Matouš Svoboda: Šišinka mozková – novodobé poznatky (2. díl)

Ve zkratce...

Novodobé vyjádření k šišince skrze novodobé zdroje, výzkumy a objevy (DMT, fotony světla, krystaly v šišince).
Facebook
Telegram
VK

První díl:

Pokud chcete podpořit přímo Matouše a jeho tvorbu, jeho číslo účtu je ve videu nebo tady: 211927981/0600

Novodobé vyjádření k šišince skrze novodobé zdroje, výzkumy a objevy (DMT, fotony světla, krystaly v šišince). Více informací k třetímu oku najdete zde: https://www.cakryzivly.cz/

Další dokumenty najdete zde: https://meditace-voda.webnode.cz/dokument-po-svem/

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

8 komentářů

 1. Pitie moču malých detí (do 8 rokov bez ohľadu na pohlavie) spomaľuje starnutie dospelých ľudí… Ak máte k dispozícii možnosť piť detský moč (od detí, ktoré sa stravujú aspoň ako-tak zdravo), začnite. Ale len čerstvo vymočený moč, kým ešte nevychladol na izbovú teplotu. Môžete zmiešať s medom pre lepšiu chuť, ak potrebujete. Túto informáciu mám z knihy „Gennadij Malachov – Urinoterapie“, a som presvedčený o tom, že je pravdivá. Akurát ja som ten typ muža, ktorý dieťa nikdy mať nechce (nemôže byť každý otcom), takže nebudem môcť v praxi niečo také využiť, čo ma dosť mrzí, pretože sa zaoberám „biohackingom“.

  1. No a na základe toho nerozumiem tomu, prečo si elity nezabezpečia možnosť piť detský moč každý deň, napr. 2-3dcl, a to všetko tým najzhovievavejším spôsobom – tak, že by finančne podporovali rodiny, od ktorých by dostávali čerstvý detský moč na „omladzovaciu“ kúru… Bolo by to „win-win“, „eliťák“ by si zdravotne polepšil, a rodina by si výrazne zlepšila finančnú situáciu… A nie unášať/kupovať deti a ktovie čo s nimi robiť……BRRRRRRRRR… 🙁

 2. Sami keci nemáte nic pravdou je pořád dokola to samé cerpate z toho co vám bylo dáno a kým člověkem? Ale no tak, člověk nestvořil nic vše bylo stvořeno. Kým tím kdo tu byl odjakživa. Ten kdo měl jak znalosti tak i rozum. Vy jste a jak vidím budete neponaučitelní. Jak se píše a je známo těm kterým není pravda ukrytá vědí bez učitelů i vědců když se podívají kolem kdo tu byl odjakživa živý a chytrý. Nečerpali by jste bez toho kdo by vám nedal inteligenci. Proč vidíte sebe a jste zaslepeni jak řekl Kristus jsem tu aby ti co jsou slepí prohlédli a ti co vidí si uvědomili jak jsou slepí. Nenapočítali by jste ani do dvou nebýt toho koho nazýváte evolucí. V bibli se píše o těch které Bůh nechá v nevědomosti. Proč jste tupci tupí zarytý. Kdyby jste měli jeden prst a více ne jak byste mohli něco vědět. Jak by se mohlo cokoli odvíjet kupředu. Ne vy jste tak tupí že ani nevíte že nelze se posunout jakkoli dopředu a tak aby život jako takoví se mohl správně formovat. Jste banda tupců která si ani neuvědomuje komu má dávat velký dík za to že zpětně může cokoli analyzovat. Každý idiot ví že nic není náhoda a náhodné pořadí které nemůže a ani to tak být nemůže jinak byste nemohli pochopit pojem logika protože bez ní neběží nic celém vesmír až po inteligenci lidí by tu ani nikdy nebyl. A upřímně vás za vaší debilitu nesnáším žák 6 třídy z malého města který se nezblazdnil ani nescvok jak sem před pár lety řek spalte bibli zabte kněze a bude vám stačit se podívat kolem a Bůh tu bude odjakživa ve všem nejste chytří jste tupci namachrovaný a pyšný. V bibli se ne nadarmo píše pýcha předchází pád. Bez logiky v čem kolik by se nedalo logicky dedukovat zapisovat atp. Chápat. Jak je možné že vše na co přijdete vy ajnštajni přicházíte na to co bylo vymyšleno a jen díky tomu si uvědomujete možnosti ale vždy z toho co jste dostali systematicky vymýšlet takzvaně nové věci? Pouze na základě toho co vám bylo dáno z hůry čas se blíží druzí už kvůli idiotum na zemi trpět nebudou. Dochází vám čas ani o tom nevíte. Svojí namyslenosti a pýchou jste zaslepeni. Nepochopila jste to tak jako Boží slovo.

 3. Co to tady je za komentáře?!?!? Jeden píše nesmysly o moči a ten druhej absolutní nesmysly v komentáři, kterej má 18 řádků a nedává absolutně žádný smysl. To už IQ lidstva skutečně spadlo tak hluboko?

  1. Jirka : Ty si jeden veľký nezmysel….. Moč odobratá cievkou sa u človeka, ktorý nie je zatoxikovaný liekmi, sa dá človeku podať VNÚTROŽILNE pomocou striekačky a ihly. Hovorí sa tomu „vakcinácia urinou“. Moč obsahuje hormóny, preto keby muž často pil moč napr. svojej partnerky, znížilo by mu to testosterón. A ty, „truhlík sveta“ tu ideš písať o tom, že píšem nezmysly? … Detská moč obsahuje „informácie mladosti“ + hormóny z brzlíka, ktorý má každý dospelák (čím starší, tým viac) zakrpatený. Takže sa neoháňaj „IQ“….

  2. Taky na to koukám jako blázen. Nic podnětného ani k věci, bohužel. Video naprosto super! Moc děkuji Davidovi !!!!

 4. Na Slovensku tiež voda nie je fluoridovaná. V niektorých minerálnych vodách z obchodu však je dosť vysoké množstvo Fluoru. A v niektorých minerálkach obsah Fluoru radšej ani neuvádzajú.
  Čo sa týka Wi-Fi. Niekedy je ťažké sa mu vyhnúť. Doma používame internet cez kábel. Lenže od susedných bytov sa šíri Wi-Fi. U nás je Wi-Fi vypnuté, lenže od susedov ide 10 Wi-Fi sietí, čo má takisto nežiadúci vplyv. Ako tomu zabrániť? Odsťahovať sa?

  1. Co se týče Wi-Fi od sousedů, v tom vás můžu uklidnit. Nemá ani zdaleka takový vliv jako Wi-Fi, kterou máte doma (maximálně, kdybyste třeba měl postel u zdi a na druhé straně – u souseda – hned u zdi by měl soused Wi-Fi). Měl jsem doma odborníka na měření vše okolo EMF, patogenních zón, apod. (https://www.elektrosmog-zony.cz/kontakt.html) a ten mi říkal, že i když náš mobil zachytí spoustu různých Wi-Fi z okolí (od sousedů), tak u nás doma nemají takovou sílu jako kdybychom měli naši vlastní Wi-Fi doma zapnutou. Mám doma také internet pouze přes kabely a Wi-Fi téměř nevyužívám (dá se koupit i přípojka k mobilu a připojit ho na kabel).

   Jinak lze posílit naše „biopole” různými věcmi, abychom byli odolnější vůči těmto vlivům. Kamil Pokorný z https://www.elektrosmog-zony.cz/kontakt.html například doporučuje šungitovou pyramidu. Co se týče ceny-výkon je to asi jasná volba 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů