Ukrajina má velké problémy, které se snaží skrýt & vyzývá k mobilizaci všech mužů a žen

Ve zkratce...

Ruští představitelé doufají, že rusofobie nakonec poklesne. To se zdá být optimistické vzhledem k zemím NATO, které šíří strach z války s Ruskem a z vojenského odvodu. USA, Velká Británie, Švédsko, Austrálie křičí o odvodu do války s Ruskem na základě... lží o válce na Ukrajině. Mezitím ukrajinský podplukovník vyzývá k totální mobilizaci mužů a žen na Ukrajině.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 2. února 2024

Přepis videa:

N: Ukrajina říká, že má obrovskou armádu a že vymýtila veškerou korupci ve své zemi. Všechno je v pořádku. Vytáhněte znovu vojenskou pomoc. Už to napravili. Už je to dobrý. Už se nebojte. Zelenskij v rozhovoru pro německá média o víkendu řekl o ukrajinské armádě toto. Teď už několik měsíců informujeme o tom, že se armáda uchyluje ke špinavým trikům a v podstatě unáší lidi do armády, jako například toto video, které se objevilo z Oděsy.

C: Vytahují člověka z autobusu. Jdete do armády. Chtěli jste jet autobusem do práce? Ne, promiňte, jdete do armády.

N: Objevují se zprávy o tom, že zubaři jdou pěšky ze svého bytu do své ordinace, ale ani tam nedojdou. Mluvili jsme o tom už dávno. Ale teprve v posledních šesti měsících… ani to ne, možná čtyři měsíce, že mainstreamová média řekla, že to je pravda. My jsme informovali o tom, že průměrný věk vojáka na Ukrajině je 43 let, protože zemřelo tolik mladých mužů. To už není konspirační teorie. Ale Zelenskij tento víkend vystoupil v německých médiích a říká, že se jim ta čísla nějak vrátila. Říká: Máme 880 000 vojáků. To je téměř milionová armáda.

Jsem ráda, že umí zaokrouhlovat. Kromě toho máme v současné době 30 milionů pracovních sil, i když nemohu uvést přesné číslo, nějakých 6,5 až 7,5 milionu lidí se odstěhovalo do zahraničí. A opět nemohu uvést přesné číslo. Nač se zabývat přesností, když mluvíte o životech lidí. Také, kde vzali těch 200 000 lidí navíc? V prosinci řekl, že ukrajinské síly měly asi 600 000 lidí. Tehdy těsně před vypuknutím války v únoru 2022 měli asi 260 000 lidí, odkud všichni pocházejí? Zajímá vás to?

C: To je dvojnásobek, nebo skoro trojnásobek toho, co má teď Rusko? To je úžasné, že povolali… Jak se to stalo?

N: To je hrozné, když na to pomyslím. To jako Mongolové byli jedni z prvních, kdo vlastně vymyslel psychologické operace, kdy si na obě strany jezdce na koni dávali figuríny, a z dálky nebylo vidět, že to nejsou skuteční muži, měli po obou stranách mongolského útočníka něco jako slaměné figuríny. A tak by zastrašili nepřítele, aby se vzdal. Takže to je možná něco takového. Ale místo toho, abychom používali slaměné panáky, tak je to pomocí internetu.

C: Možná je to jako když jsme použili nafukovací tanky v Den D, abychom předstírali vylodění v Normandii, kde jsme shodili nafukovací tanky. Možná je to nějaká psychologická operace.

N: Rozmožují je? Unášejí je? To jsou zajímavé otázky. A jestli jste jeden z těch 30 milionů lidí, kteří žijí na Ukrajině, on říká, že má pracovní sílu 30 milionů lidí. Takže v podstatě říká, mám vzadu zahrádku, ze které si mohu vybrat. Všech těch 30 milionů lidí z dělnické třídy v produktivním věku. Kdybych to byla já, tak bych byla velmi znepokojena, kdybych nebyla člověk, který už byl odveden, protože on v podstatě říká, že všech těch 30 milionů lidí může nasadit do války. Čtete to takhle? Protože já jsem to tak četla. A zdá se, že je mu jedno, koho pošle do počtu. Podplukovník ukrajinské armády Nikolov říká, že potřebují totální mobilizaci veškeré mužské a ženské populace starší 18 let. Dokonce i nucení vězňů do armády, protože to by byl jediný způsob, jak Ukrajina nemůže prohrát s Ruskem.

Nikolov: To hlavní je neprohrát. Abychom neprohráli, je nezbytné nasadit nejen rezervní plány, ale jsou potřeba i drakonické metody. Já to vidím jako celkovou mobilizaci celé mužské a ženské populace ve věku nad 18 let. Nemusí to být pokročilé, může to být pro nějaké obranné podniky, může to být týl, logistika. Můžete nasadit záložníky a tak dále, ale ve věku od 18 let, včetně žen. Je nezbytné nalákat vězně do bojových misí.

Moderátor: Jste jasnovidec?

Nikolov: Přesně tak.

Moderátor: A jak by to fungovalo? Tohle je v rozporu s ukrajinským zákonem.

Nikolov: Válka probíhá už 10 let, copak nezjistili, jak udělat změny v legislativě?

C: Přiznává, že válka trvá už 10 let. Páni. To je přiznání. D: Rozhodně mám nějaké otázky. Pokud mobiluzujete všechny muže a ženy starší 18 let, kdo bude hlídat všechny mladší 18 let? A za druhé, řekněme, že to udělají, že nakonec vyhrají a ztratí polovinu populace, jestli tohle není definice Pyrrhova vítězství, tak už nevím, co to je. Co uděláte potom? Co pak vyhrajete?

C: Nezbyde vám nic. Už víme, že nemají doma nikoho, koho hlídat. Nemají žádné děti. Protože teď už víme, že nejsou mladí lidé. Propast v porodnosti. Ukrajina má velmi velkou propast v porodnosti. Je tam velmi málo mladých lidí, málo dětí. A to už je řadu let. Když se podíváte na graf ukrajinské populace, nejvíce populace je ve skupině od 30 do 40 let. Tam je největší bublina, ale pod ne… na Ukrajině se nerodí děti.

N: Kromě služeb porodu dětí na zakázku. Stále si můžete objednat dítě na Ukrajině. Mám kamarádku, která mi říkala, že si můžete objednat miminko z Ukrajiny. Nabídla jí ho přes jednu agenturu kamarádka, která trpěla neplodností. Říkali, že můžou zaručit dvojčata. Dělají to tak, že ji napěchují tak plno vajíček, a pak potratí aspoň pár z nich, které se neujmou. To je jako u krav, že? Takže to existuje.

C: Udělal jsem tady celý segment o službách na výrobu dětí na Ukrajině.

N: To se stále děje. Ale ta miminka ještě nejsou dost stará na to, aby bojovala. Možná za 18 let. Toto video je trendy na Ukrajině jako zvrácený vtip, kde se muži snaží uniknout únosům do armády tím, že se převlékají za ženy. Jak dlouho ještě budeme čekat? Omluvte mě, holky… sakra, myslím hoši. Město je plné náborových autobosů. Chlapi, zbývá 30 minut do koncertu. Dáme panáka a půjdeme. Účet, prosím. Chlapi… když si vymyslíte novou věc, nepište na Telegram. My tam všechno čteme. Dělám si legraci, taky jdu na koncert, dejte mi panáka.

N: To není vtipné. Ale chápete, proč by to byl trend, protože se všichni bojí, že je někdo chytí a hodí do toho, čemu říkáme mlýnek na maso. V samém rozhovoru, o kterém vám říkáme, Zelinskij řekl, že kdyby Západ přestal posílat vojenskou pomoc, byl by to špatný signál. Říká, že pasivita Spojených států nebo nedostatečná podpora by byla špatným signálem.

Německu se může podařit konsolidovat EU. To je zajímavé, že? Evropští občané? Všechno v pohodě, protože Německo vás vede do války. Německo může v podstatě šikanovat Evropu, ale opravdu se obávám o Bidena, to je v podstatě to, co říká. Německo může zvládnout konsolidovat EU. Mnoho zemí má s Německem důležité hospodářské vztahy. V podstatě mám Německo, jsou dobří. Budou šikanovat zbytek Evropy. Obává se akorát o USA. Říká, že existují jednotliví republikáni, kteří nepodporují Ukrajinu. Ale naprostá většina demokratů a republikánů v USA podporují Ukrajinu. Proč by se někdo stavěl proti pomoci Ukrajině? Mohlo by to být proto, že je to rozsudek smrti pro nevinné lidi, aby si vzali zpět zemi, na kterou Ukrajina útočí už 10 let podle toho člověka, kterého jsme právě ukázali. Pokud věříte lžím o válce na Ukrajině, tak vám jen připomenu, že Ukrajina bombarduje a útočí na obyvatele Donbasu od roku 2014.

Starostové těchto regionů požádali Rusko, aby je v roce 2022 ochránilo. A Rusko se nakonec rozhodlo, že to v březnu 2022 udělá. Nebyl to útok, jehož cílem bylo ovládnout celou Evropu z Putinova rozmaru. O žádostech těchto starostů hlasoval ruský parlament. Teď si chce Ukrajina vzít to území zpátky, pravděpodobně proto, aby mohla dál mučit ty lidi, a Rusko drží linii. A nevinní Ukrajinci umírají pro tuto hrůznou věc. Takže se znovu podívejme na mapu.

Bylo nám řečeno, že Ukrajina při protiofenzívě, která začala loni v červnu, bude tento region dobývat zpět. Region, který tam vidíte červeně, se od června do dneška nezměnil, navzdory všem ztraceným životům, všem penězům. To jsou regiony, na které Ukrajina útočí od roku 2014, které požádaly Rusko, aby zastavilo ty útoky a nabídlo jim, aby se připojily k Rusku, stejně jako to udělal Krym. Žádný pokrok, protože je to nesmyslná válka a vždycky byla, zejména proto, že Ukrajina byla vždycky zkorumpovaná. Podívejte se na tento článek z roku 2015.

To jsme věděli, Mezinárodní měnový fond varoval, že Ukrajina musí přestat s korupcí, jinak jí zastaví peníze. S tím si nedělejte starosti, protože Ukrajina si najala vyšetřovatele korupce a ten na tom dělá. O víkendu prý našel dalších 40 milionů dolarů, které byly ukradeny prodejem zbraní. To je navíc k těm 262 milionům dolarů, které prý už odhalili v podvodech na začátku tohoto měsíce. Stojí za zmínku, že jde o interní vyšetřování ukrajinské armády, zkorumpovaná armáda vyšetřuje sama sebe. Skvělé. USA však o vyšetřování podvodů na Ukrajině neprojevily žádný zájem, a to ani v případě, kdy návrhy zákonů předložil Rand Paul.

A také ten chlapík z Floridy, Matt Gaetz, předložil návrhy zákonů na sledování zbraní a pomoci. Ne, nemají zájem. Nemáme zájem, ať si to zkorumpovaní lidé vyšetří sami. Máme v to plnou důvěru. D: To je docela legrační, že armáda provádí vlastní vyšetřování armády a najde miliony dolarů. Omlouvám se za to opoždění.

C: Možná by mohli přijít do USA a provést audit Pentagonu, který nemůže najít bilion dolarů ve svém rozpočtu, nemůže najít pravidelně desítky miliard dolarů. Takže by možná mohli přijít sem a pomoct nám zjistit, kde jsou naše peníze.

N: Mezitím země NATO jen křičí, že se připravují na vojenský odvod do války s Ruskem, pravděpodobně proto, že Ukrajina nevyhrává. My jsme si mysleli, že budeme mít velké oslavy kolem toho, že Ukrajina vyhraje… nevím, proč by nás to vůbec napadlo. Mysleli jsme si, že Ukrajina dostane tu zemi zpátky. Stále bychom měli Rusko jako strašáka, poplácáme se, že jsme udělali dobrou věc… jelikož se to neděje, teď říkají, že všechny země NATO potřebují válku s Ruskem, protože to to spraví. Prostě to budou eskalovat. Minulý týden jsme vás informovali o varování britské armády, že potřebuje civilní armádu. Totéž řeklo Švédsko.

A o víkendu, to bylo v Sky News Austrálie, australská média začala zvyšovat tuto rétoriku, říkají: Jo, víte, ještě máme čas. Tamní obranní kontraktoři říkají: my jsme jediná země mimo NATO, která se opravdu připravuje na válku s Ruskem. Musíme se připravit. The Telegraph o víkendu představil tento scénář soudného dne. Přečtu vám tu část dole, abych vám ukázala, co chci, abyste viděli. Píše se tam: Je rok 2034 a Británie je ve válce s Ruskem.

Po nesnadném míru s Ukrajinou, Moskva vyslala síly do Pobaltí. Střetávala se s britskými jednotkami, kde tam chrání východní křídlo NATO. Proč přesně by to Rusko dělalo? Žádné vysvětlení. Prostě nám říkají tento hypotetický scénář, že na Ukrajině byl mír… dobře, Rusko to nabízí už dva roky. Jak se to stalo v tomto hypotetickém příběhu? A Rusko zvýšilo útok v Pobaltí. Proč přesně?

C: No, mír v tomto regionu nabízejí už deset let.

N: Dobrý postřeh. Takže se vší tou rétorikou o soudném dni, víte, je to nečestné. Člověk by si myslel, že se Rusko prostě vzdá Západu a řekne, no, oni udržují a polykají spoustu lží. Nemůžeme s nimi jednat. Ale z nějakého důvodu má Rusko nějakou víru v Západ. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov řekl, že rusofobie je teď na vrcholu, ale vychladne. Podívejte se na tenhle citát. Mluví o Západu. Jejich ekonomické problémy jsou zřejmé. Konkurenceschopnost slavného německého průmyslu klesá. Rostou životní náklady, zvyšuje se ekonomický a sociální tlak. Ano, to se děje i nám na Západě. Je to mizerný pocit, že? Dále řekl, že tato rusofobie bude mít určitou setrvačnost a za několik desetiletí pravděpodobně přejde.

Rusofobie je teď je na vrcholu, ale klesne. Jednou se to stane a postupně zvítězí zdravý rozum. Takže všichni máme cítit bolest z toho, co naši vůdci udělali, tedy že zničili naši ekonomiku kvůli válce založené na lži. A on říká: nakonec prohlédnou a uvědomí si, že nebyl důvod se Rusů bát nebo je bezdůvodně nenávidět. Ale bude to trvat několik desetiletí. A my mezitím budeme manipulováni politiky, kteří budou Rusko používat jako obětního beránka, přesně podle pokynů. Je hezké, že o nás říká, že se nakonec probudíme. Doufám, že je to pravda. Ale mezitím Nancy Pelosiová, přesně na pokyn udělala přesně to, že použila rusofobii jako důvod za válkou, kterou Izrael v současnosti vede v Gaze.

NP: Před mým domem jsou pořád. Takže tuším, jaké pocity mají. Ale musíme se zamyslet nad tím, co děláme. A to, co musíme udělat, je pokusit se zastavit utrpení v Gaze. Jde o ženy a děti, lidé, kteří nemají kam jít. Takže se tím zabývejme. Ale aby vyzvali k příměří, to je vzkaz pana Putina. Nenechte se mýlit, to přímo souvisí s tím, co by rád viděl. To samé s Ukrajinou. Jde o Putinovo poselství. Myslím si, že někteří z těch protestujících jsou spontánní a organičtí a upřímní, někteří si myslím, že jsou napojeni na Rusko. A to říkám, když se na to dívám už dlouho. Myslíte si, že za některými těmi protesty stojí Rusko? Myslím, že by se mělo vyšetřit nějaké financování. A chci požádat, aby to vyšetřila FBI.

C: Russia gate, Russia gate, Russia gate. Takže ti lidé, kteří protestují, jsou ruští propagandisté. Jsou to Putinovi propagandisté ve Spojených státech.

N: Takhle spojuje válku mezi Palestinci a Izraelem. Řeknu sprosté slovo. Budu vás varovat, je to hloupá mrcha, jestli si myslí, že jí to sežereme. A vy jste hloupí, jestli jí to žerete. To je ta nejhloupější věc, kterou jsem za dlouhou dobu slyšela, a to se díváme na spoustu zpráv a posloucháme hloupé věci.

C: Spousta lidí na chatu s tebou souhlasí a všichni jí mimochodem říkají přesně tím samým jménem. D: Měla aktivisty na příjezdové cestě, kteří žádali o příměří. Nevím, jestli jsi to video viděl. A ona jim říkala, ať se vrátí do Číny. Takže je to jako Čína a Rusko.

C: Vraťte se do Číny. Je to Putinův vzkaz. Stejně jako to bylo Putinovo zvýšení cen, proč platíte víc za benzín a potraviny. Je to Putinovo zvýšení cen. Je to Putinovo poselství.

N: Dobře, takže si myslím, že se tady přimlouvám za to, abyste se nenechali zmanipulovat politiky, kteří se snažili vytvořit falešné ekvivalenční spojení. Přečtěte si to sami… to je hloupost. A pokud nechcete, aby vaše rodina byla zatažena do války, jako byli chudáci Ukrajinci, války založené na lži, je čas se ozvat hned. Právě teď je ten správný čas. Takže nám dejte vědět, co si o tom myslíte.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Nu což, když na frontu, tak na frontu. Když všichni, tak všichni. Tak začněme seznamem občanů, kteří zatím nejsou v poli.
  Nu, koho tu máme jako prvního – Zelenskyj. Staršino, pište: Zelenskyj Volodymyr Oleksadrovyč, vyrožděn 25-1-1978 Kryvyj Rih, mladý, proč ještě neslouží? Koukejme, armádni zařazení neschopen, ale teď bereme každého, takže půjde k artileristům. Odjezd na frontu zítra 5-00 útra.
  Nu, máme 11:50, čas na boršč. Staršino, odešlete to na ústředí, a pajechali. Po obědě se pustíme do dalších.

 2. Vylidňování Ukrajiny v plném proudu, je třeba zrychlit…a kdo se bude poté na Ukrajinu stěhovat??

 3. Nemá problémy, sama UA je jádro celého problému! A nově objevené dokumenty ukazují, že město Mariupol s 540 000 obyvateli sloužilo v době, kdy bylo ještě pod ukrajinskou kontrolou – nyní je ovládá Rusko – jako zkušební laboratoř pro různé rozsáhlé lékařské experimenty na místních civilistech!!!

  „Našli jsme dokumenty, které naznačují, že se na pokusech podílely tisíce lidí, přičemž pokusy byly prováděny pro velké farmaceutické společnosti, včetně Pfizeru, AstraZeneca, Sanofi, GlaxoSmithKline a dalších,“ uvedl Steve Sweeney z RT, který si zařízení prohlédl.

  „Krev a další vzorky byly odebrány a poté odeslány do laboratoří a klinik v Evropě a USA k testování, jehož výsledky nejsou známy.“

  Ukrajina – DEEP STATE – také experimentovala na dětech a kojencích! Experimentovalo se tedy nejen na dospělých..

  „Moje matka onemocněla,“ řekl muž Sweeneymu. „Dávali jí léky. Ptal jsem se jí, jaké léky užívá, ale nedala mi jasnou odpověď. Řekla, že léky byly jednoduše podávány z bílé krabičky. Její stav se v průběhu měsíce zhoršoval a pak zemřela.“

  Zajímalo by mě, kolik nezapočítaných dětí bylo vyvezeno přes námořní přístav Mariupol k tomu, kdo nabídl nejvíc, samozřejmě se Zelyiným svolením a požehnáním. A kolik jich zůstalo, aby se z nich stal adrenochromový materiál..

  A Mariupol byl starobylým ruským městem před CIA vyvolanou „nezávislostí“ Ukrajiny v roce 1991, která se proměnila v pokřivený duhový koláč (neboli Západem ovládanou zemi bez platných zákonů, navíc s námořním přístavem – pro někoho velmi cool). Jistí krátkozrací vykukové nejsou schopni vidět nic před rokem 2022!! (za asistence médií a „fact checkerů“), potřebují silné brýle..

  = Na Ukrajině biolaboratoře nemáme.
  – Nulandová, vláda USA, 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů