Případy poškození po obdržení vakcíny proti COVID-19

Ve zkratce...

V tomto videu uslyšíme souhrn prvních případů poškození, ke kterým došlo po očkování proti covidu-19. Ne všechny případy musí být nutně přímo způsobené vakcínou, každopádně je dobré o nich vědět.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Del Bigtree: Zavádíme netestovanou vakcínu. Sleduji, jak média propagují bezpečnost vakcíny, která ani neprošla jakýmikoliv skutečnými bezpečnostními testy. Bezpečnost jsme usoudili příliš brzy. Nevěřím CNN, nevěřím MSNBC, nebo Fox nebo komukoliv jinému, kdo propaguje produkt, který je stále v experimentální fázi. Tvrdit věci jako, že by si ji těhotné ženy měly dát… ne, netestovali jsme na nich, ale měly by si ji vzít. Já jsem řekl, a řekl jsem to několikrát, že jsem přesvědčen, že dojde k obrovskému masakru. Jsem přesvědčen, že lidé budou poškozeni. Tyto testy nám ukázaly, že během nich docházelo k poškozením.

Je mi jedno, že Pfizer, Moderna nebo AstraZeneca to ospravedlnili a řekli, že ta poškození nebyla způsobena vakcínou. To je naděje a sen… to není věda. Jak se tato vakcína zavádí, jsem v té pozici, kdy tak nějak nevděčně říkám: Já vám to říkal. Protože tohle je to, co sledujeme ve zprávách, na sociálních sítích, jak se tato vakcína po celém světě zavádí. Zde je jen pár problémů, které jsou naprosto očividné.

Reportáže: V každém rohu země si Američané vyhrnují rukávy. Konečně je světlo na konci tunelu. Britský orgán pro regulaci léků radí, aby lidé s historií vážných alergií si nebrali vakcínu proti covidu-19 od firmy Pfizer/BioNTech. Tohle varování přišlo poté, co dva zdravotníci NHS ohlásili vážné nepříznivé reakce v první den zavedení vakcíny. Zdravotnice utrpěla anafylaktickou reakci během 15 minutové pozorovací doby. Začali cítit mravenčení a zvýšený srdeční tep.

New York Times píše, že zdravotnice z Aljašky utrpěla vážnou alergickou reakci poté, co dostala vakcínu od Pfizer/BioNTech. Hlásí, že tato osoba je už ve stabilním stavu, ale po této alergické reakci byla hospitalizovaná. Mluvíme o lékaři, který je nyní prvním známým případem alergické reakce v souvislosti s novou vakcínou firmy Moderna.

Po první dávce byl převezen na pohotovost. Byl bych rád, aby Moderna a Pfizer tohle více prošetřili, aby se tomuto předešlo. Druhý příjemce vakcíny na Aljašce měl méně vážnou alergickou reakci. Otok kolem očí, malátnost a škrábání v krku. Byl léčen epinephrinem, benadrylem a pepsidem. 317 pacientů ze 32 tisíc hlásilo horečky a bolesti hlav. Mexické úřady v průběhu víkendu řekly, že studují případ 32 let staré lékařky, která po obdržení vakcíny proti covidu-19 od Pfizer/BioNTech byla hospitalizovaná. Ministerstvo zdravotnictví v prohlášení z pátku v noci řeklo, že „první diagnóza je encefalomyelitida”, což je zánět mozku a míchy.

Lékař, porodník z Miami, Gregory Michael, zemřel po katastrofické reakci na vakcínu proti covidu-19 od Pfizer/BioNTech. Sestřička dostala vakcínu a jen o pár minut později se stalo tohle. Omlouvám se. Tiffany Doverová omdlela, jak mluvila s reportéry v nemocnici ve městě Chattanooga. Dostala vakcínu proti covidu-19… nevím, co se stalo, jen chci odpovědi. Chci vědět, co vedlo ke smrti mé dcery. Záchvaty, problémy s dýcháním a kožní vyrážky. Jak ho propustili z pohotovosti, omdlel u sebe doma.

Musíme prozkoumat, jestli vakcína je příčinou úmrtí, nebo jestli je to náhoda, že k ní došlo brzy po vakcinaci. Tohle jsou věci, které se stávají, když zavádíte rozsáhlý vakcinační program.

Del Bigtree: Tohle jsou otřesné události. Tohle jsou skuteční lidé, kteří věří v produkt… z jakéhokoliv důvodu, ať už poslouchají média nebo jen chtějí jít příkladem, nebo se vnímají jako účastníky v tom, co zcela jasně je stále jen experiment. Chci říct, že když jsem viděl… a to ani nebyly všechny zprávy. A nejsem si jistý, jestli všechny ty zprávy jsou pravdivé… budou muset proběhnout šetření, jestli s tím vakcína přímo souvisí. Ale vidíme to, co jsme očekávali. Abnormálně vysoký počet reakcí… anafylaktický šok, periferní obrna lícního nervu, dokonce úmrtí…

Zde je titulek: „Stovky lidí skončily na pohotovosti po obdržení vakcínu proti covidu-19.” „CDC říká, že vážné alergické reakce na vakcínu proti covidu jsou 10x častější než na vakcínu proti chřipce, ale jsou stále vzácné.” Zeptali jsme se tedy, jak to vypadá ve VAERS? To je systém pro ohlašování nepříznivých účinků z vakcín, o kterém jsme tady hodněkrát mluvili. Velká část našich informací pochází z této databáze, kde se mají hlásit poškození z vakcín. Zeptal jsem se svého týmu, jestli se tyto případy ohlašují VAERS? Zjistili jsme tohle… tohle je tabulka ze včerejška. Máme tady 1158 ohlášení, které přišly v souvislosti s vakcínou proti covidu-19.

Tři případy periferní obrny lícního nervu, osm případů anafylaktického šoku. My víme, že VAERS není přesný, protože Wall Street Journal píše, že nyní je 29 případů anafylaktických nebo alergických reakcí na vakcínu. Ale neohlašují se žádná úmrtí. I když vidíme úmrtí v titulcích, což je úžasný moment. Musím říct, jako někdo, kdo je na této cestě o bezpečnosti vakcín, kdy se nám říká, že jsou za každou cenu bezpečné a efektivní, rozhodně vidíme odlišný příběh.

Co vím, tak poprvé vidíme, jak média sdílí tyto příběhy, i když jsou neoficiální, a které povedou ke sbírce informací, které máme. Musíte pochopit, že bereme normální, zdravé, obyčejné občany, kteří se nepřihlásili ke klinickému testu a v podstatě se stali součástí testu, ať už to ví, nebo ne. Pokud jde o VAERS… mám problém s tím, že se tam nehlásí žádná úmrtí. Jak to, že nejsou žádná úmrtí, když víme, že během testů došlo myslím k 10 úmrtím, k některým došlo v placebo skupině a některým ve vakcinační skupině.

O VAERS musíte pochopit, že když tam něco ohlásíte, automaticky neznamená, že je to vakcínou způsobené… to je pravda o každé vakcíně. Ale každá vakcína má na sobě napsané, že když během týdne nebo dvou dojde k jakékoliv reakci nebo události po očkování, ohlaste to systému VAERS. VAERS funguje tak, že čím více dat posbíráme, tím lépe můžeme zanalyzovat, jestli existuje anomálie… jestli je to jen anomálie, nebo jestli jde o opakované reakce na tuto vakcínu? Může to být něco šíleného jako to, že dostali vakcínu první den, a všichni, co snědli nějakou zeleninu pátý den po očkování, měli reakci. Vím, že to trochu zlehčuji, ale takto funguje věda.

Nevíme, co hledáme, dokud všechna ta data neshromáždíme, abychom mohli vidět, jestli tam jsou nějaké vzorce, ať už si myslíme, že tam měli být nebo ne. Takto funguje věda. A teď, když jsme z naší světové populace udělali testovací subjekty, tento systém sledování je zásadní.

Překlad: David Formánek

Zdroj: thehighwire.com

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů