Dr. Vernon Coleman: Nové nebezpečné vakcíny proti chřipce na obzoru

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman v tomto videu mluví o nově oznámené vakcíně proti chřipce a rizicích s ní spojené.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 27. července 2022

Přepis:

Píše se červenec 2022 a toto je video číslo 315. Chci vám říct o zcela nové vakcíně proti chřipce, která se testuje, protože si myslím, že byste to měli vědět, protože si myslím, že to vrhá jasné světlo na to, jak se testují nové léky a vakcíny. A protože si myslím, že by se mohlo stát něco velmi nebezpečného.

Národní institut v USA právě zveřejnil informace o studii, která zkoumá bezpečnost a účinnost nové inaktivované celovirulentní univerzální chřipkové vakcíny. Jmenuje se BPL-1357. A BPL odkazuje na beta-propiolakton, který se používá jako dezinfekční prostředek k ničení jádra nukleové kyseliny virů. První věc, kterou byste měli vědět, je, že počáteční studie se bude týkat 45 účastníků.

Tak tohle na mě okamžitě křičí, protože studie zahrnující 45 lidí je málo na to, aby znamenala kulový. A vlastně jen 30 pacientů bude mít vakcínu. 15 bude mít vakcínu intramuskulárně a 15 bude mít intranazálně a 15 bude mít placebo. Zde je první problém. Jestliže jeden ze 100 lidí zemře do jednoho dne po aplikaci této nové vakcíny, je pravděpodobné, že v této studii nikdo nezemře, protože se studie účastní pouze 45 lidí a pouze 30 z nich bude v blízkosti léku. A pouze 15… to je počet lidí v ragbyovém týmu… bude lék vpraven do těla.

A jestliže jeden z 1000 lidí dostane infarkt a zemře během jednoho dne po této vakcíně, je velmi nepravděpodobné, že by někdo během této studie zemřel. Znepokojuje mě, že vlády a farmaceutické společnosti v dnešní době zavádějí nové produkty velmi rychle. Většina lékařů se dá podplatit.

Takže tady je moje první obava, pokud bude tato nová vakcína proti chřipce zavedena mezi miliardu lidí… dnes se zdá, že je to trend… a jeden z tisíce dostane infarkt a zemře, pak zemře milion lidí. A pokud jeden z 1000 dostane myokarditidu a jeden z 1000 dostane obrnu lícního nervu… vidíte, kam to směřuje, že?

Co když se u lidí objeví vážné zdravotní problémy až po pěti letech? Jde o to, že nové léky je opravdu třeba testovat na mnoha lidech a zavádět je pomalu, než je poskytnete milionům nebo miliardám pacientů. Dříve trvalo patnáct let, než se nová vakcína řádně otestovala. A ani pak bych ji nepovažoval za řádně otestovanou.

Ale takhle se to dnes nedělá. Teď je tu další problém. Lidé ve studii musí být ve věku od 18 do 55 let a musí splňovat řadu kritérií. Musí být nekuřáci, neuživatelé elektronických cigaret a konopí, nesmějí být v předchozích osmi týdnech očkováni proti chřipce, v předchozích čtyřech týdnech nesmějí mít COVID vakcínu, nesmějí být těhotní ani kojící. A musí být buď neplodní, nebo používat přijatelnou formu antikoncepce, nebo praktikovat abstinenci.

Musí umět anglicky. Nesmí mít astma ani žádný typ chronického plicního onemocnění. Nesmí mít chronické srdeční onemocnění, žádnou imunitní nedostatečnost, žádné chronické onemocnění vyžadující lékařské sledování nebo hospitalizaci v posledních pěti letech. Nesmí být alkoholici ani narkomani.

Nesmí mít žádné psychologické… mysleli byste si, že budou astronauty… nesmí mít psychologické stavy považované za kontraindikaci. Nesmí mít žádnou známou alergii a nesmí mít významné laboratorní hodnoty mimo normální meze, a tak dále. To vše znamená, že nová vakcína není testována na osobách, které mají některý z výše uvedených stavů, nebo těch, kteří jsou mimo věkové rozmezí. Jedná se o první fázi studie a lidé, kteří se jí účastní, musí splňovat velmi specifická kritéria, řekl bych, že musí být velmi zdatní a zdraví.

Moje další obava je následující. Zda se nechystá druhá fáze studie, nebo zda nehrozí nebezpečí, že by výsledky této studie mohly být použity k uvedení vakcíny do masového užívání? V dnešní době je tendence, jak jsme viděli v případě COVID vakcíny, zavádět nové produkty velmi rychle, přestože testování nemusí být považováno za zcela adekvátní.

A přestože nemusí být vůbec provedeno dlouhodobé testování, je nová vakcína označována jako, cituji: „Velmi odlišná od téměř všech ostatních vakcín,“ konec citace. Ale počáteční testování se bude týkat jen hrstky velmi pečlivě vybraných lidí. Tato nová vakcína je jiná. Je to jako auto s jedním kolem nebo politik, který říká pravdu, nebo prase, které létá. Pokud se v důsledku této studie vakcína podá šedesátiletým kuřákům s nemocným srdcem, nikdo nebude vědět, co se stane. Protože šedesátiletí kuřáci se srdečními chorobami v této studii nejsou.

Stejně jako těhotné ženy nebo nervózní sedmnáctiletí. A 75leté osoby s plicním onemocněním ve studii nejsou. A na to všechno bychom si měli vzpomenout, až vlády a lékaři nám budou říkat, že tento zcela nový typ vakcíny prošel zkouškou a může být podán 7 miliardám lidí.

Vsadili byste se, že se to nestane? Protože já bych to neudělal. Už teď se mluví o tom, že se nová COVID vakcína bude podávat bez jakýchkoli testů. Změnila se pravidla. Nebo spíše žádná pravidla neexistují. Jsme v boji na ostří nože s farmaceutickými společnostmi a lékaři. Dávejte si pozor. Nevěřte tomu, co říkají vlády, varujte všechny.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů