Expert na mikroskopii: Covid očkování obsahuje oxid grafenu, parazity a nerezovou ocel

Ve zkratce...

Expert na mikroskopii, dr. Robert Young, provedl analýzu lahviček covid očkování od všech firem a objevil dost šokující věci. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Video s českým dabingem

Video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Stew: Budeme si pokládat otázku: Co je v těchto injekcích? Proč to nemůžeme vědět? Proč Pfizer neměl tiskovou konferenci od toho falešného schválení vakcíny úřadem FDA? Možná protože to nemáte vědět. Jeden lékař a údajný odborník v oboru mikroskopie říká, že tyto injekce prozkoumal, a pokud to, co říká, je pravda, nyní definitivně víme, proč je to velké tajemství. Dr. Jane Rubyová je farmaceutická výzkumnice a přispěvatelka do pořadu Stew Peterse. Je tu s námi.

Dr. Rubyová: Stew, je to další šokující zpráva. Mluvila jsem už o několika odborných analýzách obsahu covid vakcín, a důvod, proč je to tak žhavé téma, je ten, že tyto společnosti nejsou schopny odhalit vše, co v nich je. V prvním odhalení od vědců La Quinta Columna jsme viděli vizuální důkazy toxického oxidu grafenu. Od té doby jsme slyšeli zprávy o cizích materiálech jako kovech, a viděli jsme snímky poničených červených krvinek z Británie a Německa. A nyní máme ohromující sadu výsledků od odborníka v mikroskopii, dr. Roberta Younga, který říká, že prozkoumal obsah několika lahviček od všech čtyřech společností, čili Pfizer, Moderna, J&J a AstraZeneca. Pro ty, které zajímá technologie této věci, tento lékař byl velmi důkladný.

Použil obyčejný mikroskop, což bychom nazvali optická mikroskopie, použil mikroskopii ve světlém poli a s fázovým kontrastem, mikroskopii temného pole, kterou jsme už dříve ukazovali od ostatních lékařů, použil absorbenty ultrafialového záření a fluorescenční mikroskop. Použil řadu různých elektronových mikroskopů… ne jen jeden, ale různé typy. A také použil jadernou magnetickou rezonanci, něco jako MMR sken. Dr. Young použil platné testování a řídil se instrukcemi výrobce pro přípravu jednotlivých dávek, aby se na tyto analýzy připravil. Na svém webu, který vám ukážu, detailně popisuje tuto metodologii, a to z toho důvodu, jak sám říká, aby ji ostatní mohli zopakovat. To je dobrý vědec. Poslala jsem vám nějaké snímky, které si ukážeme.

Je to zásadní. Podívejme se na první snímek. Tohle je analýza lahvičky od Pfizeru, kterou dr. Young zkoumal. V několika lahvičkách ověřil přítomnost oxidu grafenu, ale Stew, jedna z šokujících věcí, kterou prokázal, a tu uvidíte na následném snímku, byli parazité a několik různých kovů. Nemluvím o malinkatém množství, ale o shlucích různých kovů. První snímek ukazuje lipidové nanočástice Pfizeru, o kterých jsme tolikrát mluvili.

Tyto dvě malé bílé tečky jsou tam na nano úrovni… pouhým okem byste je neviděli.

Expert na mikroskopii: Covid očkování obsahuje oxid grafenu, parazity a nerezovou ocel • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Jsou to dvě lipidové nanočástice, které přenáší mRNA. Je to vážně sci-fi. A velmi děsivé. Nyní se podíváme na druhý snímek, také z lahvičky od Pfizeru. Tady na tomto druhém snímku vidíte shluk oxidu grafenu… stále na nano úrovni mikroskopie.

Expert na mikroskopii: Covid očkování obsahuje oxid grafenu, parazity a nerezovou ocel • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Přesuneme se k vakcíně od Moderny. Dr. Robert Young v ní objevil konglomerát substrátu redukovaného oxidu grafenu na bázi uhlíku.

Řekl, že tam byla spousta nanočástic. To je v souladu s tím, co jsme slyšeli ohledně technologie, která je zakotvena v listech grafenu. Také řekl, že ty nanočástice jsou tvořeny uhlíkem, dusíkem, kyslíkem, hliníkem, mědí, železem a chlórem. Můžete si říct, že některé ty prvky jsou běžné a víme, že některé z nich už v těle máme. Nevíme ale, co kombinace v kovovém složení bude pro naše tělo chemicky znamenat. Jdeme dál. Třetí snímek je znovu z analýzy Moderna vakcíny.

Expert na mikroskopii: Covid očkování obsahuje oxid grafenu, parazity a nerezovou ocel • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tady vidíme kovové částečky. Tohle je materiál poté, co byl řádně zředěn pro jednu dávku injekce pro člověka. Tohle je v té jedné dávce. Chci vám ukázat čtvrtý snímek. Ten je asi nejvíce ohromující… a na jeho webu jich má několik. Čtvrtý snímek ukazuje jednoho parazita v materiálu od Pfizeru.

Expert na mikroskopii: Covid očkování obsahuje oxid grafenu, parazity a nerezovou ocel • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tohle mi přišlo nesmírně šokující. Mluvila jsem o tom s některými americkými lékaři z první linie. Tyto snímky parazitů v tomto materiálu… neexistuje žádné terapeutické využití pro to, píchnout lidem parazity.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Stew: Jaké by to mohlo mít využití?

Dr. Rubyová: Podle mě žádné neexistuje. Dr. Young byl ve skutečnosti schopen identifikovat, o jaký typ parazita se jedná. Snad se brzy dostane do vašeho pořadu… nechám ho, aby mluvil o typech různých parazitů, ale parazit, který je vidět na tomto konkrétním snímku, je pro lidi smrtelný. Nevím, jestli to závisí na množství parazita, do čeho se píchá a jak často. Na tyto konkrétní věci se ho budeme muset zeptat. Takže pokračujeme k pátému snímku. Na tomto snímku z jeho analýzy vidíte částice, které jsou tvořeny nerezovou ocelí… tohle je jeho zjištění… částice nerezové oceli přilepené dohromady.

A cituji: „Nerezová ocel přilepená dohromady lepidlem redukovaného oxidu grafenu na bázi uhlíku.” A tohle je konkrétně z lahvičky od J&J. A dr. Young dále píše: „Tento shluk je vysoce magnetický a může spustit patologické krevní sraženiny.” O tomto obsahu se nikde nic nepíše. Ani nevím, jestli je tohle vše zveřejněno v patentech, které zkoumala Karen Kingstonová. Ale jde o to, že v těchto lahvičkách je spousta neznámých těles a to ve všech z nich, v několika lahvičkách od všech čtyřech společností. Dr. Young nám říká, že tato zjištění zveřejňuje. Tohle vše je nové, je to průlomové, a mám také ostatní zdroje, které mi říkají, že je řada lékařů, kteří teď kontaktovali právníky a právnické skupiny, a že tuto analýzu zopakují a potvrdí.

Stew: Takže… dr. Young definitivně potvrzuje, že ano… je tu oxid grafenu. Už to bylo mnohokrát, kdy odborníci na mikroskopii, lékaři, analytici, vědci řekli, že ano, oxidu grafenu tady je. Nyní objevujeme, že tam je smrtelný parazit, různé kovy včetně nerezové oceli přilepené k dalším věcem… To zní jako záměrně vyrobený koktejl smrtelných ingrediencí, které se na některých místech nuceně podává lidem, na jiných místech se vyvíjí nátlak… lidé přichází o práci, pokud si tuto věc nechtějí dát.

A teď chtějí snížit věkovou skupinu na pět let, aby tuto věc dali co nejvíce dětem. V Austrálie zavedli 24 tisíc dětí, bez přítomnosti rodičů nebo dospělých, do bývalé sportovní arény, ze které teď udělali moderní troubu, kde tyto děti naočkovali, kdy několik z nich podle nepotvrzených zpráv zemřelo. Rodiče o tom mluví a pochopitelně jsou naštvaní. Očekávala byste, že existuje jakýkoliv opodstatněný lékařský přínos pro koktejl složen z těchto ingrediencí?

Dr. Rubyová: Ne. Dle mého lékařského názoru pro to nevidím žádné terapeutické využití. A co je horší, že kromě toho nemáte žádný informovaný souhlas. Pokud si člověk chce nechat píchnout nerezovou ocel… ve výsledku to je jeho právo.

Stew: Ano, přesně… hej, chcete parazita? Grafen? Pojďte sem. To v tom je, pokud to chcete… musím vám dát vědět, že pro tohle si vyhrnujete rukáv a tohle si necháváte píchat do svého těla.

Dr. Rubyová: Lidem se neposkytuje složení těchto věcí a žádný informovaný souhlas a zvážení. Stew: Zvážení už nic neznamená. V mnoha případech ani nezvažují, jestli dostávají na výběr, si tuto věc vzít. Jen se jim říká, ať si to vezmou, jinak přijdou o práci, jinak půjdou k soudu, pokud jde o vojáky, jinak půjdou do vězení. To je šílené. A lidé spekulují o tom, že se chystá nucené očkování. Že vás vyhledají pomocí nějaké technologie, poznají, jestli jste byli očkováni.

A s těmi ingrediencemi, které zmiňujete… oxid grafenu, kovy, nerezová ocel, paraziti… proboha bylo by snadné někoho něčím oskenovat a zjistit, jestli ty věci v sobě má. Žádné falešné pasy platit nebudou. Otřesné věci. Děkujeme, že jste nám přinesla tato zjištění, dr. Jane Rubyová.

Dr. Rubyová: Jasně, děkuji.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Web dr. Roberta Younga

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

9 komentářů

 1. Davide, hezkou dovolenou a naber slunečního svitu do všech buněk těla…
  Divadlo je třeba zastavit

  1. „…spousta nanočástic. To je v souladu s tím, co jsme slyšeli ohledně technologie, která je zakotvena v listech grafenu. Také řekl, že ty nanočástice jsou tvořeny uhlíkem, dusíkem, kyslíkem, hliníkem, mědí, železem a chlórem.“…. Grafen iba cisty uhlik, nic viac. Ale uz je evidentne, ze mentalne zaostala cast populacie uveri prvej vymyslenej hovadine, kedze je tak sprosta, ze si nevie ani overit, ci to, co hlta je vobec pravdive.

 2. Toto video hodnotím jako krajně nepřesvědčivé…

  „parazit“ – to znamená „zvířátko“. Parazit je živý a vegetuje na úkor hostitele.
  Říká „tyto obrázky těchto parazitů“ – ale ukazuje jenom jeden snímek s nějakou šmouhou…
  Nemluvě o tom, že nevíme sice jaký „parazit“ – ale už víme, že „smrtelný parazit“
  Mám věřit, že v lahvičkách (které se donedávna musely udržovat hluboce podmražené) jsou živí tvorové?
  Velikost té šmouhy je 20um. Nejmenší buňky mají řádově 1um – jak z toho chcete poskládat „parazita“ ?
  Celé je to vedené odkazem na autoritu nějakého „experta na mikroskopii“, kterého neznám. Ale jeho přístup při odhalení „parazita“ je pro mě určující pro to, jak mám přistupovat k jeho „odhalení“ těch kovů a všeho dalšího.

  Velice by pomohlo, kdyby se někdo skutečně vědecky fundovaný a vybavený chopil toho, aby odhalil, co v těch přípravcích skutečně je a zveřejnil to. Nechápu, proč to nikdo dosud neudělal. Připadá mi to jako celkem snadné, přirozené a nutné ale asi z nějakého důvodu není.

  A tohle video je celé cílené na … – prostě jiné publikum…

  1. Budete se divit, ale v kapce krve najdete přehršel mikroskopických parazitů – prvoky, roupi, mikrofilarie..A hýbou se..Nejde o smetí..

  2. https://slidetodoc.com/krevn-paraziti-petra-kubkov-okm-trypanosomy-leishmanie-plasmodia/ ty kuličky jsou asi červené krvinky. Posuďte sami jestli není tento příspěvek mimo mísu. Velikost krvinek 5mikronů hlavička spermie 1 mikron. Pohled do toho světa zvenku bez podrobných znalostí je vždycky špatně. Skládat se dá takto auto, biologie je o něčem jiném a nikdo neví pořádně jak to je. Vytváření víry ve vědu je stejný proces jako kdysi příchod křesťanství. Vyvraždění Slavníkovců vám nic neříká? To byl boj proti pohanství ne jen boj o vládu a tenkrát to vzali i s kojenci. Nám lejou do hlavy nesmysly a to čím dál tím větší. TV jasně lže a porušuje své povinnosti pravdivě informovat , nemá nárok na poplatky, politici lžou, porušují ústavu, tak nemají nárok na daně a svá křesla.. Protože my máme právo se tomu podle ústavy postavit.

 3. Větší hovadinu jsem dlouho nečetl! Je to jen voda pro lidi, kteří odmítají očkování!!! Lidi nenechte se odradit těmito hoaxy!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů