Patolog dr. Roger Hodkinson: O covid očkování a obávách z neplodnosti a dalších rizicích

Ve zkratce...

Špičkový patolog dr. Roger Hodkinson v tomto exkluzivním rozhovoru mluví o rizicích covid očkování, proč může vést k neplodnosti, a mnohem víc. Více v rozhovoru. Za překlad děkuji Josefovi T.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Video je z 22. června 2021

Přepis:

Del Bigtree: Je mým potešením, že mohu přivítat pravděpodobně jednoho z nejvýznamnějších lékařů, které jsme doposud měli na Highwire. Dr. Roger Hodkinson, podívejte se na to CV, je úžasné, byl vědeckým pracovníkem, byl ředitelem časopisů, pracoval na tolika důležitých místech a jsme teď poctěni, že nás navštívil někdo, kdo k tomu skutečně může něco říct. Nevím dr. Hodkinsone, jestli jste měl možnost vidět ten rozhovor, ale ta myokarditida, otok srdce, my stále slyšíme, ó to je ve většině případů mírné, mně to jako mírné neznělo, mně to znělo jako život měnící. Pro kolik lidí to bude život měnící?

Dr. Hodkinson: My nevíme a to je ten problém. Celým hlavním smyslem klinických studií je, že vy nevíte, co nevíte a to je přesně, proč je děláme. Myokarditida, jak ji popisuje CDC, cituji „mírná”, cituji „nevyvážená”. Myokarditida není nikdy mírná, zejména u mladých zdravých mužů. Je to zánět srdečního svalu, pumpy těla. A my nevíme, jaké procento srdečního svalu by odumřelo při jakémkoliv postižení myokarditidou. Velká věc u srdečního svalu je ta, že vlákna srdečního svalu se neregenerují, tak jak se regenerují například u jater nebo ledvin.

Takže tu máte neznámé procento odumřelých buněk srdečního svalu, my nedokážeme určit to číslo a proto dlouhodobé výsledky jsou naprosto nepředvídatelné. My víme o myokardtidě z jiných příčin před pandemií covidem, že myokarditida se může projevit o desetiletí později s předčasným srdečním selháním, které by jinak nebylo očekáváno. Takže to je strašná obava pro tyto lidi, co se s nimi stane v budoucnu. A mé sympatie jsou s nimi, nesnažil jsem se ani pomyslet, mé sympatie jsou s nimi, protože to, čemu čelí, je obrovská neznámá. Není to triviální.

A to, že CDC řekne, že to je nevyvážené, já vám řeknu co je nevyvážené, to CDC je nevyvážené. Tam je ta nevyváženost. To není… kdyby se tohle stalo v průběhu normálního uvedení vakcíny v průběhu 5-7 let, a s těmito počty myokarditidy, které jak jste řekl, jsou pravděpodobně hrubě podhodnocené, ale dokonce i s čísly, která jsou hlášena, to by znamenalo okamžité ukončení přesně tam, okamžitě. Stop, zastavit a přestat. To je jak významné to je. A protože kvůli této údajné nouzi, která samozřejmě není, a o tom můžeme také mluvit… A ta takzvaná nouze udělila oprávnění k povolení pro nouzové použití. A proto se dostupnost vakcíny promítla do toho, že tu vakcínu dostal každý, aniž by byly do klinických studií zahrnuty všechny demografické skupiny. Děti, těhotné ženy, staří lidé… ti nebyli zahrnuti dokonce ani v těch 4-6 měsíčních zkouškách, které se prováděly.

Del: Neuvěřitelné. Když vidíte… My jsme viděli jednoho z členů FDA výboru VRBPAC , když říkal, my opravdu potřebujeme 18 měsíců nebo možná 2 roky, abychom se na to podívali, on apeluje, abychom nedoporučovali tuto vakcínu. Přesto jsme tohle viděli s krevními sraženinami. Viděli jsme krevní sraženiny. Viděli jsme krevní sraženiny v Anglii, věděli jsme, že Astra Zeneca měla tento problém. Nebylo překvapením, že Johnson&Johnson s velmi podobným produktem má teď stejné problémy. Takže to nemůžete izolovat a říct, že pouze tyto případy mají tento problém, musíte přidat případy Astra Zenecy a říct, na tom je něco (divného) s tím přístupem virových vektorů a naše CDC se sejde a pak vyjdou a nic se nezmění, všechno jde, jako by nic, jede se dál. Neobáváte se, že je to přesně to, co udělají v tomto případě u dětí? Že řeknou, no, jsme ochotni akceptovat tato rizika, a už začínáme slyšet jak říkají, no, to je jen mírné ve většině případů a 50 % se z toho dostane. Existují jasné signály, že se pokusí, aby to znělo co možná nejvíc neškodně, jak to jenom jde. Co si o tom myslíte?

Dr. Hodkinson: Chtěl bych říct něco zcela jasně. Tato takzvaná pandemie není pro naprostou většinu populace nic víc než špatná sezónní chřipka. U dětí uvádí u Covidu, skutečného programového covidu, což je jiný problém, nižší čísla než kdy u sezónní chřipky. Takže ten základ toho všeho je úplně špatný. Staří lidé by měli být samozřejmě chráněni různými způsoby, o kterých bychom mohli mluvit. Ale to nebylo nikdy zapotřebí… vakcínu nebylo nikdy zapotřebí schválit v takovém spěchu na něco, co je v celkovém pohledu tak triviální.

A prohlášení, že se jedná o nouzovou situaci, je toho základem, to je začátek toho. To nikdy nebyla nouzová situace a není to stav nouze ani teďka. A jednoduše jenom proto, že je vakcína dostupná, to neznamená, že by měla být používána bez rozmyslu u starých lidí a všech těch typů lidí, kteří především nebyli zahrnuti v klinických studiích. Jak jste řekl dříve, tohle je největší nekontrolovaná klinická studie v lékařské historii. O několik řádů. Tento nebezpečný produkt se píchá do ramen lidí bez jakéhokoliv ponětí o dlouhodobých rizicích. Tohle je lékařské zanedbání povinností nejgrotesknější úrovně. Nikdy předtím jsme neviděli nic takového.

Del: Dr. Hodkinsone, vždycky je útočeno na ty lékaře, kteří mluví proti buď… samozřejmě máte svoje názory na tuto pandemii, máte svoje názory na tohle očkování, ale vy jste patolog. Co je to? Víte, já jsem ležel minulou noc v posteli a přemýšlel jsem o slově patolog, znamená to, že to je najít cestu k tomu, jak se ty věci staly nebo jak se tam dostaly? To se mi honilo hlavou minulou noc, když jsem věděl, že s vámi budu dělat rozhovor. Co to je? Jaká je odbornost patologa, že si myslíte, že to z vás dělá někoho, kdo se k těmto problémům může vyjadřovat?

Dr. Hodkinson: Měl jsem dlouhou kariéru v akademické medicíně a učil jsem. A nyní jsem ředitel americké biotechnologické firmy, která provádí sekvenování genů pro rakovinu. Dá se říct, že jsem v tom všem hluboce zapojen. Věda hovoří jasně. Lidé, kteří oponují lidem jako jsem já, říkají, že zakládají své názory na základě faktů, nikoliv na základě drbů… Tohle je opět Orwellovské. Je to opačně. Neexistuje žádný konsensus v medicínské literatuře pro kterýkoliv z těchto zdravotních zásahů. Ať už jsou to masky, nebo sociální rozestupy, zákaz cestování nebo lockdowny, neexistují žádné důkazy lékařského konsensu v lékařské literatuře o tom, že kterýkoliv z těchto zásahů je účinný.

Del: Řekněte za sebe, z vaší odbornosti, z vašich životních zkušeností práce až na úrovni, jak jste řekl, DNA a pozorování věcí…. Ve kterém bodě se vám, u této pandemie, ukázaly červené praporky. Kdy jste si řekl, že buďto kurz, kterým se to vydalo, nebo činy, které byly provedeny… Ve kterém čase jste měl pocit, musím o tom promluvit, protože tohle není, jak bychom normálně dělali medicínu.

Dr. Hodkinson: Protože to bylo původně prezentováno a je to tak prezentováno i teď jako infekce horních cest dýchacích podobné chřipce. A že lidé umírají v menších počtech než v jiných letech. To se stalo zjevným už dávno. Po té původní hysterii od Fergusona, toho anglického idiota… který předložil ty armagedonské předpovědi…

Del: Mluvíte o těch modelech Imperial (College), které byly zveřejněny a způsobily paniku na celém světě?

Dr. Hodkinson: Ano. Přesně tak, přesně tak… Počátek této strachdemie začal tím, že nikdo na mezinárodní úrovni neprověřoval Fergusonovy směšné modely, které byly řádově chybné v průběhu předchozích pandemií. Nikdo to neprověřoval. Ale brzy se to jednoduše vyjasnilo, že ta zkušenost z Milána byla vyjímečná a že to byli staří lidé, kteří byli zranitelní, obzvláště ti s komorbiditami. Jak Velká Baringtonská deklarace elegantně vyjádřila, že všechno co bychom měli dělat, je zaměřit se na ochranu starých lidí a život by měl pokračovat zcela normálně. Jak jsme to dělali u předchozích chřipkových epidemií, kde selský rozum a osobní zodpovědnost nás tím krásně provedly a v průběhu toho jsme si přirozeně vyvinuli kolektivní imunitu přirozenou cestou, bez potřeby jakékoliv vakcinace, nebo jakéhokoliv testování. A tentokrát to není absolutně nic jiného.

To je, jak jste řekl, to je politika, co si hraje na medicínu. A jak jsem řekl, to je extrémně nebezpečná hra. Měli zůstat u svého pletení, nic o tomto neví, je to masivní podvod, lži a další lži a další lži. Žádný, žádný konec. Čím více hrají na strach… místo aby lidi ujistili, že to mají pod kontrolou a uklidnili je. Jsou to mutace a pak dvojité mutace pak indické mutace a teď se to mění na posedlost tím, aby lidi byli očkovaní… Z medicínského hlediska je tohle noční můra. To byste si neuměli představit ani jako scénář k filmu, to je tak šílené… Na každém kroku spousta lží a podvodů a manipulací se statistikami, na každém jednom kroku. Takže to stěží překvapuje, že většina obyvatelstva baští tu „trendy” pomoc. Protože oponentní názor od novinářů, politiků a lékařů jako jsem já, byl mezinárodně brutálně potlačen.

Del: Minulý týden Anthony Fauci, protože já myslím, že tisk se konečně probouzí, aspoň co se týče toho úniku z laboratoře ve Wuhanu. Protože si myslím, že mu začíná být pod límcem trošku horko, on řekl minulý týden, „že jakýkoliv útok na mě je v podstatě útok na vědu.” On je věda… když zaútočíte na Tonyho Fauciho, on doslova řekl, ve třetí osobě, když útočíte na Tonyho Fauciho, útočíte na vědu. Co to… nevím jestli jste viděl to prohlášení, ale pro lékaře a vědce, co si myslíte o tom, když někdo řekne něco takového, kdo měl tu moc, kterou on měl nad rozhodnutími, pravděpodobně nejen v USA ale i po celém světě. Je Tony Fauci věda?

Dr. Hodkinson: Tony Fauci je ta nejodpornější osoba žijící na této planetě. Otisky jeho prstů jsou na tom všude od samého začátku. Od výzkumu posílení funkce (viru), který úmyslně hodil na krk tomu bílému zprostředkovatelskému klubu do Wuhanu. To byl ten počátek. Na každém kroku pokračoval v cestě, prezentoval se jako inkarnace Boha. Že pouze on zná odpověď. Všechno, co udělali, je zcela svévolné. Skoro byste mohl i utrousit vtípek. Mohl byste si představit premiéra, jak jedno ráno říká svému zástupci: „Tak se zamysleme… kolik andělů bychom dnes měli nechat tancovat na špendlíkové hlavičce? Mělo by to být dvanáct a čtvrt nebo třicet šest a půl. Co myslíte?” Víte, ta svévolnost toho je ohromující. To je přesně, co se dělo na každém kroku téhle cesty. Kolik lidí může sedět spolu v restauraci u stolu. Víte… Ta šílenost je nepopsatelná.

Del: Je dost těžké, musím říct… víte já nemám moc velkou mozkovou kapacitu, aspoň pokud jde o medicínu. Jsem novinář. Ale když vstoupím do restaurace… byl jsem, myslím, v Oregonu a oni hned: „Musíte mít masku, musíte mít masku!” Oni skočili přes bar a křičeli na mě, jako kdybych chtěl všechny v restauraci zabít, donutili mě nasadit si masku a pak mě odvedli čtyři stopy bokem, kde jsem si sedl ke stolu a pak mi bylo dovoleno si ji sundat. Z toho mě opravdu bolí hlava, co to dělá s vámi, když procházíte něčím takovým, co se teď děje ve světě a snažíte se pochopit, jak to lidé mohou akceptovat. Nemusíte být raketový vědec, abyste si řekl, že v tom snad nemůže být žádný rozdíl, sedět 3 a půl stopy nad zemí nebo pochodovat 6 stop nad zemí.

Dr. Hodkinson: Pojďme k laikům, pojďme si říct interpretaci laiků. Laici nejsou hloupí. Oni ví, že to je šílené.

Del: Jo.

Dr. Hodkinson: Jednoduše z nadhledu. Podívejte, pokud jste dělali tu samou věc znovu a znovu a znovu, po celý rok a nijak to nezměnilo tu situaci, prostě jen možná, možná, prostě jen možná… to nefunguje. Nemusíte jít nikam dál než sem, že?

Del: Správně.

Dr. Hodkinson: Pokud by existoval důkaz, že masky fungují, dělali bychom to u každé epidemie chřipky. Masky rozhodně nefungují. Jak můžete vyřešit problém velikosti nano použitím makro řešení? To je naprosto absurdní. Ta otázka sociálních rozestupů je, že se to šíří hlavně aerosolem. To znamená, že pokud jdete uličkou v supermarketu a nikdo nejde vedle vás, myslíte si, že nic nedostanete. No, je to všude. Je to všude. A politici si musí uvědomit, že v roce 2021 je medicína zcela neschopná kontrolovat šíření této pandemie jakýmikoliv prostředky známé lékařské vědě. Tečka.

Prostě se tomu musíme přizpůsobit praktickými způsoby tím, že budeme chránit staré lidi s jejich oslabeními v domovech důchodců, kde by mohli být chráněni mnoha způsoby a kteří teď chráněni nejsou. To je v podstatě to, co se mělo stát. Zákazy cestování nefungují. To je nadstavba masek. A lockdowny samozřejmě nikdy nebyly vyzkoušeny v historii medicíny. Normálně dáváme do karantény nemocné, nedáváme do karantény zdravé. A koncept zavření globální ekonomiky, aby babička nedostala covid v domově důchodců, je prostě trapně směšný.

Del: Určitě. Víte když se podíváme na celou tu situaci, vy jste přispěl s mnoha věcmi, existuje mnoho vědců, ve Velké Baringtonské deklaraci, to je skvělý případ, víc jak 40 000 vědců a zdravotních expertů promluvilo proti lockdownům, ale nejste ve shodě s každým. Existují různé věci, hodně jsme jich pokryli, tady je celkový počet podpisů, 849 tisíc podpisů – 43 tisíc praktických lékařů, 14 tisíc z veřejného zdraví, ale rád bych to tak nějak prošel, protože my tady na Highwire jsme představili mnoho různých specialistů, kteří přichází a hovoří o tom, jaké jsou jejich obavy kolem těchto vakcín a podobných věcí a já vím, že v některých případech nesouhlasíte, máte svůj názor, chtěl bych se zeptat, jestli bych se vás mohl zeptat na některé věci, které jsme již pokryli.

Jaký je váš pohled na ten problém se zesílením (nemoci) závislým na protilátkách, zesílením imunitní reakce nebo patogenním primingem? Informovali jsme o tom, že jsme to viděli ve zvířecích testech, viděli jsme tyto problémy u vakcín, nevypadalo to, že by ochránila to zvíře, spíše to vypadalo, že pomohla viru se rozmnožit pomocí buněk vedoucí k cytokinové bouři, podívali jsme se na Pfizer a Modernu a jejich EUA (schválení pro nouzové použití) říká, že tento problém ve skutečnosti neřešili. Myslíte si, že tohle je ten potenciál vakcíny v budoucnosti?

Dr. Hodkinson: Určitě je to potenciál v budoucnosti, v tuto chvíli to není zásadní problém. Když jsem mluvil s klinickými lékaři jako Peter McCullough, se kterým mluvím pravidelně, i když se to očekává a pořád se to může stát, v tuto chvíli to není hlavní obava. Co je mnohem větší obava, pokud se mohu posunout k trochu jinému tématu Dele, velké obavy představují problémy ohledně plodnosti. Z různých důvodů u mužů a žen a rovněž obava ze šíření vakcín, dalo by se říct efekt na vedlejšího účastníka. Ale abychom nejprve pohovořili o neplodnosti. To vyplynulo z podivného podkladu Pfizeru předloženého japonským regulatorním úřadům, že ta napodobenina lipidových kapslí, u nichž zkoumali distribuci u krys… distribuci těchto částí vakcíny, což jsou malé lipidové nanočástice, na které se ukázalo, k naprostému překvapení všech, zcela nepředvídatelně, že orgán, kde se tyto části vakcíny u krys koncentrují, byly vaječníky. A nyní… to, co nevíme, je, jak se to projeví v potenciální neplodnost u žen.

S určitostí víme, že když se narodí holčička, tak se všemi vajíčky, které bude kdy mít za svůj celý život, nevytvoří jich víc, takže to musíme studovat, musíme pochopit dopady potenciální koncentrace u lidských vaječníků. To byly studie u krys, ale my to prostě v tuto chvíli nevíme. Rovněž nevíme účinky spike proteinu útočícího na receptor spike proteinu, jmenuje se ACE-2 receptor, v placentě. Existuje velká exprimace ACE-2 receptorů v placentě, takže zcela jasně by to mohl být důvod velmi brzkých potratů u žen.

Del: Rád bych to objasnil, protože jsme mluvili s dr. Michaelem Yeadonem, který vyjádřil obavu ohledně vrstvy syncytinu, to je ta vnější vrstva, že nějak ty protilátky, které vypadají jako spike protein a jejich DNA struktura má nějaké podobnosti, ale co říkáte vy, to je něco jiného. Jenom chci objasnit, že vaše obava ohledně placenty je jiná, než kterou vznesl dr. Wolfgang Wodarg a dr. Michael Yeadon.

Dr. Hodkinson: Mluvím jako patolog, měl jsem tu čest vidět tu děložní sliznici ve svých rukou. A mohu vás a všechny posluchače ujistit, že děložní sliznice – endometrium, jak tomu říkáme, je ta nejcitlivější, svěží, křehká tkáň v celém lidském těle. Taková má být, aby se oplodněné vajíčko, které cestuje dolů, dostalo do kyprého prostředí, aby mohlo růst. Proto je tak citlivá. Ženy mají menstruaci, protože malé přerušení dodávky krve do endometria způsobuje uvolnění (vajíčka) a ženy mají menstruaci. Takže dodávka krve do endometria je extrémně křehká. Ta je nejvíc křehká v lidském těle. A stačí velmi málo k jejímu narušení pomocí krevních sraženin, vzhledem k připojení spike proteinu k ACE-2 receptoru, který je v každé cévě v celém lidském těle, nejen ve vašem mozku, ve vašich nohách, je v placentě a všude jinde. Nepotřebujete velkou fantazii, abyste si představili, pro netestované, nevyzkoušené, nezjišťované, že útok na placentu by mohl být samozřejmě příčinou mnoha předčasných potratů.

Del: A u těch ACE-2 receptorů, z toho co víme, to je kam se vážou ty spike proteiny. V některých vakcínách počet spike proteinů dosahuje až 50 miliard. Když si představíte tolik spike proteinu… Taky jsme slyšeli, že studie, kterou měli v Japonsku, kde si mysleli, že se to z paže nešíří, ale oni to našli ve vaječnících, v ledvinách… jak se na to díváte? Je to součástí konverzace? Jak se to dostává do vaječníků?

Dr. Hodkinson: Ta dávka vakcíny, kterou lidé dostávají jako dospělí, je standardní dávka. V medicíně se každá funkce děje podle zvonové křivky. Někteří lidé jsou dobří v něčem, někteří lidé jsou špatní ve věcech a většina lidí je uprostřed. Existuje pravděpodobnost, neprokázaná, je potřeba ji studovat.

Ta pravděpodobnost je, že někteří lidé nepředvídatelně produkují velké přebytky spike proteinu. A ten se tvoří v lymfatické tkáni převážně v podpaží, v axile, injekce jde do svalu, do deltoidu, nic se tam neděje. Je to bezpečné místo, kam to dát, a pak to cestuje do lymfatického systému ve vašem podpaží a začně, u těchto lidí, vytvářet masivní množství spike proteinu. Jejich přebytek, který je obvykle zlikvidován bezprostředně sousedícími lymfocyty, normálně, ale u těch lidí jejich přebytek se pravděpodobně…, ne pravděpodobně, on se dostane do celkového oběhu. Cestuje kamkoliv v lidském těle, kde je céva, včetně mozku. A to je, kde máte problémy s vaskulárními účinky spike proteinu.

Domníváme se, že když se připojí na ACE-2 receptor, že to zahájí koagulační kaskádu, která vede k vytvoření krevních sraženin a k ucpání cév, ať už je to v mozku, v nohách nebo v endometriu, nebo v placentě, to je ten samý patofyziologický – jak tomu říkáme – mechanismus. Ale pokud bych mohl rozšířit tu diskusi o ACE-2 receptoru o mužskou plodnost, to je, kde to začíná být opravdu zajímavé. Dva orgány v těle, které mají nejvyšší exprimaci spike proteinu, jsou tenké střevo, ale také placenta, jak jsme již hovořili, a varlata.

A teď, pokud proběhne útok na varlata spike proteinem, protože ACE-2 receptor tam je, opět je to velký problém pro mužskou plodnost, který vyžaduje mnohaleté studie, abychom pochopili tyto potenciální důsledky. Takže abych to shrnul, máme zde vážné obavy z ženské a mužské neplodnosti… z různých důvodů, které jsou v literatuře jako podklad pro významné obavy, nikoliv důkaz. A to je proč existuje potřeba rozsáhlých studií, obzvláště pokud se jedná o novou technologii. Zjistit, jestli to opravdu vede k důsledkům neplodnosti. Protože v tuto chvíli to prostě nevíme a hrajeme si tady s ohněm.

Del: Ano. Ano. Hovoříme o třetině obyvatel Ameriky. Jejich snem je naočkovat každého. Co se stane, když budeme mít neplodnost jak u mužů tak u žen? Ty následky mohou být katastrofické.

Dr. Hodkinson: My už víme, že z neznámých důvodů mužská plodnost již byla radikálně ovlivněna v průběhu několika posledních desetiletí. Počty spermií klesly mezinárodně zhruba o 40 %. My nevíme ten důvod, existuje spousta teorií, takže už byla velká rána pro mužskou plodnost. Nepotřebujeme další. Mohlo by to být katastrofální. Vy jste zmínil něco, co pro nás zde na Highwire představovalo velkou otázku. Pokusili jsme se zaobírat touto myšlenkou. Dostáváme zprávy, že lidé, kteří nebyli očkováni a vyskytují se u lidí, kteří byli očkováni, dostanou třeba menstruační cyklus, máme zprávy, že lidé, kteří byli v menopauze, začali mít menstruční cyklus poté, co byli v blízkosti očkovaných lidí.

Ta myšlenka vylučování nebo přenášení spike proteinu. Pokoušeli jsme se tím zaobírat… na internetu o tom píše spousta lidí. Píšou o potratech. Dívali jsme se na to a bylo těžké najít přesvědčivý důkaz u tohoto problému. Ale vy jste zmiňoval, že váš názor je, že spike protein může být roznášen, co si o tom myslíte?

Dr. Hodkinson: Ano, to je velmi zajímavý příběh. Má to nyní nové jméno – nakažlivá vakcinóza. Když jsem o tom slyšel poprvé, myslel jsem si, že to je směšné. No tak… vzpamatujte se, to je jen skupinová hysterie, typická zdravotnická reakce žen, které si stěžují, ano? Menstruační problémy, psychologie, skupinová hysterie, všechny ty myšlenky, které se vám honí hlavou. Ale zprávy o tom se stále opakovaly. A řekl jsem si: Moment, na to je potřeba se seriózně podívat a ne to jenom odmítnout jako skupinovou hysterii. A tehdy to začalo být zajímavé.

A nenaznačuju, že to tak je. Co říkám je to, že je zde částečná hypotéza, která to potenciálně vysvětluje. A je to tato. Byla provedena pitva, paradoxně ve Wuhanu, někoho, kdo zemřel s Covidem-19. Teď to je virus, ne vakcína. Zemřel kvůli Covidu-19. A pitvou zcela jasně ukázali, že virus a spike protein se kumulovaly v potních žlázách. Oni uvedli ve shrnutí, že bychom si měli být vědomi toho, že může docházet k přenosu tím, co by mohlo být pocení. To byl pro mě velký budíček. Protože… my nyní samozřejmě mluvíme o vakcíně, ne o viru.

Vakcína má potenciál vytváření velkého množství spike proteinu, jak jsem řekl. Takže to není mimo rámec možností, je to docela pravděpodobné, že spike protein u některých lidí se koncentruje v potních žlázách kůže a pak se roznáší. A pokud se roznese na povrch kůže, to je pocení, vypaří se a vytvoří se aerosol. Proto si všímáme, že lidé kolem mají nelibý odér těla. Přichází z jejich podpaží, z potních žláz. Víme, že pot se aerosolizuje, proto můžeme cítít lidi se špatnou hygienou. Takže efekt přihlížejícího by pak vyžadoval, že aerosolizovaný spike protein je vdechnut přihlížejícími, kteří jsou v častém kontaktu s očkovanými. To je, kde ta hypotéza je slabá. Protože prvně je to dávka, které by přihlížející byl vystaven, což nevíme.

A za druhé především, jak se to tam dostává, protože si umíte představit, že to je zachycené ve sliznici horního respiračního traktu, aniž by to proniklo vůbec do těla. Ale neexistovaly žádné studie o vstupu spike proteinu do těla, na rozdíl od (vstupu) viru do těla a možná, že jsou i jiné mechanismy, o kterých nevíme. Vše co mohu k tomu říci je, že existuje částečná hypotéza, jak to vysvětlit. Musí být důkladně prošetřena před tím, než je zamítnuta jako skupinová hysterie nebo jako nějaká divná domnělá komplikace. Musím vám říct, že před dvěma dny jsem mluvil s někým ve Velké Británii, a mluvili jsme o tomto. 28 letý mladý muž, perfektně zdravý, který žije se svou matkou, která byla očkovaná dvěmi dávkami. Dva týdny po její druhé dávce, on začíná mít bolesti na hrudi, začíná trpět dušností, a má zrychlenou srdeční frekvenci, bez zjevné příčiny.

Jel do nemocnice, byl propuštěn s tím, že má něco, čemu říkáme costochondritis, což je zánět spojení žeber s chrupavkami, což byla zjevně nevhodná (diagnóza). A krátce na to se jeho symptomy nezlepšily, ony se zhoršily a začínal mít oboustrané… jeho obě varlata ho bolela. A teď, tohle byl velice stabilní muž, měli jsme dlouhý rozhovor, to nebyl žádný cvok. Vzdělaný člověk, byl docela obeznámen s věcmi, které se dějí a podal velmi přesvědčivý argument. My slyšíme všechny ty příběhy, které dávají smysl s tím, že přihlížející nějak získávají spike protein od lidí, kteří byli očkovaní. A to musí být okamžitě prošetřeno, protože je spousta lidí, kteří teď… internet se jich jen hemží.

Existuje velké množství lidí, kteří všichni říkají tu samou věc. Obzvláště ženy s abnormálními menstruacemi. Víte, ženy po menopauze začínají mít znovu menstruaci. No, skutečností je, že ACE-2 receptory, že koncentrace ACE-2 receptorů na povrchu sliznice dělohy se zvyšuje s věkem. Takže vidíte tu zranitelnost žen po menopauze, potenciálně to může mít nějaký vliv. Každopádně, nechci vyvolávat strach. Neříkám, že je to prokázaná teorie. To v tuto chvíli vůbec není. Ale bylo to taky… samozřejmě jasný důkaz v tom je ten, že předjímání takové možnosti bylo jasně zdokumentováno v protokolu Pfizeru pro klinickou studii. A oni měli dokonce tu drzost říct v tomto protokolu, my se na to podíváme, ale neuvádějte to jako fenomém, který se vztahuje k vakcíně. Jednoduše je to zvlášt oznámeno koordinátorovi klinické studie.

Del: Neuvěřitelné.

Dr. Hodkinson: Takže skoro jakoby věděli, že se to může stát. A teď pro to vidíme nějaké důkazy, které musí být urgentně prošetřeny.

Del: Všechny tyto rozhovory… víte jako patolog, my jako laici předpokládáme, že to je to, co dělá CDC, že to je to, co dělá FDA. Průměrný člověk se dívá na Novu, ČT24 nebo CNN Prima a ve zprávách jim říkají, že to bylo prošetřeno, že je prokázáno, že tento produkt je bezpečný, že každý by měl jít a nechat se očkovat. Máte Tonyho Fauciho, který je šéf našeho… pravděpodobně hlavní hlas na našem Ministerstvu zdravotnictví v Americe a říká všem, ať se jdou nechat naočkovat. Prezident USA říká: jděte, nechte se očkovat, udělejte svůj díl práce, obzvláště vy – děti. A my všichni předpokládáme, že tito lidé jednají v našem nejlepším zájmu tak, že byly provedeny kvalitní bezpečnostní studie.

Jako vědec a jako lékař, změnilo se něco, nebo bylo to vždycky tak špatné? Jaký je v tuto chvíli stav vědy, že probíhá taková úroveň propagace? Protože jak jste řekl… existuje řada syrových teorií… ale to jsou velmi děsivé teorie. To není jako: ó mohl byste být dva týdny nachlazen, nebo můžete mít necitlivost ve vašem pravém chodidle, my tady mluvíme o tom, že možná nebudete moct mít děti, nebo se vám mohou dělat krevní sraženiny, může vám otéct srdce, takže budete náchylný k brzkému výskytu infarktu a problémům se sdrcem, které vám mohou ubrat roky života. To jsou opravdu velké teoretické problémy, některé z nich se objevují právě v tuto chvíli a jak to vypadá, všichni na světě si myslí, že to bylo pořádně prostudováno. Byly tyto problémy řádně prostudovány?

Dr. Hodkinson: No, teď „po bitvě” probíhají různé druhy studií, aby se pokusily určit význam těchto komplikací, jejich frekvenci, jak jsou závažné, atd. Ale to je poté, co byly koně vypuštěni ze stáje. To všechno mělo být provedeno s dostatečným předstihem. A důvod k tomu je tento. Pokud něco budete nazývat nouzovou situací, což tohle není… ani zdaleka. Ale pojďme to jen na chvíli akceptovat. Pokud o něčem řeknete, že je to nouzová situace a uvedete novou netestovanou experimentální vakcínu do miliard ramen, pak máte povinnost od úplného začátku vytvořit co nejrozsáhlejší systém odběru vzorků lidí, kteří byli očkováni, abyste určili frekvenci nežádoucích účinků. Ne dobrovolný ohlašující systém jako VAERS ve Státech a podobný systém Žluté karty v Británii. Vy nesete velkou vinu na tom, že jste nezavedli monitorování experimentálního léku, o kterém jste řekli, že je zapotřebí pro většinu světové populace. A ze stejného důvodu mluví protichůdně o léčbě.

Pokud na jedné straně říkáte, že tady máme nouzovou situaci, což nemáme, ale pokud je to nouzová situace a říkáte, že to musí být léčeno touto neschválenou nebezpečnou vakcínou na jedné straně, pak na druhé straně nemůžete říct obecně lékařům, pokud si myslíte, že někdo má covid, musíte je poslat domů, aby čekali, až zmodrají a jsou pak opravdu vážně nemocní, aniž by jste jim dali možnost využít potenciálně život zachraňující léky, které nemusí ještě mít randomizovanou kontrolovanou studii, ale je o nich známo, že jsou bezpečné, které mají vysokou pravděpodobnost, že budou účinné, a mluvím o Ivermektinu a Hydroxychlorochinu. V podstatě tito lidé jsou vyšetřeni v nemocnici, nejsou na tom tak špatně, aby je přijali, je jim řečeno, aby šli domů a přišli, až budou modří… … ve vážném stavu, aniž by byli potenciálně zachráněni těmito preparáty, které mohly být velmi šiřoce předepisovány. Počet lidí, kteří takto mohli být zachráněni, není možné spočítat, ale je to pravděpodobně obrovské číslo.

Del: Všude, kde byly tyto protokoly použity, ty studie, chci říct, jistě že to nemusely být dvojitě zaslepené randomizované studie, ale vidíme vysoce rizikové skupiny jako ty, se kterými měl Vladimir Zelenko obrovský úspěch v porovnání s tím druhým přístupem, což byl – jděte domů, dokud nebudete mít nedostatek kyslíku, pak přijďte, my vás hodíme do kómatu a dáme vás na ventilátor s šancí na úmrtí devět z deseti. Ale pro mě, bez ohledu, jak se na to díváte, jak může někdo jako Anthony Fauci na jedné straně říkat, Hydroxychlorochin je nebezpečné používat v těchto situacích, když byl používán 70 let a je prokazatelně bezpečný pro další problémy, někteří ho používají denně, nebo týdně, a pak na druhé straně, já vám říkám, abyste šli na očkování, které má všechny ty teoreticky strašné problémy, nemáme to řádně otestované, ale měli byste do toho jít. Jak tomu můžeme říkat medicína?! Co to udělá s naší důvěrou v medicínu do budoucna?

Dr. Hodkinson: Já vám řeknu, co je tady nebezpečné, to je Tony Fauci, korouhvička Fauci, to je ten, kdo je nebezpečný pro společnost. On nezastává zdraví, on je architektem celé této zatracené věci. Od toho, kde to začalo, posílení funkce viru, přes zákaz léčby, která mohla být dobře účinná. Podívejte, v medicíně, když někdo umírá přímo před vámi a vy něco můžete udělat, něco co může fungovat, co sice není neschválené, pak lékař je povinen to udělat. Ne čekat na budoucnost na nějakou pěknou klinickou studii, která by ukázala ano nebo ne.

Ne, vy máte někoho, kdo před vámi umírá! Proboha! To je, co ti jako Fauci nechápou o skutečné klinické medicíně. On nikoho neléčil desítky let. Nemá ani ponětí o skutečné klinické medicíně. O tom, co způsobuje společnosti, o všech těch hrozných důsledcích jeho činů. O tom nemá ani ponětí. On funguje ve stratosféře. Zdá se, že je to narcista. Je naprosto odtržený od skutečné klinické medicíny. A všechny ty otřesné důsledky jeho činů… Jak jsem řekl, je to ten nejodpornější chodící člověk. A… a už tam nemůže být moc dlouho. Chci říct, to je tak strašně zřejmé, že on je architektem toho všeho.

Del: Pokud on je architektem a je jasné, že je do toho hluboce zapojen, ale je hodně lidí kolem něj, máte WHO, to není jenom jedna skupina lidí. Každá země na světě se nějak zapojila do něčího programu. Každá země na světě, možná kromě Švédska a Haiti a pár podobných míst, kde možná zvolili jiný přístup. Protlačování vakcíny. Když se na to díváte, jako patolog, určitě musíte mít nějaké myšlenky o tom, proč. Nebo co se ve skutečnosti děje. Někteří lidé říkají, to je jasně eugenika, prostě zabíjíme část populace jako součást dohody, jiní říkají – je to jen arogance, je to jen ego, jsou to jen peníze? Je to jen protlačení dalšího očkovacího výrobku? Jaké vysvětlení si z toho všeho skládáte ve vaší hlavě dohromady tak, aby to dávalo smysl, co se to tady děje?

Dr. Hodkinson: Nejsem konspirační teoretik, ani nejsem proti vakcínám, nejsem teoretik velkého resetu. V kostce, co se tady stalo, bylo posílení funkce viru, nedbalá biologická bezpečnost ve Wuhanu, současné masové zavedení svévolných opatření, ze kterých se politici nemohli vyhrabat. Mimo to, tohle byla výborná příležitost pro ty, co dělají velký reset, nečekaná příležitost, kterou nechutně zneužili, aby ji přetavili do různých druhů kontroly. Samozřejmě obzvláště Demokrati ve Státech. Nečekaná věc, která jim přistála v klíně. Jak Američané říkají – nikdy nenechte dobrou krizi přijít na zmar. Ale pak mimo to si myslím, že Fauci si byl velmi dobře vědom toho, že pokud Ivermektin a Hydroxychlorochin získají na popularitě, pak by nebyla taková poptávka nebo potřeba po vakcínách. A to bylo něco, co se pokoušel dát do pohybu s tím posílením funkce viru.

S tím únikem. Takže byl chycen do pasti, měl svoje vlastní finanční zájmy u Remdesiviru, které nevyšly. Plán byl nejprve předložen jako jeho oblíbený projekt. Takže víte, existují obavy z toho, jak tuto krizi zmanipuloval do vakcíny místo do léků, na nichž by velké farmaceutické firmy nevydělaly ani cent, protože ony nejsou patentované a jsou levné. Takže je tady to pozdější Machiavelské zapojení Fauciho, ale nemyslím si, že to byl začátek toho procesu.

Del: Miliony lidí na celém světě sledují tento rozhovor. Někteří lidé ztrácejí nadějí, jiní nalézají nadějí, někteří se otevírají. Anglie teď vypadá hrozně. Právě jsem viděl v podstatě věznici u letiště Heathrow, kde lidem nebylo dovoleno mluvit s lidmi za plotem, chci říct to je opravdu… záleží na tom, kde se na světě nacházíte. Jaký je váš vzkaz? Co s tím můžeme dělat? Jak se pohneme kupředu? Obzvláště mnoho z nás v demokratických zemích. Jaký je váš vzkaz pro nás? Co můžeme udělat?

Dr. Hodkinson: No naštěstí, slunce brzo vyjde a začneme opět vytvářet nějaký vitamín D. Pandemie zmizí. Tomu, čemu se dříve říkalo sezónní kašel a nachlazení, se teď říká nedostatek vitamínu D. Takže přirozený důvod, jak vidíme u počtu mrtvých mezinárodně, se ztratí v průběhu léta, co se stane na podzim, se můžeme jen dohadovat. Doufáme, že nebude velký tlak na posilující dávku proti variantám, což samozřejmě je zcela nepotřebné, imunitní systém je perfektně schopen identifikovat mírné variace, posilující dávky jsou zcela nepotřebné.

Průměrná osoba by mohla zvážit užívání vitamínu D, který je okamžitě dostupný, levný, velmi bezpečný, asi 5000 I.U. denně, 50 miligramů zinku pro podporu účinku. Kromě toho pak to je záležitost agresivního zákroku kdekoliv můžete, například s Oznámeními o odpovědnosti sepsaných právníkem, které mají být zastrašujícím dokumentem prezentovaným učiteli nebo řediteli, školnímu inspektorovi, členům rady, atd. Dejte jim výstrahu, že pokud budete nutit mě nebo mé dítě… z příkazu zaměstnavatele, pokud mě budete nutit to udělat, a budu čelit závažným důsledkům, které nyní uvedu, a tyto věci se mi stanou, dávám vám výstrahu, přímo tímto dopisem, mimochodem musí to být sekvence dopisů, pak vy budete osobně zodpovědný za to, nikoliv instituce, ve které pracujete, ale vy osobně.

To by byla trefa do černého pro mnohé lidi v těchto kategoriích, kterým nikdy nebylo vyhrožováno právním dopisem v jejich dosavadních životech. Teď je stále více obtížnější získat pojištění zodpovědnosti managementu, s tím jak jeho ceny letí nahoru, mnozí z těchto lidí budou bez pojištění, aby pokryly závazky, o kterých jim říkáte, že jim budou vystaveny. Takže to je druhá věc, kterou můžete udělat. Navštívit vaše politické zastupitele nebo vaše lídry ve všech vrstvách společnosti.

Církevní představitele obzvláště. Pokud by se církevní představitelé spolu sešli ve stejnou neděli a řekli: poslyšte, už toho máme dost, my všichni otevřeme každý kostel, v každém státě a v každé provincii na maximální kapacitu. Neopovažujte se nás zastavit. Církev by vyhrála, stát by se rozpadl. Všechna možná cvičení, aby jste nacvičili použití síly. Musíte bouchnout do stolu se svými učiteli, se svými politickými zástupci, se svými lékaři, abyste řekli – tohle absolutně nemá podporu. Tohle je ta nejšílenější kapitola v medicínské historii, já se tomu nepodřídím a dávám vám výstrahu, pokud mi ublížíte, půjdu po vás. Samozřejmě většina lidí nepůjde, ale je to výstražný dopis, který velmi stojí za to zvážit.

A nakonec bych chtěl každého povzbudit, tak aby vás nezavřeli, vzdor, protesty, shromáždění, dejte masky dolů, usmívejte se na děti, ať vidí neverbální komunikaci, životně důležitou součást jejich výchovy, která je jim odepírána. Obejměte lidi, potřeste si rukou, pokuste se dostat zpět do nějakého druhu normálního stavu. Tohle je prostě nejšílenější epizoda v lidské historii. Takový rozsah něčeho takového jsme ještě neviděli.

Ale všichni se z toho snažte vytěžit nejvíc, my tím úspěšně projdeme, ale ne kvůli politikům, ne kvůli vakcínám, ale protože vyjde slunce a pak politici řeknou: Vidíte, já jsem taky zařídil, že slunce vyšlo, nejsem já skvělý? Oni neznají konce… ale ono to skončí. To skončí, půjde to pryč. Co se stane na podzim, nikdo neví. Dostaňte tu informaci ven. Máte stránku a na ní spoustu věcí, lidé by se měli vzdělat a klást odpor, v rámci limitů svého konkrétního prostředí. Já jsem, Dele, zároveň naštvanější víc než peklo a zároveň deprimovaný. Kvůli té neschopnosti získat pozornost politiků. Měli by se držet svého pletení.

Del: Souhlas. Pojďme jim dát nějaké koule s přízí, ať mají co dělat. Dr. Hodkinsone, děkuji za vaši statečnost, děkuji za to, že jste promluvil. Vy jste neuvěřitelným hlasem v průběhu tohoto dění. Je mi neskutečnou ctí, že jste s námi dnes strávil čas, vzdělal jste nás, protože to je, co tady děláme na Highwire. My vzděláváme lidi. Jste teď jedním z mnoha hlasů. Něco takového jsem ještě neviděl. Tolik vědců a lékařů promlouvá proti těmto směšným opatřením, proti té propagaci pandemie, u které nám čísla ukázala, že je pravděpodobně v rozmezí špatné chřipkové sezóny. Tak proč jsme zničili naše ekonomiky a naše životy, naše duševní zdraví, naše fyzické zdraví, tohle všechno.

Ale myslím, že přijde zúčtování. Historie se na toto období neusměje. Bude to temná, temná kapitola v historii medicíny a vědy. Myslím, že se postaráme, aby ti, kdo jsou zodpovědni, byli hnáni ke zodpovědnosti. Děkuji Vám, že jste součástí této mise, této diskuze a těším se, že s vámi budu mluvit v budoucnu, jak se věci změní. Možná na podzim si napíšeme a uvidíme, jaká bude situace.

Dr. Hodkinson: Dele, ve strouze poteče krev, jak tohle skončí. Jak pravda vyjde najevo. Což vyjde. A bylo mi opravdovým potěšením být ve vašem pořadu.

Del: Rád jsem s vámi mluvil, mějte se hezky, hezké odpoledne.

Dr. Hodkinson: Děkuji.

Překlad: Josef T.

Titulky: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Mám přítele, který má poměr s očkovanou ženou. Poprvé, aniž tušil, že je očkovaná, to odnesl lehkým pásovým oparem a zkřiveným koutkem úst!…. Dal jsem mu dnes přečíst pasáž z tohohle článku a doslova ztratil dech. Tak snad si ta varování vezme k srdci.

  Pozor na dárce krve

  1. Jsem aktivní dárce krve a na posledním odběru mi z toho bylo hodně smutno, když jsem slyšela jak v evidenci někteří dárci hrdě hlásili, že jsou naočkovaní.😞 Já osobně bych asi po očkování krev darovat přestala. Pro jistotu, abych někomu neublížila. Byla bych ráda, kdyby se k tomuto tématu vyjádřil nějaký odborník.

 2. Když lékaři u nás budou dostávat tak slušnou platbu za každého naočkovaného,nevěřím,že se lidé nebudou do očkování nutit.
  Za peníze v Praze dům…. a na to slyší každý…..
  A lidé věří a věří všem těm lhářům.

 3. Kanadská kráľovská akadémia lekárov a chirurgov 20. novembra objasnila, že hoci bol Hodkinson v roku 1976 certifikovaný ako všeobecný patológ, nikdy nebol predsedom. „Radi by sme objasnili, že doktor Hodkinson nie je a ani nikdy nevykonával funkciu predsedu Kráľovskej akadémie lekárov a chirurgov Kanady,“ uvádza sa vo vyhlásení organizácie .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů