Proč HAARP nezpůsobil polární září z 11. května, a ani nemohl (vyjádření expertů)

Ve zkratce...

Poslední dny se po internetu hodně šíří teorie, že za polární září, která 11. května byla vidět po celém světě, může zařízení HAARP, které bylo aktivní ve dnech 8-10. května. V tomto videu jsou uvedeny argumenty od Bena Davidsona, proč tomu tak není a ani být nemohlo. Uslyšíme i vyjádření odborníka na klima inženýrství, Jima Leeho, který roky studoval HAARP a jeho reálné vlivy. Potřebujeme se na tyto věci více dívat kriticky, protože takto je pro druhou stranu velmi snadné zdiskreditovat ostatní věci, které sdílíme.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českými titulky:

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál 1. videa publikován ZDE: 12. května 2024

Originál 2. videa (Jim Lee) publikován ZDE: 13. září 2023

Přepis 1. videa:

Přátelé, internetem se šíří záchvat hlouposti a opět se jedná o HAARP, nejpřeceňovanější konspiraci na světě. Lidé tvrdí, že způsobil polární záři 11. května, přestože od 8. do 10. května fungoval na zlomek plného výkonu a jeho účinky zmizely během asi 20 nebo 30 minut. Viděl jsem, jak tu věc odpálili na plný výkon, a doslova nic se nestalo. Funguje pravidelně po celou dobu, celý rok, když je zapnutý. Je to vidět na radaru – ionosondy, riometry, kritické frekvence F2, celkový obsah elektronů…. A nikdy to není nic silnějšího než přirozené výkyvy, které probíhají denně, od rána do noci, nic zvláštního se neděje.

Jednoduchá fyzikální analýza využití energie jasně ukazuje, že ionosférické plazma může mít určité účinky, ale jsou lokalizované. Nešíří se a velmi rychle mizí. Pokud jde o něco takového, jako je polární záře, tak ani náhodou. Nejvíce jsem viděl zlomkové zastavení pohybu buněk vysokého tlaku směrem na východ, a to při plném výkonu. Pokud jde o polární záři z 11. května, odpověď jsem už znal, ale stejně jsem si ověřil data. Všechny nepatrné efekty od 8. do 10. května zmizely, než udeřila sluneční korona (CME). A množství energie, které během toho přišlo do systému ze slunce, bylo větší než to, co lidstvo spotřebuje za celý měsíc. Prosím, nenaleťte na tvrzení o tom, že se na polární záři podílel HAARP.

Navíc, a chci, abyste mě tady opravdu poslouchali a přemýšleli. HAARP začal dost tajnůstkářsky, jistě, ale pak v rozmezí asi 90 dnů, po mnoha neúspěšných experimentech jsme se dočkali několika vydaných knih od různých autorů, dvou televizních pořadů. Herec, politik Jesse Ventura, žádné problémy s důvěrou v tyto profese, který vám předal nepřítele na stříbrném podnose a řekl vám, abyste o tom křičeli na internetu. Také jsme měli takzvané whistleblowery, kteří přednášeli o HAARPu po celé zemi, údajně riskovali své životy, a přesto se nikomu z nich nic nestalo.

Pro ty, kteří se v tomto tématu nevyznají, se tomu říká omezený hangout. Je to forma psychologické operace. Byla provedena proto, že samotný systém HAARP byl do značné míry neúspěšný a nic významného nepřinesl. Takže ho použili jako obětního beránka, aby odvedli vaši pozornost, vyděsili vás a vypadali všemocní. Prosím, nenaleťte na to.

Existují dva druhy lidí, kteří na tomto šíří strach – vládní agenti a ti, kteří naletěli nepříteli, kterého jim vláda podala na stříbrném podnose. Tohle se zas tak moc neliší od klimatických věcí, covidu, útoku na svobodu nebo propagace satanistických prvků všude na světě. Jsme jako lidé pod útokem a toto je jeho součástí. Uvidíme se ráno. Buďte všichni v bezpečí.

Přepis 2. videa:

R: Dají se podle vás technologie HAARPu použít k modifikaci počasí, nebo dokonce k nekalejším věcem, jako jsou zemětřesení, sopky a podobně?

J: Ano a ne. Ano se správným množstvím energie. Ne dnes. Když si přečtete práci Bernarda Eastlunda, a je zajímavé, že jste zmínil ten film, protože jsem vlastně pracoval s režisérem toho filmu, Paulem Randallem Smithem, na pokračování toho filmu. A udělal jsem rozhovor s Nickem Baggageem.

A ten film samozřejmě nikdy nebyl natočen… přišel COVID… Financování se nedostavilo, už dlouho jsem od ní nic neslyšel. Ale bez ohledu na to, stále si myslela, že HAARP řídí počasí po celém světě a tak podobně. Je to stejný koncept, o kterém jsem mluvil předtím.

Musíte vzít v úvahu to, čemu se říká hustota výkonu. HAARP má výkon 3,6 milionu wattů. Když spočítáte watty plus to, čemu se říká zisk DB, neboli účinnost antény, dostanete se k tomu, čemu se říká efektivní vyzářený výkon.

Takže i když má HAARP 3,6 milionu wattů generovaných dieselovými motory, které pojmenovali Andělé 1,2,3,4,5,6, podle filmu „Andělé nehrajte na tento HAARP”. I lidé v HAARPu mají smysl pro humor. Vím to, protože jsem s doktorem Chrisem Fallinem, který byl ředitelem HAARPu , dělal prezentaci o HAARPu. Říkal jsem si, ať jdu za někým, kdo by mi mohl ověřit fakta. Tak jsem to poslal Chrisovi. Říkám: Chrisi, ty jsi ředitel HAARPu.

Pověz mi, jak blízko pravdě je to, co mám tady. A on řekl: Je to stoprocentně přesné. Souhlasím se vším, co jsi řekl, je to lepší, než by většina mých studentů kdy dokázala dát dohromady, kromě toho posledního slajdu souhlasím se vším, co jsi řekl. A samozřejmě, ten poslední slajd byl o Fukušimě a o zahřívání ionosféry nad Fukušimou před roztavením.

Takže souhlasil se vším kromě této části. A to mi nevadí… naprosto chápu, proč s tou částí nesouhlasil. Ale realita je taková, že efektivní vyzářený výkon HAARPu je 5,1 miliardy wattů. Takže i když tam dáte 3,6 milionu wattů, díky účinnosti antén se dostanete na magické číslo 5,1 miliardy wattů neboli jigowattů.

Když se teď vrátíte k původní dokumentaci Bernarda Eastlunda, když mluvil o tom, čemu říkal Casick… už je to dlouho, mohl bych si ten termín vytáhnout, ale každopádně. Jeho původní patenty požadovaly anténní soustavu přibližně 100krát větší než HAARP, aby bylo možné ovládat počasí. Protože magické číslo, na které přišel, bylo 100 miliard wattů.

Protože musíte vzít v úvahu, kolik energie přichází ze slunce, musíte překonat to, co už přichází ze slunce. A musíte mít určitou hustotu energie soustředěnou na určitou oblast po dostatečně dlouhou dobu, abyste dokázali přerušit tryskový proud. Takže 100 gigawattů nebo jigowattů je podle shody to magické číslo. A v současné době to žádný ionosférický ohřívač na planetě nedokáže.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. + k tématu .. Před několika lety zpravodajský důstojník kanadských ozbrojených sil a inženýr kapitán Platt řekl, že chemtrails přicházejí z takzvaných „tankerů“ ve Spojených státech, protože Kanada takové zařízení nemá..

  A jak vypadá obloha v Tennessee více než 30 dní poté, co stát zakázal veškeré chemické látky?!
  !TAKHLE ČISTĚ:
  https://twitter.com/BGatesIsaPyscho/status/1789961009274274283

  „Dříve jsme měli pruhy po celý den“
  „Od té doby, co kongres Tennessee zakázal chemtrail, jsem na obloze neviděl ani jeden“
  Vypadá to, že legislativa v Tennessee funguje.

  (Návrh zákona zakazuje „záměrné vstřikování, uvolňování nebo rozptylování“ chemických látek do ovzduší. Výslovně se nezmiňuje o chemtrails, které jsou podle konspiračních teoretiků jedem šířeným letadly. Místo toho obecně zakazuje „ovlivňování teploty, počasí nebo intenzity slunečního světla“..)

 2. Ovládanie počasia funguje a neodporuje údajom z tohoto článku. Máme výkon HAARP 5GB a potrebujeme 100GB pri klasickej hustote vzduchu bez kovových a kremičitých látok v atmosfére. Keď ale napumpujeme do vzduchu Chemtrails alebo obyčajný piesok z púšte (existujú stroje, ktoré vyhodia niekoľko megaton piesku do atmosféry), Tým sa slnečný výkon zníži na 5%, čo je dnes bežná prax, ktorú dobre poznajú majitelia slnečných kolektorov. Potom skutočne dokážeme ovplyvňovať zásadným spôsobom počasie v spojení geoinžinierstva a HAARP. Umelým zásahom nedávno pomrzla v EU úroda. 2 mesiace sa pumpovala chémia do vzduchu a bol nečakane teplý marec, apríl, vďaka perine vo vzduchu. Pred Pankrácom na týždeň prerušili chemtrails a zemědelcom pomrzlo 90% vína a všetkej úrody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů