Dr. Kaufman odhaluje: Úmrtnost na covid-19 je zkreslená. Testy jsou neúčinné.

Ve zkratce...

Doktor Kaufman odhaluje, že testy na covid-19 jsou neúčinné a zkreslují výsledky. Prostudoval studie a zjistil, že vědci covid-19 ani neizolovali a tudíž se neví, jestli nějaký covid-19 vůbec existuje a způsobuje onemocnění.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Dr. Kaufman odhaluje: Počet úmrtí na covid-19 je zkreslený. Testy jsou neúčinné.

Brian: Tohle je London Real, jsem Brian Rose a mým dnešním hostem je dr. Andrew Kaufman, americký doktor, profesor psychiatrie, molekulární biolog a soudní znalec. Studoval jste na Duke, MIT a lékařské univerzitě Jižní Karolíny, kde jste prováděl a publikoval výzkum, přednášel studentům a občanům. Během této pandemie covid-19 popíráte mainstreamová média tvrzením, že koronavirus není příčinou nové nemoci, že nejsou důkazy o vyšší úmrtnosti, a že moderní medicína je hlavní příčinou úmrtí. Dnes se těším na necenzurovanou konverzaci o pandemii covid-19, o vědě za tímto virem a globálním narušení občanských práv. Dr. Kaufmane, vítejte v London Real.

Dr. Kaufman: Děkuji, Briane. Je mi potěšením.

Brian: Než začneme, chci vás přivítat na platformě digitální svobody, což je nezávislé technologické řešení od lidí pro lidi. Je exkluzivně dostupné na našem webu. Všechny diváky bych rád poprosil, aby tohle video sdíleli a dali lidem vědět, co tady děláme. Doktore, přísahal jsem vám, že nic z tohoto rozhovoru nebude vystřiženo, a že kdokoliv se může podívat na plnou verzi zdarma bez cenzury na londonreal.tv/kaufman. Díky štědrým příspěvkům desetitisíců lidí z celého světa, také známými jako armáda London Real… pokud chcete být zakladateli platformy digitální svobody, navštivte londonreal.tv/freedom. London Real je platforma zastávající svobodu projevu od roku 2011. Doktore, jsem moc rád, že tu dnes jste. Asi se do toho můžeme rovnou pustit. Chci vědět, co tím myslíte, když říkáte, že nejsou důkazy, že by koronavirus způsoboval nemoc?

Dr. Kaufman: To je skvělá otázka. Prozkoumal jsem veškeré studie, ve kterých vědci tvrdí, že našli důkazy nového viru, a tvrdí, že ho izolovali, a v podstatě jsem zkontroloval jejich postupy a porovnal je s historií prokazování toho, jak viry a ostatní mikroby způsobují nemoci, a jak se identifikují. Obeznámil jsem se s postupy a jak fungují. Zjistil jsem, že pomocí těch vědeckých postupů, které v těch všech studiích byly použity, by nebylo možné vir izolovat, pročistit ho a prokázat, že vůbec existuje. Ve skutečnosti udělali takové dvě věci. První souvisí s genetickým materiál a druhá souvisí s izolováním virové částice. Budu o nich mluvit odděleně. Nejprve budu mluvit o genetickém materiálu.

Obecný postup, který používají, je, že identifikují někoho s nemocí, kterou nedokážou vysvětlit, tak jak se stalo s první skupinou pacientů ve Wuhanu v Číně, ale provedlo se to i na ostatních místech na světě. Těm pacientům odebrali plicní tekutinu, což dělají pomocí invazivní metody, kdy vám skrze ústa nebo nos zavedou optické lanko do plic, stříknou do nich trochu tekutiny, trochu promíchají a pak ji znovu vysají. Takový vzorek by obsahoval směs různých věcí. Je to velmi znečištěný vzorek, takže by obsahoval sekrece z té oblasti jako hlen a také směs různých buněk, naše plicní buňky a imunitní buňky. Také by obsahoval různé mikroorganismy, které jsou normálně přítomné v našich tkáních, jako bakterie a plísně. Zjistilo se také, že plicní tekutina obsahuje volný genetický materiál. Také by obsahoval tzv. exozomy, které mají vlastní genetický materiál. O těch řeknu víc za chvíli.

Odebrali tedy vzorek plicní tekutiny, která má genetický materiál z mnoha zdrojů, a přidali do ní enzym, který vstřebává buněčné membrány, což v podstatě umožní uvolnění DNA a RNA do roztoku, aby mohli provádět další analýzy. Pak identifikovali sekvenci RNA, o které tvrdí, že je z třídy koronavirů. Ale protože je tento vzorek znečištěný a obsahuje mnoho zdrojů RNA, je nemožné zjistit, jaký je její původ. Pokud by si chtěli být jistí, že pochází z viru, vzali by tu plicní tekutinu a přefiltrovali ji, protože filtrací můžete pročistit virové částice, protože jsou mnohem menší než jakékoliv jiné buňky, i bakteriální buňky.

Typicky pak použijete odstředivku s gradientem hustoty, což vytvoří pás částic, který lze snadno vysát do pipety. Pak byste z těch částic mohli extrahovat genetický materiál a říct, že pochází z těch částic. Ale v případě znečištěného vzorku s mnoha zdroji genetického materiálu, nemůžete vědět, odkud ten materiál pochází. Jejich řešení tohoto problému bylo, porovnat identitu sekvence této RNA s ostatními známými sekvencemi RNA. Konkrétně ji porovnali s virem SARS-COV1, což byl virus údajně zodpovědný za epidemii SARS v roce 2003. Tvrdíte údajně. Jde o to, že při tehdejších experimentech používali stejné postupy. Jinými slovy, také získali genetický materiál ze znečištěného vzorku, takže původ toho viru není jasný.

Tohle lze vystopovat zpět k původním studiím, ze kterých jsem zjistil, že pokaždé používali stejné postupy. Ale jak řekli, že tento virus představuje koronavirus, a že souvisí s virem SARS-COV1… ve skutečnosti tento virus nazývají SARS-COV2… dospěli k tomu tím, že se podívali na identickou povahu jejich sekvencí. Objevili, že je identický asi z 80 %. Na základě toho řekli, že s tím musím souviset, tak ho nazvali SARS-COV2. Ale pokud se podíváte na genetickou sekvenci mezi lidmi a šimpanzi, zjistíte, že je z 96 % identická. Očividně nejsme stejní jako šimpanzi a nikdo by netvrdil, že náš genetický materiál je součástí druhu šimpanzů. Přesto používají sekvenci, která má pouze 80% identičnost oproti 96 %, a na základě toho tvrdí, že se jedná o koronavirus.

Dle mého názoru jde o velmi slabou vědu a bez pročištění vzorku plicní tekutiny nelze určit původ RNA. Použili tu sekvenci k vyvinutí hlavních diagnostických testů, které používají, což je PCR test. Mimo mnohé jiné problémy v používání PCR testů, jednoduše nevíme, co tím testujeme, protože neznáme zdroj toho genetického materiálu.

Brian: Dobře, takže testují lidi a dostávají výsledky… výsledky nezbytně nesouvisí s tím, že testovaná osoba má cokoliv, co může souviset s potenciální příčinou nemoci. Můžete mít „falešné pozitivní výsledky” kvůli jiným věcem z minulosti. Včetně možná vakcín proti chřipce nebo nachlazení, apod., a teď vás označí, že máte covid-19?

Dr. Kaufman: Je dost možné, že tato RNA pochází z našich vlastních buněk. Pozitivní výsledek testu může ukázat, že jsme změřili vaše vlastní RNA. Ve skutečnosti nevíme, co to je, a zdá se, že to nesouvisí se skutečnou klinickou nemocí. Spousta lidí, co jsou bez symptomů a neonemocněli, testují pozitivně na covid-19. Stejně tak mnoho lidí, kteří jsou nemocní a mají symptomy, testují negativně. Jelikož nevíme, co testujeme, myslím si, že nemůžeme věřit výsledkům těchto testů.

Brian: Když tedy lidé umírají a jsou nemocní, a teď se nám říká, že byli pozitivně testováni na covid-19… když tu byl David Icke před 3 týdny, zmiňoval vás a váš výzkum, mluvil o exozomech, o kterých si můžeme promluvit… David mi důkladně vysvětlil, jak média nikdy neříkají: „Někdo zemřel na covid-19,” ale, „zemřel po pozitivním testu na covid-19.” Teď se stalo meme, které se rozšířilo už i mezi veřejnost… manželka zastřelila doma manžela kvůli karanténě kvůli covid-19, tak proto zemřel na covid-19. Skoro to není směšné, že se to stalo vtipem, protože veřejnost podle všeho ví, že vše se teď označuje, že souvisí s covid-19.

Dr. Kaufman: Ano, přesně tak. Je důležité se na tuto skutečnost podívat, protože tohle pochází z nařízení našich veřejných zdravotnických organizací a agentur.

Brian: Také CDC, že?

Dr. Kaufman: Ano. CDC vydalo speciální dokument, návod, jak vyplňovat úmrtní listy. V podstatě se odchýlili od svých obvyklých protokolů, kdy chcete mít určitou jistotu, co byla příčina úmrtí. V nařízení řekli, že i v případě podezření, že covid-19 může být příčina úmrtí, měli byste na úmrtní list uvést covid jako příčinu úmrtí bez dalšího zkoumání. V Minnesotě se vydalo nařízení, co říká, že když někdo zemře a máte podezření, že to možná souviselo s covid-19, že se ani nemáte zatěžovat testováním po smrti, že jen na úmrtní list máte jako příčinu uvést covid-19. Také jsem dostal dokument… myslím, že od zdravotnické komise nebo guvernéra NY, což byl dopis lékařům, ve kterém stály pokyny, že když probíhá zdravotní krize, obvykle těla lidí, u kterých se podezíralo, že příčina úmrtí souvisí s danou krizí, se posílají na pitvu.

Ale v tom dopise se psalo, že v tomto případě se nemá nikdo na pitvu posílat. Že je prostě mají označit za úmrtí na covid-19. Jediný důvod, proč si myslím, že by takové nařízení vydali, je ten, že kdyby je poslali na pitvu, nejspíše by zjistili, že zemřeli na něco běžného. A to by negativně ovlivnilo čísla, pokud se snažíte vytvořit dojem, že na covid-19 umírá spousta lidí. Jelikož kvůli těmto nařízením nemůžete věřit číslům ohledně počtu úmrtí…

Brian: Jen chci rychle zmínit, že jsem viděl několik rozhovorů s doktory, kteří mluví o tom, že neexistuje precedens, že by se o příčině úmrtí dohadovalo. Jen se uvedou důkazy. Tohle je poprvé, co jsou pobízeni k tomu, aby do úmrtních listů uvedli covid-19. Jeden doktor za druhým mluví o tom, jak nezvyklé tohle je. Dostal jsem emaily od lidí v Británii o tom, kdy třeba svého 80letého dědečka se selháním ledvin vzali do nemocnice, kde ho přinutili podepsat příkaz „neprovádět resuscitaci”. Později mu řekli, že má symptomy covid-19, a pak zemřel. Rodina se pak dozvěděla, že nebyl pozitivně testovaný a přesto příčinu úmrtí přisoudili covid-19. Tohle slyšíme neustále. Je téměř šokující, tohle slyšet.

Dr. Kaufman: Slyšel jsem případ, kdy jeden člověk zemřel v nehodě na motorce, a na úmrtním listu se psalo, že zemřel na covid-19. Rodiče byli naštvaní, protože tak v souvislosti s nehodou nemohli u policie požadovat právní pomoc nebo získat proplacení od pojištovny, protože příčinou byl uvedený covid-19. To je absurdní.

Brian: Dr. Buttar mi před pár dny řekl, že někdo řídil auto a měl na sobě roušku, a dr. Buttar si myslí, že bychom je vůbec neměli používat, ovlivnil ho nedostatek kyslíku, naboural auto a příčina jeho úmrtí se označila za covid-19. Je těžké vůbec věřit, že se tohle děje.

Dr. Kaufman: Ano. Slyšel jsem spoustu příběhů přímo od lidí… jak si to spojíte s oficiálními dokumenty, zjistíte, že se tohle děje. To je důvod, proč si myslím, že údaje o úmrtnosti přisouzené covid-19 nemohou být přesné.

Brian: Proč se to děje? Proč by někdo jako Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) žádalo doktory, aby falšovali čísla k nafouknutí úmrtí související s covid-19? Ještě v takovém rozsahu a na tak vysoké úrovni?

Dr. Kaufman: Já rozhodně neradím CDC, jak postupovat. Cokoliv, co řeknu, bude z mé strany tak nějak spekulativní, ale z toho, co vím o CDC, mohu říct, že je převážně financované soukromým sektorem. Existuje nadace CDC, a všechny velké firmy reprezentující zdravotnický průmysl, jako farmaceutické společnosti, zdravotní pojišťovny, výrobci lékařských zařízení, jsou ty, které financují CDC. Tyto firmy rozhodně hodně vydělávají na vážné pandemii, kdy prodávají vakcíny, testovací sady, apod.

Myslím si, že nemocnice jsou teď finančně v jiné pozici. Ale zdá se, že všechny politiky, které nařídili, se zdají mít účel, vyvolat dojem, že zdravotní následky této situace s covid-19 jsou horší, než ve skutečnosti jsou. Rozhodně to není založené na realitě. Ve svých 20. letech jsem pár let pracoval pro zdravotnický úřad New Yorku, Byla to pozice sponzorovaná CDC, která se nazývala… zdravotní poradce. Moje práce byla, navštěvovat nemocnice a kliniky v New Yorku a přezkoumávat grafy k identifikování případů AIDS.

Pamatuji si, že tehdy bylo třeba splnit velmi specifická kritéria, abyste případ AIDS mohli kvalifikovat. Musel jsem se lovit spoustu informací, abych zjistil, jestli jsou kritéria splněna, a pokud nebyla, nemohl jsem to nahlásit jako případ AIDS. Způsob, jakým lidem nařizují, aby hlásili případy covid-19, je naprosté odchýlení se od toho přístupu. Je velmi nevědecký a podle mě falešný.

Zbytek epizody najdete na Londonreal.tv.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. – Zdravím Vás : video je opět zajímavé a přínosné /díky/ : mám dotaz, na AE News je nový článek – rozhovor s americkou molekulární bioložkou Dr. Judy Milkovits, součástí je i video s českým překladem /opravdu zajímavé/ : hledám možnost stažení do archívu, na YouTube jsem jej nenašel : ví někdo, kde hledat ? díky – Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů