EXKLUZIVNĚ: Dr. Martin odhaluje, jak covid pandemie byla naplánovaná & jak covid „vakcíny” nejsou vakcínami

Ve zkratce...

Exkluzivní rozhovor s dr. Davidem Martinem, odborníkem na patentové právo, ve kterém na faktech poukazuje na to, že celá covid pandemie byla předem naplánovaná, a že „covid vakcíny” jsou biologickou zbraní. Za překlad děkuji Josefovi T.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Předchozí rozhovor dr. Martina u německého právníka Reinera Fullmiche:

Dr. David Martin & Reiner Fuellmich: Žádný nový koronavirus (a varianty) tu nejsou [exkluzivní rozhovor]

Přepis:

Martin: Ale oni doplnili několik patentových přihlášek, kde konkrétně odkazují na záměrné nebo náhodné vypuštění, omlouvám se, jejich výraz: „úmyslné vypuštění koronaviru.” Takže oni v březnu doplnili neúspěšné patentové přihlášky, aby zahájili proces vývoje koronavirových vakcín. A potýkali se s velmi velkým problémem. Což je, že se spoléhali na technologii, kterou nevlastnili. Dvě kanadské firmy, Arbutus pharmaceuticals a Acuitas phramaceuticals, vlastní patenty na obálky z nano-lipidových částic, které jsou nezbytné pro doručení fragmentu mRNA.

Stew: To byl dr. David Martin ve výbušném rohovoru, který se stal v každém slova smyslu virálním. To, co si z toho odnáším, jako laik, který tohle vyšetřuje a podává o tom zprávy, oslovuje odborníky… toto je absolutně výbušné. To je předem promyšlená masová vražda. Dr. David Martin je s námi dneska, ceníme si vašeho času, je to přesné posouzení, doktore Martine?

Martin: O tom není pochyb, protože pokud vpíchnete známý toxin, a k tomu se dostaneme, když budeme mluvit o smlouvách a zákonech o biologických a chemických zbraních amerických a celosvětových, když vpíchnete známý toxin do člověka, vy vlastně vpichujete smrtící látku, to je co děláte. A nemůžete sedět a schovávat se za fíkovým listem ze závoje a říkat: „..no my to děláme v zájmu lidí,” když víte, vy to víte, ne že máte tušení, vy víte, že to je v mnoha případech smrtelné. Pfizer dokonce prohlásil, že mají akceptovatelnou úmrtnost. Já vám nevím, Stew, vy máte akceptovatelnou úmrtnost? Vy máte něco jako oh, to je akceptovatelné?

Stew: Samozřejmě, že ne. Ale samozřejmě hodně lidí řekne, že u každé vakcíny existují rizika.

Martin: No, ale to není riziko, když víte, že podáváte… a poslechněte si to velmi pozorně, protože to je, kde se ten příběh o RNA rozpadá. Lidé si myslí, že kus SARS koronaviru byl nějak přetvořen na vakcínu. To není pravda. Počítačem simulovaný, umělý, chimérický, počítačem generovaný kód, byl nahrán Číňany v lednu. Byl předán Moderně, aby ho dali do injekce. Tak aby vaše buňky, v případě RNA vakcín, tak aby vaše buňky produkovaly S1 syntézu spike proteinu. Ne ten samotný virus, tak jak jsme kdysi dělali vakcíny, tohle byl počítačový program nahraný Číňany do americké výroby, aby vpíchli stimulant patogenu americké populaci. Poďme to říct, opravdu, opravdu jasně.

Stew: Musíme, protože ten rozhovor, který jste v poslední době měl, byl velmi technický. Díval jsem se na něj, odnesl jsem si z toho, co jsem si odnesl, a jiní lidé si odnesli jiné věci. A dnes chci, aby bylo opravdu jasné komukoliv, kdo má nějaké otázky, že tohle bylo předem plánované.

Martin: Ano.

Stew: Existují patenty, které se, na základě toho, co jste zjistil, datují do roku 2002.

Martin: Ano.

Stew: Minimálně. Tohle je plánovaná genocida. To se nedá jinak…

Martin: Ano, takže vezměme z toho riziko nadsázky a řekněme si to vlastními slovy zločinců. A pamatujte si, že osoba, kterou teď budu citovat, je veterinář. Nikoliv lékař, ale veterinář, který byl 6. února a 7. února 2020 zodpovědný za korigování zprávy, že tento patogen přišel z netopýra někde v Číně. Tento příběh. A my to teď máme ve Fauciho e-mailech z 6. února a 7. února. Peter Daszak je zanamenán, jak uvádí, že potřebujeme krycí příběh, který distancuje ho a Číňany od tohoto konkrétního patogenu. A to je ve veřejném záznamu. To není můj názor. Ale pojďme si poslechnout jeho slova v roce 2015.

Protože tohle je zločinec, který obžalovává sám sebe. „Potřebujeme zvýšit pochopení veřejnosti pro potřebu zdravotního opatření jako je pan-koronavirová vakcína. Klíčovým hnacím prvkem jsou média, a ekonomika bude následovat humbuk. Potřebujeme využít tento humbuk ve svůj prospěch, abychom se dostali k řešení skutečných problémů. Investoři odpoví, pokud uvidí na konci procesu zisk.” Stew, neříkám něco, co není podloženo fakty.

Stew: To jsou jeho vlastní slova.

Martin: Tohle není vyjádření veřejného zdraví. Tohle je žoldák, který je žoldákem smrti.

Stew: Kvůli zisku. Smrt kvůli zisku.

Martin: Oh, a … a co že to říká? „Investoři odpoví, pokud uvidí zisk na konci procesu…” to je člověk Anthonyho Fauciho.

Stew: Takže pojďme identifikovat ty investory. O kom konkrétně mluví?

Martin: Poslyště, on mluví o investorech Moderny, Pfizeru, a NIAID a CDC. Pamatujte si, NIAID a CDC, ať jakkoliv předstíráme, že jsou to veřejné instituce, ony jsou to, čemu říkáme regulatorní únosci. Oni jsou ten předek. Představte si je jako vývojovou dílnu, pro Moderny, Pfizery a AstryZenecy a pro Johnsony&Johnsony. A podstatou věci je, že tyto firmy až do roku 1990… vzpomeňte si první S1 spike proteinová vakcína… ta první… byla poprvé vydána společnosti Pfizer v roce 1990. A nám je řečeno, že tohle je nějaká nová věc, nová odpověď, nový patogen, nové cokoliv jiného. Ne, není. Pfizer patentoval první, v tomto případě K9 – S1 koronavirovou vakcínu v roce 1990. A my máme, bez jakýchkoliv pochyb, architekta tohoto podvodu, na záznamu, z roku 2015, kde říká, že klíčovým hnacím prvkem jsou média a ekonomika bude následovat humbuk. To je ilegální dohoda, to je vydírání, a to spadá pod Patriot Act (protiteroristický zákon). Sekce 802 Patriot Act zákona. To je domácí terorismus.

Stew: Porušení amerického zákona, vpíchnutí biologické zbraně podle amerického zákoníku.

Martin: Ano.

Stew: Takže tady se říká: Zákazy s ohledem na biologické zbraně a) Obecně: „Kdokoliv vědomě vyvine, vyrobí, shromažďuje, převede, získá, drží nebo vlastní jakoukoliv biologickou látku, toxin, nebo nosný systém pro použití jako zbraň, nebo vědomě pomáhá cizímu státu (Číně)…”

Martin: Tady to máte…a přečtěte tu část ještě jednou, „…nebo vědomě pomáhá cizímu státu…”

Stew: Čína. „…nebo jakékoliv organizaci tak učinit, nebo se snaží, vyhrožuje, nebo se spikne s někým, aby učinil to samé, bude potrestán pokutou nebo odnětím svobody na doživotí nebo odnětím svobody na několik let, nebo oběma těmito tresty.“

Martin: Správně.

Stew: A co tedy drží Antonyho Fauciho, co ty lidi drží na svobodě?

Martin: Ministerstvo spravedlnosti. Americké ministerstvo spravedlnosti zklamalo americký lid a mělo tyto informace od dubna 2020. Všechny tyto informace, které s vámi sdílím. A oni na tom seděli a nic neudělali. Tohle šlo k americkým prokurátorům, šlo to na ministerstvo spravedlnosti, já jsem to v dubnu 2020 poslal do kanceláře generálního inspektora ministerstva zdravotnictví. Ani jeden vyšetřovací orgán to nebral vážně. Ani jeden.

Stew: Můžete zaspekulovat o tom, proč by to tak mohlo být?

Martin: No, to není spekulace. To je zcela jasně situace, kdy jim bylo nařízeno, aby to nedělali. Protože v jakékoliv jiné situaci, poslouchejte… já jsem spolupracoval s ministerstvem spravedlnosti v minulosti na antimonopolních záležitostech. Stew, možná víte, že moje organizace, M-CAM, se podílela na jednom z největších daňových podvodů bílých límečků v americké historii, kdy americké firmy a univerzity ilegálně spolupracovaly na pokusu podvést vládu, koncem devadesátých let a začátkem milénia. A my jsme byli v té době obviněni z toho, že jsme druhým největším výběrčím daní v americké historii. Což je poněkud pochybné rozlišení. Nedostanete hodně vánočních přání, když jste výběrčí daní. Myslím, že se věci příliš nezměnily v průběhu posledních několika tisících let.

Stew: Oni nejsou na seznamu mých oblíbených lidí. Asi nikdo z nás nedává stranou cukroví pro výběrčího daní, ale když jsme to dělali, zjistili jsme, že na Ministerstvu spravedlnosti existuje enormní touha po antimonopolním vyšetřování. A víte, že je to ten případ, oni údajně jdou po Googlu a Facebooku a bylo nám řečeno, že to je jejich priorita, ale podstatou věci je, že Ministrestvo spravedlnosti zavrženíhodně obelhalo každého amerického prokurátora v této zemi. Každá část antimonopolní divize Ministerstva spravedlnosti se soustředila výhradně na fixování ceny sociálních médií, optimalizaci vyhledávačů, omezení obchodu, a takových věcí. Oni se výhradně soustředili na to jako na fíkový list, za kterým schovávali to, co je v podstatě mnohem větší zločin. Zločinem je, že my máme ilegální spolupráci mezi tím, čemu se říká propojená ředitelství uvnitř antimonopolního zákona. Máme Antonyho Fauciho v NIAID, máme ředitele Centra pro kontrolu nemocí v Číně, a máme doktora Eliase z Nadace Billa a Melindy Gatesových. Všichni sedící v představenstvu, všichni ilegálně spolupracující na zafixování ceny a přímé propagaci této pandemie.

Stew: Takže tady vážně není žádný virus.

Martin: Ne.

Stew: My jsme zde hovořili se spoustou expertů, kteří se k tomu vyjadřovali po dlouhou dobu a jak loupeme vrstvy tohoto ovoce, nebo jak tomu chcete říkat, jak odřezáváme slupku a opravdu začínáme hledat tady ta semena… To je ten směr, jakým se celá tato konverzace ubírala. Pak jsem to řekl a samozřejmě jsem factcheckovaný USA Today a Lead Stories, a Right Wing Watcha všemi a těmi lidmi, co po mě jdou. Takže co to bude obnášet, abychom tohle mohli široce rozšířit mezi miliardy globálních občanů, kteří jsou opravdu vystaveni riziku? A pak pojďme hovořit o tom, jaké je tady to opravdové riziko.

Martin: Ano, takže poďme zpátky k úvodnímu prohlášení, což je ten případ toho „nového viru”. Jak víte z práce, kterou jsem sdílel v rozhovoru s Reinerem Fullmichem a jiné věci, které jsem publikoval veřejně. V roce 2002, Ralph Baric z Univerzity Severní Karolíny spolu s několika svými kolegy, jeho kolegové v té době byli 3 jiní, nebo 2 jiní spoluvynálezci, ale v roce 2002 podali patent na to, co oni nazývali infekční přenosově defektivní forma koronaviru.

Zamyslete se nad tím, co jsem právě řekl. Infekční přenosově defektivní… co to znamená? To znamená, že Anthony Fauci v roce 1991 chtěl udělat z koronaviru vektor (nositele) pro vakcínu na HIV. Chtěl použít virus jako vakcínu. A mimochodem to zní tak špatně jako to, co jsem právě řekl. Je to ve skutečnosti špatný nápad. Ale chtěl vzít vysoce manipulovatelnou platformu, které říkal koronavirus, a chtěl ji nechat zmutovat a chiméricky upravit a rekombinovat, tak aby se mohl dostat ke způsobu, jakým může cílit na lidský plicní epitel. To jsou buňky uvnitř vašich plic.

A tým Ralpha Barica udělal to, že v roce 2002 patentoval spoustu variací koronaviru, které by je učinily více infekčními pro lidi. A to je, kdy ta biologická a chemická věc se stává důležitou. Protože pokud vytváříte věc, která je pro lidi více infekční, podle Ralpha Barica to je oprávněné, protože to je pro léčebné účely. Stew, byla někdy v historii lidstva technologie, která byla vyvinuta pod záminkou dobré věci a byla kdy použita pro špatnou věc? A nebo jsem jen naivní, když si myslím, že možná, když vytvoříte přírodní látku více toxickou pro lidi, tak že to je v podstatě špatná věc?

Stew: Jo a věci, které jsou vytvořeny pro dobro, jsou zneužity a použity pro špatné účely.

Martin: Ale předpokládejme, že je nevinný. Řekněme, že Ralph byl prostě jen ten nevinný, neohrabaný vědec v UNC Chapel Hill, který dělal vše možné, aby přišel na způsob, jak pomoct lidstvu. Ale hádejte co, když vytvoříte infekční replikačně defektivní virus, jehož záměrem je napadat lidské plíce, aby byl toxičtější, je mi jedno, jak se Oppenheimerův problém bude vyvíjet v tomto příběhu, vy jste vytvořil Frankensteina. A my víme, že v roce 2002 ten Frankenstein byl to, co byl, ale vzpomeňte si, to bylo rok před prvním SARSem v Číně. Takže my jsme neměli SARS, dokud jsme nevytvořili tu zbraň.

Stew: Takže patenty odrážejí, že ta zbraň byla vytvořena předtím, než virus, nebo…

Martin: …nebo cokoliv tato věc je.

Stew: …soubor symptomů, kterým říkáme virus.

Martin: Ano.

Stew: …byl vytvořen člověkem, financovaný Faucim a jeho kumpány, placeno americkými daňovými poplatníky, vy a já jsme za to platili, aby to vzniklo, bylo to záměrně vypuštěno z laboratoře ve Wuhanu,

Martin: Nedělejme tyto závěry. Protože já vám řeknu… Já vám jako první řeknu, že stejná mainstreamová média, která udělala ilegální mluvit o wuhanském úniku před šesti měsíci, a teď najednou je v pořádku o tom mluvit, používají únik pro odvedení pozornosti. Tady nejde o virus. A příběh o tom, odkud se to vzalo, je ve skutečnosti naprosto zavádějící. Tohle není… a oficiální záznamy jsou ohledně toho zcela jasné… tohle není virus.

Pokud se dostanete k jakýmkolliv veřejným záznamům, ať už se podíváte do jakékoliv, Genbank (genetická banka) nebo do GISAID, ať se podíváte do kterékoliv z nich, uvidíte fylogenetické stromy, které se snaží určit, jak virus zmutoval na svých různých místech. Ale tady je ten problém. Problém je, že ve Wuhanu nic nezačalo. Nic. V podstatě, když se podíváte na první dva týdny v lednu, uvidíte genové sekvence, které jsou nahrány z několika lokalit. A ukazuje se, že když se podíváte na první čtyři sekvence, které byly nahrány, ta první nahraná, která byla nahraná 20. prosince 2019, předchází údajně prvního pacienta.

Stew: Takže se vším, co lze zjistit, když říkám věci jako… když si začnete uvědomovat, že vakcína sem nebyla uvedena, aby bojovala proti viru, ale že virus byl uveden, aby uvedl vakcínu.

Martin: Správně.

Stew: Pak věci se stávají jasnější, to bylo přesné prohlášení.

Martin: Tak to je, ale tady je problém, příběh o viru je to, co Peter Daszak zoufale potřeboval. On potřeboval, aby média silně zmedializovala tento příběh. Pokud bych vám řekl: Stew, bylo by fajn, kdybyste prostě podstoupil tuhle léčbu. Protože možná jednoho dne to nějaký grázl zneužije a odstartuje na nás nějakou pandořinu skříňku chiméry. A vy byste řekl ne, to neudělám, a neudělal byste to, protože by to byl hloupý nápad.

A pokud se snažíte zoufale, a že se Antony Fauci snažil, a tyto jsou ve veřejných záznamech, v zápisu z poradní rady NIAID, takže jestli někdo chce jít zpět a podívat se, a zkontrolovat si to fakticky, on propagoval univerzální vakcínu proti chřipce po celá léta bezvýsledně. Víte proč? Protože vakcína proti chřipce až tak dobře nefunguje. A většina lidí si ji nedává. A nedávají si ji, protože… jste na to připraven? Protože až tak dobře nefunguje.

Stew: Ano.

Martin: A tak tady ho máme, jak se zoufale pokouší po chřipkové epidemii v roce 2018, které byla neuvěřitelně smrtelná, spousty lidí zemřely. Snažil se vyjednat mandát Kongresu na univerzální očkování proti chřipce. Toto je ve veřejných záznamech schůze rady NIAID v září a únoru každého roku. Vy jdete zpátky a vidíte, že oni naříkají nad tím, že i přes všechna ta úmrtí a škodu, se lidi nechytli na vakcínu. Dosaďte nový patogen, dosaďte veterináře, nikoliv lékaře, který vytvoří příběh o netopýrovi a chlápkovi, který jde do čínského baru.

Stew: Tak abychom se vrátili k tomu, co nás dostalo tak hluboko do této králičí díry. Ale to je skutečně docela zřejmé… …očividné vysvětlení toho všeho, že to je předem plánované. Ta původní otázka, která nás dostala do této králičí díry je, jak to rozšíříme po světě. V sázce jsou miliardy životů.

Martin: Je to tak, že když přijmete dogma, což tohle přesně je… je to systém víry. Když jste přijali dogma, které říká, že ta odpověď je řízení lidské populace farmaceutickými průmyslovými firmami, což je, co NIAID a Anthony Fauci dělali od doby, co nastoupil do úřadu v roce 1984, což je, já zarámuju svět prostřednictvím čočky, že zdraví se podává injekčně. Pokud tohle je ten 191 miliardový podnik, který vedete od roku 1984, a jste blízko konce své profesionální dráhy, na čemž se všichni shodnem, že se blíží ke konci, díky Bohu, že se blížíme ke konci užitečného života Anthonyho Fauciho, ale po 191 miliardách veřejných výdajů, víte co?

Pořád není po jeho. On je zoufalý… a je zoufalý, protože on chce zanechat odkaz, že on je ten chlápek, který nás dostal do budoucnosti lidstva – Crisperu, genové terapie. Kde my jsme všichni jenom série počítačového kódu, kde jsme řízení korporátním farmaceuticko industriálním komplexem. On se nás tam zoufale snaží dostat.

A jak se ukazuje, to vyžaduje činy ze zoufalství. Něco vám přečtu, což je docela problematické pro jeho vlastní příběh. Protože to pochází z čínské publikace, na kterou odkazuje CDC, když mluví o údajně novém viru. Poslechněte si tohle. „U klinických příznaků u pacientů infikovaných novým koronavirem 2019, ve Wuhanu v Číně, oficiální stať, což je článek, který byl publikovaný v Lancetu, který rozjel celý ten nesmyslný příběh, a mějte na paměti, že tato stať byla publikována 24. ledna, ale byla předložena k publikaci na začátku ledna. Nechte mě přečíst znepokojující první odstavec.

„Do 2. ledna, u přesně 41 hospitalizovaných pacientů bylo identifikováno a laboratorně ověřeno, že mají infekci covidu 2019.” Takže 2. ledna máme 41 pacientů s laboratorně potvrzenými případy věci, která nebyla až do následujícího týdne izolována. Jak to, že máte laboratorní ověření věci, která ještě neexistuje? Jaký časový stroj by byl zapotřebí, abychom se dostali do 2. ledna. Máme 41 potvrzených případů, kde laboratorní data pochází z RT-PCR, prováděného někde, aby potvrdili existenci patogenu, který ještě neexistoval.

Stew: Je to lež, celá ta věc je lež a je spousta lidí, kteří v tom jedou. Chci říct, mluvíme o plánu, kde hrstka vládnoucích elit ovládá celý svět.

Martin: Přesně tak to je.

Stew: A mluvíme… včetně armády. Proč ten ustavičný tlak na armádu. No, když ovládáte tuhle technologii, ó ti lidé tady tomu kladou odpor, stiskněte tohle tlačítko, aktivujte armádu, zničte tyto lidi.

Martin: No a to je, myslím, trošku problematičtější. Víte, že se rád držím pouze faktů, protože mi na tom opravdu záleží. Ale stojí za to trošku zaspekulovat. A to je taková malá spekulace, to je Davidova hypotéza, ok? Takže já připouštím, že tohle není má obvyklá reference kapitoly a odstavce.

Stew: Tohle často děláme lidem.

Martin: Ale, pokud, změkčíte bitevní pole, pokud oslabíte oponenta, nebylo by skvělé, kdybyste dokázali udělat, aby armáda v zemi vašeho protivníka byla první linie vojáků, kteří by byli očkovaní, tak abyste ji paralyzoval?

Stew: Ano.

Martin: Nebyl by to skvělý nápad použít naše vlastní zákony, které proměňují naše muže a ženy v uniformě v pokusná zvířata pro farmaceuticko-industriální zneužívání? Nebylo by skvělé je použít jako první linii pro nucené podávání injekcí, tak aby, nedej Bože, kdyby tady někdy byla potřeba bránit tuto zemi, nebylo by skvělé vědět, že jste vpíchl rozbušku do celého armádního komplexu, tak aby nemohli odpovědět na novou hrozbu?

Stew: Cílem je naočkovat každého globálního občana, není to tak?

Martin: Ano, ale kde to začne? Vždycky to začalo u naší armády. A pokud já bych byl cizí nepřítel, ať už je to cizí entita, nebo ať je to průmyslový komplex, je mi to dokonce jedno, když vím, že první místo, kde budu nutit injekce, bude u každého člena našich ozbrojených složek. Dávalo by skvělý smysl nahrát toxin – genovou sekvenci do injekce.

Stew: Když už jsme u té ne zrovna časté hypotézy dr. Martina, pojďme na chvíli zůstat mimo faktickou oblast a pokračujme v hypotéze. Celý program byl program biologických zbraní, píchnout počítačovou simulaci patogenu z čínského zdroje do globální populace pod rouškou pandemie, což je něco, o čem jste informoval posledních 20 měsíců. Poslal jste to na Ministerstvo spravedlnosti, vyšetřovacím agenturám, svědčil jste o tom před Kongresem, to všechno nikam nevedlo.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na projekt, děkuji ~

Martin: Ano.

Stew: Protože to těm lidem bylo nařízeno. Takže znovu, jak si myslíte, že to zastavíme?

Martin: Myslím, že důvod pro mou posedlost, a to se tak trošku váže k tomu mému… důvod pro mou posedlost, proč vedu rozhovory jako ten s vámi, je, že v jisté chvili dostatečné množství veřejnosti to uslyší. A že někdo hraje golf s americkým státním zástupcem. Víte, někdo ve vaší show zná amerického státního zástupce. Někdo, já nevím, na videích Reinera Fullmicha zná amerického státního zástupce, nebo zná někoho.

Já jsem měl to štěstí, že jsem měl prezentaci v Austinu v Texasu a měl jsem to štěstí, že v té místnosti byl jeden ze soudců nejvyššího soudu z nejvyššího soudu v Texasu, když jsem náhodou měl jednu se svých prezentací, naštěstí on má schopnost nasměrovat lidi správným směrem. Jako soudce nejvyššího soudu on nemůže udělat tu věc, ale je schopný říct: „hej, podívejte se tady.” To, co děláme a důvod proč jsem se tak vášnivě pokoušel o to, aby mě bylo slyšet tak, jak bylo, byl ten, že v nějakém okamžiku to někdo předloží osobě, která řekne, udělám tady čáru, nadále už to nebudu tolerovat.

Problém, který jsme měli, je že máme veřejnost, která je rozzlobená, protože to je postoj sériového vraha, který nechá talisman na každém místě činu, ano? Tito pachatelé se vlastně sami přiznávají ke svým činům a smějí se do obličeje veřejnosti, která s tím nic nezmůže, protože soudy odmítají a Ministrestvo spravedlnosi odmítá provést úkon, který je zapotřebí, když se stane zločin.

Stew: Počet sebevražd bude skandální.

Martin: Jakmile lidé pochopí, že bezpočty lékařů se ochotně podílely na vraždě lidstva, neumím si představit, jaké by bylo s tím žít.

Stew: A co lidé, kteří byli očkovaní? Jakou mají budoucnost? Existuje pro tuhle věc protilék? Kdo má ten protilék? Ti sérioví vrazi, kteří se přiznávají ke svým činům a smějou se nám do očí, mají pro to taky léčbu? Nebo si to nebrali?

Martin: Pokud se podíváte na historii mRNA technologie, ta historie není dobrá. Ten patogenní priming, který se děje s mRNA technologií v předchozích pokusech, naznačuje, že prognóza je v podstatě docela temná. Paradoxně, existují některé terapie, které mohou být zváženy, ale nevíme, a to je problém, kdy máme chimérické syntetické mRNA vlákno, o kterém víme, že není odvozeno z patogenu, ale je odvozeno z počítačové simulace, my neznáme dlouhodobý účinek toho, kam se ta věc bude vyvíjet. Takže ta špatná zpráva, Stew, je že budou důsledky, které nemohly být předvídány, protože my jsme neměli tento druh syntetické, chimérické změny v (klinických) zkouškách v minulosti.

To, co jsme měli, byla vlákna mRNA přímo odvozená z patogenu. Tento, spike protein, který je v injekci Pfizeru a Moderny, to je naprosto nová hra. Takže nemůžeme odpovědět na otázku, jestli existuje naděje pro lidi, kteří si nechali dát vakcínu, prostě proto, že ta informace není zjistitelná a není zjistitelná, protože ani Pfizer, ani Moderna neměli k dispozici nezávislou hodnotící radu, která by zrevidovala tento obsah. Takže to je vlastně, jako když liška hlídá kurník, a my nemáme žádný způsob, jak získat informace, které ověřují, jestli jejich analýza rizik a výhod zahrnuje dlouhodobé dopady toho, co se stane se zdravím lidí po injekci. To nevíme.

Stew: To mi nejde na rozum, že lidé se měsíce těšili na to, že si půjdou nechat píchnout injekci s něčím, kde příbalové letáky jsou záměrně prázdné, vůbec nic o tom nevíme, protože to je záměrně schováno… Lék Advil má víc varování, jeho příbalový leták se rozloží skoro do velikosti papírového draka. A to je věc, která je na bolest hlavy.

Martin: Ano.

Stew: A tohle jde do vaší krve, vpíchnuto jehlou ze stříkačky.

Martin: Ano. Víte, je to legrační, když se podíváte do… Když tuto věc tak trochu rozeberete… to, co bylo provedeno, je, že my jsme si zvolili používání toho lživého pojmu vakcína. A to i přes skutečnost, že vakcína má definovaný pojem. Dokonce i Patentový úřad musel školit Anthonyho Fauciho, jak jsem uvedl do Fauciho spisu, co to je vakcína, protože Anthony Fauci se pokoušel získat vakcínu, která jí ve skutečnosti nebyla a ověřovatelé faktů nenávidí, když to říkám, ale existuje právní standard toho, co je vakcína, a existuje standard FDA toho, co je vakcína. A tohle není ani jedno.

Podstatou věci je, že v případě injekce Moderny a Pfizeru, oni vpichují stimulant, aby vyprodukovali toxin, pro druhotný přínos, ve který doufáte, aby se vybudovala imunitní odezva na toxin, který tvoří vaše tělo. Poslechněte si, co jsem právě řekl, protože to je technicky bohužel správně. Vy nedostáváte patogen, na který vaše tělo odpoví imunitní odezvou. Vy dostáváte instrukce pro vaše buňky, aby vytvořily patogen a pak doufáte, že vaše tělo, v odpovědi na patogen, o kterém vám bylo řečeno, že ho máte vytvořit, vy doufáte, že vaše tělo přijde s imunitní odezvou. Ale zde je malý problém. Klinické studie neměřily imunitní odezvu. Ony neměřily infekční odpověď. A ony neměřily odpověď při přenosu. Takže každý veřejný přínos pro veřejné zdraví, které vakcíny údajně mají, nikdy nebyl měřen v těchto klinických zkouškách.

Stew: Je to důvod, proč dochází k magnetismu? CDC říká, že tyto injekce vás neučiní magnetickými. Máte nějaké ponětí, jestli ty injekce dělají lidi magnetickými?

Martin: No, ta věc s magnetismem má některé docela zajímavé argumenty. Ferritinové přídavné látky a komponenty, které šly do jistých injekcí… míra, do jaké jsou tyto věci ověřitelné na základě obsahu vakcín, vyžaduje transparentnost toho, co je ve vakcínách. A to je, proč jsem se snažil zabránit této konverzaci, protože nemohu komentovat to, co nejsem schopen zjistit. Nejsem schopen zjistit, co se vlastně dostává do těchto injekcí, protože to není transparentní.

Stew: Viděl jste zprávy o oxidu grafenu… všechny ty věci…

Martin: Ano.

Stew: Vy to ale navíte z první ruky. To respektuji, myslím, že to je velmi zodpovědné. Takže co ta část přenosu z těch očkovaných na neočkované, tohle vylučování vakcín. Myslím, že to není vhodné slovo, protože to je, co dělají viry. Tohle není virus, tohle je …víte co… Ty věci jako samošířící se vakcína, o tom se mluvilo veřejně od… myslím, že jsem našel článek až z roku 2008. Snažili se vyvinout samošířící se vakcíny. Existují zprávy samozřejmě o zastavení krvácení, zpožděné menstruaci, ženy v menopauze znovu začaly krvácet, neplodnosti, neplodní muži, bolesti hlavy, symptomy jako po kocovině, ten seznam pokračuje dál a dál. Evidentně lidé, kteří nejsou očkováni, kteří jsou v blízkosti očkovaných, jsou ovlivněni, můžete o tom něco říct?

Martin: Ano. Takže ještě jednou, mechanismus akce je problém, pokud nevíte, jaké skutečné komponenty jsou v injekci. Víme, že existovala dobře podložená obava nejen z přenosu jakýchkolilv zbytků… zbytků toho vyrobeného spike proteinu člověkem, ano… My nemáme, jen aby bylo jasno, řekněme si to na rovinu, lidé nemají (přirozeně) vytvářet spike protein. To nebylo součástí božského řádu, který byl vložen do genomu lidstva. Nebylo do nás zakódováno, abychom vytvářeli spike protein. A problém je, že my nevíme, jestli to, co se skutečně děje, je to, že vytváříme patogen druhé úrovně, což je cokoliv, co je vyjádřeno, to by mohlo být biologické, mohl by to být proteinový fragment, mohly by to být všechny možné druhy jiných věcí…

Víme ale, že risk sekundárního přenosu klinických symptomů, je něco, co bylo známo a bylo významně zdokumentováno již kolem roku 2000. Takže my víme, že existuje sekundární efekt na zdravé populaci, která se nenechala očkovat a tyto zdokumentované důkazy jsou dosatečně zásadní, že to byla jedna z věcí, kterou zahrnuli pro sledování v rámci klinických zkoušek pro tyto konkrétní injekce. Teď ta špatná zpráva je, že to nebylo sledováno. Ale to neznamená, že to nebylo uvedeno v tom, co měl Pfizer sledovat v průběhu klinické zkoušky. Takže my víme, že zde bylo známé riziko, my víme, že toto riziko bylo identifikováno jako něco, co by mělo být sledováno, a víme, že to sledováno nebylo.

Stew: Kdo jsou ti lidé, ta slova, která jste použil, Ministerstvo spravedlnosti, bezpečnostní složky… jim bylo nařízeno, aby s tím nic nedělali. Kdo vydává tyto příkazy?

Martin: Ministerstvo spravedlnosti, pod generálním prokurátorem, má něco, čemu se říká diskreční pravomoc žalobců. Měl jsem velkou smůlu, že jsem strávil hodně času s antimonopolní divizí ministerstva spravedlnosti kolem roku 2000. Je fascinující, že jsem měl příležitost, docela nešťastně, aby mi jeden z vedoucích představitelů Ministerstva spravedlnosti poslal zprávu z osobního e-mailového účtu, ne z účtu ministerstva, ve kterém uvedl, že zatímco se mi podařilo prokázat, že byl spáchán zločin, nedosáhlo to úrovně diskreční pravomoci žalobců.

Chci, abyste si poslechl, co jsem právě řekl. Představitel ministerstva spravedlnosti řekl: Prokázal jste… a i přesto, že šlo o mnoha miliardové zločiny. Nebyla to krádež tyčinky v cukrárně. Tohle byl zločin za několik miliard dolarů. A oficiální odpověď Ministerstva spravedlnosti byla: „Zatímco jste prokázal, že existovalo spiknutí podvést vládu, přestože jsme prokázali, že se staly zločiny a že jsme prokázali vydírání, ale co jsme neprokázali byl záměr.” Takže zločin se stal, my jsme se jen nedostali k „problémům s maminkou” u těchto zločinců.

A protože jsme se nedostali k „problémům s maminkou” u těchto zločinců, v případu se nepokračovalo. Teď se ukázalo, že v té době, vrchní poradce tehdejšího prezidenta v roce 2001 a 2002, byl vlastně jeden z hlavních pachatelů toho zločinu. Bývalý výkonný pracovník z Microsoftu. Já netvrdím, že tam byl efekt příčiny a důsledku, co říkám je, že to smrdí na hony daleko, že jeden z pachatelů tohoto zločinu byl náhodou jedním z nejbližších poradců prezidenta.

A fakt, že tady bylo rozhodnutí trestně nestíhat tento zločin, mohlo mít něco společného s faktem, že osoba, která by byla stíhaná, byla osoba sedící vedle prezidenta na spoustě fotkách. Takže problém je, že tahle myšlenka… a mimochdem Stew, zbytek světa to nechápe. Pokud vy a já spácháme zločin, hádejte, co by nám nebylo umožněno? My bychom nemohli říkat: „Ó, to není až takový zločin…” protože vy a já bychom museli čelit důsledkům svého jednání.

Ale když spácháte dostatečně velký zločin a je dostatečně nehorázný, že veřejné instituce, které to mají (trestně) stíhat, jsou ve skutečnosti do toho zataženy, co pak máte je svět, ve kterém zločin může běžet bez kontroly, což je přesně to, co se děje právě teď. Není pochyb o tom, že tvrzení, která jsem učinil ohledně antimonopolních zločinů, jsou ve skutečnosti důkazy, jasné, bez potřeby dalších úvah, přesvědčivé argumenty. Protože ony splňují definici. Když Anthony Fauci na jaře 2020 řekl, že Moderna bude lídr ve výrobě vakcín, toto prohlášení nemělo žádný faktický základ. Moderna nikdy předtím nevyrobila úspěšnou vakcínu. Nikdy nevyrobili něco, co by bylo bezpečně podáváno lidem. A najednou oni jsou lídrem? Protože to říká Anthony Fauci? Když se vrátíte o nějakou dobu zpět, zjistíte, že to řekl, protože tehdy v listopadu 2019… a slyšel jste mě dobře, měsíc před tím, než jsme vůbec měli patogen, o kterém bychom mluvili,

Stew: Neuvěřitelné…

Martin: …on ve skutečnosti převáděl spike protein z UNC Chapel Hill do Moderny. A mimochodem, to zní jako velmi lehkomyslné obvinění až na jeden malý problém toho, že ve skutečnosti mám e-mail Ralpha Barica, přímo zde…

Stew: Nevidíme ho kvůli vašemu zelenému pozadí…

Martin: No tady to máte, chytnu to tady…

Stew: Tohle se tam ztrácí…

Martin: Přímo tady.

Stew: Ano.

Martin: Bohužel mám odpověď, kterou poslal Ralph Baric hlavním médiím, která říká velmi jasně, že on posílal vzorky v listopadu… Moderně.

Stew: A jaká byla jejich odpověď?

Martin: Listopad 2019. Měsíc před tím, než tady byl nějaký SARS koronavirus.

Stew: A jaká byla odpověď hlavních médií?

Martin: Viděl jste ty noviny? Viděl jste ten titulek? Viděl jste reportáž CNN? Jo… nebyla žádná reakce. A ten článek, který měl vyjít před několika týdny, podle vydavatele, který se mnou komunikuje, byl předložen k revizi a stále nebyl publikován. Proč byste seděl na takových důkazech?

Stew: Protože máte strach o svůj život, vaši práci, vaše živobytí, vaše děti…

Martin: Ale Stew, vy a já máme tuhle konverzaci, protože my opravdu máme život a my máme svobodu a my máme cestu za štěstím, které si ceníme a my máme tuto konverzaci, protože by nám za to nestály naše životy, pokud bychom seděli na informacích, které umožňují genocidu našich spoluobčanů.

Stew: Přesně tak.

Martin: My bychom to neudělali.

Stew: Ale mě nevlastní některé ty hlavní korporace,

Martin: To je ono.

Stew: která je součástí celé téhle skládačky. A každá jedna z vysílacích a kabelových stanic je. A to hodně. Takže když se podíváte na někoho jako Tucker Carlson… zdá se, že pokládá správné otázky. On se ptá na to, co je mu dovoleno a já si myslím, že on posouvá hranici…

Martin: Ale on to neuzavírá… On mi připomíná Randa Paula. Když měl Rand Paul Anthonyho Fauciho před sebou, a podstatou věci je, že Anthony Fauci lhal v Kongresu, což je porušení zákona, jen aby bylo jasno, lhaní Kongresu je opravdu protiprávní. Když lhal o výzkumu přidané funkce na Univerzitě Severní Karolíny Chapel Hill, Rand Paul má ve svých veřejných záznamech, a já to vím, protože já jsem publikoval tyto veřejné záznamy a doručil je do kanceláře Randa Paula. Já vím, že on měl schopnost mu zasadit knockoutovou ránu. Protože ta knockoutová rána byla:

„Doktore Fauci, právě jste řekl, že jste nefinancoval výzkum přidané funkce (viru), tak proč tedy dostala Univerzita Severní Karolíny dopis od NIH, že zde bylo moratorium na výzkum přidané funkce, o kterém jste právě řekl, že jste ho nefinancoval? Protože já ten dopis mám. Já mám ten dopis, který dostala UNC Chapel Hill. A já vím, že přišel z NIH a NIAID, tak jak je možné, doktore Fauci, že jste mi řekl, že jste nefinancoval výzkum přidané funkce, když vaše vlastní dopisní hlavička říká, že jste to dělal?” A proč se stalo, že Rand Paul mu nedal ten knockoutový úder, když před ním Anthony Fauci svědčil a byl schopen mu tento úder dát? Můj problém je, že i lidé, kteří údajně posouvají hranice, nedoručí ránu.

Stew: Pojďme se podívat na motivace někoho jako Rand Paul.

Martin: Jo.

Stew: Můžete zaspekulovat, proč to neudělal?

Martin: Nemusím spekulovat, já vidím přesně, co udělal na každé jeho platformě sociálních médií. On z toho udělal úryvky z projevů, které používá pro finanční sbírku kampaně za jeho znovuzvolení. Běžte na kterékoliv sociální sítě, co vidíte? Rand Paul pověsil Anthonyho Fauciho na provazy. Bla, bla, bla. Vyhoďte Anthonyho Fauciho. A kam vás vezme ten odkaz? Přispějte na mou kampaň znovuzvolení.

Stew: A to samé se děje s tzv. America First patriotickými tahouny bojovníky, které jsem vytrvale vyzýval už týdny, my máme 530 lidí ve vězení ze selfie party, ze 6.ledna na pozvání prezidenta Spojených států, kteří vtrhli do budovy Kapitolu, umožněno lidmi, kteří pózovali jako policie, aspoň tak byli oblečeni. Tito lidé sbírají příspěvky… to je, co dělají. Vybírají peníze.

Martin: To je přesně to, co to je. A Rand Paul stále ještě… a mimochodem s výjimkou tohoto krásného dopisu, který odešel 11. června od Rona Johnsona, což je požadavek z 11. června na informace od ministra zdravotnictví a Francise Collinse v NIH, s výjimkou dopisu Rona Johnsona, který opravdu přišel jako přímá odpověď na informaci, kterou jsme má žena a já poskytli Ronovi Johnsonovi při soukromé schůzce v budově amerického senátu… víte, enormní množství informací, které je v tomto dopise, bylo opravdu vyžádáno ke zveřejnění a to přichází ze senátního výboru pro domácí bezpečnost a vládní záležitosti. A to není žádný rádoby výbor… domácí bezpečnost je docela důležitá věc.

Stew: To bych řekl. A přestože si vyžádají informace ohledně komunikace a ohledně financování a ohledně mnoha jiných věcí, udělají to, že se zastaví opět před tím, než se dostanou k tomu zločinu. Protože ten zločin zahrnuje informace o skutečné nezákonné spolupráci, která se odehrála mezi Modernou, Pfizerem, NIAID, CDC a NIH. A, víte, jejich poskoky jako UNC Chapel Hill.

Stew: Ok, nechte mě jen.. Chtěl bych shrnout, co jsme doposud řekli.

Martin: Ano.

Stew: Zločin se děje zcela otevřeně. Všechny vyšetřovací agentury, které s tím mohly něco udělat, jsou zkompromitované a bylo jim nařízeno, aby s tím nic nedělaly. Soudnictví to řeší stejně jako řešili masivní evidentní volební podvody v roce 2020, prostě odmítají to celé slyšet. Naši zvolení představitelé, kteří mají… nebo o kterých si myslíme, kteří sami říkají, že mají jednat jménem svých voličů, jsou zde jen, aby podváděli a sbírali příspěvky a to i přesto, že ví přesně, co se děje, a odmítají cokoliv říct.. O médiích víme, že jsou zkompromitované a vlastněny těmito globalisty. Zbýváme pouze my lidé, abychom s tím něco udělali.

Martin: Jediná osoba, které poskytnu „letecké krytí”, protože si cením své komunikace s ním, je Ron Johnson. Ron se pokusil pochopit ty problémy. Jestli udělal dost, to si nikdy netroufnu tvrdit, ale on se aspoň pokoušel informovat. Takže řeknu, že ze všech lidí, se kterými jsem jednal, on je pravděpodobně nejdál na cestě být s lidmi. Chci uznat malé výhry, když existují.

Stew: Jistě. Ale lidi jako Matt Gaetz, co pořádají ty večírky, Majorie Taylor Green, Gogo. Oni nedělají ani ň.

Martin: Ne, oni nedělají. Oni vlastně sedí na rukou a sedí na důkazech a dělají zjevným to, že mají veřejnou platformu, kterou nepoužívají. A často připomínám lidem, že v roce 1774… Většina si řekne: 1774? Myslíte 1776, ne?… Ne. 1774. Bylo třeba asi 13 lidí, aby si uvědomili, že my jako lidé jsme museli něco dělat, protože lidé ve vedení nebyli schopni akce. A oni nejsou schopni akce, protože jsou závislí na příspěvcích. Pokud jste zaprodán, nemůžete vykoupit zpět svoji duši. Nemůžete. Bez ohledu na to, co děláte, bez ohledu na to, jak to děláte, jste vždy poslušni příkazům svého sponzora. Podstatou věci je, že veřejný systém zcela zklamal obyvatelstvo.

Stew: Globálně.

Martin: Rozhodně.

Stew: Svět je vystaven, to jsou slova Davida Martina, svět je vystaven biologické zbrani, která už zabila tisíce a pravděpodobně ovlivní morbiditu stovek milionů. Tohle je organizovaný zločin a my tady diskutujeme o maskách.

Martin: Ano.

Stew: Je mi smutno z toho, jak se ta věc bude vyvíjet. Měl jsem hodinu a my jsme ji využili, jsem tak rád, že jsme ji využili celou. Obdivuji vaši statečnost a nevím, co to bude vyžadovat, tady jsme ještě nebyli…

Martin: Stew, vyžaduje to tohle. Vyžaduje to, abychom my stáli při sobě a ujistili se, že ve veřejném záznamu bude fakt, že jsme nebyli zticha.

Stew: Budeme na správné straně historie, o tom není pochyb. A víte… držet oheň pod jejich nohama. Já jsem tak unaven z těch 3 minutových, rychle zasahujících mediálních útržků z projevů, propagandy, doručování segmentů, které se dějí, s těmi lidmi, o kterých jsem se právě zmínil. Jim Jordan, Majorie Taylor Green… Ó ano, oni jsou takoví bojovníci… Ne nejsou. Oni se aktivně účastní krytí toho, co zabije miliony, stovky milonů, potenciálně miliardy lidí na této planetě. Oni se aktivně účastní krytí. Nesou spoluvinu, a pokud a kdy bude někdo opravdu hnán ke zodpovědnosti za cokoliv z toho, trestně právně, oni by měli být zahrnuti. Dr. Davide Martine, kde vás lidé mohou najít online?

Martin: Davidmartin.world a jako vždy na všech platformách sociálních sítí z důvodů, o kterých budeme mluvit v jiném pořadu.

Stew: A teď děláte příslib, že přijdete zpět do dalšího pořadu? Martin: Budeme mít o tom skvělou konverzaci, bude tady ten vítězný smích, který uděláme Stew, protože my jsme na správné straně historie. Stew: Souhlasím. Souhlasím naprosto. Bůh vám žehnej, dr. Davide Martine, mockrát děkuji za to, že jste tady byl.

Překlad: Josef T.

Titulky: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Davide, velmi důležitý článek, video, překlad, děkuji, puzzle obrázek je hotov, je i zavěšen, víc udělat nemohou, tvoří se nové archetypy pro nový Věk, jsou zde křišťálově vybroušené vibrace informací a my, lidé, jsme od teď a navždy strůjci svých životů a informací, které budou nasledovat, které budeme podporovat a které přežijí v naší péči, a to je dobrá zpráva pro homosapiens sapiens.

  1. No nevím. Hypoteticky se může stát, že bude zničena euroatlantická civilizace a zůstane jen „východní“, která je nakloněna k „diktatuře“, pak Afrika atd.

   Než vstoupíme do Nového věku, tak se asi bude muset vybít temná karma lidstva, střádaná od potopy světa.

 2. Ahoj Davide, ten příspěvek s doktorem Davidem Martinem je skvělý. Díky že takové informace najdeš a ještě přeložíš, i když bych si dal rady s angličtinou, ale tvé překlady jsou Top!
  Bylo hezké jak končili rozhovor o tom na jaké straně téhle historie stojíme…
  Měj se fan a drž vysokou ligu těchto nutných a důležitých informaci.
  Díky.
  Miloš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů