JP Sears: Proč jsem změnil názor na zlo. (Mýlil jsem se)

Ve zkratce...

JP Sears sdílí svůj názor na zlo, jak ho v průběhu času změnil a co si o něm myslí dnes.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 17. srpna 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Pane Formanek , Fandim vam a nam vsem abi ta vlozena energyje mnela uspech .Abisme konecne pochopili ze jsme jedna velka rodina, a tem jes nas posledni dva roky poslali vedomne a planovane na spatnou cestu, dokazali ze nejsme ofce a ze nebudeme slepje nasledovat poslouchat !! Prosim skuste prelozit ty projevy tehle pani :
  Anika Petek Dimmer ( Svicarsko ) rok 2008 Presnou Adresu hledam myslim
  pod: http://www.Anika Petek Dimmer Jeji projevy rikali us tehdy vse o dnesku.

 2. Za komunismu nás učili, že věřit v Boha je tmářství. Věděli, že věřící lidé jsou méně náchylní se nechat zmanipulovat a nejvyšší autoritou pro ně není KSČ, ale Bůh. To platí pořád, i když místo KSČ jsou teď nové a nové „autority“. Když jsme se s manželem rozhodovali, jestli se nechat očkovat, tak jsme si sehnali co nejvíc informací, tehdy hlavně ze zahraničí, a pak jsme se museli ještě vypořádat se strachem ze smrti, kterou nás strašili. Rozhodli jsme se, že nepůjdeme se stádem, ač i papež nás přesvědčoval, i mnoho kněží, naštěstí ne všichni. Sehnali jsme si i potřebné léky a čelíme covidismu jak se dá. Covidu čelit nemusíme, vůbec na nás nejde, jen jednou byl manžel pozitivní, protože prochladl, a potřeboval papír, aby pak mohl jet na lyže do zahraničí. O existenci zla vůbec nepochybuji, některým lidem čiší z tváří i z řeči i z jejich skutků. A naopak je osvěžující a potěšující vidět člověka na straně pravdy. Děkuji za toto video, pane Formánku, a děkuji za všechno co děláte. Bůh vám žehnej a ochraňuj vás.

 3. Krásně a jednoduše řečeno a vysvětleno. Cítím to stejně. Tohle je naše poslední lekce, rozeznat ZLO a nesloužit mu.

 4. Před pár dny jsem dočetl knížku „Pohled do zákulisí“ od T.K. Popisuje v ní, že i Vatikán slouží Světlonošovi (s Bohem to nemá nic společného), a přikládá i spousty nepřímých důkazů (že tam používají mraky pohanských/satanských znaků; že si k nim jezdí pro „noty“ hlavy států a hle – NIKDY v historii poté nebyla žádná tiskovka, žádné prohlášení, NIKDY se nikdo nedozví, o čem se jednalo, dotyční občané jsou pak postaveni před hotovou věc, která „má být v jejich prospěch“).
  Taky jsem zásadně neočkovaný. Používám už 10 let CDS a i když mě jako covid pozitivního „otestovali“, na druhý den jsem měl teplotu, proléval jsem hrdlo CDS-kem, třetí den – karanténa nekaranténa – jsem byl v pohodě a musel na nákup, protože zbytek rodiny lehnul (ale CDS nejsou ochotni, nevím proč, používat).
  Celá ta akce se změnou definice pandemie, strašení, nátlakové akce, vyhrožování, to vše mělo za cíl vytřískat z toho prachy – i bazilišek Gates řekl, že investice do farma-průmyslu bylo to nejlepší, co v životě udělal (hm, ale pro sebe!!!). A rázem tu na Zemi máme o 53 miliardářů víc; a smlouvy s big-pharma, které jsou téměř nevypověditelné a hlavně total nevýhodné.
  A návrh, že WHO v okamžiku situace podobné té covidové, přejímá vládu místo Vlády, což už některé státy EU údajně ratifikovaly.
  Nic. Zvedněme hlavu a pojďme dál, navzdory PSYCHOPATŮM, kteří momentálně vládnou světu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů