Veřejná výzva majora kanadské armády – „Postavte se proti těmto diskriminujícím nařízením”

Ve zkratce...

Kanadský major a příslušník armády Stephen Chledowski má výzvu pro všechny své kolegy a občany. Vyzývá k ukončení vakcinace a aby se lidé postavili proti diskriminujícím vládním nařízením. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 13. února 2022

Přepis:

Dobrý den, přátelé. Jmenuji se major Stephen Chledowski. V kanadských ozbrojených silách sloužím již více než 20 let. Jsem držitelem diplomu s vyznamenáním první třídy v oboru politologie. A zastával jsem několik armádních velitelských funkcí. Mám naléhavou zprávu pro všechny Kanaďany. Téměř dva roky proti nám naši vlastní zvolení vládní úředníci používají šikanózní taktiku strachu, zastrašování, nátlaku a finančního i fyzického násilí, aby si vymohli souhlas s některými opakovanými lékařskými zákroky.

Říkáme našim dětem, že šikana je špatná. Víme, že to tak je. A přesto dovolujeme našim vůdcům, aby nám to dělali. Vědomě a opakovaně porušují nejvyšší zákony této země a kanadskou Listinu práv a svobod stejně tak jako i další podepsané mezinárodní dohody o lidských právech. Kanaďané se nechali ukolébat vírou, že tatáž vláda, která ve jménu bezpečnosti potlačuje vaše svobody, vás jednoho dne prostě odmění zpět vašimi svobodami, pokud se jen podřídíte stále se měnícím pravidlům a zdravotním příkazům.

To je, vážení, definice tyranie, nikoli demokracie. Lidé jsou ze své podstaty svobodní. Králové a královny a vládní kumpáni vám nemohou dát vaše základní lidská práva. Ta vám přirozeně náleží. Nelze je dát, nelze je vzít. Mohou být pouze potlačena. V Listině základních práv a svobod královna Alžběta zákonem uznává naše základní svobody. Federální a provinční vlády Kanady se rozhodly prostřednictvím dobře naplánovaného a zinscenovaného souboru opatření oklamat, zmást a zastrašit vás, lidi, kteří je zvolili a platí jim výplaty, abyste se podřídili jejich potlačování našich základních lidských práv.

Vědomě zradili vás i mě pod záminkou bezpečnosti. Když jsem při posledním dni oslav Dne válečných veteránů stál před vojenským památníkem ve Frederictonu, abych uctil své kamarády, kteří položili své životy za svobodu druhých, slyšel jsem premiéra Nového Brunšviku premiéra Higgse a naši poslankyni Jenicu Atwinovou říkat veřejnosti, jak speciální to bylo, že tito stateční příslušníci armády položili své životy za jejich svobodu, tu samou svobodu, kterou právě tito lháři a podvodníci právě teď aktivně potlačují.

Stál jsem tam jako voják s téměř 21letou praxí, jako vyšší důstojník kanadské armády, jako veterán z Afghánistánu účastnící se operace Medúza, největší bojové operace Kanady od Korejské války, kde jsem sledoval, jak moji vlastní stateční kamarádi bojují, jsou zraněni a umírají. Ale stál jsem tam také jako člověk, který se nenechal očkovat proti covidu. Ironií je, že i když sloužím této zemi, a byla to pro mě čest, absolutní čest, stejně jako mnoho tisíc Kanaďanů, kteří se rozhodli pro autonomii svého těla a zastávají právo volby, nemohu se nyní podílet na stejných výsadách, jakými jsou jíst v restauraci, jít na veřejné akce, nebo dokonce cestovat mezi provinciemi, abych mohl vidět své dítě.

To se děje mnoha dalším lidem. Tito vládní obchodníci se svobodou potlačují práva právě těch lidí, o kterých tvrdí, že je ctí, a mně se z toho dělá zle. Tyto kanadské vlády se nyní zaměřují na naše děti s farmaceutickou genetickou terapií, která, jak je nyní prokázáno, bezpočtem lékařských časopisů a studií, nezabraňuje infekci COVID ani jejímu přenosu na ostatní. Pro naše děti vážná onemocnění a úmrtí na COVID-19 neexistují, pokud vaše dítě není chronicky nemocné již od začátku. Přesto toxin, který je v této injekci, bude mít závažné život poškozující, trvalé účinky na zdravotní imunitu vašeho dítěte.

Tento fakt poškození přirozených T-buněk a DNA vyšel nedávno najevo i díky studiím lékařských vědců. Vyzývám lékařskou komunitu, aby okamžitě zastavila podávání těchto injekcí dětem, dokud kanadská veřejnost nezíská přesné pravdivé údaje z těchto poškození covid očkováním, ke kterým již došlo. Kanadská veřejnost má právo na to, aby mohla udělat informované lékařské rozhodnutí, zejména pro své děti. Říkat jim opakovaně, že jsou bezpečná a účinná, a nedat jim tuto možnost volby, je zločin, a je to také genocida. Média a vláda musí okamžitě zastavit veškerou vědeckou lékařskou cenzuru a umlčování zdravotníků, kteří se nepodřizují vaší agendě, a také vyslechnout oběti zranění způsobených COVID očkováním. Kanadská veřejnost má právo vyslechnout ty z našich komunit a rodin, kteří byli tímto postupem zraněni.

Vyzývám své kamarády vojáky a policisty, vás všechny, nás všechny, kteří jsme složili osobní přísahu, že budeme chránit svou rodinu, své přátele a svou komunitu, abyste se nyní proti tomu postavili a chránili své blízké před touto vládou a vynucenou lékařskou tyranií. Rozhodli jste se sloužit, protože jste chtěli své komunitě něco vrátit. A místo toho vláda obrátila vaši lásku ke komunitě a vaši loajalitu proti vám. A vy jste se nyní stali zbraní proti těm lidem, které milujete. Bratři a sestry, nemůžete souhlasit s věčně se měnícími bezohlednými vládními opatřeními, která využívají strach a násilí, a zároveň být pro své blízké a za svobodu. Musíte si vybrat! Žádám vás, abyste si vybrali svou rodinu a svou komunitu!

Proto sloužíte! A toto je vaše chvíle, kdy můžete být hrdinou pro své blízké! Zaslouží si pravdu! Zaslouží si být chráněni! Vyzývám také všechny Kanaďany, aby se společně připojili k solidaritě. Svoboda a láska k naší komunitě. Svoboda vybrat si, kým chcete být, kde chcete žít. Co chcete zažít a naučit se. Jaká je vaše spiritualita a co chcete praktikovat. Koho chcete milovat. To, co chcete aplikovat do svých těl, je základem naší demokracie v Kanadě. Nesmíme dopustit, aby svoboda zemřela s touto generací. Kéž Bůh navždy žehná svobodným občanům Kanady.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Díky za tento přeložený vstup vojáka z Kanady. Proč je však závěrečné přeložené přání požehnání od Boha jen na 1 vteřinu uveřejněno a pak zmizí? Kdo jiný nám pomůže se z tohoto marastu se dostat, než Bůh? Tony.

  2. Tady jsou dvě věci, které jsem si dnes přečetl a ze kterých je mi docela špatně.

    Vlády Anglie, Walesu a Skotska schválily vraždu dětí a nyní nabízejí toxické experimentální očkování dětem ve věku 5-11 let. Poté, co zavraždily tisíce starších lidí, se nyní přesouvají k malým dětem. Ukázalo se, že lék, který schválili pro malé děti, je zbytečný a smrtící, pokud je podáván starším dětem a dospělým. Každý lékař, který dá jednu z těchto injekcí malému dítěti, které je zranitelnější a vyvíjí se, by měl být vyškrtnut, zbaven kněžského svěcení a oběšen, nakreslen a rozčtvrcen, než bude zatčen a uvržen do vězení na doživotí. Totéž platí pro každého rodiče, který nechá své malé dítě píchnout tento experimentální jed. (Kontrolory faktů by mohlo zajímat, že jed je definován jako látka, která po vpravení do živého těla způsobuje nemoc nebo smrt. Je známo, že kovidové injekce způsobují onemocnění nebo smrt, a proto jsou jedem.)
    Soud na Novém Zélandu rozeslal ministerstvu zdravotnictví výzvu k zaplacení částky 330 dolarů za nedodržení (naprosto nesmyslného) testování covidů-19. Příjemce soudního příkazu byl varován, že pokud nezaplatí, může soud vydat příkaz k jeho zatčení, pozastavit mu řidičský průkaz, zabavit mu majetek nebo mu strhnout peníze z příjmu či bankovního účtu, nahlásit nezaplacenou pokutu v rámci prověrky úvěruschopnosti (aby nemohl dostat kreditní kartu nebo půjčku), omezit mu možnost prodeje nemovitosti a zakázat mu cestování do zahraničí. Každý, kdo si myslí, že sociální úvěr je něco, co si vymysleli konspirační teoretici, by si měl nechat vyšetřit hlavu..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů