na fretkách zjistili, že když fretky vystavili viru poté, co dostali vakcínu proti tomu viru, utrpěly přehnanou imunitní reakci… ve skutečnosti to fretkám ublížilo. Trpěly více plicními záněty, měly více plicní tekutiny, dokonce měly problémy s játry. Ublížilo jim to.

Měly špatnou reakci na vakcínu. To jsou dlouhodobější reakce, které se mohou u této vakcíny projevit, ale nemáme k tomu ještě žádná data. Není to tedy bez rizika. Jak to tedy dělají? Navrhují, aby se použila destička… vysvětlím vám, jak by tu vakcínu podávali. Existuje tzv. mikrojehlová destička. Vyvinuli ji na MIT. Tvrdí, že ji lze snadno vyrábět ve velkém, proto tuto technologii navrhují, protože se tak může rychle vytvořit spousta vakcín. Také si ji můžete podat sami.

Myšlenka je, koupit si něco jako náplast, kterou vám doveze Amazon, UPS nebo jiná dodávková služba, vyndáte ji z balíku, umístíte ji takto na svoji dlaň, odlepíte ji a voalá… jste očkovaní. Jak je to možné? Tato náplast obsahuje malinkaté jehlice, malinkaté jehly. Tento princip se vyvinul na základě uštknutí zmije. Takže je to jako malinkaté uštknutí hadem. Tvrdí, že tyto malinkaté jehlice ani moc neucítíte, a v nich se nachází materiál s názvem hydrogel, a uvnitř toho hydrogelu se nachází enzym luciferáza a také samotná vakcína. Co to všechno je?

Nejprve dostáváte vakcínu, která má modifikovanou RNA nebo DNA. Název MODeRNA znamená „modifikovaná RNA”. Myšlenkou je, mikrojehly propíchnou vaši buněčnou membránu a tento syntetický kus RNA… je to kód pro část viru, nebo mohou použít syntetickou DNA… a tohle se dostane do vašich buněčných jader a vaše tělo by ji začalo číst a začalo tvořit více té části viru. Proč bychom chtěli vytvořit více částí viru? Myšlenka je taková, že vaše tělo si na něj zvykne, bude vědět, jak si proti němu vytvořit protilátky a bude mít lepší reakci T-buněk. A jak tomu viru budete v budoucnosti vystaveni, vaše tělo už bude vědět, jak s ním bojovat, a bude na něj lépe reagovat.

To je ta myšlenka. Problém v tom je ten, že používají proces s názvem transfekce. Transfekce je způsob, jakým tvoříme geneticky modifikované organismy. O tom ovoci a zelenině určitě víte. Není tak zdravé jako normální, divoký typ ovoce a zeleniny. Můžete to vztáhnout na člověka… pokud budeme geneticky modifikovaní, nebudeme tak zdraví. Nemáme na to dlouhodobé studie… to je neuvěřitelné. Výrobci vakcín tvrdí, že tohle naši DNA, náš genom, nebude měnit. To není pravda.

Pokud tímto procesem tvoříme geneticky modifikované organismy, proč by to stejné nezpůsobilo lidem? Nevím, proč to říkají. Když se podíváte na definici transfekce, dozvíte se, že to může být dočasná změna v buňce. Na to podle mě spoléhají výrobci vakcín… že je to dočasné. Nebo je možné, že ta změna bude stabilní, dostane se do genomu, a bude tak stabilní, že se začne replikovat, když se bude replikovat genom, což znamená, že se to stane trvalou součástí vašeho genomu.

To je risk, který podstupujeme. Může to být dočasná nebo trvalá změna. To bychom ale upřímně poznali až za roky. Máme tedy něco, co může změnit náš genom. Je to možné. Další věc… Pokud mění genom, jaký to může mít efekt? Už jsem zmínila některé vedlejší účinky, ale také musíme vědět, že tohle je syntetický kus DNA nebo RNA.

Pokud se dostane do genomu člověka… je syntetický… není přirozený. Když se podíváte na usnesení nejvyššího soudu ohledně syntetické DNA nebo genů, lze to patentovat a patenty mají majitele. Co to pro nás znamená? Co když se to dostane do našeho genomu? Znamená, že Moderna nebo Nadace Billa a Melindy Gatesových nebo ministerstvo obrany… všichni ti lidé, kteří stojí za patenty, budou nějakým způsobem vlastnit část našeho genomu? Je to možné… musíte to vědět. To je jedna část tohoto systému podání… jen jedna. Teď vám řeknu o další. Další částí systému podání je enzym luciferáza. Patentovali ho a pojmenovali luciferáza.

To jméno se mi nelíbí. Luciferáza, protože má bioluminiscenční vlastnosti, což znamená, že dokáže produkovat světlo… má zdroj světla. Tohle vše by bylo pod vaší kůží a vy byste to neviděli. Luciferáza je myšlenka… chtějí mít jistotu, že jste očkovaní. Nevěří lékařským záznamům, nevěří vašemu tvrzení, že jste očkovaní. Chtějí mít jistotu, že došlo k úspěšné transfekci, k úspěšné modifikaci genu. Takže můžete mít speciální aplikaci, kterou oskenujete oblast těla, a pokud máte v sobě luciferázu, ukáže se digitální kód, digitální otisk nebo vzorec. Něco, co ukáže, že jste byli očkovaní.

Uchovává vaše záznamy o očkování a také vám dává ID. Číslo, čárový kód, značku… ať tomu chcete říkat jakkoliv… tetování. To vše je stejná věc. Nyní jste jako produkt. To tedy máme. Třetí věcí je hydrogel. Hydrogel je ve skutečnosti vynález DARPY, Agentury ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty. Tohle je něco jako taková sci-fi skupina z ministerstva obrany USA. Jsou výrobci různých fantastických vynálezů. Jeden z nich je hydrogel. Na YouTubu si můžete vyhledat Profusa, což je jedna ze společností, pak DARPA, hydrogel… najdete krátké klipy, kde tento hydrogel popisují. Hydrogel je nanotechnologie, mikroskopičtí roboti.

Jestli se vám líbí překlady a tvorba na tomto webu, zvažte podporu chodu tohoto projektu, děkuji. David.
PŘISPĚT NA PŘEKLADY

A tito malí roboti… vím, že to zní šíleně, i pro mě, ale je to možné. Tito malí roboti se mohou rozložit, znovu složit a spojit se k vytvoření různých věcí. Tento hydrogel je ve skutečnosti nanotechnologií… je to něco robotického, něco s umělou inteligencí, má to schopnost se napojit na umělou inteligenci. To znamená, že ten hydrogel bude schopen získávat informace z našich těl, shromažďovat je, a napojit se na váš chytrý telefon, napojit se na internet a nějaké jiné chytré zařízení. Jakmile se tohle stane, bude to vaší součástí už nepřetržitě.

Zamyslete se nad tím. Představte si, jak nám to okamžitě může ovlivnit naše soukromí. Okamžitě to může změnit naši autonomii. Okamžitě to může změnit naše svobody. Tato věc může měřit váš krevní cukr, kyslík, krevní tlak… dobře, to zní super. Ale také může měřit spoustu dalších věcí. Říkají, že může měřit vaše emoce, váš menstruační cyklus, vaše aktivity. Vaše živiny v těle… jestli jste si vzali léky. Potenciálně, jestli jste si vzali nezákonné drogy. Potenciálně to může měřit cokoliv ve vašem těle. Kam jdou všechny tyto informace? O tom se nemluví. Kdo tyto informace bude chránit? Pro co je budou používat? Tohle jsou vážné věci.

Navrhuje se, aby tohle vše bylo v další vakcíně. Další věc je ta, že tento hydrogel a propojení s umělou inteligencí, tak jako s mobilem můžete posílat zprávy a emaily, ale také je můžete přijímat. To znamená, že můžeme přijímat informace. Jaké informace se do nás budou vracet? Budou ovlivňovat naši náladu? Naše chování? Bude ovlivňovat způsob, jaký myslíme, nebo naše vzpomínky?

Pokud jste neviděli film Matrix, měli byste se na něj podívat. Podle mě je v něm něco pravdy. U této vakcíny vidím spoustu špatných věcí. A vidím, že v médiích se o tom nemluví. Mám pocit, že tyto společnosti nám přímo lžou, když říkají, že to nemůže ovlivnit naši DNA. Protože podle všech definicí, které používají, tohle může ovlivnit naši DNA. Chci tohle video udělat krátké, abych vyjádřila jasně to, co chci. Chci, abyste si udělali vlastní průzkum. Musíme se zamyslet, jestli vážně chceme přejít z člověka 1.0 do člověka 2.0.

Dovolte mi vám říct, že za těmito vakcínami stojí dost velká jména. Vždy uvidíte ministerstvo obrany USA. Někdy DARPA, jak jsem říkala. Proč má armáda prsty v našich vakcínách? Všude kolem toho vidíte Nadaci Billa a Melindy Gatesových. To jméno najdete téměř vždy. Vraťme se k Nadaci Billa a Melindy Gatesových. Chci, abychom se podívali na to, za čím ten muž stojí. Gates pochází z rodiny eugeniků. Co znamená eugenika? Kontrola populace. To znamená, že na planetě je moc lidí. Je důležité tohle vědět. Bill Gates na kameře prohlásil, že si myslí, že s velmi dobrou novou vakcínou můžeme pozemskou populaci snížit o 10-15 %.

No… kdo zůstane a kdo půjde? A kdo je on, aby o tom rozhodoval? Nemá zkušenosti z medicíny, žádný výcvik v epidemiologii, vědě… není doktor. Je softwarový inženýr. Také bych ráda, abyste si uvědomili… vždy se dívám na to, kdo v tom má osobní zájmy, jaké jsou jejich motivace, jaké jsou jeho motivace? Už známe jeho rodinné pozadí. Přijde mi velmi znepokojující, že DARPA, tato armádní agentura, a také Nadace Billa a Melindy Gatesových, se velmi zajímají o tzv. technologii „genového pohonu” neboli technologii „genového zániku”. Je to přesně to, jak to zní. Za použití genetických mutací, za použití například transfekce, můžete z planety vyhubit celý druh.

Navrhují například, aby se tato technologie použila na komárech v Africe. Ale náš svět je křehký ekosystém. Kdo může rozhodovat o zániku jednoho druhu? Zničením jednoho druhu můžete ovlivnit celý ekosystém. Když vyhubíte celý druh, ovlivníte celý ekosystém. Je to velmi křehká rovnováha… a kdo bude rozhodovat, kdo půjde pryč a kdo zůstane? Kdo má tyto znalosti? Proč o tom nemluvíme? Pokud tohle můžeme udělat hmyzu, můžeme to udělat zvířatům nebo lidem. Mluvím o tom, protože pokud tyto agentury, které stojí za těmi vakcínami, také stojí za touto technologií, svěřili byste jim svoje zdraví, svoji rodinu, svoje děti?

Navíc výrobu těch vakcín urychlujeme… jaká je za tím motivace? Musíme se nad tím vážně zamyslet. Také jsem dříve říkala, že musíme vědět, že aspoň v USA prošly zákony, které zprošťují výrobce vakcín odpovědnosti za škody způsobené lidem. Pokud lidi zemřou, ochrnou nebo budou zmrzačeni, na tom nesejde… nemáte východisko a oni si svůj profit i tak nechají. Nemají tedy motivaci, aby tu vakcínu udělali bezpečnou. Také chci, abyste věděli, že zákon Emergency Preparedness Act, ve kterém se říká, že nám mohou vnutit vakcínu… Nemohou nám vnutit vakcínu, pokud pro covid-19 existuje funkční léčba.

Chci, abyste věděli, že doktoři po celém světě jsou cenzurovaní ohledně možností léčení covidu-19 nebo jeho prevence. Pokud existuje skutečná léčba nebo prevence, nemohou nám vnutit tuto vakcínu. Chci to zmínit, protože jaká je za tím motivace? Je to vážně v zájmu našeho zdraví? Jako doktorka nevidím, jak tohle může být v zájmu zdraví celého světa. Podle mě je za tím jiný motiv, jiná agenda. Čím více to zkoumám, tím více to vidím. Ponechám vás s tímto… chci tohle video udržet krátké, abyste tyto informace mohli vstřebat a zamysleli se nad nimi. Vážně se chcete stát člověkem 2.0? Podle mě to není fantazie, kterou vidíte ve filmech. Musíme se spojit.

Musíme sjednotit naše hlasy, protože lidé u moci, kteří se starají o naše zdraví, nejednají v našem nejlepším zájmu. Ale společně máme sílu. Společně je náš hlas silný. Doporučuji vám, abyste kriticky mysleli, zkoumejte sami tyto věci, přidejte se ke skupinám ve svém státě, oslovte svoje zákonodárce a řekněte jim: Ne. Ne těmto experimentům na lidech. Ne narušení soukromí. Ne cenzuře. Jsme suverénní lidské duše a musíme si svoje práva vzít zpět. Děkuji za poslouchání. Natáčím svoje videa vždy s největší láskou a klidem. Děkuji.

Dřívější video od dr. Carrie Madej

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Díky Davide ❤️ SKVĚLÉ.
  Mám LÉK i prevenci na ozařování 5G,
  jemuž 🐑🐑🐑 říkají COVID 19,
  i na ostatní hrozby. A taky ZDARMA 🙂
  Po 60 – ti LÉTEM VÝZKUMU,
  oznamuji lidstvu: Jedinou obranou proti
  COVIDU = 5G aj. Hrozbám Satana a jeho
  Squadry, je:
  TRVALE SE UDRŽUJ VE VYSOKÝCH VIBRACÍCH
  FREKVENCE Lásky ❤️…
  Jen TO, Ti GARANTUJE MAXIMÁLNÍ OCHRANU STVOŘITELE CELÉ EXISTENCE.
  Ostatní 🐑🐑🐑= biblické PLEVY,
  PŮJDOU ZASE A ZNOVA DO KOMÍNŮ…
  Jako VŽDY A NAVĚKY.
  Tento Matrix, je totiž KONCENTRAČNÍ TÁBOR DR. MENGELU a my jsme zde ve skutečnosti pouze laboratorní krysy !
  Všechny ostatní Pohádky jsou bludy a nesmysly
  pro 🐑🐑🐑 ve FEMA CAMPU ZEMĚ.

 2. Zdravím Vás Vážení, 

  teď je stále Kovid 19, na prvním pořadí.Ale co známá, zbytečná, předčasná úmrtí – v EU včetně ČR – PŘES 1000 LIDÍ DENNĚ,NA EMISE – EMISE Z DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ ?
  MUSÍME ČEKAT, AŽ TO BUDEME MY, NEBO NĚKDO Z NAŠICH BLÍZKÝCH ?
  Přitom už  je, jednoduché a rychlé řešení – v ČR – PATENT !A v tom je ten problém !Jednoduché a rychlé – „nikdo nechce, ani slyšet“ !  “ Vyvolení “ , by přišli o miliardy EUR  ! ! !Přesto, že to hned začne SNIŽOVAT EMISE Z DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ,A I U SEKAČEK A TRAKTŮRKŮ NA TRÁVU A MOTOROVÝCH PIL, KTERÉ ANI ŽÁDNOU NORMU NEMAJÍ,(např. jedna sekačka vytvoří víc emisí, než třeba autobus),A TÍM, I SNIŽOVAT ÚMRTNOST A NEMOCI – VŠEM LIDEM.U VOZIDEL A LODÍ, NA NAFTU, BENZÍN A LPG – PRODLOUŽÍ TO DOJEZD,TO BY UVÍTALI VŠICHNI PODNIKATELÉ A I OSTATNÍ UŽIVATELÉ,(snížené emise, umožní vjezd do „emisních částí měst),A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ, TO I PODSTATNĚ POMŮŽE V ZEMĚDĚLSTVÍ,NAPŘ. PRODLOUŽENÝ DOJEZD, MŮŽE UMOŽNIT, NÁVRAT K HLUBOKÉ ORBĚ !A NEMOHU ZAPOMENOUT, NA PODSTATNÝ VLIV NA PŘÍRODU ! ! !
  Pracuji na tom už přes 5 roků,a po jednání v Praze – na ČEPRU ….
  …. zpráva po mém jednání sJanem Duspěvou ….

  „Možnosti využití aditiva BEP pro plnění závazků plynoucích z legislativy EU“


  p. M.Bartoš

  ČEPRO: J.Duspěva, J.Němec

  a tedy potvrzené …. 
  od cepra ,Jan Duspěva – jeho zpráva :

  ……………………………………………………..

  – Možnost plošného nasazení BEP?

  Dostupné technologie v ČR, 

  umožňují plošné nasazení aditiv do kapalných motorových paliv.

  Jan Duspěva …………………..
  …. a ani toto, zatím, nepomohlo k rychlému a jednoduchému zavedení do praxe.
  Ale co známá, zbytečná, předčasná úmrtí – v EU včetně ČR – PŘES 1000 LIDÍ DENNĚ,NA EMISE – EMISE Z DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ ?

  Proto se obracím na Vás , mimo jiné, také zástupce všech lidí.
  Mohli by jsme se někdy sejít, třeba v Praze ? 

  Pomůžeme společně všem lidem !

  V dokonalé úctě,
  Milan BartošSemily – Praha.
  Tel.: 776 10 70 56

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů