Jak probudit své přátele a rodinu, aby si uvědomili, co se děje?

Ve zkratce...

Krátké a výstižné video od Laury Matsue o tom, jak můžeme pomoct „probudit” ty ve svém okolí, aby si uvědomili, co se děje.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. Ani tohle nepomůže. Za vše co se děje mohou pouze zlomení a „očkovaní“ jedinci. Jen kůli nim jsme tam, kde jsme a děje se to, co se děje.. Někoho probouzet či přesvědčovat už dle mě nemá žádný přínos. Týká se to všech, co byli min.na jedné „dávce“ spásné genové terapie a nedostali placebo. VŠICHNI JSOU DO JEDNOHO ZLOMENÍ a změněni. Tohle se celosvětově týká většiny genetických mutantů a šiřitelů toxických „věcí“ kolem sebe a na nás..jsme tím bomardováni denně. K tomu toxicita v jídle, vzduchu, vodě, chemtrails…

  Nechte je už spát. Nesnažte se. Berou to jako „vnucování“ vašich „názorů“ a vše se poté vždy jen zhorší. Starejte se pouze o sebe a své blízké. Ostatní i kdyby to byla mamka/taťka atd. nechte. Bylo/je to jejich rozhodnutí. Udělali jste už maximum..

  1. Je smutné sledovat tu změnu rétoriky – od odboje k rezignaci. Smutnější ale je to, že máš úplnou pravdu. Vnucovat názory – oni o ně nestojí, nezájem, nemá to smysl (v lepším případě), arogance a útočná odezva (v horším případě, prozatím). Vypadá to že pro mnoho mnoho „lidí“ už je pozdě. A pro nás je nejrozumnější vyhýbat se té jejich toxicitě.

   Myslím ale, že Laura ve videu chtěla říct to samé. Starejte se pouze o sebe a své blízké. Starejte se tím sobě vlastným, dobrým a jedinečným přístupem, a obohaťte ten život hlavně sobě a svým blízkým. Pro budoucí společnost ve které budeme my. Ne pro ty spící.

  2. Můj přítel není očko, celá má rodina, příbuzní jsou očko. Zatím jim nic není. Za dva roky, nebo za dva a půl roku jsem se snažila probudit i dvoje kolegy v práci, jednoho jsem málem probudila v lednu 2021,nevim,co se stalo, on v květnu 2021 si to šel nechat píchnout. Nemám sílu ty lidi probouzet, bylo to jejich rozhodnutí, moje mamka musela kvůli práci, jinak by ji vyhodili. Vím bylo to na ní vidět, že nechce, informací, videí viděla spoustu.

 2. Nezapomeňte, že nám neustále lžou:

  Tvrdili: Nikdo nemá v úmyslu zavést digitální záznam o očkování…
  Nyní tvrdí: Nikdo nemá v úmyslu zrušit hotovost…

  Skutečně jim stále věříte???“

  ,,Digitalizace našeho životního prostředí je na vzestupu a nikdo si toho nevšímá. Ve stínu C-o-v-i-d-u, války a údajné klimatické katastrofy se dystopie transparentního občana pomalu stane realitou, Pokud proti tomu všichni rychle a masivně nezasáhneme.“

  1. Tu rychle se plížící digitalizaci mohu potvrdit, dnes mě překvapilo, že už i bezdomovec na ulici byl vybaven svým „zaměstnavatelem“ ČTEČKOU PLATEBNÍCH A KREDITNÍCH KARET“ při prodeji předraženého časopisu Nový Prostor.. Kéž by tito „prodejci“ šli raději pomáhat tam kde je třeba, a kde by se i oni sami mohli cítit daleko potřebnější a vítanější, než jen stát na místě a lidem nabízet absolutně nepotřebný (o obsahu ani nemluvím) časopis.
   Jinak děkuji za úžasné video, přesně tak to také stále více vidím a cítím, ale někdy si ještě nemůžu pomoci…nicméně už se trochu snažím krotit svoji touhu po přeposílání „nevyžádaných“ informací a tak je většinou už jen sdílím na svém profilu…a ke komu se dostat mají, věřím, že se dostanou.

 3. I Ježíš věděl, že neprobudí , řekněme, víc než polovinu. Jinak by Kniha Zjevení neobsahovala likvidaci třetiny či čtvrtiny lidstva,

 4. Zlatá slova. Škoda že české titulky zakrývají velkou část té mladé krásné a moudré ženy.

 5. Přišel jsem prakticky o všechny kamarády a známé. Už více jak rok nikomu nic nevysvětluju, všichni jsou dospělí a mají vlastní rozum. Ani vtipný obrázek na toto téma nemůžete poslat, protože jim připomenete jejich vlastní blbost a budou vás o to víc nenávidět. Ostatně, co to bylo/je za kamarády, když věří víc vládě a ulhanému mainstreamu, ze kterých nikoho neznají, a né vám, které znají celý život. 😏

  1. Bludy? Náhubky pro naše dobro? Lidi byli strachy bez sebe, dusili se v tom.
   Očkování zastaví covid? Lidi byli prinuceni si to píchnout, nebo zemřeli potom, nebo mají trvale zdravotní problémy, vše se neříká, média vám to nikdy nepovi, neukazou.
   Vláďa na nás obyčejný lidi mysli – to snad vidíte jaký tije. Jestli jste bohatý, mocný, a milujete tuhle vládu, a jestli chcete válčit, tak si běžte válčit.

  2. Doufám, že jste řádně očkován a také nabůstrován. Pan Formánek šíři jen informace od #skutečných odborníků. Každé vesnické tele musí poznat, co mainstream šíří za sračky. 😉

 6. Už to tady bylo řečeno, jenom sdělím svoji zkušenost. Nemám už žádné kamarády a to díky informacím, které jsem se jim snažil zprostředkovat. Na tohle téma už se s nikým nebavím. Všichni chtěli žít a cestovat etc. Nikdo z nich zatím nemá komplikace nebo se to stydí přiznat. Jsou dospělí a každý je zodpovědný sám za sebe už je narození. Možná dostali placebo, možná mají lepší imunitu, než ostatní, nevím. Každopádně jsem s osvětou skončil ale přesvědčil jsem prokazatelně 3 lidi, včetně svého syna a jedné zdravotní sestry, která ale na očkování byla a má problémy, bohužel. Ty vachcíny nemají žádné vedlejší účinky, ty vachcíny mají jedinný účel, zničit imunitu a zabít. Good šlak ovečky. 🤒

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů