Technologický reset (1. část)

Ve zkratce...

V první polovině dvoudílného seriálu o tom, co Klaus Schwab nazývá technologickým resetem (neboli čtvrtou průmyslovou revolucí), se podíváme na některé klíčové osobnosti a typy technologií, které mění svět, jak ho známe.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 30. července 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Schwab – mysliet je pre neho narocne, preto je treba nicit, kontrolovat; namiesto pomoci konaju hermetizaciu informacii.
  Harari – uz iba z prveho pohladu je poznat, ze je telesne chory (mentalne asi tiez – pocit bozej vyvolenosti).

  Technologie su zavisle na externej (elektrickej) energii, centralizacii umelej inteligencii.
  Vyhodou zivych bytosti je, ze ich existencie su zavisle iba na rastlinach, preto bezi kontrola pody/gmo.
  Ich sen nebude uspesny (aj keby eliminovali majoritu), kedze nema oporu v rovoji slobodneho a uvedomeleho(informovaneho) bytia.
  Jedna sa vyhradne o zabavu bohatych, ktori sa nudia namiesto, aby sa celozivotne vzdelavali v tvorbe. Uvedomele Tvorit (so vsetkymi interakciami) je totizto daleko narocnejsie(bozie) ako „nicit podla ich detskych snov“.

 2. Jenom dotaz , ta epidemie bohů je poslední dobou nějak intensivní. Soros je bůh , Klaus Schwab, Gates je bůh je bůh a objevují se další kteří vědí co je pro lidstvo nejlepší ( ale podle nich ). To je nikdo není schopný je zavřít do blbince?

  1. To by se někdo musel k ním normální dostat. Pokud nejste kanibal, piják krve, pedofil a nemáte milióny na účtě, tak se k nim prostě normálně nedostanete.

   Nehledě na to, že lidé v ČR nejsou schopni ani násilně vzít a zavřít Babiše do klece. Když se jim servíruje pod nosem a co během covidu dělal za svinstva ve jménu WEF.

  2. Dobry vecer, pěknej dokument. Kdo víme, víme, a tohle už je jen doplňková informace. Já nevím jak vy, ale mě se vůbec technologie nelíbí, w už vůbec jí nepotřebuju!! Tak jak žijeme se mi líbí. Mluvit s mým kamarádem, který je živí a hmotný. Tohle všechno co tu placaj ty pedofilové který znásilňují a zabíjejí a unášejí malé děti, jsou všechno sracky!!! Omlouvám se za výrazy, ale jsou to všechno blaboly, sracky, nesmysly!!! Uhlíková stopa? Jaká to hovadina!! Bez uhlíku nic nebude existovat, že tak o něm špatně mluví!!! Výplach mozku nic víc nic míň!! Nechápu, absolutně nechápu, jak a proč tomu lidí věří??!!! Jsou snad tak dementni!???!!! Až sem jsme došli??? Na takovyhle stupeň demence????

 3. Harari by si měl zjistit jak dopadla Atlantida. Taky se snažili zmutovat geneticky humanoidy aby byli poslušní a chtěli ovládnout celou planetu a jak dopadli? Úplně zničený dva světadíly (Atlantida a Lemurie) a jen co po Atlantidě zbylo je bermudský trojúhelník.

  1. Tenhle Harari, když někde mluví ty svoje sračky, protože jinak tomu říkat nemůžu!!! Tak když o tam někde mluví, a ty lidi co tam jsou a poslochaj ho….jsou úplně vymaštěný? Úplně?!!! Nerozumí tomu co jim tam do ksichtu říká? Že je chce zotročit totálně, přes chipy a digitalizaci? Vzdyt to pořád dokola opakuje? A věřím tomu, že ty dementi či tam sedí a poslouchají ho, protože jinej výraz pro tyhle lidi nemám!!! Mu ještě tleskají!!! Určitě!!! Je to nad moje chápání tohle všechno co se děje poslední 2 roky a půl!!! Absolutně to nechapu. Nejsem Albert Einstein ale rozumím tomu perfektně…mluví o nemocech, drogách atd….oni to všechno tvoří a propagujou!! Pak přichází se zázračným resenim?!!! Nemam slov!! Žiju bez léků, bez očkování, bez testu, jsem na tom perfektně v mých 42 letech!! 6 let jsem nebyl u doktora!! Prozřel jsem lži matrixu už davno!!! To co mě vážně znepokojuje je fakt, že lidská hloupost mě stahuje dolů s ní a s nimi!!!

   1. To, co píšete, je skvělé. Ale jen pro Vás. Lidé, bohuel jsou nedokonalí, a většina slyšela zpívat Sirény, ty mytické (Seirénes) a bez premýšlení se nechají vést jejich zpěvem ke zkáze. Nicméně, mnoho lidí se začíná probouzet. Právě teď. A je na nás, abychom je z toho vlivu dostali. Alespoň ty, na které stačíme. Je prostě třeba aktivně bojovat. Jeden za všechny a všichni za jednoho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů