Proslov italské poslankyně o Billu Gatesovi, korupci a očkování

Ve zkratce...

Proslov italské poslankyně ve sněmovně ze 14. května 2020 týkající se Billa Gatese, očkování, korupce a současné epidemii.
Facebook
Telegram
VK

Přepis: Proslov italské poslankyně

Na úvod (z popisku původního videa): Od 13. května má Itálie nového ředitele AISE (italská tajná služba): Giovanni Carabelli. Od té chvíle je možné takto veřejně mluvil o Gatesovi a „jeho kamarádech”.

Předseda parlamentu: Poslankyně Sara Cunial.

Sara Cunial: Děkuji, předsedo. Můžete. Hobbes řekl, že absolutní moc nepochází z uvalení seshora, ale je volbou jedinců, kteří se cítí více chráněni, když se zřeknou své svobody a odevzdají ji třetí straně. Takto znecitlivujete mysli lidí pomocí masových médií, dezinfekcí, NLP, slovy jako „režim”, „umožnit” a „povolit”. A to až tak, že vám to umožňuje řídit naše emoční vazby a emoce a reakce. Tím způsobem fáze 2 není nic jiného než pokračování fáze 1, akorát jste jí změnili jméno, tak jako v případě Evropského stabilizačního mechanismu (ESM). Pochopili jsme, že lidé neumírají na samotný virus.

Díky vám a vaším zákonům budou lidé umírat a trpět chudobou a neštěstím. A tak jako v „nejlepších“ režimech, vina se svede na občany. Vezmete nám svobodu a řeknete, že jsme o to žádali. Rozděl a panuj. Nejvíce ztratí naše děti, znásilněné duše… znásilněné s pomocí tzv. „zaručitele jejich práv” a služeb proti zneužívání dětí (CISMAI). Budou moct chodit do školy jedině s náramkem, aby si zvykly na podmínku, na otrokářské nedobrovolné zacházení a virtuální tábory. To vše výměnou za koloběžku a iPad.

To vše k ukojení chutí finančního kapitalismu, jehož hnací silou je střet zájmu, střet v podání WHO, jejíž hlavním investorem je známý „filantrop” a spasitel světa – Bill Gates. Všichni to teď víme. Bill Gates už v roce 2018 předvídal pandemii, v říjnu 2019 dělal simulaci na Události 201, společně s Davosem (Švýcarsko).

Gates desítky let v rámci globální politiky pracuje na plánu depopulace a diktatury s cílem získat nadřazenost v zemědělství, technologii a energetice. Gates řekl, a cituji přesně z jeho proslovu: „Jestli uděláme dobrou práci s vakcínami, zdravotnictvím a rozmnožováním, dokážeme snížit lidskou populaci o 10-15 %. Svět může zachránit jen genocida.”

Gates se svými vakcínami dokázal sterilizovat miliony žen v Africe. Způsobil epidemii obrny, která v Indii ochrnula 500 tisíc dětí a dnes stále se svojí DTP vakcínou způsobuje více úmrtí než samotná smrt, a to stejné dělá se sterilizujícími GMO potravinami produkované Monsantem, které „štědře” daruje chudým populacím. To vše, zatímco má v úmyslu zavést kvantové tetování, aby se poznalo, kdo byl očkovaný, a mRNA vakcíny jako nástroj k přeprogramování naší imunity.

Gates kromě toho spolupracuje s nadnárodními firmami, které v USA vlastní 5G zařízení. V tomto seznamu je celý hluboký stát v itálské omáčce: Sanofi, společně s Glaxo, jsou přátelé Ranieri Guerra, Ricciardi, a známý virolog, kterému každých 10 minut platíme 2000 euro za prezentace v národní televizi.

Sanofi a Glaxo podepsali dohody s lékařskými společnostmi k indoktrinaci budoucích doktorů, zesměšňují jejich samostatnost úsudku a jejich přísahu. Technologické nadnárodní firmy jako římský Engineering, které se kamarádí s Mantoanem, nebo firma Bending Spoons, která kontroluje a řídí naše zdravotní data v dohodě s Evropskou agendou ID2020 týkající se elektronické identifikace, která má za cíl použít masovou vakcinaci k získání digitálního ID.

Tohle je pokračování přenosu dat, který zahájil Renzi s IBM. Renzi v roce 2016 daroval globálnímu fondu Billa Gateseo 30 % více financí. V seznamu hlubokého státu jsou lidé z Aspenu jako Saxon Colao, kterému se za jeho čtyřstránkové zprávy platilo 800 euro na hodinu, bez vědecké kontroly, a tito lidé diktují politiku jako Buildebergův generál, který je daleko od bojiště.

Tento seznam je velmi dlouhý. Je na něm také firma Medtronic od Arcuriho a mnohé další. Itálie přispěje Mezinárodní alianci proti koronaviru 140 milionů euro, ze kterých 120 milionů dostane vakcinační aliance Gavi, neziskovka vytvořená nadací Gatese.

To je jen část ze 7,4 miliard euro od EU pro vyvinutí vakcíny proti koronaviru, které se použijí k tomu, co jsem už říkala. Samozřejmě žádné peníze pro séroterapii, která má ten vedlejší účinek, že je velmi levná. Žádné peníze pro skutečnou prevenci zahrnující náš životní styl, naše jídlo a náš vztah s prostředím. Hlavním cílem toho všeho je naprostá kontrola. Absolutní ovládání lidí, udělat z nich otroky a vzít jim suverenitu a svobodnou vůli. To vše díky vaším podvodům zamaskovanými jako politické kompromisy.

Zatímco jak porušujete Norimberský kodex nucenou léčbou, pokutami a deportací, rozpoznáváním obličejů a zastrašováním podpořené dogmatickým scientismem, chráněné naším „multi-prezidentem” republiky, který je skutečnou kulturní epidemií této země, my lidé znásobíme požár odporu takovým způsobem, že nás všechny nebudete schopni utlačit.

Předseda: Vážení, vážení… Tohle je svobodný parlament, kde má každý právo, vyjádřit svůj názor. Tohle musí každý respektovat. Ti, co nesouhlasí, budou moct mluvit později. Už dost s tímto postojem!

Sara Cunial: Děkuji, předsedo. Žádám vás, předsedo, abyste byl mluvčím a řekl našemu prezidentovi Contemu: Vážený pane prezidente Conte, jak vám příště zavolá filantrop Bill Gates, přepojte ho přímo na Mezinárodní zločinecký soud za zločiny proti lidstvu. Pokud tak neuděláte, řekněte nám, jak bychom měli definovat přítele právníka, který přijímá rozkazy od zločince. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/3bsOqpW

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Rekla jim to krasne, ale co je to platne, kdyz ti, co všechny tyto genocidy delaji, jsou stale na svobode a nic se jim nedeje, nikdo neni zatcen a uveznen na dozivoti. Jeto smutne, ze peníze maji vetsi moc, nez zákoníky a vlady vsech zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů