Případy úmrtí dětí po covid injekci

Ve zkratce...

Souhrn několika případů hlášených úmrtí dospívajících poté, co obdrželi covid injekci. Případy jsou z databáze VAERS.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Zatímco mluvíme o cenzuře, promluvme si o skutečném důvodu, proč Big Tech a komunističtí oligarchové ze Sillicon Valley se zoufale snaží umlčit lidi jako já, jako dr. Jane Ruby, snaží se umlčet americké lékaře z první linie, dr. Simone Goldovou a všechny ostatní, kteří lidi varují před touto injekcí. Nechtějí, aby se odhalil jejich plán depopulace. Tito únosci jsou na útěku a teď známe jejich identitu.

Jediná obhajoba neobhajitelného je mazání slov, umlčování projevu. Důkazů se můžete zbavit, ale stejně za sebou necháte otisky prstů a my vás odhalíme, a Američané nás najdou a zjistí tyto informace. Nebudu se vám klanit, vy zbabělci. Budu chránit ostatní Američany jako svoje bratry a sestry. Budu chránit jejich děti, a to jakýmikoliv prostředky. Pravda je slovo Boží. A ty, Zuckerbergu a ty Dorcey tu pravdu nemůžete popřít.

Co Zuckerberg, Dorcey, Fauci, Biden, Soros, Obama, Gates a ostatní tito zmetci nechtějí, abyste věděli, jsou skutečná data o této mRNA injekci, které se falešně říká „vakcína”. Chtějí, abyste ji dávali svým dětem. Chtějí to, aby světová populace nadále klesala. Vaši synové a dcery budou nečekaně krvácet v mozku nebo se stanou tragicky neplodní, pokud to přežijí. Pokud po té injekci nezemřou.

Nechtějí, abyste to věděli. Proto ukrývají skutečná data, skutečné, ověřitelné… skutečné, ověřitelné a děsivé informace o tom, že tato věc poškodí nebo zabije vaše děti, pokud o tom lidé nebudou vědět. Sdílejte tohle kdekoliv, kde můžete, a pokračujte ve sdílení.

Doložené případy, které prokazují, že nejsme konspirační teoretici, kteří začínají šílet. Nebereme drogy, ani nenosíme alobalové čepice, ale víme o nich a zaléží nám na ostatních Američanech, nehledě na to, odkud ze světa pochází… pokud jsou tady, jsou to bratři a sestry.

I když je můžeme pouze identifikovat jako VAERS ID 1166062-1; věk 5 měsíců. Pacientka 17. března obdržela druhou dávku Pfizer vakcíny, když byla v práci. 18. března její 5měsíční kojenec dostal vyrážku a během 24 hodin byl neutišitelný, odmítal jíst a dostal horečku. Pacientka přivezla dítě na pohotovost na vyšetření, krevní test odhalil zvýšené množství jaterních enzymů. Kojenec byl hospitalizován, ale jeho stav se zhoršoval a nakonec umřel.

VAERS ID 1199455-1; věk 17 let. Pacient ohlásil potíže s dýcháním a bolest hrudi. Utrpěl zástavu srdce a zemřel.

VAERS ID 1218081-1; věk 17 let. Z pitevní zprávy z nemocnice: 10.4.2021 byla v procesu sebe-katetrizace a začala mít potíže s dýcháním. Krátce na to zkolabovala a nedýchala. Přijela záchranka… kromě krátkého období, kdy se tep vrátil, zůstala v PEA, navzdory odhadovaným 45-50 minutám resuscitace… pak zemřela. 17 let stará.

Co třeba VAERS ID 1225942-1; věk 16let. Na jejím životu záleželo. Pacientka byla 16letá dívka, která 19.3. obdržela Pfizer vakcínu na vakcinační klinice a 28.3. byla resuscitovaná po zástavě srdce doma. Pacientka byla umístěna na ECMO a testy odhalily bilaterální velkou plicní embolii jako pravděpodobnou příčinu zástavy. Tohle není můj jazyk… dělám, co umím. Na jejich životech záleželo.

VAERS ID 1242574-1; věk 15 let. Očkovaný Pfizerem, zemřel 20.4.2021. 2 dny po očkování.

VAERS ID 1243516-1; věk 16 let. Hemodynamický kolaps doma. Trvalá zástava srdce vyžadující ECMO. Událost podle všeho sekundární k plicní embolii. Zemřel. Na těchto životech záleželo. Tohle jsou data, která se před vámi snaží ukrýt. Lidi, musíte to říct svým přátelům, sousedům, blízkým, rodině. svým příbuzným, lidem na ulici, své církvi, musíte k nim přijít, zatřást s nimi a probudit je! Protože mainstreamová média tyto věci utajují… jsou to zločinci.

Tito lidé ve Twitteru, Facebooku, Instagramu, YouTube, Google… všichni to jsou zločinci. Jsou součástí plánu. Jsou součástí plánu depopulace, všichni jsou placeni Rothschildy, jsou placeni George Sorosem. Dělají dohody v pozadí, aby chránili svoji pedofilii. Všichni jsou zvrácení! A jim nezáleží na VAERS ID 1243516-1. Nezáleží jim na ní. Nezáleží jim na vašich dětech, nezáleží jim na vás. Záleží jim na moci, penězích a kontrole.

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RouskuDolu.cz
NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů