Zpověď 3 zdravotních sester (z Izraele, Anglie a České republiky)

Ve zkratce...

V tomto rozhovoru uslyšíme zpověď 3 zdravotních sester, které pracují nebo pracovali i v zahraničí. Jaké jsou jejich zkušenosti s covidem? Více v rozhovoru od Tomáše Lukavce.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Knihu zmíněnou ve videu najdete ZDE

Rozhovor poskytl Tomáš Lukavec ze Zákony bohatství

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. nepatří tohle na Novinky a na Seznam ? …tady někdo trochu ujel ne ? 2 očkovací krávy a jeden sračkometový dement BOŽE !

 2. Konečně slušná ,klidná konverzace bez emocí, bez urážek, různé úhly pohledu ,různé zkušenosti z různých koutů světa, jen tak dál.

 3. Muslim si a je to müj názor<že kazdŷ človek má právo na svüj názor.Ale;že zdravotni sestry ;budou vcelku (sand je na tu s Anglie ) budou hájit TEČKOVANI -experimentálni jedovatâ injekce ;která poskozuje naši DNA( NEBOT taky obsahuje tkánê z potratovŷch dêtî)!!!!!!
  A hlavnê prokazatelné a dostupné informace k dohledáni na google -dokumenty CDC A WHO a taky skupiny vêdcü;lëkarü;Zprávy.sester a têch postiženych ockovanŷch;mrtvŷch lidi -následkem FAŠISTICKËHO EXPERIMENTU NA LIDECH A PORUŠENI VŠECH MEZINARODNICH SMLUV O BIOMEDICINÊ A SVOBODNË VOLBË ČLOVËKA<OHLEDNÈ JEHO ZDRAVI!!!!!!
  Debata;včetnê moderátora PROPAGANDA TEČEK !!!!! Takhle se oblbuje nârod.Śárka

 4. Djokovič : Australia 6-4

  Dodám, že Austrálie je v rozkladu. Po nekonečných lockdownech letí čísla nakažených strmě nahoru a politici těžko vysvětlí, co svou politikou nulové tolerance vůči kovidu i lidem získali. Země nestačí případy počítat – 60 000 si jich připsala za posledních 24 hodin.
  Divadlo kolem Novaka Djokoviče je další pokus svést hněv občanů mimo.
  Djokovič s prodělaným covidem může podpořit leda stádní imunitu v zemi, která zatím skoro žádnou nemá.
  Srbský tenista neprodlužoval lockdowny, nezavírá lidi do internačních táborů, nevymýšlí nesmyslná pravidla, nevylučuje neočkované z veřejného života, nevyhazuje lidi z práce.
  Plošné očkování je slepá cesta. Další ukázka, že tahle cesta po spásných vakcínách je slepá. Novak Djokovič to ukazuje.
  Podezřelé problémy mají naopak jeho očkovaní kolegové, jako napč. gruzínský hráč Nikoloz Basilašvili, který musel před týdnem odstoupit ze hry v Sydney pro intenzivní bolesti v hrudníku.
  Novak Djokovič je narušitel. Narušuje australskou totalitu. Dokud je společnost otevřená a demokratická, žádná menšina, natož jedinec není sto ohrozit její základy…
  Z australské televize 7News unikl rozhovor moderátorů o tenisové jedničce; bavili se o něm po vysílání otevřeně sprostě:

  Moderátorka: Ať se na to díváš jakkoli, Novak Djokovič je prolhanej, křivej haj*l.
  Moderátor: Jo, je to ha*zl.
  Moderátorka: A je fakt neštěstí, jak to kolem něj všichni podělali.
  Moderátor: No je to podle mě fakt h*jzl

  Toto není Novakova chyba! Je dobrej, že dokáže hrát, jak chce on! Nadávejte na vlády! Ti nám se**u na hlavy….

  1. Pravda. Ty nemocné sportovce nebudou v mediích ukazovat, upozorňovat na ně. A že jich jsou už stovky po světě.

 5. V posledných mesiacoch sme zaznamenali prudký nárast aktivity u jednotlivcov, ktorí falošne tvrdia, že sú agentmi Iluminátov. Objavujú sa v húfoch na webových stránkach sociálnych médií ako Facebook a Twitter, šíria dezinformácie o našich presvedčeniach a často požadujú peniaze na oplátku za členstvo v Illuminati.
  Je dôležité, aby si všetci občania pamätali, že Illuminati neakceptujú členské poplatky ani dary. Žiadne desiatky. Žiadne mesačné poplatky. Žiadne iniciačné poplatky. Každý, kto tvrdí inak, je nepravdivý. V snahe nadviazať kontakt s občanmi Illuminati autorizovali oficiálne profily na mnohých webových stránkach sociálnych médií, ktoré spravovalo naše oddelenie občianskych služieb. Toto zahŕňa okrem iného na Twitteri a Avšak existujú tisíce skupín, ktoré používajú meno Illuminati online, a hoci nie sú oficiálne spojené s našou organizáciou, je našou politikou povoliť ich fungovanie. toľko slúži ako odrazový mostík, ktorý vedie stratených k Svetlu. Našou politikou je tiež umožniť skupinám, ktoré nesúhlasia s nami, aby pokračovali v činnosti – otázky a pochybnosti sa vždy podporujú a sú nápomocné pri udržiavaní našej organizácie zameranej na potreby všetkých ľudí. Zatvárame iba účty, ktoré začínajú obťažovať našich členov. Ak účet obťažuje vás alebo iných, odporúčame vám nahlásiť web o zneužívaní na webovú stránku sociálnych médií, ktorú používajú.žiadam aby klamstvá voči iluminátom boli zmazana inak by sme mohli považovať za poškodenia cti
  My poznáme spústu odpovedí na spústu otázok ohľadne covidu 19 vakcín aj to čo sa plánuje a iné

 6. Diskuse šíleně nudná. Neměla žádný spád. Otázky fádní, necílené, nekonfrontační. Přeskakuji celé bloky. Už aby byl konec. Nic mi to nedalo. Už nikdy!

 7. Jestliže mainstream dělá 100% propagandu smrtící vakcíně, neměla by alternativa vyvažovat tuto šílenost a dělat 100% protest proti vakcinaci? Ta vaše liberální a tak zvaná „vyváženost“ vypadala spíš jako reklama na Pfizer z iDnes. Sice sestry zastávají dobrovolnost vakcinace, ale všechny 3 věří na nakažlivost virů??? Takový kočkopes by se neměl na alternativě vůbec objevit. Pane Lukavec, to jste přehnal!

 8. T.Lukavec, „marketingový specialista“, zase ukázal své schopnosti za každou cenu. Možná, že ho jednou uvidíme na Seznamu a Novinek. To jak se u tohoto rozhovoru Lukavec a 2 sestry bavili, rozchechtaný, jako by to celé byla sranda. Udivila mě taková reakce. Neříkám, že by měli v tomto rozhovoru brečet, ale mít z toho bžundu, když jde o téma poškození zdraví a život a lidi jsou šikanovány. Jinak můj vnuk, který chodí na zdravotní školu musí pod tlakem, šikany i ze strany třídní, protiprávní vyhláškou , změnit školu a přechází v pololetí na jinou školu.

 9. važený timhle videm si prostě u mně spadnul na nulu 🙁 bohužel bud se prostě video nepovedlo jak bylo zamýšlené nebo to bylo šchválně 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů